X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Test PINK

Oceń ten wątek:
  • Didi147 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 28 września, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ja tylko sobie wmawiam ze tam jest druga kreska ? 😭 https://zapodaj.net/plik-FTDYb3JjAw

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 190 201

    Wysłany: 28 września, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi147 wrote:
    Dziewczyny czy ja tylko sobie wmawiam ze tam jest druga kreska ? 😭 https://zapodaj.net/plik-FTDYb3JjAw

    Ja raczej tam nic nie widzę 😕 ale może na żywo lepiej widać 🩷 a który to dpo?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 28 września, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi147 wrote:
    Dziewczyny czy ja tylko sobie wmawiam ze tam jest druga kreska ? 😭 https://zapodaj.net/plik-FTDYb3JjAw

    Hej,
    Ja też niestety nie widzę 😔
    Ile właśnie jesteś dpo?

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 323 391

    Wysłany: 28 września, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi147 wrote:
    Dziewczyny czy ja tylko sobie wmawiam ze tam jest druga kreska ? 😭 https://zapodaj.net/plik-FTDYb3JjAw
    Ja widzę że coś tam majaczy. Ale ja jestem mistrzem odnajdywania cieni, często pinki oszukują kreską fabryczną więc najlepiej powtórz... Trzymam kciuki 🍀

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Didi147 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 28 września, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Ja raczej tam nic nie widzę 😕 ale może na żywo lepiej widać 🩷 a który to dpo?


    Zrobiłam innej firmy i pozytyw 🙈 jutro powtórzę i w poniedziałek lecę na betę! Ile dpo to nie wiem bo miałam zwariowany czas 🙈 szczerze myślałam ze będę skakać pod sufit, mamy juz jedno dziecko i wiecie jestem przerażona 😭 z jednej storny meeeega się cieszę z drugiej boje się reakcji ludzi.. jestem na umówię zlecenie wiec w zasadzie nic mi się nie należy, mąż super zarabia ale mino wszystko, do tego nasza sytuacja mieszkaniowa jest skomplikowana bo mieszkamy narazie u rodziców aż wybudujemy się do konca i zaczelam się po prostu bać komukolwiek mówić o 2 ciąży… narazie wstrzymuje się z informowaniem nawet męża bo chce być pewna i zorbic mi fajna niespodziankę, ale całej reszty jestem przerażona i w totalnej rozsypce🫣 a przecież tak bardzo chcieliśmy tego dziecka, tak bardzo o nie prosiłam a teraz nie umiem się odnaleźć.

    PS. Przepraszam ale musiałam się gdzieś wygadać..

    Miamonia lubi tę wiadomość

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 323 391

    Wysłany: 28 września, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi147 wrote:
    Zrobiłam innej firmy i pozytyw 🙈 jutro powtórzę i w poniedziałek lecę na betę! Ile dpo to nie wiem bo miałam zwariowany czas 🙈 szczerze myślałam ze będę skakać pod sufit, mamy juz jedno dziecko i wiecie jestem przerażona 😭 z jednej storny meeeega się cieszę z drugiej boje się reakcji ludzi.. jestem na umówię zlecenie wiec w zasadzie nic mi się nie należy, mąż super zarabia ale mino wszystko, do tego nasza sytuacja mieszkaniowa jest skomplikowana bo mieszkamy narazie u rodziców aż wybudujemy się do konca i zaczelam się po prostu bać komukolwiek mówić o 2 ciąży… narazie wstrzymuje się z informowaniem nawet męża bo chce być pewna i zorbic mi fajna niespodziankę, ale całej reszty jestem przerażona i w totalnej rozsypce🫣 a przecież tak bardzo chcieliśmy tego dziecka, tak bardzo o nie prosiłam a teraz nie umiem się odnaleźć.

    PS. Przepraszam ale musiałam się gdzieś wygadać..
    Uszy do góry. Ciąża trwa 9miesiecy, może sytuacja mieszkaniowa się polepszy:)
    Jeśli na umowie zlecenie opłacasz sobie składki to możesz iść nawet na L4(tylko musisz się dogadać z pracodawcą żeby Cię nie zwalniał- jemu to nie robi różnicy bo na zleceniu i na zwolnieniu jesteś od razu w kosztach zusu) i tak samo należy Ci się wtedy macierzyński. Mam nadzieję że wszystko się ułoży i Mąż będzie miał super niespodziankę;)

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 190 201

    Wysłany: 28 września, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi147 wrote:
    Zrobiłam innej firmy i pozytyw 🙈 jutro powtórzę i w poniedziałek lecę na betę! Ile dpo to nie wiem bo miałam zwariowany czas 🙈 szczerze myślałam ze będę skakać pod sufit, mamy juz jedno dziecko i wiecie jestem przerażona 😭 z jednej storny meeeega się cieszę z drugiej boje się reakcji ludzi.. jestem na umówię zlecenie wiec w zasadzie nic mi się nie należy, mąż super zarabia ale mino wszystko, do tego nasza sytuacja mieszkaniowa jest skomplikowana bo mieszkamy narazie u rodziców aż wybudujemy się do konca i zaczelam się po prostu bać komukolwiek mówić o 2 ciąży… narazie wstrzymuje się z informowaniem nawet męża bo chce być pewna i zorbic mi fajna niespodziankę, ale całej reszty jestem przerażona i w totalnej rozsypce🫣 a przecież tak bardzo chcieliśmy tego dziecka, tak bardzo o nie prosiłam a teraz nie umiem się odnaleźć.

    PS. Przepraszam ale musiałam się gdzieś wygadać..
    W takim razie gratuluję Kochana !! ♥️ Pewnie wszystko samo się ułoży, leć na betę i daj nam znać 🌸

  • Didi147 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 1 października, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    W takim razie gratuluję Kochana !! ♥️ Pewnie wszystko samo się ułoży, leć na betę i daj nam znać 🌸

    Beta wczoraj 13,2 progesteron 1,8… szybko do lekarza, dał mi progesteron dopochwowo i jutro lecę sprawdzić czy beta rośnie ✊🏻

  • kasssia Ekspertka
    Postów: 121 97

    Wysłany: 2 października, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, ja zawsze tylko używałam tych testów PINK i teraz dopiero odnalazłam ten wątek, a nigdy nie miałam tak, żeby tej kreski ewidentnie nie było widać...hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października, 21:33

    08.2021 👶35 t. 2500g

    03.2024 początek starań o Bobo nr 2 🤞

    04.2024 ⏸😢

    30.09 ⏸
    01.10 hcg 147,2 prog. 31,70
    03.10 hcg 294,4
    07.10 hcg 2678,6
    09.10 hcg 5243,4 prog. 33,40
    11.10 hcg 9509,8 + usg GS 5,3 Hbd
    14.10 hcg 19024,4
    17.10 CRL 5,8 mm ⭐

    preg.png
    ___________
    ♀ 38 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    MTHFT i PAI heterozygota
    AMH 2,14
    Ferrytyna 18,7

    ♂ 44l.
    Morfologia 4%
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 3 października, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszła mi dziś 2 kreska na pink czułości 10
    Pojechałam na bete i wynik poniżej 1

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 190 201

    Wysłany: 3 października, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Wyszła mi dziś 2 kreska na pink czułości 10
    Pojechałam na bete i wynik poniżej 1
    A ile jesteś dpo?

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 3 października, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    A ile jesteś dpo?
    A jaka to roznica ile jestem po?
    Test był pozytywny a beta negatywna 😞

  • Natalienatt3 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 3 października, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki- blada kreseczka na teście Pink i beta 30,74 dodatni czy to oznacza ciążę ?

  • Lusia3131 Ekspertka
    Postów: 222 67

    Wysłany: 3 października, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    A jaka to roznica ile jestem po?
    Test był pozytywny a beta negatywna 😞
    Ja też mialam od razu bardzo wyraźny cień cienia na pinkach czułości 10... niestety nie zrobił się różowy... ale byl cien.

    Natomiast są też różowe testy testy z allegro to one to wychodza pozytywne chyba każdemu z piękna kreska mimo braku ciazy

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Lusia3131 Ekspertka
    Postów: 222 67

    Wysłany: 3 października, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalienatt3 wrote:
    Laseczki- blada kreseczka na teście Pink i beta 30,74 dodatni czy to oznacza ciążę ?
    Tak ciaza.

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Patrycja789 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 5 października, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    10 dpo, paskowy z porannego moczu, PINK z drugiego. Chętnie się dowiem, co myślą doświadczone testerki. :)

    https://zapodaj.net/plik-u4MZeXEa0P

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 190 201

    Wysłany: 5 października, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę lekką drugą kreseczkę 🌸✊🏼

  • Patrycja789 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 7 października, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź! Dziś już zdecydowana druga kreska. Czekam na wynik bety. ❤️

  • Lusia3131 Ekspertka
    Postów: 222 67

    Wysłany: 7 października, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja789 wrote:
    Dzięki za odpowiedź! Dziś już zdecydowana druga kreska. Czekam na wynik bety. ❤️
    Jaka beta ?

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Patrycja789 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 8 października, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z niedzieli czyli 11dpo, wynik 42,6.

    Lusia3131 lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ