Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na testowanie > Test owulacyjny, a ciąża
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Aaeemm
Ekspertka
59

Wysłany: 7 października 2017, 16:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Przepraszam, ze zakładam osobny temat, ale nie chce w temacie " jesienne fasolki..." przerywać Waszych rozmów ( które czytam na bieżąco )
Mam problem, 13 ma przyjść @, ale ostatnio sie dziwnie czuje, boli mnie brzuch itp i chcialam zrobic test ciążowy, ale miałam taki badziewny o sredniej czulosci z Allegro i wyszedł negatywny, ale tez gdzies czytałam, ze testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciazy, wiec postanowiłam go zrobic i wyszedł pozytywny, druga kreska była blada, ale była. Możecie napisać cy któraś z Was sie z tym spotkała ?? Co moze byc powodem tego ? Owulacje miałam na pewno 28/29 września, bo byłam u ginekologa i był jeden pecherzyk 20 mm, wiec niemożliwe chyba zeby była to 2 owulacja. Pomóżcie

oar8yx8d1pjoogg2.png

91Ewela09
Autorytet
2159

Wysłany: 7 października 2017, 16:16
Cytuj | (1) | Zgłoś
https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/pozytywny-test-owulacyjny-a-ciaza,5581.html
Juz jeden wątek z tym pytaniem jest na OF. Może ktoś odpowiedział.

Aaeemm lubi tę wiadomość

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
klz9io4pgd9tnf0d.png

Aaeemm
Ekspertka
59

Wysłany: 7 października 2017, 16:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
91Ewela09 napisała:
https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/pozytywny-test-owulacyjny-a-ciaza,5581.html
Juz jeden wątek z tym pytaniem jest na OF. Może ktoś odpowiedział.

Dzięki i przepraszam za powtarzanie sie

oar8yx8d1pjoogg2.png

KateHawke
Autorytet
5943

Wysłany: 7 października 2017, 17:43
Cytuj | (1) | Zgłoś
Aaeemm napisała:
Dzięki i przepraszam za powtarzanie sie

Kochana nie przepraszaj :) Ale bez zaglądania w ten wątek mogę ci powiedzieć że niektórym wychodzą a niektórym nie. To jest po prostu uzależnione od czegoś innego i nawet jak nie ma ciąży to czasem owulacyjne wychodzą. Przeszukałam już dziesiątki postów bo też tak kiedyś myślałam. Ale teraz już wiem że to mit. Kup sobie lepszy test albo idź na betę. One powiedzą ci prawdę :) Życzę dwóch kreseczek i wysokiego wyniku

Aaeemm lubi tę wiadomość

9f7j8ribb1zxkyqo.png
6dpt : beta 36,9 ; 9dpt : beta 131,4 ; 12dpt : 542,5
27 Styczeń 2018 - 18cs - IVF ET
Brak mrozaczków...nie dotrwały do blastki

[konto usunięte]

Wysłany: 7 października 2017, 17:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale żeby test owulacyjny był pozytywny, to kreska testowa musi być taka sama albo mocniejsza od kreski kontrolnej. Jeśli druga kreska była jaśniejsza, to test był negatywny.

JagnaaJankowskaa
Znajoma
5

Wysłany: 26 września, 10:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aaeemm napisała:
Przepraszam, ze zakładam osobny temat, ale nie chce w temacie " jesienne fasolki..." przerywać Waszych rozmów ( które czytam na bieżąco )
Mam problem, 13 ma przyjść @, ale ostatnio sie dziwnie czuje, boli mnie brzuch itp i chcialam zrobic test ciążowy, ale miałam taki badziewny o sredniej czulosci z Allegro i wyszedł negatywny, ale tez gdzies czytałam, ze testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciazy, wiec postanowiłam go zrobic i wyszedł pozytywny, druga kreska była blada, ale była. Możecie napisać cy któraś z Was sie z tym spotkała ?? Co moze byc powodem tego ? Owulacje miałam na pewno 28/29 września, bo byłam u ginekologa i był jeden pecherzyk 20 mm, wiec niemożliwe chyba zeby była to 2 owulacja. Pomóżcie

I co Ci wtedy te pozytywy zwiastowaly? Ciążę?

Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

JagnaaJankowskaa
Znajoma
5

Wysłany: 26 września, 10:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
.

Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)