X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie
Odpowiedz

testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika ja to rozumiem, tylko wlasnie ciezko jest odpuscic...
    dziekuje ;D

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 23 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Jestem tu nowa. I szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć. Od dawna monitoruje temperaturę tylko nigdy nie zapisywalam. Czy wy też macie uczucie bulgotanie w jajniku, przed @. I proszę napiszcie co myślicie o moich temp. Ja juz wariuje od 15 miesięcy. kiedy mogę testować

  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 592

    Wysłany: 23 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb temperaturka ładnie wygląda ale myślę że musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekaj przynajmniej do 13 dpo

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 23 września 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak poczekam. Chciałam znać wasza opinie o temp. Zawsze łatwiej spojrzeć na czyjś wykres niż w swoim szukać jakiś znaków :-D

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 1 października 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny testowałam przed wczoraj i wynik negatywny , dzisiaj mam spodziewany dzień miesiączki ale jak narazie jej nie ma i oby nie było oczywiście :) kiedy zatestowac kolejny raz ? Pozdrawiam was :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też proszę o pomoc -kiedy czas na test ? mam bardzo nieregularne cykle, ostatnio robiłam testy owulacyjne 2,3,4 (wyszło,że owulacja ma być w ciągu 24-36h), 5 października wyszedł negatywny (robiłam o innej porze) a 6.10 wyszedł pozytywny tak jakby owulacja była tego dnia. Współżyłam z mężem 28 września,2,4 i 6 października, jakie mam hipotetyczne szanse na zapłodnienie i kiedy powinnam zrobić test ciążowy ? chciałam zrobić go w tą sobotę (dobrze by było bo idę na imieniny i nie wiem czy mogę pozwolić sobie na niskoprocentowy alkohol) i poniedziałek.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jeśli pojawi się miesiączka to warto wykonać wtedy i tak test ? I czy jeśli juz to po okresie czy w trakcie? :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 10 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę zę nie warto wówczas testowac.
    . chyba ze okres bedzie wyjatkowo skąpy, albo tylko plamienie....to wtedy tak

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 10 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Ja też proszę o pomoc -kiedy czas na test ? mam bardzo nieregularne cykle, ostatnio robiłam testy owulacyjne 2,3,4 (wyszło,że owulacja ma być w ciągu 24-36h), 5 października wyszedł negatywny (robiłam o innej porze) a 6.10 wyszedł pozytywny tak jakby owulacja była tego dnia. Współżyłam z mężem 28 września,2,4 i 6 października, jakie mam hipotetyczne szanse na zapłodnienie i kiedy powinnam zrobić test ciążowy ? chciałam zrobić go w tą sobotę (dobrze by było bo idę na imieniny i nie wiem czy mogę pozwolić sobie na niskoprocentowy alkohol) i poniedziałek.

    udostępnij swój wykresik, z tego co piszesz wynika ze współzyłaś w okolicach owulki, wiec szane na zapłodnenie są, ale test można robic najwczesniej 12dpo (choc niektórym wychodzi nawet 10dpo) - jesli owulkę miałaś 6 października o jestes dopiero 4dpo, także jeszcze conajmniej 7-8 dni musisz poczekac do testowania, a i to wielka niewiadoma czy cos wyjdzie bo moze byc za wczesnie...wszytsko alezy od tego czy zarodek sie odpoweidnio wczesnie zagnieżdził czy póżniej...

    Fatim lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, zawsze miałam problem by rozróżnić plamienia od skapego okresu

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 10 października 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, też się zastanawiałam nad tym, czy jest jeszcze szansa, czy warto testować, bo u mnie wczoraj mocne krwawienie, dzisiaj baaardzo lekkie, chociaż zawsze miałam przez co najmniej 3 dni średnie i mocne. Ale chyba jednak trzeba myśleć trzeźwo i nie robić sobie nadziei, bo się człowiek cały czas rozczarowuje...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ