X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 8 czerwca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agacia_11 wrote:
    Cześć dziewczyny, śledzę forum od 5 miesięcy, ale dopiero teraz stwierdziłam że napiszę, bo widzę jaką otuchę dajecie ❤️ teraz to mój drugi cykl po poronieniu wczesnym. Będę testować 22 czerwca. Trzymam za Nas kochane kciuki ☺️
    Cześć Agacia! Milo nam, że do nas dołączysz :) trzymamy kciuki !!! 🤞❤️

    Agacia_11 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 8 czerwca, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie było mnie tu trochę miałam pasmo niepowodzeń...tak na szybko ...miałam omdlenie w środę..meeega słaba, serce chcialo mi wyskoczyc..byłam u lekarza..jego zdaniem nastapila implantacja i organizm tak zareagowal mam skierowanie na badania ale czasu brak..w środę jeden z piesków zaczął się w nocy dusić więc spędziłam noc na pogotowiu weterynaryjnym, kolejny dzień cały po weterynarzach..piątek mój tata miał wypadek..jeżdżę teraz z mamą załatwiam wszystko ...dzisiaj pojechałam szybko na bete miałam jeden test zrobiłam rano bialy więc beta tylko dla potwierdzenia..dam znać jak tylko wszystko dzisiaj ogarnę.. nawet nie mam głowy żeby się dołować bielą na tescie zaduzo się wszystkiego działo...jeden plus że piesek uratowany..nie przeżyłabym już tego ..więc nawet jeżeli doszłoby do implantacji to w takim stresie i nerwach nic z tego nie będzie...odezwę się wieczorem muszę chociaż trochę odespać bo padnę
    Miłego weekendu wam życzę ❤️❤️❤️❤️

    Insane lubi tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 8 czerwca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny nie było mnie tu trochę miałam pasmo niepowodzeń...tak na szybko ...miałam omdlenie w środę..meeega słaba, serce chcialo mi wyskoczyc..byłam u lekarza..jego zdaniem nastapila implantacja i organizm tak zareagowal mam skierowanie na badania ale czasu brak..w środę jeden z piesków zaczął się w nocy dusić więc spędziłam noc na pogotowiu weterynaryjnym, kolejny dzień cały po weterynarzach..piątek mój tata miał wypadek..jeżdżę teraz z mamą załatwiam wszystko ...dzisiaj pojechałam szybko na bete miałam jeden test zrobiłam rano bialy więc beta tylko dla potwierdzenia..dam znać jak tylko wszystko dzisiaj ogarnę.. nawet nie mam głowy żeby się dołować bielą na tescie zaduzo się wszystkiego działo...jeden plus że piesek uratowany..nie przeżyłabym już tego ..więc nawet jeżeli doszłoby do implantacji to w takim stresie i nerwach nic z tego nie będzie...odezwę się wieczorem muszę chociaż trochę odespać bo padnę
    Miłego weekendu wam życzę ❤️❤️❤️❤️

    Przytulam mocno🫂🫂🫂 odpocznij❤️ życzę żeby wszystko się poukładało i było już dobrze🤞🏻🤞🏻🍀

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 638 640

    Wysłany: 8 czerwca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny nie było mnie tu trochę miałam pasmo niepowodzeń...tak na szybko ...miałam omdlenie w środę..meeega słaba, serce chcialo mi wyskoczyc..byłam u lekarza..jego zdaniem nastapila implantacja i organizm tak zareagowal mam skierowanie na badania ale czasu brak..w środę jeden z piesków zaczął się w nocy dusić więc spędziłam noc na pogotowiu weterynaryjnym, kolejny dzień cały po weterynarzach..piątek mój tata miał wypadek..jeżdżę teraz z mamą załatwiam wszystko ...dzisiaj pojechałam szybko na bete miałam jeden test zrobiłam rano bialy więc beta tylko dla potwierdzenia..dam znać jak tylko wszystko dzisiaj ogarnę.. nawet nie mam głowy żeby się dołować bielą na tescie zaduzo się wszystkiego działo...jeden plus że piesek uratowany..nie przeżyłabym już tego ..więc nawet jeżeli doszłoby do implantacji to w takim stresie i nerwach nic z tego nie będzie...odezwę się wieczorem muszę chociaż trochę odespać bo padnę
    Miłego weekendu wam życzę ❤️❤️❤️❤️

    Kliknęłam „lubię”, bo cieszę się, że się w końcu odezwałaś, myślałam o Tobie i już się martwiłam. To faktycznie szalony czas! Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło 🤞 daj znać jak będziesz miała wynik bety!

    40 tc 💔
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 8 czerwca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś która stosowała duphaston i nie miała przez to przed okresem żadnych objawów okresowych?🤔 ja w tym cyklu po poronieniu biorę duphaston , i jestem 9 dni po owulacji i nie mam nic,żadnych objawów ewentualnego okresu/ciazy…zero boli cycków (a pamiętam jak kiedyś brałam duphaston to mega sutki bolały) zero boli podbrzusza , zero puchnięcia przed okresowego no nic dosłownie 🙁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 10:45

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 8 czerwca, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny nie było mnie tu trochę miałam pasmo niepowodzeń...tak na szybko ...miałam omdlenie w środę..meeega słaba, serce chcialo mi wyskoczyc..byłam u lekarza..jego zdaniem nastapila implantacja i organizm tak zareagowal mam skierowanie na badania ale czasu brak..w środę jeden z piesków zaczął się w nocy dusić więc spędziłam noc na pogotowiu weterynaryjnym, kolejny dzień cały po weterynarzach..piątek mój tata miał wypadek..jeżdżę teraz z mamą załatwiam wszystko ...dzisiaj pojechałam szybko na bete miałam jeden test zrobiłam rano bialy więc beta tylko dla potwierdzenia..dam znać jak tylko wszystko dzisiaj ogarnę.. nawet nie mam głowy żeby się dołować bielą na tescie zaduzo się wszystkiego działo...jeden plus że piesek uratowany..nie przeżyłabym już tego ..więc nawet jeżeli doszłoby do implantacji to w takim stresie i nerwach nic z tego nie będzie...odezwę się wieczorem muszę chociaż trochę odespać bo padnę
    Miłego weekendu wam życzę ❤️❤️❤️❤️
    Fajnie, że się odezwałaś ❤️❤️❤️ przykro mi z powodu tych ostatnich wydarzeń, ale mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze ❤️ piesek uratowany ❤️❤️
    Trzymaj się mocno noo i MOOOCNE kciuki za betę!!

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 8 czerwca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny nie było mnie tu trochę miałam pasmo niepowodzeń...tak na szybko ...miałam omdlenie w środę..meeega słaba, serce chcialo mi wyskoczyc..byłam u lekarza..jego zdaniem nastapila implantacja i organizm tak zareagowal mam skierowanie na badania ale czasu brak..w środę jeden z piesków zaczął się w nocy dusić więc spędziłam noc na pogotowiu weterynaryjnym, kolejny dzień cały po weterynarzach..piątek mój tata miał wypadek..jeżdżę teraz z mamą załatwiam wszystko ...dzisiaj pojechałam szybko na bete miałam jeden test zrobiłam rano bialy więc beta tylko dla potwierdzenia..dam znać jak tylko wszystko dzisiaj ogarnę.. nawet nie mam głowy żeby się dołować bielą na tescie zaduzo się wszystkiego działo...jeden plus że piesek uratowany..nie przeżyłabym już tego ..więc nawet jeżeli doszłoby do implantacji to w takim stresie i nerwach nic z tego nie będzie...odezwę się wieczorem muszę chociaż trochę odespać bo padnę
    Miłego weekendu wam życzę ❤️❤️❤️❤️

    Ooo ludzie ile się wydarzyło w ciągu kilku dni u Ciebie 😲 dobrze, że nie uderzyłaś się nigdzie podczas tego omdlenia, że piesek przeżył i co z Tatą po tym wypadku ? Odpoczywaj !!!!! ❤️

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 674 822

    Wysłany: 8 czerwca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki udanego weekendu dla każdej z nas! Odpoczynku fizycznego i psychicznego od codzienności! ❤️
    U mnie drugi dzień śluz rozciągliwy z zabarwionymi nitkami krwi, kłucie jajnika prawego i taki dyskomfort podbrzusza (ale nie cały czas). Szyjka wysoko, otwarta, ale twarda 😵‍💫 już się naczytałam oczywiście na Internecie i wmawiam sobie choroby 🫣 wyczekuję tego poniedziałku, żeby się cokolwiek dowiedzieć 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 13:48

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 8 czerwca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Dziewczynki udanego weekendu dla każdej z nas! Odpoczynku fizycznego i psychicznego od codzienności! ❤️
    U mnie drugi dzień śluz rozciągliwy z zabarwionymi nitkami krwi, kłucie jajnika prawego i taki dyskomfort podbrzusza (ale nie cały czas). Szyjka wysoko, otwarta, ale twarda 😵‍💫 już się naczytałam oczywiście na Internecie i wmawiam sobie choroby 🫣 wyczekuję tego poniedziałku, żeby się cokolwiek dowiedzieć 😄
    Lepiej nie czytać, bo w internecie zawsze tylko choroby pasują do objawów a może Twoje objawy świadczą o czymś zupelnie fizjologicznym :) trzymam kciuki za poniedziałek !
    Poniedziałek zapowiada się obiecująco dla wielu z nas :) myślę tu o Krysi i Smerfelince też ❤️🤞

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 8 czerwca, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Cześć dziewczyny, czy któraś która stosowała duphaston i nie miała przez to przed okresem żadnych objawów okresowych?🤔 ja w tym cyklu po poronieniu biorę duphaston , i jestem 9 dni po owulacji i nie mam nic,żadnych objawów ewentualnego okresu/ciazy…zero boli cycków (a pamiętam jak kiedyś brałam duphaston to mega sutki bolały) zero boli podbrzusza , zero puchnięcia przed okresowego no nic dosłownie 🙁

    Darunia każdy cykl może wyglądać inaczej i nie wiem czy to jest spowodowane przyjmowaniem duphastonu czy po prostu taki cykl, może też za wcześnie na objawy ciąży :) jak pierwszy raz byłam w ciąży to dopiero jak zaczął mi się okres spóźniać to miałam jakieś objawy, w ciąży z córka bolał mnie krzyż i piersi już wcześniej. Nie ma dwóch takich samych cykli, loteria.

    A kiedy chcesz testować ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 15:18

    DaruniaKa lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 8 czerwca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SailorMoon chyba będziemy razem testować, bo dzień po dniu 🥰 razem w tym stresie 🙈

    SailorMoon lubi tę wiadomość

  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 8 czerwca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo powiem wam że nigdy bym się nie spodziewała ze tyle naraz się wydarzy...ale tak jak piszecie najważniejsze że piesek uratowany..miałam mega stres bo ma chore serduszko myślałam już o najgorszym...a z tatą w sumie ok dwa kregi kręgosłupa pęknięte ale będzie żył 😉 twardy jest .. narobił nam strachu
    No i mam wyniki bety 4,3..czytalam że mogło to być poronienie lub pozamaciczna..jak myślicie?
    Wiedziałam że przez to wszystko ta próba się nie uda i może dobrze ze nie robiłam bety wcześniej bo pewnie była by wyższa skoro miałam niby implantacje a dzisiaj bym się rozczarowała.. tak miało być..ruszamy z kolejnym cyklem..3 inseminacja a później in vitro
    Przytulam mocno dziewczyny którym się nie udało, walczymy dalej❤️
    Gratulacje za udany cykl i powodzenia przyszłym testowaczka ❤️❤️
    Ja dzisiaj bez wyrzutów sumienia otwieram browara i robię reset także wasze zdrówko dziewczyny🍻

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • M93 Autorytet
    Postów: 627 745

    Wysłany: 8 czerwca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Noo powiem wam że nigdy bym się nie spodziewała ze tyle naraz się wydarzy...ale tak jak piszecie najważniejsze że piesek uratowany..miałam mega stres bo ma chore serduszko myślałam już o najgorszym...a z tatą w sumie ok dwa kregi kręgosłupa pęknięte ale będzie żył 😉 twardy jest .. narobił nam strachu
    No i mam wyniki bety 4,3..czytalam że mogło to być poronienie lub pozamaciczna..jak myślicie?
    Wiedziałam że przez to wszystko ta próba się nie uda i może dobrze ze nie robiłam bety wcześniej bo pewnie była by wyższa skoro miałam niby implantacje a dzisiaj bym się rozczarowała.. tak miało być..ruszamy z kolejnym cyklem..3 inseminacja a później in vitro
    Przytulam mocno dziewczyny którym się nie udało, walczymy dalej❤️
    Gratulacje za udany cykl i powodzenia przyszłym testowaczka ❤️❤️
    Ja dzisiaj bez wyrzutów sumienia otwieram browara i robię reset także wasze zdrówko dziewczyny🍻
    Zrób pojutrze jeszcze raz, opcje są dwie - albo dopiero startuje, albo ciąża biochemiczna.
    Który to dzień cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 15:54

    BillieJean, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 8 czerwca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Noo powiem wam że nigdy bym się nie spodziewała ze tyle naraz się wydarzy...ale tak jak piszecie najważniejsze że piesek uratowany..miałam mega stres bo ma chore serduszko myślałam już o najgorszym...a z tatą w sumie ok dwa kregi kręgosłupa pęknięte ale będzie żył 😉 twardy jest .. narobił nam strachu
    No i mam wyniki bety 4,3..czytalam że mogło to być poronienie lub pozamaciczna..jak myślicie?
    Wiedziałam że przez to wszystko ta próba się nie uda i może dobrze ze nie robiłam bety wcześniej bo pewnie była by wyższa skoro miałam niby implantacje a dzisiaj bym się rozczarowała.. tak miało być..ruszamy z kolejnym cyklem..3 inseminacja a później in vitro
    Przytulam mocno dziewczyny którym się nie udało, walczymy dalej❤️
    Gratulacje za udany cykl i powodzenia przyszłym testowaczka ❤️❤️
    Ja dzisiaj bez wyrzutów sumienia otwieram browara i robię reset także wasze zdrówko dziewczyny🍻
    Resetuj się Kochana ❤️😌 i niczym nie przejmuj, nie znam się ale na tym etapie beta powinna być wyższa nie? Przepraszam za głupie pytania 🤯 kiedy przypadał Ci termin miesiączki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 15:54

    PsiaMama93 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 638 640

    Wysłany: 8 czerwca, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Noo powiem wam że nigdy bym się nie spodziewała ze tyle naraz się wydarzy...ale tak jak piszecie najważniejsze że piesek uratowany..miałam mega stres bo ma chore serduszko myślałam już o najgorszym...a z tatą w sumie ok dwa kregi kręgosłupa pęknięte ale będzie żył 😉 twardy jest .. narobił nam strachu
    No i mam wyniki bety 4,3..czytalam że mogło to być poronienie lub pozamaciczna..jak myślicie?
    Wiedziałam że przez to wszystko ta próba się nie uda i może dobrze ze nie robiłam bety wcześniej bo pewnie była by wyższa skoro miałam niby implantacje a dzisiaj bym się rozczarowała.. tak miało być..ruszamy z kolejnym cyklem..3 inseminacja a później in vitro
    Przytulam mocno dziewczyny którym się nie udało, walczymy dalej❤️
    Gratulacje za udany cykl i powodzenia przyszłym testowaczka ❤️❤️
    Ja dzisiaj bez wyrzutów sumienia otwieram browara i robię reset także wasze zdrówko dziewczyny🍻

    Ojaaa, ale wynik „złośliwy”, powtórz koniecznie za dwa dni i wszystko się okaże. Nie zakładaj od razu najgorszego! Teraz sama nie mogę się doczekać, co Ci tam wyjdzie ❤️

    BillieJean, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    40 tc 💔
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 8 czerwca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93
    BillieJean
    14dni po inseminacji 27dzien cyklu już nic z tego dzwoniłam do kliniki nie było mojego lekarza ale dostałam informację żeby odstawić leki i czekać na 🐒
    W środę jak zasłabłam to czułam że coś tam się dzieje coś,,innego.,, nie umiem tego nazwać ale kolejnego dnia miałam takie przekonanie że jestem w ciąży czułam to w piątek już zupełnie nic nie czułam jak bym wiedziała ze wszystko się skończyło nie wiem ale pierwszy raz w życiu miałam takie uczucie w sobie także walczę w kolejnym cyklu💪ale już wiem napewno...nie testuje wcześniej niż tak jak zalecił lekarz 14dzien bo głową siada

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 8 czerwca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Ojaaa, ale wynik „złośliwy”, powtórz koniecznie za dwa dni i wszystko się okaże. Nie zakładaj od razu najgorszego! Teraz sama nie mogę się doczekać, co Ci tam wyjdzie ❤️

    Nic z tego już 😉 robiłam teraz testy 2 jak mi tak piszecie i nic nawet cienia a w środę coś przebijało a teraz mega biel

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • M93 Autorytet
    Postów: 627 745

    Wysłany: 8 czerwca, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    M93
    BillieJean
    14dni po inseminacji 27dzien cyklu już nic z tego dzwoniłam do kliniki nie było mojego lekarza ale dostałam informację żeby odstawić leki i czekać na 🐒
    W środę jak zasłabłam to czułam że coś tam się dzieje coś,,innego.,, nie umiem tego nazwać ale kolejnego dnia miałam takie przekonanie że jestem w ciąży czułam to w piątek już zupełnie nic nie czułam jak bym wiedziała ze wszystko się skończyło nie wiem ale pierwszy raz w życiu miałam takie uczucie w sobie także walczę w kolejnym cyklu💪ale już wiem napewno...nie testuje wcześniej niż tak jak zalecił lekarz 14dzien bo głową siada
    Zagnieżdżenie moglobyc później, powtórz chociaż test za dwa dni 😎

    PsiaMama93 lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 8 czerwca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Darunia każdy cykl może wyglądać inaczej i nie wiem czy to jest spowodowane przyjmowaniem duphastonu czy po prostu taki cykl, może też za wcześnie na objawy ciąży :) jak pierwszy raz byłam w ciąży to dopiero jak zaczął mi się okres spóźniać to miałam jakieś objawy, w ciąży z córka bolał mnie krzyż i piersi już wcześniej. Nie ma dwóch takich samych cykli, loteria.

    A kiedy chcesz testować ?
    Wiem wiem,akurat nie spodziewam się cudu w postaci ciąży ,ale dziwi mnie totalny brak objawów zbliżającego się okresu 🙈 no i ten brak bólu cycków a dyphaston zawsze do wywoływał hmm
    Ciężko mi stwierdzić kiedy będzie okres po poronieniu ,teoretycznie apka pokazuje mi za 5 dni termin miesiączki i jak nie przyjdzie wcześniej to wtedy zrobię test bo i tak będę musiała
    Odstawić duphaston jakby co

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • Insane Autorytet
    Postów: 638 640

    Wysłany: 8 czerwca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Nic z tego już 😉 robiłam teraz testy 2 jak mi tak piszecie i nic nawet cienia a w środę coś przebijało a teraz mega biel

    Rozumiem, współczuję Ci, ale i łączę się w tym bólu. Jak szłam na betę wczoraj byłam pełna nadziei… i dupa. Nowy cykl już wystartowałam z Dostinexem, będzie zaraz grany Aromek i później Ovitrelle. Zestaw jakim ponad rok temu udało się za pierwszym razem. Więc jak teraz się nie uda to już nie wiem…

    Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pewnie jakieś pierwsze testowanie jeszcze na koniec czerwca będę robić…

    40 tc 💔
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ