Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Tak

    No to obgryzam paznokcie i czekam! 😬🤞🤞🤞

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jestem na wakacjach, wracam w czwartek wieczorem więc najwcześniej w piątek. Jakbym mogła to bym już leciała 😅

    Pewnie nigdy Ci się tak wakacje nie dłużyły, co? 😅 Czekamy do piątku razem z Tobą 🤞

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 243 372

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu - beta dopiero ruszy z kopyta, tego się trzymajmy! Gratulacje!

    Oldme - Piękna beta! Oby pięknie rosła 🥰

    Bubu - Tak kochana, to się dzieje!! Jesteś w ciąży 🥰


    Gratulacje dziewczyny 🥰🥰🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2024, 12:57

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jestem na wakacjach, wracam w czwartek wieczorem więc najwcześniej w piątek. Jakbym mogła to bym już leciała 😅
    No tak ! Dopiero teraz mi się przypomniało że pisałaś że jesteś na wakacjach ☺️

  • PsiaMama93 Ekspertka
    Postów: 167 190

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny melduje ze okres się rozkręca to można ta wredna🐒 mi dopisac😄 cieszę się bo przyszła w terminie aż dziwne po progesteronie😊 21 jestem zapisana do kliniki na monitoring i działamy dalej🙈

    OldMe-NewMe, JoAnn, BillieJean, Agacia_11, M93, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI z nasieniem dawcy❌️
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca ❌️
    8.06 hcg <4.3😥

    INV
    24.08 punkcja
    13 jajeczek-6 zaplodnionych- 4❄️zarodki😍

    24.09 transfer❄️ 5d bl. 5.1.1
    5dpt⏸️
    6dpt beta 39
    8dp beta 96 prog. 19,5
    10dpt 202
    13dpt 628
    16dpt 2191
    21dp 11511❤️
    22.10 bijące serduszko!🥰 0.5cm kropka🥰
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoAnn wrote:
    Piekny ten czerwiec <3

    Bubu90, Krysia, trzymam mocno kcuki i wierze ze bedzie dobrze :)
    Oldme-Newme, bardzo sie ciesze sa to dobre wyniki nic sobie nie wkrecaj mysl pozytynie ;) i czekam na dalsze informacje, ktory to u Ciebie dpo? jak sie czujesz masz juz jakies objawy?
    Dziś 14dpo. Staram się myśleć pozytywnie, ale wkrętki się zdarzają 😅ale stawiacie mnie do pionu 😅💪z objawów to czuję że piersi są pełniejsze, mam bóle podbrzusza i głowę jak po piwie 😅 zwłaszcza jak np stoję w kolejce tak bez ruchu to w głowie mi się kręci.

    JoAnn lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny melduje ze okres się rozkręca to można ta wredna🐒 mi dopisac😄 cieszę się bo przyszła w terminie aż dziwne po progesteronie😊 21 jestem zapisana do kliniki na monitoring i działamy dalej🙈
    To jak płodne wypadają Ci jeszcze w czerwcu to ten czerwiec nadal może być piękny ale dowiesz się o tym w lipcu 🤗😉

    PsiaMama93 lubi tę wiadomość

  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny melduje ze okres się rozkręca to można ta wredna🐒 mi dopisac😄 cieszę się bo przyszła w terminie aż dziwne po progesteronie😊 21 jestem zapisana do kliniki na monitoring i działamy dalej🙈

    Ja mam pierwszy monitoring 18.06 😁 trochę nam się rozjechało, ale nadal idziemy podobnie. Oby nam się teraz udało 🤞🤞 ja teraz lecę już z lekami na full. Dostinex (na obniżenie prolaktyny), Aromek i potem Ovitrelle i pewnie Duphaston.

    JoAnn, BillieJean, OldMe-NewMe lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1143 1682

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piękne wiadomości z rana!
    @Krysia, Bubu, Oldme ❤️🥹 bardzo się emocjonuje i cieszę za Was, bo wiem że Wy narazie macie tysiące myśli ! Musi być dobrze! Wszyscy tu trzymają mocno kciuki !

    @Angiepuch witaj 🙋‍♀️ życzę Ci udanego cyklu ! 🤞

    PsiaMama tulę 🫂🐒 wkleiłam tego małpiszona wrednego choć wolałabym Wam wszystkim dać tam po Walentynce : p

    Dziewczynki z dwiema kreskami dajcie mi znać kiedy Wam tam dopisać 💌💌💌 bo może już chcecie sobie patrzeć na to i się utwierdzać w przekonaniu że to się dzieje a może wolicie same wybrać moment ?
    Czekoladce wpisałam bo się pochwaliła nam kreskami, ale opuściła nas od razu dla fioletowej strony a tam widziałam, że ma termin itd to już oznaczyłam 💌😌 @Czekoladka pozdrawiamy

    @Inka gdzieś nam znikła a miała robić betę (?)

    OldMe-NewMe, PsiaMama93 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18072

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Jakie piękne wiadomości z rana!
    @Krysia, Bubu, Oldme ❤️🥹 bardzo się emocjonuje i cieszę za Was, bo wiem że Wy narazie macie tysiące myśli ! Musi być dobrze! Wszyscy tu trzymają mocno kciuki !

    @Angiepuch witaj 🙋‍♀️ życzę Ci udanego cyklu ! 🤞

    PsiaMama tulę 🫂🐒 wkleiłam tego małpiszona wrednego choć wolałabym Wam wszystkim dać tam po Walentynce : p

    Dziewczynki z dwiema kreskami dajcie mi znać kiedy Wam tam dopisać 💌💌💌 bo może już chcecie sobie patrzeć na to i się utwierdzać w przekonaniu że to się dzieje a może wolicie same wybrać moment ?
    Czekoladce wpisałam bo się pochwaliła nam kreskami, ale opuściła nas od razu dla fioletowej strony a tam widziałam, że ma termin itd to już oznaczyłam 💌😌 @Czekoladka pozdrawiamy

    @Inka gdzieś nam znikła a miała robić betę (?)
    Ja po tylu latach to trochę poczekam z tym żeby mi coś wpisywać, ale dam na pewno znać ❤️

    BillieJean lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Ja mam pierwszy monitoring 18.06 😁 trochę nam się rozjechało, ale nadal idziemy podobnie. Oby nam się teraz udało 🤞🤞 ja teraz lecę już z lekami na full. Dostinex (na obniżenie prolaktyny), Aromek i potem Ovitrelle i pewnie Duphaston.
    Insane życzę Ci żeby ten gorący czerwiec był magiczny i obfitował w dobre wieści w lipcu 🥰

    Insane, BillieJean lubią tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Jakie piękne wiadomości z rana!
    @Krysia, Bubu, Oldme ❤️🥹 bardzo się emocjonuje i cieszę za Was, bo wiem że Wy narazie macie tysiące myśli ! Musi być dobrze! Wszyscy tu trzymają mocno kciuki !

    @Angiepuch witaj 🙋‍♀️ życzę Ci udanego cyklu ! 🤞

    PsiaMama tulę 🫂🐒 wkleiłam tego małpiszona wrednego choć wolałabym Wam wszystkim dać tam po Walentynce : p

    Dziewczynki z dwiema kreskami dajcie mi znać kiedy Wam tam dopisać 💌💌💌 bo może już chcecie sobie patrzeć na to i się utwierdzać w przekonaniu że to się dzieje a może wolicie same wybrać moment ?
    Czekoladce wpisałam bo się pochwaliła nam kreskami, ale opuściła nas od razu dla fioletowej strony a tam widziałam, że ma termin itd to już oznaczyłam 💌😌 @Czekoladka pozdrawiamy

    @Inka gdzieś nam znikła a miała robić betę (?)
    Ja może poproszę o wpisanie jak zrobię jeszcze jutro i w piątek betę. Same widzicie że zachowuje pewien dystans do tego 😞po prostu boję się uwierzyć ale zaraz staram się mimo to myśleć pozytywnie. Także jeszcze pójdę na 2 bety i dam znać o wpisaniu, dzięki że pytasz o to ❤️powiem Wam że łapie się na tym że jak za długo nie kręci mi się w głowie to już się martwię, łapie się za cycki co chwilę 😂czy nadal pełniejsze 😅 a jak mam zawrót w głowie to od razu mi lżej. Dobrze że dziś mam wizytę u gin, mimo że tylko po receptę bo na USG za wcześnie ale można ona mi wytłumaczy i wbije do głowy że nie muszę mieć objawów 24/7 😂

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8177 8053

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Cię rozumiem... pi tym progu to poszłam dzisiaj jeszcze raz na betę... 🙏. Mam nadzieję że będzie dobry przyrost i prog będzie chociaż trochę powyżej normy 🙏🙏🙏

    OldMe-NewMe, Insane, Nowa2024, BillieJean lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 3071 3554

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu 😍. Kciuki zaciśnięte!

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj o krok od nasikania na test 😂
    Otworzyłam apteczke w kuchni a on na mnie wypadł! 🤣
    Czy to znak??? 🤣🤣🤣🤣

    OldMe-NewMe, Insane, Smerfelinka, JoAnn, BillieJean, Agacia_11, aambrozjaa93, PsiaMama93, Pulsik lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Byłam dzisiaj o krok od nasikania na test 😂
    Otworzyłam apteczke w kuchni a on na mnie wypadł! 🤣
    Czy to znak??? 🤣🤣🤣🤣
    To chyba przeznaczenie! 😅😅

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Jak ja Cię rozumiem... pi tym progu to poszłam dzisiaj jeszcze raz na betę... 🙏. Mam nadzieję że będzie dobry przyrost i prog będzie chociaż trochę powyżej normy 🙏🙏🙏
    Trzymam mocne kciukasy Krysiu ! A czujesz jakieś objawy ?

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Byłam dzisiaj o krok od nasikania na test 😂
    Otworzyłam apteczke w kuchni a on na mnie wypadł! 🤣
    Czy to znak??? 🤣🤣🤣🤣
    Sam się rzuca w ręce 😂

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Sam się rzuca w ręce 😂
    😂😂😂

    Dlatego ja nie mam żadnego w domu 😂😂😂

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • PsiaMama93 Ekspertka
    Postów: 167 190

    Wysłany: 11 czerwca 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Ja mam pierwszy monitoring 18.06 😁 trochę nam się rozjechało, ale nadal idziemy podobnie. Oby nam się teraz udało 🤞🤞 ja teraz lecę już z lekami na full. Dostinex (na obniżenie prolaktyny), Aromek i potem Ovitrelle i pewnie Duphaston.

    Oby🤞W koncu musi nam sie udac❤️
    Ok 24 będę miała inseminacje tak więc testowanie albo wypadnie w rocznicę ślubu albo chwilę przed 😀 byłby fajny prezent🥰

    Insane, BillieJean, OldMe-NewMe, Pulsik lubią tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI z nasieniem dawcy❌️
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca ❌️
    8.06 hcg <4.3😥

    INV
    24.08 punkcja
    13 jajeczek-6 zaplodnionych- 4❄️zarodki😍

    24.09 transfer❄️ 5d bl. 5.1.1
    5dpt⏸️
    6dpt beta 39
    8dp beta 96 prog. 19,5
    10dpt 202
    13dpt 628
    16dpt 2191
    21dp 11511❤️
    22.10 bijące serduszko!🥰 0.5cm kropka🥰
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ