X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Test PINK

Oceń ten wątek:
  • Bikcia123 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 8 października, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Słuchajcie spoznia mi się miesiączka 4 dni. Zrobiłam (Ok. 18:00 nie z samego rana) 3 testy. Jest blada druga kreska na każdym. Czy może być to ciąża?

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 190 201

    Wysłany: 9 października, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikcia123 wrote:
    Hej! Słuchajcie spoznia mi się miesiączka 4 dni. Zrobiłam (Ok. 18:00 nie z samego rana) 3 testy. Jest blada druga kreska na każdym. Czy może być to ciąża?
    Pewnie, że może 🥰 poza zdjecie

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ