X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciazowy:]
Odpowiedz

Test ciazowy:]

Oceń ten wątek:
  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 20 kwietnia, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec;) wrote:
    Ja też rano poleciałam na betę, nie będę się domyślać 😅
    To też dawaj znać jak będą wyniki! Bo widzę, że we trzy mamy podobną sytuację 🙂 Ja już czekam do poniedziałku, najpierw zrobię facelle z Rossmanna, a jak wyjdzie lepsza druga kreska to na pewno nie wytrzymam i też pójdę na betę
    Trzymam za nas wszystkie i nawet za siebie kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 11:35

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 501 410

    Wysłany: 20 kwietnia, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec;) wrote:
    Hej ;)
    Powtórzyłam wieczorem, tym razem test quix...i już sama nie wiem co myśleć

    https://zapodaj.net/plik-PfgaaSpcVg
    Na tym już troszku widać, teraz HCG czas robić i patrzeć przyrost powodzenia 🙂

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Skryta19 Koleżanka
    Postów: 38 66

    Wysłany: 20 kwietnia, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oxinia wrote:
    tak🥹 póki co stres mnie troszkę paraliżuje, cały czas zastanawiam się czy wszystko jest okej🫢

    a wizyta dopiero 30 kwietnia, odliczam dni…❤️

    To mamy bardzo podobnie!
    Ja akurat test zrobiłam 8 kwietnia, 4 dni przed miesiączka, ale czułam już objawy i byłam niemalże pewna, że wyjdzie pozytywny… i zobaczyłam dwie wyraźne kreski 😳
    Pierwsza wizyta również 30.04, czas się dłuży niemiłosiernie, tym bardziej, że nikomu jeszcze nic nie powiedzieliśmy.

  • Likela Znajoma
    Postów: 16 19

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_O wrote:
    Daj znać jaki wynik bety, ja miałam wczoraj rano facelle cien cienia, poszłam na betę od razu i już wczoraj miałam wynik 4.2 czyli dalej nic nie wiem...

    Beta 158
    Progesteron 20
    Udało się! 😍
    Wyniki chyba w porządku, ale z racji że robiłam w piątek to nie zrobiłam kolejnego po 48h. Dzisiaj nie miałam możliwości pojechać, więc zrobię jutro ponownie betę, żeby sprawdzić przyrost - czyli po czterech dniach 🙂
    A jak u Was dziewczyny?

    26 👫 30

    18.04.24 ⏸️
    19.04 Beta HCG 158, progesteron 20
    23. 04 Beta 930

    25.04 🩺

    preg.png
  • Kat. Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊 Przeglądam ten wątek, bo podejrzewam, że mogę być w drugiej ciazy. W pierwszej od samego początku czułam, że się udało mimo negatywnych testów. Zamiast @ było długie krwawienie implantacyjne, test pozytywny dopiero 4 tygodnie po plamieniu, czyli po terminie spodziewanej miesiączki. Beta kilka dni później 470. Tym razem podobna sytuacja, tyle ze się nie staraliśmy, wiec nie wyczekiwałam objawów 😄 Plamienie było, tyle ze krótsze niż wtedy, ale objawów mam trochę więcej. Beta na razie wychodzi <0,2, a planowana @ za półtora tygodnia, także zobaczymy. Z każdym negatywnym testem jest mi coraz bardziej przykro, ale pocieszam się, ze w tamtej ciazy tez tak długo testowałam, a po tylu nerwach wyszło na to, ze miałam racje. Szczerze mówiąc teraz tez dałabym sobie 99%, ze ja mam 😆 chociaż trochę taka niepewność ze z bety coś powinno już wyjść. No nic, zobaczymy.

    Powodzenia dla Was!

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ