Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja 😅 szczególnie, ze podbrzusze boli mnie teraz jak na @, jakby się miała lada moment zacząć.🤡
    Na dzisiaj też tak się czuję 🤡
    Liczę, że jutro przyjdzie albo jeszcze dzisiaj bo chcę zacząć nowy cykl 🫠

    BillieJean lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Jesteś dzielna ! Trzymam mocno kciuki i przytulam 🫶🏻✊🏻

    Dziękuję!

    Swoją drogą mam takie dni, że mam ochotę rzucić to wszystko i trochę zwolnić, zacząć żyć, a nie ciągle odliczać. Bo tak ciągle w biegu... Ile tak można. Daliśmy sobie z Mężem czas do końca roku. Z jednej strony mam wrażenie, że to może być mało, z drugiej strony wydaje mi się to jeszcze tak dłuuugo. I tak jednego dnia mam ochotę skończyć już to wszystko, widocznie tak ma być, a innego dnia chcę walczyć tyle, ile tylko się da. Syn bardzo chciałby rodzeństwo, ale też różnica wieku będzie już duża. Nie wiem już, co mam o tym myśleć. Ciągle mi się śni, że jestem w ciąży, więc w podświadomości mi to siedzi, ale czuję się już zmęczona. Za chwilę startujemy, leki już czekają, a ja chyba się już po prostu stresuję.

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Na dzisiaj też tak się czuję 🤡
    Liczę, że jutro przyjdzie albo jeszcze dzisiaj bo chcę zacząć nowy cykl 🫠

    Jak jutro nie przyjdzie, to poszłabym na betę 😎

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jak jutro nie przyjdzie, to poszłabym na betę 😎
    Przyjdzie, przyjdzie, zawsze przychodzi 😂

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Dziękuję!

    Swoją drogą mam takie dni, że mam ochotę rzucić to wszystko i trochę zwolnić, zacząć żyć, a nie ciągle odliczać. Bo tak ciągle w biegu... Ile tak można. Daliśmy sobie z Mężem czas do końca roku. Z jednej strony mam wrażenie, że to może być mało, z drugiej strony wydaje mi się to jeszcze tak dłuuugo. I tak jednego dnia mam ochotę skończyć już to wszystko, widocznie tak ma być, a innego dnia chcę walczyć tyle, ile tylko się da. Syn bardzo chciałby rodzeństwo, ale też różnica wieku będzie już duża. Nie wiem już, co mam o tym myśleć. Ciągle mi się śni, że jestem w ciąży, więc w podświadomości mi to siedzi, ale czuję się już zmęczona. Za chwilę startujemy, leki już czekają, a ja chyba się już po prostu stresuję.
    Rozumiem, to cały rollercoaster emocjonalny 🥶i chyba faktycznie zaczyna działać stres, ale wierzę że będzie dobrze 🤞tego Wam życzę 🤞

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BilleJean - w końcu skończyłam wystawiać rzeczy na Vinted 😵‍💫😤podesłać Ci mój nick ?

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam wystawiacie na Vinted ciekawego?
    Ja książki, ale muszę się w końcu zabrać, bo pustkami prawie tam zawiewa 😂

    BillieJean lubi tę wiadomość

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Dziękuję!

    Swoją drogą mam takie dni, że mam ochotę rzucić to wszystko i trochę zwolnić, zacząć żyć, a nie ciągle odliczać. Bo tak ciągle w biegu... Ile tak można. Daliśmy sobie z Mężem czas do końca roku. Z jednej strony mam wrażenie, że to może być mało, z drugiej strony wydaje mi się to jeszcze tak dłuuugo. I tak jednego dnia mam ochotę skończyć już to wszystko, widocznie tak ma być, a innego dnia chcę walczyć tyle, ile tylko się da. Syn bardzo chciałby rodzeństwo, ale też różnica wieku będzie już duża. Nie wiem już, co mam o tym myśleć. Ciągle mi się śni, że jestem w ciąży, więc w podświadomości mi to siedzi, ale czuję się już zmęczona. Za chwilę startujemy, leki już czekają, a ja chyba się już po prostu stresuję.

    Mamy podobnie.
    Próbujemy do końca roku, potem pass. Jak się nie uda to zaczniemy robić kusy na rodzinę zastępczą i bedziemy chcieli adoptować.

    BillieJean, JoAnn, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Co tam wystawiacie na Vinted ciekawego?
    Ja książki, ale muszę się w końcu zabrać, bo pustkami prawie tam zawiewa 😂
    Ubrania, buty, biżuterię, różne takie co już albo w nie nie wchodzę albo są efektem zmiany stylu 🤣

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Mamy podobnie.
    Próbujemy do końca roku, potem pass. Jak się nie uda to zaczniemy robić kusy na rodzinę zastępczą i bedziemy chcieli adoptować.
    Trzymam za Was kciuki ! 🤞a do końca roku jeszcze sporo czasu ☺️a słyszałaś o naprotechnologii ? Może to w jakiś sposób pomoże ☺️

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam betę:

    https://zapodaj.net/plik-DoE00kNSg7
    https://zapodaj.net/plik-0NUnxZthUr

    Liczyłam, że będzie wiecej, ale jak kalkulator mówi, że przyrost dobry to dobrze ☺️

    BillieJean, Nowa2024, SailorMoon, M93, Insane, Gosha1510, Siri, OldMe-NewMe, aambrozjaa93, Pulsik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1143 1682

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Dziękuję!

    Swoją drogą mam takie dni, że mam ochotę rzucić to wszystko i trochę zwolnić, zacząć żyć, a nie ciągle odliczać. Bo tak ciągle w biegu... Ile tak można. Daliśmy sobie z Mężem czas do końca roku. Z jednej strony mam wrażenie, że to może być mało, z drugiej strony wydaje mi się to jeszcze tak dłuuugo. I tak jednego dnia mam ochotę skończyć już to wszystko, widocznie tak ma być, a innego dnia chcę walczyć tyle, ile tylko się da. Syn bardzo chciałby rodzeństwo, ale też różnica wieku będzie już duża. Nie wiem już, co mam o tym myśleć. Ciągle mi się śni, że jestem w ciąży, więc w podświadomości mi to siedzi, ale czuję się już zmęczona. Za chwilę startujemy, leki już czekają, a ja chyba się już po prostu stresuję.

    Teraz czas oczekiwania będzie się dłużył, cała procedura itd ale każdego dnia jesteś bliżej spełnienia marzeń i uda się zobaczysz ❤️🤞


    Xmadziax piękna beta, nie przejmuj się tak ściśle tymi wartościami🤞❤️

    M93 - nam też przez głowę przechodzi taki pomysł o adopcji/byciu rodziną zastępczą niezawodową, ale ja czuję, że Tobie niedługo się uda :)

    Oldme - pewnie, że chce zobaczyć co tam masz na Vinted ! Dodam Cię do Przyjaciółek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2024, 17:43

    xmadziax, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Mam betę:

    https://zapodaj.net/plik-DoE00kNSg7
    https://zapodaj.net/plik-0NUnxZthUr

    Liczyłam, że będzie wiecej, ale jak kalkulator mówi, że przyrost dobry to dobrze ☺️

    Super informacje 🥰

    xmadziax lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Mam betę:

    https://zapodaj.net/plik-DoE00kNSg7
    https://zapodaj.net/plik-0NUnxZthUr

    Liczyłam, że będzie wiecej, ale jak kalkulator mówi, że przyrost dobry to dobrze ☺️

    Ladna beta ❤️❤️ przyrost prawidłowy to najważniejsze 🌸
    W sobotę idziesz jeszcze raz?

    xmadziax lubi tę wiadomość

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Trzymam za Was kciuki ! 🤞a do końca roku jeszcze sporo czasu ☺️a słyszałaś o naprotechnologii ? Może to w jakiś sposób pomoże ☺️
    Nie słyszałam. Masz może gdzieś jakiś artykuł?

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam plamić, więc okres blisko 🫠

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Ja zaczęłam plamić, więc okres blisko 🫠
    😔 nie lubię 😔

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Teraz czas oczekiwania będzie się dłużył, cała procedura itd ale każdego dnia jesteś bliżej spełnienia marzeń i uda się zobaczysz ❤️🤞


    Xmadziax piękna beta, nie przejmuj się tak ściśle tymi wartościami🤞❤️

    M93 - nam też przez głowę przechodzi taki pomysł o adopcji/byciu rodziną zastępczą niezawodową, ale ja czuję, że Tobie niedługo się uda :)

    Oldme - pewnie, że chce zobaczyć co tam masz na Vinted ! Dodam Cię do Przyjaciółek

    Obyś miała dobre przeczucie 🥲

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Ladna beta ❤️❤️ przyrost prawidłowy to najważniejsze 🌸
    W sobotę idziesz jeszcze raz?
    Najszybciej mogę w poniedziałek, bo w weekend laboratorium zamknięte 🙄

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18072

    Wysłany: 20 czerwca 2024, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Mam betę:

    https://zapodaj.net/plik-DoE00kNSg7
    https://zapodaj.net/plik-0NUnxZthUr

    Liczyłam, że będzie wiecej, ale jak kalkulator mówi, że przyrost dobry to dobrze ☺️
    Ja miałam przyrost 108% a później 179% więc spoko ☺️ ja sobie to robiłam, Ty nie rób ❤️ jest bardzo ładna ❤️

    xmadziax, BillieJean lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ