X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Test

Oceń ten wątek:
  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie test owulacyjny zrobilam z ciekawosci i wyszedl pozytywny,chyba musze skonsultowac to koniecznie z lekarzem albo orgamizm plata figla,oby tak nie bylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem owulacyjny wychodzi pozytywny w ciazy ;) sproboj jutro ciazowy zrobic;)

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie napewno ito z porannego moczu i pojde na beta z krwi,moze cos juz bede wiedziec napewno.dzieki za "rozmowe":)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko :) Trzymam kciuki i daj znac jak sie zakonczyła sprawa ;)

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,z porannego moczu pozytyw,druga blada kreska,jutro wynik beta hcg.odebralam dzis wynik poziomu tsh i wzrosl z 2,6na 4,75,a bralam euthyrox 25(z przerwa tygodniowa).juz nie wiem co myslec ,czy brak okresu bo hormoby tarczycy za wysokie(przeciwciala spadly)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak krecha blada jest to moze ciaza ;) choc ja tez w niedziele mialam kreche blada rozmazana a we wtorek plamienie sie zaczelo. Ale badz dobrej mysli ;)

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wariuje od tego,za duzo czytam i sie denerwuje..,dam znac jak beta wyjdzie i Tobie zycze powodzenia i owocnego starania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam mnadzieje do samego konca nawet jak pojawilo sie krwawienie bo bylo inne niz zwykle ale temperatura powiedxiala sama za siebie przed krwawieniem bylo 36,8 a potwm 26,4.

    Nie mozesz ic zrobic tylko czekac ale powodzenia ;)

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam beta hcg i wynik 440,to oznacza 4tydzien ciazy?!nie moge uwierzyc,placz i smiecj na przemian:)))ide do gina musi mnie przyjac,bo tsh musze zbic z 4,75..

    Presja czasu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladnie ;) gratuluje !

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje :) Życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży :)

    AgataN. lubi tę wiadomość

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore od dzis euthyrox 50na zbicie tsh,mam skierowanie na badania krwi,ktore musze wykonac jak najszybciej??pracuje i boje sie zeby nic sie nie stalo a z moim ginek.bede sie widziec po majowce..tez jestem szczesliwa ale nadal nie dociera to dp mnie:)1,5roku staran a tu maz stal sie plodny na tyle ze jednak sie udalo,trzymajcie kciuki,ja za Was tez trzymam kobietki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysylaj wiruski ;) bo mnie bardzo sie przydadza ;p

    AgataN. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki Agata!! :)

    AgataN. lubi tę wiadomość

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ide na usg do mojego gina uff,ciekawa jestem co zobacze i boje sie zarazem,dam znac jutro,dzieki za wsparcie,to mile ale nadal nie moge uwierzyc,chyba to szok:))

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslij mi to szczescie bym w maju dwie kreseczki xabaczla i daj znc co i jak jutro.

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri trzymam kciuki,zobaczysz uda sie,ja wczesniej planowalam liczylam,mierzylam temp.a w kwietniu nawet temp nie mierzylam,nie wiem kiedy owu konkretnie byla hehe a tu bęc,po poludniu dowiem sie co zobacze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak. Ale ja bym odpuscila gdyby w moim zwiazku bylo wiecej <3 a tak to wszystko co jest moze poza jednym <3 w miesiacu jest z powodu chceci dziecka a nie skoku libida. Wiec ja musze to liczyc i znac by sie udalo bo dzieci z powietrza sie nie biora.

  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Niby tak. Ale ja bym odpuscila gdyby w moim zwiazku bylo wiecej <3 a tak to wszystko co jest moze poza jednym <3 w miesiacu jest z powodu chceci dziecka a nie skoku libida. Wiec ja musze to liczyc i znac by sie udalo bo dzieci z powietrza sie nie biora.
    U mnie dokladnie tak samo to wyglada...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jest najgorsze bo nie ma mozliwosci sie odstresowac i kochac tylko wtedy kiedy ma sie na to ochote...

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ