X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie To ciąża?
Odpowiedz

To ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BabyMama Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 17dpo, 5 dzień jak spóźnia się okres. Nigdy wcześniej się nie spóźniał. Test(pre-test) wykonany 3 dni temu z 'drugiego' moczu. Widoczna-mała, jasna druga kreseczka. Powtarzany wieczorem (amil test) jedna kreska. Poranny mocz ten sam test-widoczna nieznacznie. Pink test wieczór podobnie. Pink test dziś rano jak za pierwszym razem jest druga ale jasniutka jednak troche widoczna. Samopoczucie super, poza tym że chce mi się strasznie spać, mam uderzenia gorąca, wieczne pragnienie i częste wizyty w WC ;) Pobolewa mnie brzuch jednak mam wrażenie że bardziej ze stresu. Mam nadzieję że to moja mała iskierka jednak.. czy któraś z Was miała podobnie. Oraz pytanie do pełniejszych pań. Czy waga ma znaczenie przy wzroście hcg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 12:18

    P.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak z waga ale teraz powinnas sie udac na bete i bedziesz wiedziala co i jak... i tyle... bo wiecwj nic nie zostaje.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wszystko wyjaśni.

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam bardzo podobnie testy pokazywały drugą kreskę bardzo jasna najlepiej zrób betę trzymam kciuki ;)

    Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ