X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Trójmiasto
Odpowiedz

Trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!Ja staram sie juz prawie rok....W kwietniu 2015 roku poronilam.Byla to ciaza z zaskoczenia ale razem z mezem bardzo sie cieszylismy.Niestety krotko.Bardzo przezylam ta strate i niestety wpadlam w depresje.Do dnia dzisiejszego nic z twgo nie wychodzi.Kolezanki zachodza a mi sie nie udaje.To jest strasznie dolujace.Po poronieniu ginekolog zlecil mi tylko badania na toksoplazmoze(he?)i nic wiecej.Zmienilam lekarza trafilam w Luxmedzie na lek.Agnieszke Rak i to ona dala mi skierowanie na badania tsh,przeciwciala i inne.Cudowana osoba,pacjenta traltuje z duza troska.Przyczyna sie znalazla-niedoczynnosc tarczycy.Dostalam tabletki skierowanie na usg tarczyc i do endokrynologa.Staramy sie dalej i obecnie czekam na testowawanie.Do okresu zostal tydzien.Trzymajcie kciuki moze tym razem sie uda....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 12:25

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 1 marca 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od sierpnia 2016. Po drodze była cyto 3gr więc leczenie 2 masc, a teraz borykam się z długimi cyklami. Wizytę u gina mam za 2 tyg i zobaczymy co tym razem się dzieje.

    A i muszę sie pochwalić że zostałam doulą :) Początkującą ale już powoli wprawiam się w nową rolę :)

    Smurfetka lubi tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 gratulacje!!!
    A będziesz pracować przy konkretnym szpitalu czy można Cię "wynająć"??
    Przepraszam za głupie pytania, ale nie mam pojęcia jak to w Polsce funkcjonuje ;) Chyba nie jest to jeszcze jakoś szalenie popularne??

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 2 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie mogę pracować w konkretnym szpitalu. Ubolewam nad tym, gdyż uważam że w każdym szpitalu powinna być osoba która jest z rodzącą od wejścia na izbe przyjęć do samego końca :) Będę wynajmowana przez klientki. Jestem własnie na etapie tworzenia pakietów i strony internetowej. No i jeszcze 2 kursy przede mną :)

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż dziwne, że tak mało. Ja jestem z Gdańska. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie każdemu chce się szukać wątku "miejscowego" ;P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzeba go podbijać co jakiś czas. :D

    Szukałam przez lupkę wcześniej i nie mogłam go znaleźć, dopiero mi się udało po wątkach jednej z dziewczyn. Ovu nie ułatwia integracji. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez szukalam jakis czas temu ale sie nie udalo. A szkoda bo mozna sie wymienic wieloma informaclami :)

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ