X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie
Odpowiedz

testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedy radzicie mi zatestowac? Cykle miałam zwykle ok 29 dniowe, ostatni był 35 dniowy. Dzisiaj jest 25 dc, a ja już wytrzymać nie moge. Ovu zaznaczyło mi owulke dopiero w 21 dc ale nie wierze programowi tak do końca

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owulka była w 18dc...jednakże i tak jeszcze za wcześnie. Ja mam -cykle 26-27 dniowe, dzisiaj mam 30dc i zaczęły się plamienia. Poczekaj przynajmniej do 29dc, szkoda, żebyś się niepotrzebnie stresowała, że wyszedl negatyw, bo może być po prostu za wcześnie.

    surreal95 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Ci za odpowiedz, mi tez sie wydaje ze 17 lub 18dc a nie jak ovu twierdzi ze 21...

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja byla w 20dc, potwierdzona przez gin co zaznaczylam na wykresie, a of to olał i zaznaczył 21dc, a jeszcze inny program wyznaczył na 22dc, a ma identyczne dane wpisane ;p Ważne, że Ty wiesz :)

    surreal95 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie masz za krótkich faz lutealnych, to ten cykl też może należeć do troszkę dłuższych, ja bym zatestowała minimum 12 dni po owulacji, chociaż wiadomo, że Ciężko wytrzymać. Powodzenia:)

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedzi, program to tylko program wiadomo ;)
    12 dpo mówisz, ja wiem że tak trzeba. Ale dziewczyny robia i w 8 dpo im wychodzi czasem

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale zagnieżdżenie trwa od 5 do nawet 12 dni, jeżeli dojdzie do niego wcześniej to test wyjdzie, ale w te 8dpo ja nie wierzę zbytnio, moim zdaniem to kwestia raczej źle określonej owulacji. Hormon musi mieć czas na przyrost, zaczyna ok 48h po zagnieżdżeniu, czyli niby po tych 8 dniach, jeśli zagnieżdżenie było bardzo szybko no to jest szansa, że wyjdzie, ale to naprawdę sporadyczne sytuacje, bo testy też mają swoją czułość. Wiem, że trudno jest czekać, nie zawsze dobrze jest wiedzieć, bo bardzo dużo ciąż jest ronionych na początku. Jeżeli Cię uspokoi zrobienie testu to zrób wcześniej, ale wiedz, że jeśli nie wyjdzie to nadal jest taka sama szansa na ciążę jak i teraz. Jeśli bardzo nie możesz się doczekać, to w 10 dpo pójdź na bete, w luxmedzie wyniki są tego samego dnia w internecie.

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedz, zastanawiam się z tego względu, że dla mnie ovulacja była wcześniej, sugerując się 17 dc to byłby 9dpo, wiec moze za jakieś 3-4 dni by testować?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero popatrzyłam na Twój wykres, spróbuj w poniedziałek, a nie chcesz pójść na bete? Byłoby większe prawdopodobieństwo, że coś pokaże. Mierzysz tempke w ustach czy dowcipnie masz takie nierówności?:) 3mam kciuki!

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ustach, ale męzusia po termometr wyslalam to mi kupil elektroniczny z 1miejscem po przecinku, wiec wykres jest jaki jest. I ja mam tak, ze np jak noc jest chlodna to mam niska tempke, a jak np jest cieplej, tudzież moj mnie ugrzeje to sie budze gorąca i tempka znacznie wyzsza, nie wiem czy to normalne...
    u mnie beta jest cholenie droga i powiem szczerze, ze mnie nie stac by co miesiac latac i 70 zl wydawac...

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też uważam, że owulke miałaś kilka dni wczesniej niż pokazuje to of. Myślę, że w poniedziałek możesz śmiało testować.

    surreal95 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki, tylko boje się, że znowu się nie udało, chociaz w tym misiacu sie bardzo staralismy

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nie udało to będzie kolejny cykl pełen nadzieji i nowych możliwości. Lepiej nie myśl że się nie udało, trzeba myśleć pozytywnie. Póki co twój wykres jest ok, trzymam kciuki.

    surreal95 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kiedyś mierzyłam w ustach i też mi skakała bardziej niż teraz. Jak spie przy otwartym oknie, a poranki są już chłodniejsze to też się wyziębiam. Proponuję się przerzucić na mierzenie w pochwie, też mam termometr z jednym miejscem po przecinku, ale widzę dużą różnice po zmienieniu miejsca pomiaru. Mam nadzieję, że Ci się udało, a jeśli nie to spróbuj zmienić pomiar w następnym cyklu.;)

    aciulka, surreal95 lubią tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z martika.

    surreal95 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    planuje w nastepnym cyklu w pochwie mierzyc, bo teraz nie wolno mi zmieniać miejsca z tego co wiem, po prostu pragniemy tego dziecka tak bardzo. I juz maż się robi bardzo nerwowy, twierdzi ze z nim jest cos nie tak, skoro nie moze dziecka poczac, ja mu tlumacze ze kobieta jest plodna 24h w miesiacu tak naprawde, ale wiadomo nerwy to nerwy. Wczoraj sie obrazil, bo stwierdzil, ze ja chce serdszkowac tylko jak mi ovu kaze ;)
    dziekuje wam za wsparcie

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musicie trochę odpuścić, wyluzować bo jak się tak bardzo chce to nie wychodzi. Nerwy też nie pomagają. A który to jest twój cykl starań?

    surreal95, martika lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tabletki przestalam brac wraz z poczatkiem roku (bralam caly 2013), kochalismy sie od marca bez zabezpieczen, tyle ze nie staralismy sie o dziecko, bo po tabsach na poczatku to roznie bywa (stosunek przerywany to zadna antykoncepcja, jakbym zaszla to bysmy sie cieszyli ale to nie byly starania, dzien owulki tez omijalismy) od lipca juz tak na powaznie, konkretnie z kalendarzykiem. Ja sie denerwuje ze cos ze mna nie tak po prostu, bo odkad sie zaczelismy starac to mi sie cykl do 35dni wydluzyl i plamienia mam 19-22 dc, a wczesniej zadnych plamien i cykle 29 dniowe. A maz z kolei myslal ze jak bedziemy serduszkowac w dzien owulacji to na pewno zajde w ciaze. A to przeciez tak nie jest latwo

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dodam ze w lipcu palenie rzucilam i troche przytylam tez, wczesniej mialam lekka niedowage

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm psychika dużo może namieszać, również rozregulować cykl, aciulka dobrze napisała, że musicie trochę odpuścić. Kochajcie się dla przyjemności, to nie może Was różnić, powinno Was do siebie zbliżać, spróbuj delikatnie wytłumaczyć mężowi, że nie jest tak łatwo zajść w ciąże, na to składa się bardzo wiele czynników. Czy Twój mąż wie, że o poblemach z zajściem można mówić dopiero wtedy jeśli para kocha się przez rok bez zabezpieczenia ok 3-4 razy w tygodniu? Wiem, ze strasznie trudno jest wyluzować, bo sama też dużo myślę i nie potrafię odpuścić. Spróbujcie szczerze pogadać i nastawić się, że wszystko jest w porządku, ale to musi trochę potrwać, skupcie się przede wszystkim na sobie i swojej miłości wszak dziecko ma być jej owocem:)

    aciulka lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ