Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy ciążowe
Odpowiedz

Testy ciążowe

Oceń ten wątek:
  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 167 76

    Wysłany: 25 lipca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Dziewczyny, no tez nie przesadzajmy, zdarza się ze kreski testowe delikatnie prześwitują, jeśli aż tak sie dopatrujemy, to niestety jest duze prawdopodobieństwo, ze ja zobaczymy. Ostatnio na forum była akcja, ze dziewczynie wychodziły pozytywne testy, a okazało sie ze były wadliwe i pozytywne wychodziły nawet po polaniu woda z kranu. Także oczywiście trzymam kciuki za każdy najmniejszy cień na testach, ale ze każda kreska oznacza ciaze? Niekoniecznie. Ale na pewno warto wtedy skoczyć na betę lub powtórzyć za dzień dwa i sprawdzić czy trochę ściemnieje 😊

    Nie miałam nigdy w życiu „wadliwych testów” i nie słyszałam od nikogo o takich, moja sąsiadka jest położna i też jej się takie nie trafiły. Nie mieszkam w PL, może tam jakaś firma jakieś 💩 sprzedaje, nie wiem.

    Co do „zalanych testów” to zakładam że mówimy o kresce a nie o sprawdzaniu po 6h od testu, jeśli ktoś mówi o kresce to dla mnie kreska, nie zalanie czy cień cienia którego nie ma.

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013
  • Martolina Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 25 lipca, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    Nie miałam nigdy w życiu „wadliwych testów” i nie słyszałam od nikogo o takich, moja sąsiadka jest położna i też jej się takie nie trafiły. Nie mieszkam w PL, może tam jakaś firma jakieś 💩 sprzedaje, nie wiem.

    Co do „zalanych testów” to zakładam że mówimy o kresce a nie o sprawdzaniu po 6h od testu, jeśli ktoś mówi o kresce to dla mnie kreska, nie zalanie czy cień cienia którego nie ma.

    Dziewczyna opisywała tą akcję tu na forum w tym miesiącu - chodziło o testy testeo - wszystkie wychodziły pozytywne, nawet z wodą. Rozmawiała z producentem i powiedział że w upałach, jeśli testy się przegrzeją to może się tak dziać i że pewnie za długo leżały w paczkomacie

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 25 lipca, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie o ta akcje mi chodziło. I oczywiście to rzadkość, oby takich okropnych historii bylo jak najmniej, jednak się zdarzają. Pytanie brzmiało „czy kazda najbardziej blada kreska oznacza ciąże” i nie zgadzam się z odpowiedzią „Tak”, bo jest bardzo uproszczona i nie do końca prawdziwa. Z cieniami jest tak, ze jeśli wyczekujemy ciazy i wpatrujemy się z nadzieja na test, to możemy wyhaczyc właśnie cień kreski testowej. Ile bylo sytuacji tutaj na forum, ze dziewczyny wrzucały zdjęcia swoich testów z pytaniem, czy ktoś coś widzi, a reszta odpowiadała ze nie? Wiele, bo jeśli bardzo chce się coś zobaczyć, to mozna. Tylko o to chodziło w mojej wypowiedzi 😊 Życzę Wam wszystkim kochane pięknych i grubych krech na testach ❤️ buziaki

    preg.png
  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 176 39

    Wysłany: 26 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. To moja sytuacja. .
    Dziś rozmawiałam z jedną dziewczyną, która mnie znalazła na forum i miała podobna sytuację. Dostałam tych testów " w ramach rekompensaty" dosyć sporo. Tym razem na koszt firmy były wysłane do domu , nie do paczkomatu.
    Dziewczyna tutaj z tego forum poprosila żebym zrobila test. Odpisałam jej że to nie ma sensu bo mam nowy cykl i jestem chwilę przed owulacja. Ale zrobiłam. Oto wynik w 9 dniu cyklu:

    https://zapodaj.net/plik-BIZSbD3546

    To testy z dziś!!!
    Po okresie... normalnej miesiączce.
    Zrobiłam też pinka bo już zglupialam. Jeden jest strumieniowy testo a drugi płytkowy testo. ( obydwa wysłane w paczce niespodziance )

    Dodam, że przed miesiączka robiłam dwa razy bete, obydwie pokazały " brak ciazy".

    Zastanawiamy się już z dziewczynami, czy nam coś dolega ? U mnie nie ma żadnych mięśniaków ani torbieli. Przyjmuje letrox, mam niedoczynnośc tarczycy, ale tylko testeo pokazują ciążę.. gdzie po prostu jest to wykluczone. I to nie jest kreska, której się dopatrujemy

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 176 39

    Wysłany: 26 lipca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że te wody nie wychodzą już pozytywne.
    Mam wrażenie że one wychwytują coś innego.. nie wiem czy to możliwe, ale może jakoś krzyżówka z LH? Nie mam pojęcia.

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Wisienka95 Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 26 lipca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia3131 wrote:
    Tak. To moja sytuacja. .
    Dziś rozmawiałam z jedną dziewczyną, która mnie znalazła na forum i miała podobna sytuację. Dostałam tych testów " w ramach rekompensaty" dosyć sporo. Tym razem na koszt firmy były wysłane do domu , nie do paczkomatu.
    Dziewczyna tutaj z tego forum poprosila żebym zrobila test. Odpisałam jej że to nie ma sensu bo mam nowy cykl i jestem chwilę przed owulacja. Ale zrobiłam. Oto wynik w 9 dniu cyklu:

    https://zapodaj.net/plik-BIZSbD3546

    To testy z dziś!!!
    Po okresie... normalnej miesiączce.
    Zrobiłam też pinka bo już zglupialam. Jeden jest strumieniowy testo a drugi płytkowy testo. ( obydwa wysłane w paczce niespodziance )

    Dodam, że przed miesiączka robiłam dwa razy bete, obydwie pokazały " brak ciazy".

    Zastanawiamy się już z dziewczynami, czy nam coś dolega ? U mnie nie ma żadnych mięśniaków ani torbieli. Przyjmuje letrox, mam niedoczynnośc tarczycy, ale tylko testeo pokazują ciążę.. gdzie po prostu jest to wykluczone. I to nie jest kreska, której się dopatrujemy

    Szok 🤯 wątpię żeby wykrywały chorobę, po prostu są wadliwe. Zareklamuj i wystaw opinie. Ktoś chce się dorobić niezłej kasy

  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 176 39

    Wysłany: 26 lipca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka95 wrote:
    Szok 🤯 wątpię żeby wykrywały chorobę, po prostu są wadliwe. Zareklamuj i wystaw opinie. Ktoś chce się dorobić niezłej kasy
    Zareklamowałam . Wystawiłam opinie. Tak jak napisałam dostałam kolejne testy i miałam je robić po kolejnej owulacji, ale na prośbę przyjaciółki "ovufriend" dziś zatestowalam totalnie bez sensu.
    Jestem w kontakcie z Panem Sprzedającym i on również jest zaskoczony. I to naprawdę po rozmowie z nim czuje taką szczerość, że on sam nie wie co się dzieje i ma się kontaktować z producentem.

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 26 lipca, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie używajcie tych testów, wrzucam Wam link do wątku z 2020 roku, dziewczyny piszą ze te testy oszukują, ze są cienie kresek testowych, inne testy biel. Także jak widać te testy są wadliwe od lat, szkoda tracić nerwy. Te, które macie najlepiej odesłać do sprzedawcy, niech odda kasę, albo po prostu wyrzucić do kosza... sprzedawca prawdopodobnie jest tylko pośrednikiem, wiec jego intencje pewnie są szczere, niemniej warto mu wysłać te wątki i zaznaczyć, jaki towar sprzedaje, ze nie ma to nic wspólnego z temperatura, długim oczekiwaniem w paczkomacie, czy czymkolwiek innym, one po prostu są zle

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/test-z-allegro-testeo,19568.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 18:29

    preg.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3279 8913

    Wysłany: 14 sierpnia, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, niestety potwierdzam fałszywość testów Testeo, na własnej skórze się przejechałam wczoraj - dwa pozytywy, dzisiaj po przeczytaniu już tego wątku zrobiłam resztę, wszystkie negatywne. Dwa testy innych firm także negatywne. Wrzucam zdjęcie, bo to nie żaden cień tylko widoczna kreska na fałszywie pozytywnym teście. Nie polecam nikomu takiego rozczarowania.

    f83145b9b8924.jpghttps://zapodaj.net/plik-Gme7zLT5BX

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    ⏳starania o trzecie dziecko
  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 176 39

    Wysłany: 15 sierpnia, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Cześć dziewczyny, niestety potwierdzam fałszywość testów Testeo, na własnej skórze się przejechałam wczoraj - dwa pozytywy, dzisiaj po przeczytaniu już tego wątku zrobiłam resztę, wszystkie negatywne. Dwa testy innych firm także negatywne. Wrzucam zdjęcie, bo to nie żaden cień tylko widoczna kreska na fałszywie pozytywnym teście. Nie polecam nikomu takiego rozczarowania.

    f83145b9b8924.jpghttps://zapodaj.net/plik-Gme7zLT5BX
    Cholernie mi przykro.
    Nie powinno się to w ogóle zdarzać..

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Tysia412 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 sierpnia, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny jestem tu nowa i zaczęliśmy starania o pierwsze dziecko. Dziś robiłam test 11dpo I nic ale po kilku godzinach takie coś.
    Nie wiem już co myśleć? Nigdy wcześniej nie spotkałam się żeby wyszedl taki test nawet po kilku godzinach. Mam testy z czerwca i lipca żadnych przebarwień.
    https://zapodaj.net/plik-twfCxYwEUv

  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia412 wrote:
    Hejka dziewczyny jestem tu nowa i zaczęliśmy starania o pierwsze dziecko. Dziś robiłam test 11dpo I nic ale po kilku godzinach takie coś.
    Nie wiem już co myśleć? Nigdy wcześniej nie spotkałam się żeby wyszedl taki test nawet po kilku godzinach. Mam testy z czerwca i lipca żadnych przebarwień.
    https://zapodaj.net/plik-twfCxYwEUv
    Mi się wydaje, że ten test jest po prostu zalany i dlatego tak wygląda :(

    Powtórz koniecznie jutro z rana i daj znać!

    U mnie też dzisiaj 11 dpo i wszystkie testy negatywne…

    Tysia412 lubi tę wiadomość

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 192 206

    Wysłany: 21 sierpnia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia412 wrote:
    Hejka dziewczyny jestem tu nowa i zaczęliśmy starania o pierwsze dziecko. Dziś robiłam test 11dpo I nic ale po kilku godzinach takie coś.
    Nie wiem już co myśleć? Nigdy wcześniej nie spotkałam się żeby wyszedl taki test nawet po kilku godzinach. Mam testy z czerwca i lipca żadnych przebarwień.
    https://zapodaj.net/plik-twfCxYwEUv

    Nie chcę martwić, ale wczoraj u mnie też test wyszedł z taką kreseczką fabryczną (właśnie po kilku godzinach), a dzisiaj dostałam okresu 🥺

    Tysia412 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • Tysia412 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 sierpnia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna.kr wrote:
    Mi się wydaje, że ten test jest po prostu zalany i dlatego tak wygląda :(

    Powtórz koniecznie jutro z rana i daj znać!

    U mnie też dzisiaj 11 dpo i wszystkie testy negatywne…

    Trzymam kciuki żeby wyszło. A jakie masz długie cykle?

  • martyna.kr Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia412 wrote:
    Trzymam kciuki żeby wyszło. A jakie masz długie cykle?
    Cykle okolo 34 dni

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ