Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test owulacyjny, a ciąża
Odpowiedz

Test owulacyjny, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 7 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze zakładam osobny temat, ale nie chce w temacie " jesienne fasolki..." przerywać Waszych rozmów ( które czytam na bieżąco )
    Mam problem, 13 ma przyjść @, ale ostatnio sie dziwnie czuje, boli mnie brzuch itp i chcialam zrobic test ciążowy, ale miałam taki badziewny o sredniej czulosci z Allegro i wyszedł negatywny, ale tez gdzies czytałam, ze testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciazy, wiec postanowiłam go zrobic i wyszedł pozytywny, druga kreska była blada, ale była. Możecie napisać cy któraś z Was sie z tym spotkała ?? Co moze byc powodem tego ? Owulacje miałam na pewno 28/29 września, bo byłam u ginekologa i był jeden pecherzyk 20 mm, wiec niemożliwe chyba zeby była to 2 owulacja. Pomóżcie

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 7 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/pozytywny-test-owulacyjny-a-ciaza,5581.html
    Juz jeden wątek z tym pytaniem jest na OF. Może ktoś odpowiedział.

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 7 października 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/pozytywny-test-owulacyjny-a-ciaza,5581.html
    Juz jeden wątek z tym pytaniem jest na OF. Może ktoś odpowiedział.

    Dzięki i przepraszam za powtarzanie sie

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Dzięki i przepraszam za powtarzanie sie

    Kochana nie przepraszaj :) Ale bez zaglądania w ten wątek mogę ci powiedzieć że niektórym wychodzą a niektórym nie. To jest po prostu uzależnione od czegoś innego i nawet jak nie ma ciąży to czasem owulacyjne wychodzą. Przeszukałam już dziesiątki postów bo też tak kiedyś myślałam. Ale teraz już wiem że to mit. Kup sobie lepszy test albo idź na betę. One powiedzą ci prawdę :) Życzę dwóch kreseczek i wysokiego wyniku

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeby test owulacyjny był pozytywny, to kreska testowa musi być taka sama albo mocniejsza od kreski kontrolnej. Jeśli druga kreska była jaśniejsza, to test był negatywny.

  • JagnaaJankowskaa Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 26 września 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Przepraszam, ze zakładam osobny temat, ale nie chce w temacie " jesienne fasolki..." przerywać Waszych rozmów ( które czytam na bieżąco )
    Mam problem, 13 ma przyjść @, ale ostatnio sie dziwnie czuje, boli mnie brzuch itp i chcialam zrobic test ciążowy, ale miałam taki badziewny o sredniej czulosci z Allegro i wyszedł negatywny, ale tez gdzies czytałam, ze testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciazy, wiec postanowiłam go zrobic i wyszedł pozytywny, druga kreska była blada, ale była. Możecie napisać cy któraś z Was sie z tym spotkała ?? Co moze byc powodem tego ? Owulacje miałam na pewno 28/29 września, bo byłam u ginekologa i był jeden pecherzyk 20 mm, wiec niemożliwe chyba zeby była to 2 owulacja. Pomóżcie

    I co Ci wtedy te pozytywy zwiastowaly? Ciążę?

    Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

    Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
  • JagnaaJankowskaa Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 26 września 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

    Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ