Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna gratulacje niech kropeczek rośnie zdrowo !

    A w ogóle dziewczyny ile płacicie za betę? Ja widzę w moim labie w przychodni gdzie mam blisko 41 zł i kurcze tak planowałam, że jak się w końcu kiedyś 2 krechy pojawią to może 2 razy na betę a potem już wizyta u gina i dalsze badania już od niego 🤔 jeszcze mogłabym z luxmeda to ogarnąć, bo mam w pakiecie, ale to z kolei stracę już kasę i czas na dojazdy do miasta kawał drogi.

    W pierwszej ciąży tyle co pamiętam to po teście zrobiłam będę 2 razy tylko, ck by przyrost zobaczyć a potem ginekolog i już od niego dalsze badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 12:29

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po wizycie, cykl bezowulacyjny 🥺 a test clerblue rano pokazywał mrugającą buźkę 😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 12:29

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1136 1677

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu :( nie mam słów, tak bardzo mi przykro. Jesteśmy z Tobą Kochana 🫂❤️

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mnie tak od wczoraj swędzą sutki i dzisiaj już całe piersi, że normalnie nie mogę 😬 siedzę przed kompem pracuje i się co chwilę drapie, chyba stanik zdejmę żeby mi było wygodniej

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1136 1677

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Darrika! Hej Natt! Trzymamy kciuki !


    Martyna 😍 przepiękny przyrost! Życzę szczęśliwej ciąży 🤞

    M93 wow piękny pik, na tych testach mi nigdy nic nie wychodziło xD działajcie !!! ❤️

    Nitka96 - lekarz jest pewien ? Może jeszcze nie wszystko stracone, bądź dobrej myśli i po prostu ..do dzieła :)

    Nowa2024 trzymam kciuki żeby krecha tylko ciemniała już :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 12:34

    Martyna , Darrika, Nowa2024, M93 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi że nie daje szans na ten cykl 😭

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Martyna gratulacje niech kropeczek rośnie zdrowo !

    A w ogóle dziewczyny ile płacicie za betę? Ja widzę w moim labie w przychodni gdzie mam blisko 41 zł i kurcze tak planowałam, że jak się w końcu kiedyś 2 krechy pojawią to może 2 razy na betę a potem już wizyta u gina i dalsze badania już od niego 🤔 jeszcze mogłabym z luxmeda to ogarnąć, bo mam w pakiecie, ale to z kolei stracę już kasę i czas na dojazdy do miasta kawał drogi.

    W pierwszej ciąży tyle co pamiętam to po teście zrobiłam będę 2 razy tylko, ck by przyrost zobaczyć a potem ginekolog i już od niego dalsze badania
    62zl jakoś tak płacę :) ogólnie tak, wystarczy dwa razy, żeby sprawdzić przyrost i tyle. Ale ja się tak cholernie boję, że na tą betę polecę częściej. Daję mi to taki wewnętrzny spokój, że kruszynka tam jest 🥺 a do piątku następnego będzie mi się baaardzo dłużyło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 12:44

    Darrika lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    Mówi że nie daje szans na ten cykl 😭
    Pamiętaj, że takie cykle się zdarzają. Nie możesz się załamywać, głowa do góry! Który to twój dzień cyklu? Bierzesz jakieś witaminy? Od siebie mogę polecić ovarin i na Endo witaminkę c

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    62zl jakoś tak płacę :) ogólnie tak, wystarczy dwa razy, żeby sprawdzić przyrost i tyle. Ale ja się tak cholernie boję, że na tą betę polecę częściej. Daję mi to taki wewnętrzny spokój, że kruszynka tam jest 🥺 a do piątku następnego będzie mi się baaardzo dłużyło

    Kurcze to też dużo, nie wiem czemu, ale te ponad 5 lat temu jak bete robiłam to kojarzę, że to był koszt rzędu 15-18 zł, ale jak wszystko drożeje to wszystko bez wyjątków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 12:47

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    62zl jakoś tak płacę :) ogólnie tak, wystarczy dwa razy, żeby sprawdzić przyrost i tyle. Ale ja się tak cholernie boję, że na tą betę polecę częściej. Daję mi to taki wewnętrzny spokój, że kruszynka tam jest 🥺 a do piątku następnego będzie mi się baaardzo dłużyło

    Ach to wiadomo jak Ci się będzie dłużyć i poprawi to sytuację w Twojej głowie, to nie ma co patrzeć nawet na kasę. ;)

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ach to wiadomo jak Ci się będzie dłużyć i poprawi to sytuację w Twojej głowie, to nie ma co patrzeć nawet na kasę. ;)
    W poprzedniej straconej ciąży właśnie przeszłam z prywatnej opieki na NFZ i mam taki żal do tego lekarza, bo opieka u niego na NFZ była po prostu do dupy. Dlatego teraz zmieniłam lekarza, dostałam sporo badań od niej i stwierdziliśmy z partnerem, że ile byśmy nie musieli wydać to tylko prywatna opieka w ciąży. Mam zraze do NFZ 😕
    A koszt bety to fakt, przesada, ale nawet nie orientowałam się w innych laboratoriach jak z cenami 🫣

    Darrika, OldMe-NewMe, M93 lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    W poprzedniej straconej ciąży właśnie przeszłam z prywatnej opieki na NFZ i mam taki żal do tego lekarza, bo opieka u niego na NFZ była po prostu do dupy. Dlatego teraz zmieniłam lekarza, dostałam sporo badań od niej i stwierdziliśmy z partnerem, że ile byśmy nie musieli wydać to tylko prywatna opieka w ciąży. Mam zraze do NFZ 😕
    A koszt bety to fakt, przesada, ale nawet nie orientowałam się w innych laboratoriach jak z cenami 🫣

    Ach to ja z kolei mam złe doświadczenia z lekarzami prywatnymi, a mój gin na NFZ wzorowo ciążę mi poprowadził, chociaż jest bardzo specyficzny jeżeli chodzi o poczucie humoru i podejście do ciąży, dlatego ma wiele złych opinii, on nie z tych co ojoja i pocieszy, nie jest wygadany za bardzo, ale jak się umiejętnie zada pytanie o jakieś badania czy co jest potrzebne to bardzo wyczerpująco wszystko wyjaśni i uspokoi w taki medyczny sposób, więc jeżeli się druga ciąża pojawi to też pójdę do niego pewnie, a może dodatkowo do luxmeda chociaż tam same stare batony zostały i kiedyś u jednego byłam, a z innym miałam tele konsultacje i mnie zdenerwowali 😅 ale t mogą dać skierowanie na bety i inne i nara

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Pamiętaj, że takie cykle się zdarzają. Nie możesz się załamywać, głowa do góry! Który to twój dzień cyklu? Bierzesz jakieś witaminy? Od siebie mogę polecić ovarin i na Endo witaminkę c

    11 dzień cyklu, biorę NOYO Pregna i z tej samej firmy b complex

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za betę z progiem 57 zł płaciłam i powtarzałam co dwa dni do momentu aż nie trafiłam do szpitala, bo lekarz kazał ciągle powtarzać ale myślę że sama dla siebie i swojego świętego spokoju jestem w stanie poświęcić te pieniądze i być przynajmniej pewna, że są dobre przyrosty 🙂

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja za betę z progiem płaciłam 83 zł 😅

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Kreska41 Autorytet
    Postów: 449 207

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    Ja dzisiaj po wizycie, cykl bezowulacyjny 🥺 a test clerblue rano pokazywał mrugającą buźkę 😒
    Hej! Też się w niego zaopatrzyłam,od kiedy zaczęłaś testować i jak długie masz cykle?
    Ja teraz mam 28dni
    Generalnie wydaje mi se że testowanie od 8dv to tak za wcześnie...myślałam od 12 ?

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1
    12.12.24--->II 🤰
    8.02.25----> I prenatalne. Bez zastrzeżeń!
    22.08.2025---> termin 🙏
    Heparyna,acard,metylowany kwas foliowy,...duphrason,
    Nie da się zastąpić utraconego dziecka. Ale wiarą w Niego jest niezłomna. Kocham Was dzieci !

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Mi tam po ovitrelle w ogólnie nie znikła kreska i myślałam, że to ciągle zastrzyk 🤣 później zaczęło ciemnieć, więc oby i u ciebie tak było ❤️

    Dlatego ja zaczęłam dzisiaj kontrolować już co zostało po zastrzyku, żeby w razie czego wyłapać moment 😁 oby za parę dni mi ciemniało, tak jak mówisz 😍

    Martyna lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Hej! Też się w niego zaopatrzyłam,od kiedy zaczęłaś testować i jak długie masz cykle?
    Ja teraz mam 28dni
    Generalnie wydaje mi se że testowanie od 8dv to tak za wcześnie...myślałam od 12 ?

    Ja mam cykle 24 dniowe i wczoraj puste kółko dzisiaj mrugająca buźka, ale co z tego jak cykl bezowulacyjny 😢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 13:25

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz czuje się oszukana 🤣 dlaczego ja tyle płacę i to w diagnostyce 😅 za betę z progiem 116zl zapłaciłam w poniedziałek 😵‍💫

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 3 lipca 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Nie z takich cykli były dzieci... 😉 Ale co USG wskazuje? Brak dominującego pęcherzyka? Te fioletowe clearblue pokazują migającą buźkę przy wzroście estrogenów, ale przy niskim Lh. A dla owu potrzeba wysokiego Lh i stałej buźki 🙄

    Nie widzi żadnego pęcherzyka ani ciała żółtego.

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ