Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy a wizyta u ginekologa.
Odpowiedz

Test ciążowy a wizyta u ginekologa.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Juciak Znajoma

Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki czas od pozytywnego testu ciazowego zrobionego w terminie spodziewanej @ mozna udać sie do ginekologa na potwierdzenie ciąży?

7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 czerwca 2017, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej w dwa tygodnie pozniej

• Rene Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2017, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juciak wrote:
    Jaki czas od pozytywnego testu ciazowego zrobionego w terminie spodziewanej @ mozna udać sie do ginekologa na potwierdzenie ciąży?
    ja poszłam tydzień później

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • ZAGUION Znajoma

Wysłany: 26 lipca 2017, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    ja poszłam tydzień później
    I czy było już coś widać ?

ZAGUBIONA
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2017, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno być widać pecherzyk ciążowy.
    Lepiej iść upewnić się czy wszystko jest Ok. Czy zagniezdzenie jest prawidłowe, po receptę np. Na leki na podtrzymanie. I dla własnego spokoju. :)

• ZAGUION Znajoma

Wysłany: 27 lipca 2017, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Powinno być widać pecherzyk ciążowy.
    Lepiej iść upewnić się czy wszystko jest Ok. Czy zagniezdzenie jest prawidłowe, po receptę np. Na leki na podtrzymanie. I dla własnego spokoju. :)

owulację miałam 8 lipca a na wizytę poszłam 24 lipca (tydzien po terminei @)
    I nic a nic nie było widać procz miejsca ktore czeka na pecherzyk

I trochę się martwię :( i boję

ZAGUBIONA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego