X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testu owulacyjne jakie szanse
Odpowiedz

Testu owulacyjne jakie szanse

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 19 października 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    To mój drugi miesiąc z mierzeniem temperatury i robieniem testów na owulacje
    W zeszłym cyklu 15-go dnia cyklu wyszedł mi pozytywny owulacyjny stosunek był w ten dzień i dzień przed ale nie udało się z ciąża. W tym cyklu temperatura mi bardzo skakała przed owulacja teraz jest unormowana dzisiaj był tylko lekki wzrost ale moje pytanie brzmi co myślicie o tych testach owulacyjnych , zawsze robię je o tej samej porze czyli o 11 dodam ze dzień przed pozytywnym tez była taka kreska jak w dniu 17.

    Zastanawiam się czy w tym cyklu jest szansa na ciąże i co myślicie o tych testach
    Zdjęcia :

    https://ibb.co/VC117w9
    https://ibb.co/hFPTQWD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 11:05

  • Zuzazia Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 19 października 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, test owulacyjny nie pokazuje owulacji tylko wzrost hormonu LH, który te owulacje powoduje, wiec tak naprawdę owulacja jest 1-2 dni po pozytywnym teście. Tak samo temperatura, wzrost temp jest po owulacji dlatego moim zdaniem u Ciebie owu była wczoraj :) zobaczysz jeszcze jutro jak temp :D

    Czarna1001 lubi tę wiadomość

  • Zuzazia Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 19 października 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możemy się umówić na wspólne czekanie na testowanie, bo jestem dokładnie tez w takiej samej sytuacji- wczoraj prawdopodobna owu i przytulanki dokładnie w te same dni 😂

    Czarna1001 lubi tę wiadomość

  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 19 października 2022, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie !!
    Właśnie mam zamiar jutro jeszcze sprawdzić temperaturę i później odpuścić bo już się tak wkręciłam ,że masakra 😁 wczoraj śluz ten rozciągliwy ale strasznie mało praktycznie co nie co pod wieczór a przez dwa dni przed pozytywnym owu bardzo dużo wiec tez mi się wydaje ze wczoraj była 😁

    Zuzazia lubi tę wiadomość

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 19 października 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyniki?
    Bo w ciążę nie zajdziesz jeśli jest bałagan w hormonach :)
    Ja robiłam pół roku testy i się nie udawało, porobiłam wyniki i wyszedł niezły bajzel :) dostałam leki, i w następnym cyklu byłam już w ciąży ale też pilnowałam owulacji z testami :)

  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 19 października 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się drugi cykl dopiero tak z temperatura i testami i jeżeli w tym cyklu nie wyjdzie z samych takich metod to dopiero idę na badania , u ginekologa byłam w kwietniu miałam powiedziane ze pół roku mam być bez badań zobaczyć czy się uda i dopiero wtedy udać się na badania dlatego jeszcze czekam.

  • Zuzazia Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 19 października 2022, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety śluzu nie miałam w ogóle, ale bolały mnie jajniki pare dni przed, a wczoraj mocno lewy+ promieniowanie do krzyża, a dzisiaj skok temp i już nic nie boli, wiec jestem dobrej myśli :) nie nastawiam się nie wiadomo jak, bo to mój pierwszy cykl starań, ale wiadomo, nadzieja jest :D

  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 19 października 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie same objawy !😁 trochę dzisiaj mnie kłuje w podbrzuszu ale słabo

  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 19 października 2022, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia wysłałam Ci zaproszenie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ