X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test 10 dni po owulacji
Odpowiedz

Test 10 dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • natsad Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    dziś 9 dzien po owulacji i od wczoraj czasami w ciagu dnia pojawiaja sie mini zylki krwawe w śluzie, ktorego nie jest duzo ale zwykle bylo jednak sucho przed okresem. Ciekawe co tym razem jest ze mna nie tak bo na ciaze nie liczę
    Ja mam dziś 12 dzień po owulacji, śluzu jak na owulację, ból brzucha jak na okres, czuję że piersi mnie bolą coraz bardziej ale również czuję że okres zbliża się wielkimi krokami… wiem co czujesz 🥺

  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natsad wrote:
    Ja mam dziś 12 dzień po owulacji, śluzu jak na owulację, ból brzucha jak na okres, czuję że piersi mnie bolą coraz bardziej ale również czuję że okres zbliża się wielkimi krokami… wiem co czujesz 🥺


    Dziś juz temperatura spadła, jeszcze nie do bazowej ale spadla wiec mysle ze okres pewnie przyjdzie za 2-3 dni. Mam ostatnio tak wysokie libido, ze ja pierdziele 😂 a teraz mimo fazy lutealnej jest takie wysokie, że chce wierzyc ze cos dobrego sie dzieje, ale racjonalnie wiem ze nie. Po wdrożonej suplementacji ciazy nie ma ale humor mi sie tak zmienil ze troceh przestalam sie tym przejmować

  • natsad Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Dziś juz temperatura spadła, jeszcze nie do bazowej ale spadla wiec mysle ze okres pewnie przyjdzie za 2-3 dni. Mam ostatnio tak wysokie libido, ze ja pierdziele 😂 a teraz mimo fazy lutealnej jest takie wysokie, że chce wierzyc ze cos dobrego sie dzieje, ale racjonalnie wiem ze nie. Po wdrożonej suplementacji ciazy nie ma ale humor mi sie tak zmienil ze troceh przestalam sie tym przejmować
    Ja mam zaś tak, myślałam że okres już przyszedł. Miałam rano na papierze śluz brązowy. Ale tylko raz, rano. Teraz czysto. Piersi mnie dalej bolą, czuję się sapie jak wejdę na 1 piętro, mam tak jak Ty - że chce wierzyć że coś dobrego to zwiastuje, ale racjonalne myślenie przemawia do mnie „stara, daj spokój, co Ty sobie wyobrażasz” 🤣

  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 190 206

    Wysłany: 3 kwietnia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natsad wrote:
    Ja mam dziś 12 dzień po owulacji, śluzu jak na owulację, ból brzucha jak na okres, czuję że piersi mnie bolą coraz bardziej ale również czuję że okres zbliża się wielkimi krokami… wiem co czujesz 🥺
    To mam tak samo test biel wizira 11 dpo

  • natsad Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 3 kwietnia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    To mam tak samo test biel wizira 11 dpo
    Ja już się nie nastawiam. Wszystkie objawy to jak i okresowe tak i ciążowe. Jedyne co nas uratuje to cierpliwość!
    Zostały mi dwa dni do okresu, w sumie to jutro tylko, bo w piątek powinien przyjść to tyle to już się jakoś wytrzyma 🤦‍♀️
    Ja też w 11dpo miałam biel wizira, ale czytałam u którejś dziewczyny post że owu miała 17/18.03, ja 21/22.03 i teraz ma betę 260 (czy jakoś tak).
    Wczoraj mnie bardzo bolał brzuch i już myślałam że po wszystkim, a dziś totalna cisza, jedynie zakłuje bardziej jak się zerwę. Więc… bądźmy cierpliwe 🥹

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ