X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy facelle czy wiarygodne?
Odpowiedz

Testy facelle czy wiarygodne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 12 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Co sadzicie o testach facelle? Gdzies czytalam ze zaklamuja wynik. Dzisiaj wyszla mi 2 krecha i martwie sie czy te testy sa w ogolw wiarygodne. A mam jeszcze w zapasie jeden ale tez facelle.

  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 12 września 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 20:04

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie to najgorsze gówno. Pokazuje ciążę gdy jej nie ma. Bardzo fałszuje

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 12 września 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    A dla mnie to najgorsze gówno. Pokazuje ciążę gdy jej nie ma. Bardzo fałszuje

    No wlasnie to czytalam. Ehh jutro wyjezdzam ale moze gdzies po drodze znajde jakas apteke by inny kupic

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 13 września 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też pokazał niby ciążę, w ciągu 5 minut wyszedłwyraźny cień nawet, widoczny na zdjęciu, test innej marki z tego samego moczu negatywny i kolejne testy w następnych dniach negatywne.
    Musiał być felerny.

    A kreska wyszła Ci bardzo wyraźna, różowa jasna? Bo u mnie to była baaaardzo jasna, no jednak widoczna na zdjęciu.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 13 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Mi też pokazał niby ciążę, w ciągu 5 minut wyszedłwyraźny cień nawet, widoczny na zdjęciu, test innej marki z tego samego moczu negatywny i kolejne testy w następnych dniach negatywne.
    Musiał być felerny.

    A kreska wyszła Ci bardzo wyraźna, różowa jasna? Bo u mnie to była baaaardzo jasna, no jednak widoczna na zdjęciu.

    Dosc wyrazna. Jasniejsza od testowej ale widoczna golym.okiem. Dzisiaj powtorzylam drugi test tez facelle i znowi II wiec chyba jest ok ;-)

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 13 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w niedzielę na Facelle paskowym bladziutka druga kreska, w poniedziałek - to samo lub jeszcze bledsza, na Bobo-Teście tak samo baaaardzo blada druga kreska. Tego samego dnia rano pobrana krew na betę - wynik 10,2. Czyli Facelle wykryły betę, która faktycznie była obecna w organiźmie. A że dziś dostałam okres to inna sprawa - bo ciąża była biochemiczna.
    Skoro u Ciebie kreski wyraźne i to dzień po dniu, to dobrze wróży! Idź na betę :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, facelle są po prostu bardzo czule i wykrywają betę nawet poniżej 10

    zawsze dla porównania można zrobić test innej firmy

    ja miałam kreskę widmo-cień na facelle i na pre-teście
    więc niemożliwe żeby obydwa były felerne

    u mnie to był niestety też biochem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ