X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 10 czerwca, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sofiz wrote:
    42 dc, niech juz przyjdzie ta @ no ile mozna. Troche przykre bo juz w tym roku mialam te cykle bardziej stabilniejsze :/

    Dzisiaj brat mojego zapytal kiedy zostanie wujkiem. Mam tyle dobrych tekstow jak odpowiedziec zeby sie komus glupio zrobilo ale nie powiedzialam nic bo mnie az zatkalo.

    Znam to...usłyszałam już że mój mąż źle trafił wybierając mnie za żonę bo nie potrafimy zadbać o potomstwo i być może jak by był z kimś innym to miał by dzieci🙈 tekst od jego dziadków a nie maja pojęcia że problem leży po jego stronie...albo ,,macie coś nie pokolei w głowie bierzecie kolejnego psa a on wam dzieci nie zastąpi,, już przestałam się przejmować ludzie nie mają pojęcia że głupim pytaniem ,,kiedy zostanę wujkiem, babcia, dziadkiem,, robią nam duża przykrosc bo nie wiedzą ile nas to kosztuje, przez co przechodzimy...😏

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • Martyna Autorytet
    Postów: 669 820

    Wysłany: 10 czerwca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy nowy tydzień! Mam nadzieję, że z nowymi, dobrymi wiadomościami 😀 więcej kropek niech się melduje 🥰
    U mnie dziś wizyta u gina. Stres jest… 😵‍💫😵‍💫

    OldMe-NewMe, DaruniaKa, BillieJean, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 10 czerwca, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia ❤️❤️ jesteśmy z Tobą!!

    OldMe-NewMe, BillieJean, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 10 czerwca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Znam to...usłyszałam już że mój mąż źle trafił wybierając mnie za żonę bo nie potrafimy zadbać o potomstwo i być może jak by był z kimś innym to miał by dzieci🙈 tekst od jego dziadków a nie maja pojęcia że problem leży po jego stronie...albo ,,macie coś nie pokolei w głowie bierzecie kolejnego psa a on wam dzieci nie zastąpi,, już przestałam się przejmować ludzie nie mają pojęcia że głupim pytaniem ,,kiedy zostanę wujkiem, babcia, dziadkiem,, robią nam duża przykrosc bo nie wiedzą ile nas to kosztuje, przez co przechodzimy...😏
    Ja je.be nawet nie wiem jak to skomentować. Bardzo mi przykro 😔

    PsiaMama93 lubi tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • JoAnn Autorytet
    Postów: 271 330

    Wysłany: 10 czerwca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia widzę kreseczkę bardzo bardzo się cieszę ❤️❤️ trzymam kciuki bardzo mocno zaciśnięte żeby kropeczek sobie rósł ❤️

    Oldme-Newme, wspaniała wiadomość 😊❤️❤️❤️ bardzo się cieszę

    Wczoraj zrobiłam sobie reset od forum i tyle rzeczy mnie ominęło 🤯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca, 08:03

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    01.2024 - aniołek synek 23tc 💙👼

    starania o tęczowe maleństwo 🌈
    Niedoczyność tarczycy - Hashimoto

    preg.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 10 czerwca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam za was i kropeczki kciukasy! Czekamy na wyniki waszych bet ✊️✊️✊️

    OldMe-NewMe, BillieJean, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 10 czerwca, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej miłego poniedziałku dla wszystkich. Ja czekam na pobranie krwi i wyniki będą popołudniu. Kolejny poranek bez @... Jak będą wyjdzie negatywnie to w wynikami krwi idę do ginekologa co się dzieje, no chyba że beta coś wykarze 😵‍💫😱

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 10 czerwca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    Ja też trzymam za was i kropeczki kciukasy! Czekamy na wyniki waszych bet ✊️✊️✊️
    Właśnie czekam w kolejce za pobraniem i jestem 7 i myślę sobie że 7 jest podobno szczęśliwą liczbą 🥹 ale przed wyjściem jeszcze siknęłam na pinka i wyszedł już konkretny wynik, ciemniejszy niż wczoraj 💪

    DaruniaKa, SailorMoon, BillieJean, PsiaMama93, Insane, Smerfelinka, aambrozjaa93, JoAnn lubią tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 10 czerwca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Zaczynamy nowy tydzień! Mam nadzieję, że z nowymi, dobrymi wiadomościami 😀 więcej kropek niech się melduje 🥰
    U mnie dziś wizyta u gina. Stres jest… 😵‍💫😵‍💫
    Daj znać po wizycie ! ☺️

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 10 czerwca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Znam to...usłyszałam już że mój mąż źle trafił wybierając mnie za żonę bo nie potrafimy zadbać o potomstwo i być może jak by był z kimś innym to miał by dzieci🙈 tekst od jego dziadków a nie maja pojęcia że problem leży po jego stronie...albo ,,macie coś nie pokolei w głowie bierzecie kolejnego psa a on wam dzieci nie zastąpi,, już przestałam się przejmować ludzie nie mają pojęcia że głupim pytaniem ,,kiedy zostanę wujkiem, babcia, dziadkiem,, robią nam duża przykrosc bo nie wiedzą ile nas to kosztuje, przez co przechodzimy...😏
    Ja nie mam słow 😖po prostu tak po ludzku mi przykro że musiałaś doświadczyć takich komentarzy 😞to jest tak okropne że nie powinno mieć miejsca a często niestety ma 😞a taki komentarz boli dosłownie fizycznie

    PsiaMama93 lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 10 czerwca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia myślę o Tobie w tej kolejce 😅❤️

  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 10 czerwca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w kolejnym pięknym dniu ☺️
    Dziewczyny,dziwna sprawa …jestem 11 dpo i teoretycznie za 3 dni mam termin miesiączki. Biorę duphaston i dzisiaj zauważyłam zabarwiony delikatnie sluz na brązowo :( i trochę się zdziwiłam, bo przecież przy wyższym progu (duphaston) nie powinno być plamien?i okres teoretycznie też nie powinien przyjść do póki go biorę?Czy się mylę?🙈

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 10 czerwca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Właśnie czekam w kolejce za pobraniem i jestem 7 i myślę sobie że 7 jest podobno szczęśliwą liczbą 🥹 ale przed wyjściem jeszcze siknęłam na pinka i wyszedł już konkretny wynik, ciemniejszy niż wczoraj 💪
    To dobry znak 🌸 czekamy na wyniki ❤️❤️

    OldMe-NewMe, Misiula lubią tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 760 911

    Wysłany: 10 czerwca, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dzionka dziewczyny ❤️ Ja dzisiaj w pracy do 15. Bardzo już chciałabym zrobić test, a jeszcze TYYYLEEEE czasu 🥺

    08.2023 - starania o pierwszego dzidziusia 🫶🏻
    11.03. ⏸️🩷🩵•12.03. (8:20) - beta HCG 1215,51/prog. 32,490•14.03. (8:46) - beta HCG 2653,44/prog. 34,590•19.03. pęcherzyk ciążowy 12mm•4.04. zarodek 13mm 🥹❤️•22.04. nasz świat się zawalił, serduszko przestało bić w 8+5 💔•23.04.2024 łyżeczkowanie 🕊️

    22.05. 1 cykl po poronieniu•17.06. skromne ⏸️🙏🏻 • 18.06. (7:50) - beta HCG 176/prog. 27,800 ✊🏻•20.06.⏸️/(7:51) beta HCG 387 (przyr.116,5%)/prog. 26,700•24.06. beta HCG: 2376/prog. 28,900•1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼• 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️• 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️ •21.08 papp-a: niskie ryzyka ❤️•16.09. 165g chłopca 🩵•14.10 wizyta⏳
    💊Ibuvit D3 2000, prenatal duo, magne B6 forte
    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 10 czerwca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Witam w kolejnym pięknym dniu ☺️
    Dziewczyny,dziwna sprawa …jestem 11 dpo i teoretycznie za 3 dni mam termin miesiączki. Biorę duphaston i dzisiaj zauważyłam zabarwiony delikatnie sluz na brązowo :( i trochę się zdziwiłam, bo przecież przy wyższym progu (duphaston) nie powinno być plamien?i okres teoretycznie też nie powinien przyjść do póki go biorę?Czy się mylę?🙈
    Może to być implantacja?

    BillieJean, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 10 czerwca, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Może to być implantacja?
    Nigdy nie miałam plamienia przy implantacji 🙈 kurczę, poprostu co jak co ale przy dupku spodziewałam się ewentualnie okresu wiecie, dopiero jak odstawię 😕

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1217 775

    Wysłany: 10 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Witam w kolejnym pięknym dniu ☺️
    Dziewczyny,dziwna sprawa …jestem 11 dpo i teoretycznie za 3 dni mam termin miesiączki. Biorę duphaston i dzisiaj zauważyłam zabarwiony delikatnie sluz na brązowo :( i trochę się zdziwiłam, bo przecież przy wyższym progu (duphaston) nie powinno być plamien?i okres teoretycznie też nie powinien przyjść do póki go biorę?Czy się mylę?🙈
    A bierzesz pierwszy cykl, czy kolejny?
    U mnie duphaston zupełnie, ale to zupełnie nie działał i okres przychodził jak zwykle, w trakcie brania jeszcze

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 10 czerwca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie z Was dzisiaj, stojące przed wyzwaniem poniedziałku :) czy to beta, wizyta, kwalifikacja do Ivf, test czy po prostu praca ❤️🤞 miłego dnia i powodzenia !😉

    SailorMoon, Misiula, DaruniaKa, xmadziax, PsiaMama93, OldMe-NewMe, Smerfelinka, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 10 czerwca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Witam w kolejnym pięknym dniu ☺️
    Dziewczyny,dziwna sprawa …jestem 11 dpo i teoretycznie za 3 dni mam termin miesiączki. Biorę duphaston i dzisiaj zauważyłam zabarwiony delikatnie sluz na brązowo :( i trochę się zdziwiłam, bo przecież przy wyższym progu (duphaston) nie powinno być plamien?i okres teoretycznie też nie powinien przyjść do póki go biorę?Czy się mylę?🙈
    Może się coś tam podrażniło to się zdarza a skoro na brązowo to stara krew

    DaruniaKa lubi tę wiadomość

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 10 czerwca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za betę czekam na wyniki 🙂
    U mnie 11dpo ale nawet nie testuję narazie bo ten cykl był z tym zapaleniem pęcherza i owulacja była wcześniej niż zwykle jakiś dziwny cykl mi się trafił ciekawe czy jak owu była 3 dni wcześniej niż zwykle to 🐒 też będzie szybciej 🤔 moja faza lutealna trwa 10-11 dni więc zobaczymy

    BillieJean lubi tę wiadomość

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ