X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po laparoskopii
Odpowiedz

Testowanie po laparoskopii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werczi007 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 września 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem miesiac po zabiegu laparoskopii, usunięty jajowod z powodu ciąży pozamacicznej, wiem że nie powinnam starać się zajść w ciążę przez 3 miesiące...
    Laparoskopi miałam 28.08.20
    Okres 02.09.20 cykle 26 dniowe
    Potwierdzona owulacji testem owulacyjnym 14 dnia cyklu, z mężem się kochalismy w 12 dniu cyklu i gumka nam pękła i tak teraz czekam na zrobienie testu nie powiem po tamtym miesiącu boję się jak nie wiem zajść w ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 14:56

  • siuger Ekspertka
    Postów: 215 185

    Wysłany: 30 września 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werczi007 wrote:
    Witam jestem miesiac po zabiegu laparoskopii, usunięty jajowod z powodu ciąży pozamacicznej, wiem że nie powinnam starać się zajść w ciążę przez 3 miesiące...
    Laparoskopi miałam 28.08.20
    Okres 02.09.20 cykle 26 dniowe
    Potwierdzona owulacji testem owulacyjnym 14 dnia cyklu, z mężem się kochalismy w 12 dniu cyklu i gumka nam pękła i tak teraz czekam na zrobienie testu nie powiem po tamtym miesiącu boję się jak nie wiem zajść w ciążę.


    I jak kochana? Już test powinien coś pokazać.
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    Stało się jak się stało. Na pewno jak będzie pozytyw to musisz lecieć do lekarza na konsultację.
    Nie ma co sie przejmować na wyrost. Niektórzy się starają lata i nie zaskoczy. Więc bardzo małe prawdopodobieństwo, że po takich przeżyciach by akurat zaskoczyło od razu.

    A jeśli zaskoczy to też nic straconego od razu :) Uszy do góry i daj koniecznie znać.

    relgdf9hux90d6ak.png
  • Werczi007 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 października 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siuger wrote:
    I jak kochana? Już test powinien coś pokazać.
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    Stało się jak się stało. Na pewno jak będzie pozytyw to musisz lecieć do lekarza na konsultację.
    Nie ma co sie przejmować na wyrost. Niektórzy się starają lata i nie zaskoczy. Więc bardzo małe prawdopodobieństwo, że po takich przeżyciach by akurat zaskoczyło od razu.

    A jeśli zaskoczy to też nic straconego od razu :) Uszy do góry i daj koniecznie znać.
    Wszystko w jak najlepszym porządku zaskoczyło i ładnie beta przerasta 14tego mam usg :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ