X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy, oczekujemy II kreseczek
Odpowiedz

Testujemy, oczekujemy II kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, niby sugeruje, ale mam nadzieję,że się myli. Mam już jedne bliźniaki 7 letnie i wolałabym się cieszyć spokojnie pojedyńczą ciążą :/

  • Aga1000 Koleżanka
    Postów: 54 25

    Wysłany: 4 września 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, to faktycznie troszkę stres, szczególnie jak wiesz, że jest skłonność do bliźniaków:) nieźle....

    e9037cdc78d45b63cc3e3518eeb1ea56.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, zobaczymy co przyniesie czas.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Oby ten cykl był dla Ciebie owocny :)
    Paula - beta ładnie rośnie :)
    Domi - super! :)
    Od tygodnia mam jakąś infekcje, czy co, nie piecze mnie ani nie ganiam do łazienki, ale mnie swędzi i czasami zaboli w miejscach intymnych, umówiłam się do ginekologa ostatnio i prywatnie nawet muszę czekać tydzień ponad, u innych to samo.. teraz mam te dni i nie wiem, czy coś z tego wyjdzie przez to wogóle ;/ czy jak pójdę dzisiaj do szpitala na ginekologie i powiem, że mmie bardzo boli i wogóle, że już nie wytrzymuje, to mnie przyjmą odrazu i zbadają??

    Zbadać będą musieli . Ja tak kiedyś trafiłam w nocy na ginekologię , okazało się ze to nie kobiece sprawy tylko kamienie

    Justek
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 4 września 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Zbadać będą musieli . Ja tak kiedyś trafiłam w nocy na ginekologię , okazało się ze to nie kobiece sprawy tylko kamienie
    Jednak pójdę tego 12 września na wizytę, chyba mi przechodzi, bo już nie odczuwam takiego swędzenia

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clortimazol kup. I smaruj :)

    Justek
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 4 września 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na tym forum, choć przyznam, że podczytuje je regularnie od jakiegos czasu. Staramy się z mężem o pierwsze dziecko od 4 miesięcy czyli jakiś 5 cyklów. Mowiąc szczerze na początku liczyłam każdy dzień, robiłam testy ovu, obserwowałam śluz, ale niestety nic to nie dało, więc odpuściłam i z tym miesiącu poszliśmy na żywioł, bez spiny ;)

    Do rzeczy - za 2 dni powinnam dostać @, więc zobaczymy czy nadejdzie! W poprzednim miesiącu @ przyszła w 26 dniu, więc w tym czekam do 28 i testuje :)
    Czuję jakby miała zaraz nadejść, mam czasem lekkie bóle brzucha i jestem meeega zmęczona. Ostatnio miałam też zawroty głowy i mdłości, ale to zdarzało się już wcześniej przed okresem, gdy miałam po prostu ciężki okres w pracy, więc na nic się nie nastawiam.

    Co mnie dziś jednak zdziwiło, to dość wysoka temperatura w pochwie, bo aż 37,2 stop., ale że nigdy jej nie mierzę i nie prowadzę żadnych wykresów to nawet nie mam punktu odniesienia.
    Postanowiłam, że jeśli w tym cyklu się nie uda, to w kolejnym już wezmę się za mierzenie tempki, bo to też doradzil mi mój lekarz :)

    Powodzenia wszystkim Staraczkom i owocnego testowania!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 06:55

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri, rozumię Cię, ja też przed okresem miewam mdłości i praktycznie wszystkie objawy, które można by do ciąży przypisać. W tym ostatnim cyklu była tylko jedna różnica - zmiast całaych piersi, bolały mnie tylko sutki. Życzę Ci, aby ten cykl był owocny, daj znać jaki wynik testu.

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 5 września 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za dobre slowo Domi :) mnie w tym miesiacu jakos piersi praktycznie nie dokuczaja :o to az dziwne bo zwykle nie moge nawet zdjac stanika... dzis 27 dc, czekam do jutra i jesli nie przyjdzie to testuje ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 5 września 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek - a na co on jest? To na recepte?
    Neytiry - witaj :) a jakie masz cykle? Regularne? Trzymam kciuki za pozytywny test :)

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 5 września 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u mnie jest 16dc, testy robię od 11dc i wychodzą negatywne i na dodatek coraz bardziej jaśnieją i nie wiem już sama ;/ mi się wydaje, że owu była gdzieś w 13-14dc, bo miałam dużo śluzu, a teraz ten śluz jest już taki mleczny, mam jeszcze kilka tych testów, to porobię, zobaczymy.. a może owu w tym cyklu nie było? Hmm.. W poprzednim cyklu pozytywny test owu miałam w 16dc

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 5 września 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Justek - a na co on jest? To na recepte?
    Neytiry - witaj :) a jakie masz cykle? Regularne? Trzymam kciuki za pozytywny test :)


    Bez recepty maść na różne takie grzybicze sprawy

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 5 września 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Dzisiaj u mnie jest 16dc, testy robię od 11dc i wychodzą negatywne i na dodatek coraz bardziej jaśnieją i nie wiem już sama ;/ mi się wydaje, że owu była gdzieś w 13-14dc, bo miałam dużo śluzu, a teraz ten śluz jest już taki mleczny, mam jeszcze kilka tych testów, to porobię, zobaczymy.. a może owu w tym cyklu nie było? Hmm.. W poprzednim cyklu pozytywny test owu miałam w 16dc

    Ja w swojej owulacji totalnie się pogubiłam testy robiłam do 19 dni cyklu potem przestałam , of wyznaczyło mi na 24 dzień dopiero .

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 5 września 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Dzisiaj u mnie jest 16dc, testy robię od 11dc i wychodzą negatywne i na dodatek coraz bardziej jaśnieją i nie wiem już sama ;/ mi się wydaje, że owu była gdzieś w 13-14dc, bo miałam dużo śluzu, a teraz ten śluz jest już taki mleczny, mam jeszcze kilka tych testów, to porobię, zobaczymy.. a może owu w tym cyklu nie było? Hmm.. W poprzednim cyklu pozytywny test owu miałam w 16dc


    Meluska a może wyjść test pozytywny a do owulacji może i tak nie dojść ?

    Justek
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 5 września 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Meluska a może wyjść test pozytywny a do owulacji może i tak nie dojść ?
    Może tak być, testy owu tylko informują, że owulacja wystąpi w ciągu iluś tam godzin, ale czy do niej dojdzie, to już Ci nie pokaże ;p a ten żel to se kupię jutro, dzięki :) dzisiaj robiłam test już innej firmy i była już dość ciemna druga kreska, może tamte były słabsze?

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 6 września 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Może tak być, testy owu tylko informują, że owulacja wystąpi w ciągu iluś tam godzin, ale czy do niej dojdzie, to już Ci nie pokaże ;p a ten żel to se kupię jutro, dzięki :) dzisiaj robiłam test już innej firmy i była już dość ciemna druga kreska, może tamte były słabsze?

    Nie wiem , ja nie używam tych pasków . Kupuję elektroniczne - dzisiaj zamówiłam nowy zapas.

    Justek
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 6 września 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Nie wiem , ja nie używam tych pasków . Kupuję elektroniczne - dzisiaj zamówiłam nowy zapas.
    A jak działają te elektroniczne? Co pokazują?

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 6 września 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    A jak działają te elektroniczne? Co pokazują?
    Uśmiechnięta buźkę - to pozytywny , albo puste
    Kółeczko - negatywny

    Justek
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 6 września 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy test owu pozytywny, druga kreska ciemniejsza

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 6 września 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Uśmiechnięta buźkę - to pozytywny , albo puste
    Kółeczko - negatywny
    A drogie są? Ile jeden kosztuje?

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ