X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 czerwca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Jeju co za cudowna niedziela !!! Oldme🥹 gratuluję !!! ❤️🤞niech się Dzidzion zadomawia !
    Dziękuję 🥹to chyba jednak będą dobre urodziny w tym roku 🥹

    DaruniaKa, BillieJean, aambrozjaa93 lubią tę wiadomość

  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 9 czerwca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Za kciuki nie dziękuję 😘ale przydadzą się w ilościach hurtowych 🥹😅cieszę się bardzo ale po tym co przeszłam zachowuje „dystans” do tego cieszenia się. Jutro pójdę na betę zobaczę co i jak z tarczycą i podchodzę zadaniowo. Najpierw wykluczmy że to Biochem, później na USG wykluczmy że to pozamaciczna i później jak okaże się że jest serduszko to przyjdzie czas na życie w ciągłym lęku 😅
    Jejku,gratulacje ❤️
    Czy masz jakieś objawy? czy tylko ten ból brzucha Cię zaalarmował do testowania ?☺️

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 czerwca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś konkretnych objawów typowo ciążowych nie miałam, ale miałam takie dziwne i niespecyficzne objawy jakie miałam przy poprzedniej ciąży też przez zrobieniem testu - u mnie to było częste kichanie (przez obrzęk nosa), rozkojarzenie, nie tyle zawroty głowy co uczucie jakbym była po piwie, a do tego totalnie nieprzemyślane zachowania 😂w pierwszej ciąży wyrzuciłam do kosza w centrum handlowym bilet parkingowy i grzebałam przy wszystkich w śmiechach bo nie chciałam płacić 50 zł kary 😂 a teraz demonstrowałam teściom bo przyjechali na 2 dni jak obsługiwać słuchawkę prysznicową bo mamy specyficzny prysznic i nie pomyślałam że jeśli odkręcę korek to woda poleci na mnie 😂 a do tego zostawiłam w knajpie koc plażowy. Dla mnie to były oznaki że coś się dzieje bo ja dosłownie nie robię takich rzeczy że czegoś zapominam, czy nie pomyślę że zmoczę łeb pokazując prysznic. Ja nigdy niczego nie zapominam😅no a jak dziś rano obudziłam się, poczułam ból podbrzusza i czułam zapach sprayu do pościeli który leżał w zamkniętej szafce w sypialni to pomyślałam że zrobię wcześniej test 😅

    DaruniaKa, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 5960 5446

    Wysłany: 9 czerwca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldme, cudowne wiadomosci...
    Że zachowujesz dystans wcale się nie dziwię, u mnie to może być już druga ciąża po małej, a dalej się boję...
    Podchodzę jak Ty... jutro beta, potem jeszcze środa, piątek dla kliniki... Potem umawiam giną czy jest tam gdzie trzeba, endo, immuno, hematolog... I moja przygoda z Heparyna trwa dalej....🤯

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔

    age.png
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

    X.2021 - start IVF

    23.12.21 - transfer blastki ❄️4AA
    29.12 - 6dpt - beta 39.40 mlU/ml
    18.01 - 26dpt - 6+1 CRL 0.55cm i bijące serduszko 😍
    01.03 - 12+1 I prenatalne 7.5cm chłopca 💙
    21.04 - 19+3 - II prenatalne - 330g 💙
    06.07 - 30+2 - III 25.08 - 1810g 💙
    25.08 - 37+3 - 3220g i 54cm cudu jest juz ze mną
    ...
    _ _ _ _

    03.24 - wracamy po rodzeństwo
    04.06 FET ❄️3AA 🙏🙏
    09.06 - 5dpt. - ⏸️
    06.07 - 7+2 💔

    _ _ _ _

    04.09 prog 41.8; 2dpt 18.4
    05.09 - FET ostatniej szansy ❄️4AB
    4dpt - ⏸️; beta 59.8🤯; prog 28.5
    11.09 - 6dpt 80.4 💔 7dpt 79.8; 9dpt 98 🤯
    ___________
    II IVF??????? 🤯😭🤯
  • miska122 Autorytet
    Postów: 4891 8377

    Wysłany: 9 czerwca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia dla mnie to już nie cień, a kreska 😊 gratulacje ❤️ musiałam wejść odpisać, a jako że jestem na wycieczce, mam nadzieję że ukraińskia sieć mnie nie złapie i to nie będzie najdroższe zalogowanie się na forum 😂

    BillieJean, lawendowePole lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Maksym <3 💙
    preg.png
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 967 740

    Wysłany: 9 czerwca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Oldme, cudowne wiadomosci...
    Że zachowujesz dystans wcale się nie dziwię, u mnie to może być już druga ciąża po małej, a dalej się boję...
    Podchodzę jak Ty... jutro beta, potem jeszcze środa, piątek dla kliniki... Potem umawiam giną czy jest tam gdzie trzeba, endo, immuno, hematolog... I moja przygoda z Heparyna trwa dalej....🤯
    Kochana 😍😍😍🎉
    To jest piękna kreska, czekałam na tą wiadomość 💕 teraz spokojna głowa i trzymamy kciuki za betę 😍

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 czerwca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Oldme, cudowne wiadomosci...
    Że zachowujesz dystans wcale się nie dziwię, u mnie to może być już druga ciąża po małej, a dalej się boję...
    Podchodzę jak Ty... jutro beta, potem jeszcze środa, piątek dla kliniki... Potem umawiam giną czy jest tam gdzie trzeba, endo, immuno, hematolog... I moja przygoda z Heparyna trwa dalej....🤯

    Ja wiem Krysiu że się boisz, ja też się boję. Myślę że obie nie musimy sobie tłumaczyć jakie mamy myśli w głowie 😘 po takich historiach chyba nie sposób nie podchodzić zadaniowo i odchaczac kolejne kroki milowe ciąży. Pomyślę jutro o Tobie jak będę szła na betę ❤️

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 9 czerwca, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny. 😊

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 9 czerwca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Jakiś konkretnych objawów typowo ciążowych nie miałam, ale miałam takie dziwne i niespecyficzne objawy jakie miałam przy poprzedniej ciąży też przez zrobieniem testu - u mnie to było częste kichanie (przez obrzęk nosa), rozkojarzenie, nie tyle zawroty głowy co uczucie jakbym była po piwie, a do tego totalnie nieprzemyślane zachowania 😂w pierwszej ciąży wyrzuciłam do kosza w centrum handlowym bilet parkingowy i grzebałam przy wszystkich w śmiechach bo nie chciałam płacić 50 zł kary 😂 a teraz demonstrowałam teściom bo przyjechali na 2 dni jak obsługiwać słuchawkę prysznicową bo mamy specyficzny prysznic i nie pomyślałam że jeśli odkręcę korek to woda poleci na mnie 😂 a do tego zostawiłam w knajpie koc plażowy. Dla mnie to były oznaki że coś się dzieje bo ja dosłownie nie robię takich rzeczy że czegoś zapominam, czy nie pomyślę że zmoczę łeb pokazując prysznic. Ja nigdy niczego nie zapominam😅no a jak dziś rano obudziłam się, poczułam ból podbrzusza i czułam zapach sprayu do pościeli który leżał w zamkniętej szafce w sypialni to pomyślałam że zrobię wcześniej test 😅
    Haha trochę wiem o czym mówisz, w poprzedniej ciąży (cb) mój partner zwrócił uwagę że jeżdżę autem jak pijana 😅 więc jakiś poziom zakręcenia wzrasta chyba😅
    Ps. Widziałam że bieżąc też duphaston,czy on u Ciebie powoduje jakieś dodatkowe objawy?czy bolą cię po nim piersi ?lub właśnie nie bolą?🙈

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 czerwca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Haha trochę wiem o czym mówisz, w poprzedniej ciąży (cb) mój partner zwrócił uwagę że jeżdżę autem jak pijana 😅 więc jakiś poziom zakręcenia wzrasta chyba😅
    Ps. Widziałam że bieżąc też duphaston,czy on u Ciebie powoduje jakieś dodatkowe objawy?czy bolą cię po nim piersi ?lub właśnie nie bolą?🙈
    Do dziś mnie nie bolały. Rano jak wstawałam to czułam że piersi są takie bardziej nabrzmiałe. To jest mój drugi cykl z duphastonem i to co ewidentnie zauważyłam to to że chodzę podkurwiona 😅ale to od mojego lekarza słyszałam że tak może być 😅

    DaruniaKa lubi tę wiadomość

  • Tulipaan Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 9 czerwca, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam test po 14 dniach od zastrzyku ovitrelle...byl negatywny. Myślicie, że za wcześnie czy raczej nie ma co liczyć, że się udało?

    starania od września 2021 roku..
    PCOS - 2 lekarzy na "TAK", dwóch lekarzy na "NIE"
    stymulacja owulacji od kwietnia 2024 r. - letrozol
    dodatkowo fertistim
  • Martyna Autorytet
    Postów: 670 821

    Wysłany: 9 czerwca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipaan wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test po 14 dniach od zastrzyku ovitrelle...byl negatywny. Myślicie, że za wcześnie czy raczej nie ma co liczyć, że się udało?
    Wydaje mi się, że powinno już być widać na teście

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 5960 5446

    Wysłany: 9 czerwca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Ja wiem Krysiu że się boisz, ja też się boję. Myślę że obie nie musimy sobie tłumaczyć jakie mamy myśli w głowie 😘 po takich historiach chyba nie sposób nie podchodzić zadaniowo i odchaczac kolejne kroki milowe ciąży. Pomyślę jutro o Tobie jak będę szła na betę ❤️
    Ja o Tobie też 😍

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔

    age.png
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

    X.2021 - start IVF

    23.12.21 - transfer blastki ❄️4AA
    29.12 - 6dpt - beta 39.40 mlU/ml
    18.01 - 26dpt - 6+1 CRL 0.55cm i bijące serduszko 😍
    01.03 - 12+1 I prenatalne 7.5cm chłopca 💙
    21.04 - 19+3 - II prenatalne - 330g 💙
    06.07 - 30+2 - III 25.08 - 1810g 💙
    25.08 - 37+3 - 3220g i 54cm cudu jest juz ze mną
    ...
    _ _ _ _

    03.24 - wracamy po rodzeństwo
    04.06 FET ❄️3AA 🙏🙏
    09.06 - 5dpt. - ⏸️
    06.07 - 7+2 💔

    _ _ _ _

    04.09 prog 41.8; 2dpt 18.4
    05.09 - FET ostatniej szansy ❄️4AB
    4dpt - ⏸️; beta 59.8🤯; prog 28.5
    11.09 - 6dpt 80.4 💔 7dpt 79.8; 9dpt 98 🤯
    ___________
    II IVF??????? 🤯😭🤯
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 9 czerwca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Do dziś mnie nie bolały. Rano jak wstawałam to czułam że piersi są takie bardziej nabrzmiałe. To jest mój drugi cykl z duphastonem i to co ewidentnie zauważyłam to to że chodzę podkurwiona 😅ale to od mojego lekarza słyszałam że tak może być 😅
    Haha to ja podkurwienia nie widzę może bardziej roztkliwienie, chce mi się płakać na reklamie papieru wc 😅
    A cycki mnie właśnie też nie bolą ,może to dobry znak🙈
    Ps. Który dpo jesteś?☺️

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 czerwca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Haha to ja podkurwienia nie widzę może bardziej roztkliwienie, chce mi się płakać na reklamie papieru wc 😅
    A cycki mnie właśnie też nie bolą ,może to dobry znak🙈
    Ps. Który dpo jesteś?☺️
    O to to też mam. Jestem bardzo płaczliwa a juz zwłaszcza na pieski i dzieci 😅 ja powinnam dostać 🐒za jakieś 3 max 4 dni. A jestem 12 dpo

    DaruniaKa, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Insane Autorytet
    Postów: 638 640

    Wysłany: 9 czerwca, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu, Oldme-Newme, gratulacje! I wierzę mocno, że nic nie zapeszam, bo TO SIĘ DZIEJE! ❤️❤️
    Dużo zdrówka i spokoju dla Was teraz ❤️❤️

    OldMe-NewMe, BillieJean lubią tę wiadomość

    40 tc 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1217 775

    Wysłany: 9 czerwca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!! Trzymam kciuki! Dbajcie o siebie!

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 760 911

    Wysłany: 9 czerwca, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Widzę, że u niektórych bardzo fajna niedziela ☺️ Gratulacje Wam dwóch kresek, trzymam mocne kciuki za fasolki.

    Kiedyś byłam częstym gościem na tym forum, potem ciąża, poronienie i dołączyłam się z tego świata. Teraz wchodzę całkiem nowe osoby.

    Także przywitam się tym nowym, które mnie nie znają.

    Staraliśmy się z narzeczonym 8 miesięcy. W cyklu, w którym się udało dałam totalnie na luz, wyjazd w góry (tam krwawienie owulacyjne) oczywiście %%% wleciały. Potem w marcu skierowanie dnia kobiet z kuzynką %%%. 11.03 dwie kreski, radość niesamowita. Ciąża potwierdzona betą, u ginekologa.
    10+1 przykra wiadomość SERDUSZKO PRZESTAŁO BIĆ w 8+5💔. Podkreśle, że to moja pierwsza ciąża taka wyczekiwana... 22.04 podane tabletki, a 23.04 zabieg, ponieważ nie oczyściłam się ze względu na wysoką ciążę.
    2.05 ginekolog na kontroli dał zielone światło.
    Jestem po okresie, krwawienie 5 dni, 2 dni plamienie łącznie 7... Robione dwa testy owulacyjne. Jeden pozytywny na następny dzień negatywne. Czułam jajniki także myślę, że owulacja była. Po dniach płodnych czułam przez dwa dni bardzo mocno prawy jajnik. Łudze się, że się udało, ale są też dni gdzie nie wierzę w cuda. Każda apka wyznacza okres inaczej 19-22.06. Dzisiaj 19dc owulacja możliwe, że była w 15dc.
    Trzymam po cichutku kciuki, ale też nie chce się nakręcać.

    BillieJean, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    08.2023 - starania o pierwszego dzidziusia 🫶🏻
    11.03. ⏸️🩷🩵•12.03. (8:20) - beta HCG 1215,51/prog. 32,490•14.03. (8:46) - beta HCG 2653,44/prog. 34,590•19.03. pęcherzyk ciążowy 12mm•4.04. zarodek 13mm 🥹❤️•22.04. nasz świat się zawalił, serduszko przestało bić w 8+5 💔•23.04.2024 łyżeczkowanie 🕊️

    22.05. 1 cykl po poronieniu•17.06. skromne ⏸️🙏🏻 • 18.06. (7:50) - beta HCG 176/prog. 27,800 ✊🏻•20.06.⏸️/(7:51) beta HCG 387 (przyr.116,5%)/prog. 26,700•24.06. beta HCG: 2376/prog. 28,900•1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼• 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️• 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️ •21.08 papp-a: niskie ryzyka ❤️•16.09. 165g chłopca 🩵•14.10 wizyta⏳
    💊Ibuvit D3 2000, prenatal duo, magne B6 forte
    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 670 821

    Wysłany: 9 czerwca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Widzę, że u niektórych bardzo fajna niedziela ☺️ Gratulacje Wam dwóch kresek, trzymam mocne kciuki za fasolki.

    Kiedyś byłam częstym gościem na tym forum, potem ciąża, poronienie i dołączyłam się z tego świata. Teraz wchodzę całkiem nowe osoby.

    Także przywitam się tym nowym, które mnie nie znają.

    Staraliśmy się z narzeczonym 8 miesięcy. W cyklu, w którym się udało dałam totalnie na luz, wyjazd w góry (tam krwawienie owulacyjne) oczywiście %%% wleciały. Potem w marcu skierowanie dnia kobiet z kuzynką %%%. 11.03 dwie kreski, radość niesamowita. Ciąża potwierdzona betą, u ginekologa.
    10+1 przykra wiadomość SERDUSZKO PRZESTAŁO BIĆ w 8+5💔. Podkreśle, że to moja pierwsza ciąża taka wyczekiwana... 22.04 podane tabletki, a 23.04 zabieg, ponieważ nie oczyściłam się ze względu na wysoką ciążę.
    2.05 ginekolog na kontroli dał zielone światło.
    Jestem po okresie, krwawienie 5 dni, 2 dni plamienie łącznie 7... Robione dwa testy owulacyjne. Jeden pozytywny na następny dzień negatywne. Czułam jajniki także myślę, że owulacja była. Po dniach płodnych czułam przez dwa dni bardzo mocno prawy jajnik. Łudze się, że się udało, ale są też dni gdzie nie wierzę w cuda. Każda apka wyznacza okres inaczej 19-22.06. Dzisiaj 19dc owulacja możliwe, że była w 15dc.
    Trzymam po cichutku kciuki, ale też nie chce się nakręcać.
    Witaj! Trzymam kciuki za dwie krechy ❤️

    xmadziax lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 czerwca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Krysiu, Oldme-Newme, gratulacje! I wierzę mocno, że nic nie zapeszam, bo TO SIĘ DZIEJE! ❤️❤️
    Dużo zdrówka i spokoju dla Was teraz ❤️❤️
    Dziękuję ❤️🥹myślisz że to normalne że po poronieniu teraz dowiadując się o ciąży mam w sobie taki dystans żeby na razie się nie przywiązywać i nie cieszyć tak na maxa ? Bo martwi mnie to że właśnie zachowuje taki dystans. Ogólnie zachowuje się dziś jakby nigdy nic, nie wiem jakby do mnie nie docierało ? Sama nie wiem.

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ