Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy a wizyta u ginekologa.
Odpowiedz

Test ciążowy a wizyta u ginekologa.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Juciak Znajoma

Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki czas od pozytywnego testu ciazowego zrobionego w terminie spodziewanej @ mozna udać sie do ginekologa na potwierdzenie ciąży?

7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 czerwca 2017, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej w dwa tygodnie pozniej

• Rene Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2017, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juciak wrote:
    Jaki czas od pozytywnego testu ciazowego zrobionego w terminie spodziewanej @ mozna udać sie do ginekologa na potwierdzenie ciąży?
    ja poszłam tydzień później

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • ZAGUION Znajoma

Wysłany: 26 lipca 2017, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    ja poszłam tydzień później
    I czy było już coś widać ?

ZAGUBIONA
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2017, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno być widać pecherzyk ciążowy.
    Lepiej iść upewnić się czy wszystko jest Ok. Czy zagniezdzenie jest prawidłowe, po receptę np. Na leki na podtrzymanie. I dla własnego spokoju. :)

• ZAGUION Znajoma

Wysłany: 27 lipca 2017, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Powinno być widać pecherzyk ciążowy.
    Lepiej iść upewnić się czy wszystko jest Ok. Czy zagniezdzenie jest prawidłowe, po receptę np. Na leki na podtrzymanie. I dla własnego spokoju. :)

owulację miałam 8 lipca a na wizytę poszłam 24 lipca (tydzien po terminei @)
    I nic a nic nie było widać procz miejsca ktore czeka na pecherzyk

I trochę się martwię :( i boję

ZAGUBIONA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ