X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D
Odpowiedz

W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka, dlaczego nie krzyczalas, ze masz urodziny? Cos chyba przegapilam :( Wszystkiego najlepszego! Choc spoznione, to bardzo szczere :* Zycze Ci przede wszystkim zdrowia i spelnienia marzen, bo zdrowie najwazniejsze, a jak marzenia beda sie spelniac, to bedziesz mogla byc zarowno szczesliwa, jak i bogata, no i z tym cudnym, wymarzonym brzuszkiem :* <3

    kittinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję Ci bardzo Sasaneczko!!!
    w takim wieku już się nie chwali urodzinami :P hehe
    Buziaczki kochana i oczywiście udanego wyjazdu jutrzejszego!!! :*

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 1 lutego 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittinka wrote:
    Dziekuję Ci bardzo Sasaneczko!!!
    w takim wieku już się nie chwali urodzinami :P hehe
    Buziaczki kochana i oczywiście udanego wyjazdu jutrzejszego!!! :*
    Ja też dołączam do życzeń. Spełnienia marzeń kochana😘

    kittinka lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittinka wrote:
    Dziekuję Ci bardzo Sasaneczko!!!
    w takim wieku już się nie chwali urodzinami :P hehe
    Buziaczki kochana i oczywiście udanego wyjazdu jutrzejszego!!! :*

    Chwali sie, chwali :) Mam nadzieje, ze spedzilas je bardzo milo <3 :)

    Dziekuje :*

    kittinka lubi tę wiadomość

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 1 lutego 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja i ja dolaczam !!! Kittinka spelnienia marzen!!! Duuuuzooo zdrowka!!! ❤👣✊😍😘❤

    kittinka lubi tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullinko, Mamo Stasia i Sasaneczko dziękuję Wam baardzo 😘 kochane jesteście!! <3
    Mam nadzieję, że życzenia się spełnią nie tylko mi, ale i Wam oddam tyle, że każda będzie szczęśliwa 😘

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lutego 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierunko, leżąc z okładem na klatce piersiowej (tak, boli mnie cała klata...) życzę Ci ZDROWIA. Człowiek zdrowy ma moc do działania, spełniania marzen! Zobaczysz, że wszystko Ci się ulozy. Jestem pewna!

    A u mnie zaczynaja się płodne - ja z kolei nie jestem w stanie dojść do łazienki, żeby zęby umyć. Super.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka, biedactwo... ja zdrowia to Tobie życzę i to w trybie ekspress żebyś jeszcze miała siłę na inne rzeczy ;)
    Dzięki za życzonka!!
    buźka :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 11:50

    szona, Magddullina2 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 lutego 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinko sto lat spóźnione!!

    Szona wracaj szybko do zdrowia, moj mąż też chorował, ja się jakimś cudem ocalilam od tego nieszczęścia, ale się wyizolowałam od niego i chodziłam w maseczce :p właśnie popijamy mleko z miodem i czosnkiem. Niech mąż o Ciebie dba!

    szona, kittinka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 2 lutego 2020, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonus szybkiego powrotu do zdrowia!!! Biedactwo!!! Rob oklady maz niech cie oklepie pomaga bardzo tylko nie plaaka reka ino niech z dloni zrobi tkz lodke ... Jak dlon jest na plasko boli pokaz mu kciuk ma przylegac do wskazujacego palca ,dlon wygieta tak jakby "u hokeistow rekawica" ulzy Ci i szybko pozbedziesz sie flegmy z oskrzeli, nie bedzie cie tak kaszlec...
    Pilnuj tylko zeby klepal do konca lopatek bo nizej sa nerki ktore latwo mozna odbic 😘✊😍 plodne sie zblizaja musisz byc gotowa ❤😘✊😍 i pamietaj nic nie odkladaj bo antybiotyk itp dzialac! Jak ty nie dasz rady powiedz m zeby sie tym zajal....
    Wybacz za moj post ale pomaga to dlon w lodke tylko ma byc co do oklepywania 😘😘
    Akurat pod tym katem bede Wam doradzac bo nie raz uniknelismy antybiotykow i szpitala przez to 😘✊❤
    Aaa marudze ale spac nie moge 😘

    szona lubi tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 lutego 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Szonus szybkiego powrotu do zdrowia!!! Biedactwo!!! Rob oklady maz niech cie oklepie pomaga bardzo tylko nie plaaka reka ino niech z dloni zrobi tkz lodke ... Jak dlon jest na plasko boli pokaz mu kciuk ma przylegac do wskazujacego palca ,dlon wygieta tak jakby "u hokeistow rekawica" ulzy Ci i szybko pozbedziesz sie flegmy z oskrzeli, nie bedzie cie tak kaszlec...
    Pilnuj tylko zeby klepal do konca lopatek bo nizej sa nerki ktore latwo mozna odbic 😘✊😍 plodne sie zblizaja musisz byc gotowa ❤😘✊😍 i pamietaj nic nie odkladaj bo antybiotyk itp dzialac! Jak ty nie dasz rady powiedz m zeby sie tym zajal....
    Wybacz za moj post ale pomaga to dlon w lodke tylko ma byc co do oklepywania 😘😘
    Akurat pod tym katem bede Wam doradzac bo nie raz uniknelismy antybiotykow i szpitala przez to 😘✊❤
    Aaa marudze ale spac nie moge 😘

    Ooo super wskazówka! Zaraz poprosze, żeby maz mi spuścił łomot :)

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 2 lutego 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ooo super wskazówka! Zaraz poprosze, żeby maz mi spuścił łomot :)
    Warto pomaga 😍😘❤✊

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
‹‹ 129 130 131 132 133
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ