X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po świętach.
Odpowiedz

Testowanie po świętach.

Oceń ten wątek:
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jako nowa ;)

    Najpierw chciałabym Wam przekazać trochę optymizmu. Lekarze mówili mi, że być może nie będę mogła mieć dzieci. W wieku 20 lat przestałam się zabezpieczać i uparłam, że ostanę mamą (luty 2010r.), a w listopadzie 2011r. zobaczyłam piękne kreseczki. Przebadano mnie pod każdym kątem, bo lekarze nie wierzyli. A teraz śpi koło mnie piękny 1,5 roczny synek :) Byliśmy z mężem już 3 lata, mieliśmy pracę, mieszkanie, więc mój młody wiek nie był przeszkodą bo mąż starszy o 5 lat. To tak w skrócie :)

    A teraz znów zaczynamy starania, pierwszy cykl klapa, więc próbujemy dalej. Teraz właśnie kończy mi się @, będziemy musieli dobrze celować bo mąż wyjeżdża w ten poniedziałek na na niecałe 2 tyg :/ także mam nadzieję, że zdąży wrócić do owu ;) Czyli jak wszystko dobrze pójdzie, testować będę po świętach.

    A która jest przed owu i będzie testować też w tym czasie?

    Chanela lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @. Powinnam mieć 3 dni temu, ale miałam cykl bezowulacyjny, więc pewnie jeszcze poczekam.
    Za to będę testować pewnie tydzień po tobie, czyli w nowym roku. Ach, to były chyba najlepszy Sylwester w życiu - zobaczyć 2 kreski na teście:)

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pozostaje mi trzymać kciuki!!

    U mnie była owulacja ale @ spóźniła mi się o ponad tydzień. Już miałam cichą nadzieję, że się udało, ale przylazła. Miałam trochę stresów, więc pewnie to się przyczyniło do przesunięcia @

    Piękna sprawa przywitać Nowy Rok wiedząc, że to będzie najszczęśliwszy rok ;) Ech, chciałoby się, ale ja czuję, że u mnie to dłużej potrwa :/ No i jeszcze praca męża, po 2 tyg go nie ma, więc nie zawsze uda się wcelować. Choć obiecał, że będzie na czas, ma swoją firmę, więc może decydować, kiedy co i jak, ale tu chodzi o pieniądze. Siedzi w domu- nie zarabia, a jak dostaje zlecenie to musi je wykonać. I tak źle i tak niedobrze.

    20130914050120.png201207104662.png
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam termin @ na 7grudnia w sobotę dziś ztrobilam betę i czekam na wynik chociaż pewnie będzie negatywny ale nie będę się spinac do soboty:-) dziś 11dpo i 25dc chciałam czekać do terminu @ ale moze jamkims cudem dostene prezencik :-/

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    A ja mam termin @ na 7grudnia w sobotę dziś ztrobilam betę i czekam na wynik chociaż pewnie będzie negatywny ale nie będę się spinac do soboty:-) dziś 11dpo i 25dc chciałam czekać do terminu @ ale moze jamkims cudem dostene prezencik :-/
    Niby po 10 dniach można robić betę, więc może będziesz miała mikołajkowy prezent. Ale nawet jak będzie negatywny, to się nie załamuj i czekaj do terminu @. W końcu nie wiadomo, kiedy dokładnie nastąpiło zagnieżdżanie zarodka, żeby poziom hCG poszedł w górę ;) Trzymam kciuki!! I daj znać jak wynik!

    malutka1989571 lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam prezentu już na żadną okazję beta 0.1 :(

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi... Ja jutro idę powtórzyć betę, bo termin @ miałam w piątek a nadal nie przyszła. Beta w piątek negatywna. Zaczęłam się zastanawiać, czy coś jest nie tak, że spóźnia się już 5 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 20:31

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    nie mam prezentu już na żadną okazję beta 0.1 :(
    Przykro mi. Ale poczekaj jeszcze do terminu @. Koleżance beta też wyszła negatywnie przed @, a po pozytywna a to był już 3-4 tydzień. Zdarzają się takie anomalie :)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Przykro mi... Ja jutro idę powtórzyć betę, bo termin @ miałam w piątek a nadal nie przyszła. Beta w piątek negatywna. Zaczęłam się zastanawiać, czy coś jest nie tak, że spóźnia się już 5 dni.
    Daj znać, jak beta ;) A nóż widelec się udało a w piątek było za szybko? Chociaż mi ostatnio przesunęła się prawie 2 tyg :/

    20130914050120.png201207104662.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety brak ciąży. Za to TSH mi spadło z 1,68 do 0,88, czyli poziom prawie idealny do zaciążenia w następnym cyklu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak jakaś dobra wiadomość jest. To teraz do roboty! I żebyśmy miały co za miesiąc świętować ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pozytywnie nastawiona na grudzień.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja testuje dzien przed sylwkiem ;) modle sie o to aby nie pic w sylwka (oczywiscie przez powod w postaci fasolinki;))

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się cykl przedłuża... Dziś jest 36 dzień i nic. Tydzień temu w piątek powinnam dostać. Test z moczu i z krwi negatywne. Dzisiaj zadzwoniłam do mojej gin i powiedziałam jej o co chodzi (że duphaston skończyłam we wtorek w zeszłym tygodniu). Powiedziała, że mamy poczekać jeszcze dwa tygodnie i jak nie będzie nadal, to mam się zgłosić i wtedy zobaczy co i jak i najwyżej zapisze mi wtedy tabletki na wywołanie. Masakra z tym wszystkim. Takim oto sposobem w tym roku nie uda mi się już zajść w ciążę... :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    To pozostaje mi trzymać kciuki!!

    U mnie była owulacja ale @ spóźniła mi się o ponad tydzień. Już miałam cichą nadzieję, że się udało, ale przylazła. Miałam trochę stresów, więc pewnie to się przyczyniło do przesunięcia @

    Piękna sprawa przywitać Nowy Rok wiedząc, że to będzie najszczęśliwszy rok ;) Ech, chciałoby się, ale ja czuję, że u mnie to dłużej potrwa :/ No i jeszcze praca męża, po 2 tyg go nie ma, więc nie zawsze uda się wcelować. Choć obiecał, że będzie na czas, ma swoją firmę, więc może decydować, kiedy co i jak, ale tu chodzi o pieniądze. Siedzi w domu- nie zarabia, a jak dostaje zlecenie to musi je wykonać. I tak źle i tak niedobrze.
    Ja testuję w 31.12,. Tzn. jeśli @ nie przyjdzie wcześniej. Oj oby nie przyszła!

    Amaranta lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a ja testuje dzien przed sylwkiem ;) modle sie o to aby nie pic w sylwka (oczywiscie przez powod w postaci fasolinki;))
    Sylwek bez alko też jest fajny ;) Mój z fasolką był niezapomniany, choć koło północy już przysypiałam :P i chwilami nie rozumiałam, z czego śmieje się reszta towarzystwa.. no ale po % wszystkim wesoło :)
    Trzymam kciuki za pozytywny test!! Obyś w tego sylwka była mega szczęśliwa :D

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    A mi się cykl przedłuża... Dziś jest 36 dzień i nic. Tydzień temu w piątek powinnam dostać. Test z moczu i z krwi negatywne. Dzisiaj zadzwoniłam do mojej gin i powiedziałam jej o co chodzi (że duphaston skończyłam we wtorek w zeszłym tygodniu). Powiedziała, że mamy poczekać jeszcze dwa tygodnie i jak nie będzie nadal, to mam się zgłosić i wtedy zobaczy co i jak i najwyżej zapisze mi wtedy tabletki na wywołanie. Masakra z tym wszystkim. Takim oto sposobem w tym roku nie uda mi się już zajść w ciążę... :(
    Milcia, kochana.. Ten rok już się kończy, ten nowy na pewno przyniesie Ci cudowne 9 miesięcy. Dlatego przeżyj tego sylwka tak, jak byś miała się wybawić za wszystkie czasy. Bo jak już przyjdzie na świat maleństwo, to szaleństwo odejdzie na bok ;) Mi teraz @ spóźnił się dwa tyg.. Teraz mam wrażenie, że wszystko mi się poprzestawiało w organizmie. A! No i ja też w tym roku mogę zapomnieć o owocnej owu, bo przez pogodę mój przyjedzie później.. Także Milcia, wkraczamy w Nowy Rok, pełne optymizmu i zapału do działania! Razem zawsze raźniej ;)

    Milcia lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja testuję w 31.12,. Tzn. jeśli @ nie przyjdzie wcześniej. Oj oby nie przyszła!
    Trzymam kciuki, żeby nie przyszła! Piękny prezent na Sylwka, więc tego Ci na ten Nowy Rok życzę ;)

    stardust87 lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi, dzięki za słowa otuchy. Ja teraz nawet nie wiem, kiedy się spodziewać następnej owulacji. Nie wiem, czy przypadkiem nie odpuścimy z mężem po następnym cyklu... W środę odbieramy mieszkanie i tak już myśleliśmy, czy na czas remontu nie zrobić sobie przerwy z lekami, monitoringiem itd. Oczywiście jeśli się cud przytrafi, to będzie super.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, ja juz tu gdzies na forum pisalam, ze takie odpuszczenie czasem przynosi niespodzianke ;) U mnie tak bylo. Mialam dosyc lekarzy, hormonow, badan.. Nie poszlam na kontrol, nie zrobilam badan. Wyrypane mialam, emocjonalnie wysiadlam. Jedynie co, to pilam moje ziolka, ale to juz chyba bardziej na uspokojenie. Nawet jak robilam test, to tak od niechcenia, zeby sprawdzic, bo za dlugo juz sie @ spozniala. I niespodzianka :) Ja wierze, ze w koncu Tobie sie uda, czasem mam wrazenie, ze tym co bardzo, bardzo tego pragna, przychodzi zupelnie niespodziewanie :)

    Milcia lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ