X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • M93 Autorytet
    Postów: 627 745

    Wysłany: 7 czerwca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Od kwietnia, czyli teraz 3. Na koncie mam pudło, cb i teraz ciekawe co ustrzelę xD

    Ogólnie dopiero początek, więc luzik. Ale wiadomo, szkoda czasu 🤪
    Czyli do trzech razy sztuka! 😂😎

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 7 czerwca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jestem już po wizycie, głowa od razu lżejsza. To jest prawdopodobnie plamienie przed owulacją, hormony wracają do równowagi.
    Pęcherzyk ma wspaniale 21 mm i dzisiaj wieczorem albo jutro rano ma pęknąć 🥹
    Endometrium ma 10,6 mm więc też bardzo ładnie 🥹

    Także dziewczyny, zapowiada się dobrze, warunki są dogodne 😏
    To mam nadzieję że w tych dogodnych warunkach niedługo zagości jakiś lokator 😄

  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 7 czerwca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jestem już po wizycie, głowa od razu lżejsza. To jest prawdopodobnie plamienie przed owulacją, hormony wracają do równowagi.
    Pęcherzyk ma wspaniale 21 mm i dzisiaj wieczorem albo jutro rano ma pęknąć 🥹
    Endometrium ma 10,6 mm więc też bardzo ładnie 🥹

    Także dziewczyny, zapowiada się dobrze, warunki są dogodne 😏

    Zaciskam kciuki !!

  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 7 czerwca, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mierzycie temp? Nie wiem co mi odbiło, ale nagle sobie ot tak zmierzyłam, jakby miało mi coś to dać do obserwacji 😂😂🫣 37.1 mi wyszło 😂 jakbym codziennie mierzyła może coś by pokazało ale co mi przyszło do głowy pojęcia nie mam 😂 ten brak okresu sprawia że szaleje i mózg mi inaczej chodzi 🤭😱

  • Martyna Autorytet
    Postów: 674 822

    Wysłany: 7 czerwca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Dziewczyny a mierzycie temp? Nie wiem co mi odbiło, ale nagle sobie ot tak zmierzyłam, jakby miało mi coś to dać do obserwacji 😂😂🫣 37.1 mi wyszło 😂 jakbym codziennie mierzyła może coś by pokazało ale co mi przyszło do głowy pojęcia nie mam 😂 ten brak okresu sprawia że szaleje i mózg mi inaczej chodzi 🤭😱
    Ja mierze, ale co z tego wynika to nie wiem 😅 od razu po @ zaczęła mi wzrastać do 36,9, a teraz od dwóch dni trzyma 36,7 😝
    Taki jednorazowy pomiar ci nic nie da. Zacznij sobie codziennie mierzyć rano i zapisuj 😊

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 7 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Ja mierze, ale co z tego wynika to nie wiem 😅 od razu po @ zaczęła mi wzrastać do 36,9, a teraz od dwóch dni trzyma 36,7 😝
    Taki jednorazowy pomiar ci nic nie da. Zacznij sobie codziennie mierzyć rano i zapisuj 😊

    Wiem wiem że nic mi nie da.Dlatego sama się z siebie śmieję że coś mi odbiło 🫣🤣

  • Martyna Autorytet
    Postów: 674 822

    Wysłany: 7 czerwca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Wiem wiem że nic mi nie da.Dlatego sama się z siebie śmieję że coś mi odbiło 🫣🤣
    Miałam to miesiąc temu 🫢 od połowy cyklu zaczęłam mierzyć tempke i się nakręcałam niepotrzebnie 🫣🫣

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 7 czerwca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Miałam to miesiąc temu 🫢 od połowy cyklu zaczęłam mierzyć tempke i się nakręcałam niepotrzebnie 🫣🫣

    Ja się nie nakręcam ale już zaczynam się denerwować bo okresu nie ma a testu białe. Nawet cień cienia i nie wiem czy może coś się złego nie dzieje. Miałam nie testować ale rano chyba znów sprawdzę. Jeszcze zbliżają się urodziny mojego starego, ma być grill i wiadomo zaraz będzie "wypij z nami, ze mną się nie napijesz"... Ogólnie nie pijemy alko ale na urodzinach to zawsze jakiś drink jest. A tu też nie wiadomo co robić 😵‍💫😔

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 7 czerwca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka94 wrote:
    A brała któraś z Was zastrzyk ovitrelle ?
    Ja nigdy, ale któraś z Dziewczyn na pewno, tak mi się wydaje :) a jakie masz pytanie odnośnie Ovitrelle ?

    A z tym mierzeniem temp to faktycznie tylko systematyczność może dać jakiś miarodajny obraz jak wygląda cykl, ja w tym cyklu pierwszy raz sumiennie mierzę i nie wiem co z tego wyniknie ostatecznie 😝

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 674 822

    Wysłany: 7 czerwca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Ja się nie nakręcam ale już zaczynam się denerwować bo okresu nie ma a testu białe. Nawet cień cienia i nie wiem czy może coś się złego nie dzieje. Miałam nie testować ale rano chyba znów sprawdzę. Jeszcze zbliżają się urodziny mojego starego, ma być grill i wiadomo zaraz będzie "wypij z nami, ze mną się nie napijesz"... Ogólnie nie pijemy alko ale na urodzinach to zawsze jakiś drink jest. A tu też nie wiadomo co robić 😵‍💫😔
    A kiedy powinnaś mieć @?
    Ja dla świętego spokoju bym testowała rano przed piciem pewnie ☺️

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 674 822

    Wysłany: 7 czerwca, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Ja nigdy, ale któraś z Dziewczyn na pewno, tak mi się wydaje :) a jakie masz pytanie odnośnie Ovitrelle ?

    A z tym mierzeniem temp to faktycznie tylko systematyczność może dać jakiś miarodajny obraz jak wygląda cykl, ja w tym cyklu pierwszy raz sumiennie mierzę i nie wiem co z tego wyniknie ostatecznie 😝
    To lecimy w takim razie razem pierwszy cykl sumiennego mierzenia 😄 oby pierwszy i ostatni 🫢

    BillieJean lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • JoAnn Autorytet
    Postów: 271 330

    Wysłany: 7 czerwca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Niestety u mnie kolejna porażka. Już nawet byłam rano na becie, bo miałam wrażenie, że coś jest inaczej. Chciałam mieć spokojny weekend. No i przyszły wyniki i okres.
    Powodzenia dziewczyny!


    Przytulam mocno 🤍🫂

    01.2024 - aniołek synek 23tc 💙👼

    starania o tęczowe maleństwo 🌈
    Niedoczyność tarczycy - Hashimoto

    preg.png
  • Inka Przyjaciółka
    Postów: 110 31

    Wysłany: 7 czerwca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Dziewczyny a mierzycie temp? Nie wiem co mi odbiło, ale nagle sobie ot tak zmierzyłam, jakby miało mi coś to dać do obserwacji 😂😂🫣 37.1 mi wyszło 😂 jakbym codziennie mierzyła może coś by pokazało ale co mi przyszło do głowy pojęcia nie mam 😂 ten brak okresu sprawia że szaleje i mózg mi inaczej chodzi 🤭😱
    Ja 🖐
    Polecam mierzyć rano przed wstaniem. U mnie raczej te standardowe temp i wykresy, 2 dni temu lekki spadek temp możliwe że na implantację i w cyklu bez ciąży nigdy na miałam temp powyżej 37 🙈.

    Jutro idę na betę mam lekkiego stracha czy nie skonczy się również szybko co zaczęło jak w maju...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 22:06

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 7 czerwca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Ja 🖐
    Polecam mierzyć rano przed wstaniem. U mnie raczej te standardowe temp i wykresy, 2 dni temu lekki spadek temp możliwe że na implantację i w cyklu bez ciąży nigdy na miałam temp powyżej 37 🙈.

    Jutro idę na betę mam lekkiego stracha czy nie skonczy się również szybko co zaczęło jak w maju...

    Kochana bądź dobrej myśli ❤️ trzymam kciuki za betę 🤞🤞🤞

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 8 czerwca, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Ja 🖐
    Polecam mierzyć rano przed wstaniem. U mnie raczej te standardowe temp i wykresy, 2 dni temu lekki spadek temp możliwe że na implantację i w cyklu bez ciąży nigdy na miałam temp powyżej 37 🙈.

    Jutro idę na betę mam lekkiego stracha czy nie skonczy się również szybko co zaczęło jak w maju...
    Będzie dobrze musi być dobrze!;)

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 8 czerwca, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    A kiedy powinnaś mieć @?
    Ja dla świętego spokoju bym testowała rano przed piciem pewnie ☺️

    Zaczął się 5dzien bez @... Jutro zatestuje z rana lub dziś popołudniu. Testy mi się skończyły 🤣

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • M93 Autorytet
    Postów: 627 745

    Wysłany: 8 czerwca, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, że ten cykl to klapa 😐
    Mam dziwne bóle w podbuszu, ale to nie owulacyjne napewno.
    Nie wiem czy przypadkiem te ziółka na mnie zbyt mocno nie działają. Póki co je odstawiłam 🙄

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 8 czerwca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka94 wrote:
    Hejka! To mój pierwszy wpis tutaj. Staramy się z mężem o dzidziusia od marca 2023. To forum bardzo mi pomaga, jak mam gorszy czas znajduje tutaj ukojenie.

    Miałam owulacje potwierdzoną i przyjmowałam zastrzyk ovitrelle i proszę o wpisanie na testowanie 12.06.

    Mam pytanko, czy któraś z Was stosuje luteinę ?
    Ja stosowałam ale w obu ciążach. ;)

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 857 1095

    Wysłany: 8 czerwca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Dziewczynki i trzymamy mocno kciuki za dzisiejszą testującą 🤞❤️ @PsiaMama93 co słychać ?
    I czekamy też na wieści o becie Inki 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 09:07

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 8 czerwca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, śledzę forum od 5 miesięcy, ale dopiero teraz stwierdziłam że napiszę, bo widzę jaką otuchę dajecie ❤️ teraz to mój drugi cykl po poronieniu wczesnym. Będę testować 22 czerwca. Trzymam za Nas kochane kciuki ☺️

    BillieJean, OldMe-NewMe, JoAnn lubią tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ