Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3111

    Wysłany: 3 lipca 2024, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ja z tymi testami w tym cyklu to w ogóle odwaliłam jak blondyna, nawet na instrukcje nie spojrzałam, ale mój mózg nietrybi ostatnimi czasy. Wzięłam sobie siknelam na jeden, i jest kreska, kij, że blada, ale mózg uznał, że pozytywny to pozytywny 😆 potem tydzień później mnie skręcało z boku jajnika, doszło do mnie co odwaliłam, wyjęłam drugi test krecha ciemna jak testowa np i teraz czekamy, ale żeby nie ten jajnik to bym owulację pominęła i cykl by poszedł na straty, a tak to chociaż cień szansy jest hehe
    Ja polubiłam te testy horizon, bo one nie pokazują wogole żadnych kresek jak daleko owulacja. Wydają mi się takie konkretne 😅

    Darrika lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1 lipiec 74,1
    Dziś 225,6 🥺
    Boziu 🥺 chyba te modlitwy do św. Rity zostały wysłuchane 🙏🏽

    OldMe-NewMe, xmadziax, BuBu90, kknn, edka85, Insane, Nina_02, aambrozjaa93, Nowa2024, Księgowa, M93, Anka96, SailorMoon, Siri, Sowella, Darrika, BillieJean, Chesterka1124, Pulsik, Ann1997, JoAnn lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 3 lipca 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Beta 1 lipiec 74,1
    Dziś 225,6 🥺
    Boziu 🥺 chyba te modlitwy do św. Rity zostały wysłuchane 🙏🏽
    Rośnie ❤️🥹na kiedy się umawiasz na wizytę ?

  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Rośnie ❤️🥹na kiedy się umawiasz na wizytę ?
    Już się umówiłam na 12 lipca. Mam nadzieję, że już serduszko zobaczę wtedy 🙏🏽 do tego czasu latam na betę, żeby mieć spokojniejsza głowę 😊

    Insane, BillieJean, JoAnn lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna, gratulacje rośnijcie zdrowo ❤️ Trzymam mocno za Was kciuki 🤞🏻

    Martyna lubi tę wiadomość

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    Martyna, gratulacje rośnijcie zdrowo ❤️ Trzymam mocno za Was kciuki 🤞🏻
    ❤️❤️❤️

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Już się umówiłam na 12 lipca. Mam nadzieję, że już serduszko zobaczę wtedy 🙏🏽 do tego czasu latam na betę, żeby mieć spokojniejsza głowę 😊
    Szkoda żył i nerwów, zrób sobie jeszcze jeden przyrost i wystarczy ❤️ pięknie rośnie, może być serduszko ale nie musi i pamiętaj o tym. To tylko 9 dni od tej bety. Ja serduszko zobaczyłam po dwóch tygodniach od bety 948. Ale jak nie będzie tego serduszka to nie na załamki ok? Bo to może być bardzo wcześnie ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2024, 11:16

    BillieJean lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Już nie idę... byłam wczoraj w ciągu dnia, nie zmieniło się nic... byłam na Sorze wieczorem bo dostałam drgawek... Nie zmieniło się nic...
    Mój okruszek po prostu odszedł do siostry... 😭

    Bardzo mi przykro Krysiu 🙁

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Beta 1 lipiec 74,1
    Dziś 225,6 🥺
    Boziu 🥺 chyba te modlitwy do św. Rity zostały wysłuchane 🙏🏽

    Ogromne gratulacje! Czuję się forumową ciocią Twojego dzidziusia hehe bo szłyśmy razem krok w krok 😉 trzymaj za mnie kciuki w nowym cyklu 😊

    Martyna lubi tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 840 1317

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu przytulam mocno ☹️😭😘

    👩34 ❤️🧔‍♂️35

    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Dobrze, że już jesteś Synku 🥰

    age.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu - piękny bąbelek 💖
    Krysia - bardzo mi przykro, przytulam z całego ♥️🫂
    Martyna - rośnijcie zdrowo ✨

    Martyna lubi tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Szkoda żył i nerwów, zrób sobie jeszcze jeden przyrost i wystarczy ❤️ pięknie rośnie, może być serduszko ale nie musi i pamiętaj o tym. To tylko 9 dni od tej bety. Ja serduszko zobaczyłam po dwóch tygodniach od bety 948. Ale jak nie będzie tego serduszka to nie na załamki ok? Bo to może być bardzo wcześnie ❤️
    Wiem, wiem :) ogólnie zapisałam się na tego 12 z nadzieją, ale oczywiście biorę pod uwagę, że może być za wcześnie ☺️ przyrosty będę robiła, bo inaczej umrę z niewiedzy 🤣 jadę w piątek z mamą na badania to przy okazji ja strzelę betę 😅 i później skoczę wtorek/środa jakoś 🥰

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Ogromne gratulacje! Czuję się forumową ciocią Twojego dzidziusia hehe bo szłyśmy razem krok w krok 😉 trzymaj za mnie kciuki w nowym cyklu 😊
    Trzymam kciuki za każdą z was bardzo mocno! ❤️ wiem, że takich mam jak my nie znajdzie się nigdzie! Uparte, dążące do celu i najmocniej kochające, dlatego każda z nas musi tą mamą być 1,2 czy 5 raz ❤️

    JoAnn lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Strach jak nie wiem przed wynikami… 🫣 obudziła się Martyna panikara 😅
    Tempke było mi najlepiej mierzyć, bo miałam pretekst po przebudzeniu do poleżenia jeszcze 🤣
    A mi znowu te testy nie weszły w nawyk jakoś. Zrobiłam kilka jedynie. A to zapomniałam, a to z tym piciem trzeba się wstrzymać i nie robiłam 🤣 tak czy siak trzymam kciuki za owocne przytulanki! ❤️❤️❤️

    Ja dzisiaj rano robiłam test facelle bo jestem tydzień po ovitrelle i 6 dni po pierwszej inseminacji i cień jest, więc mam nadzieję, że za tydzień testy już będą prawdziwie wiarygodne jak zastrzyk całkiem „zniknie” z organizmu 😉
    Wiem, że się boisz przed wynikiem bo też zawsze miałam stracha ale na pewno będzie wszystko ok ♥️🤞🤞🤞

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 3 lipca 2024, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Beta 1 lipiec 74,1
    Dziś 225,6 🥺
    Boziu 🥺 chyba te modlitwy do św. Rity zostały wysłuchane 🙏🏽

    O teraz zauważyłam, że masz już wynik 😍😍😍😍 super ♥️♥️♥️ gdzie robiłaś badania, że tak wcześnie wynik?

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    O teraz zauważyłam, że masz już wynik 😍😍😍😍 super ♥️♥️♥️ gdzie robiłaś badania, że tak wcześnie wynik?
    Diagnostyka, ale pojechałam specjalnie tam, gdzie mają od razu laboratorium, a nie tylko punkt pobrań 😊

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Beta 1 lipiec 74,1
    Dziś 225,6 🥺
    Boziu 🥺 chyba te modlitwy do św. Rity zostały wysłuchane 🙏🏽
    Wspaniale ❤️❤️

    Martyna lubi tę wiadomość

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ja dzisiaj rano robiłam test facelle bo jestem tydzień po ovitrelle i 6 dni po pierwszej inseminacji i cień jest, więc mam nadzieję, że za tydzień testy już będą prawdziwie wiarygodne jak zastrzyk całkiem „zniknie” z organizmu 😉
    Wiem, że się boisz przed wynikiem bo też zawsze miałam stracha ale na pewno będzie wszystko ok ♥️🤞🤞🤞
    Mi tam po ovitrelle w ogólnie nie znikła kreska i myślałam, że to ciągle zastrzyk 🤣 później zaczęło ciemnieć, więc oby i u ciebie tak było ❤️

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Sowella Autorytet
    Postów: 489 247

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna gratulacje! Nudnej ciąży 😜

    Martyna lubi tę wiadomość

    On i Ona: 33 lata
    2017: upragnione szczęście <3
    07.2019: start starań o rodzeństwo
    01.20: 6tydz.👼
    09.20: cb
    11.20: cb, bhcg 20
    05.21: 4/5tydz, bhcg 57->108->198 👼
    06.21: 4/5tydz, bhcg 1330->1191->1081 👼
    09.21: cb bhcg 12->25->29
    9.05.22: cień cienia (9dpo), 3.06.22 6t5d i ❤️, 9.06.22 7t4d CRL=1.3cm i ❤️, 19.06.22 💔 👼😭

    29.08.23 nasz cud i spełnienie marzenia ❤️ 👧

    👨‍👩‍👧‍👦

    Kariotyp żeński ❌
    Ana4 Zespół Sjoergena❌
    Brak 3 KIR impl
    Krzywa gluk. 101/149/100❌
    Krzywa insu. 9.6/156/81❌leki, dieta, ruch 💪

    Morfologia: 3%, Ruchliwość: 43% ❌
    Nietolerancja glukozy ❌ dieta, ruch💪
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 3 lipca 2024, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Ja polubiłam te testy horizon, bo one nie pokazują wogole żadnych kresek jak daleko owulacja. Wydają mi się takie konkretne 😅

    A to jeżeli się jeszcze na testy skusze to właśnie na takie, na pewno dla mnie lepsza opcja hehe

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ