X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 12 lipca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Mi już brakuje, jeszcze @ sie nie skończyła, a ja już czekam kiedy znowu testowanie 🤣 chyba sobie jednak owulaki kupię, żebym się nie nudziła po drodze😅

    Haha takie już nasze uzależnienie 🤣 i to wypatrywanie milion razy czy aby na pewno nic się na tym teście nie pojawiło 🤯🤣

    BillieJean, M93 lubią tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 337 312

    Wysłany: 12 lipca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny ja już też świruje, teoretycznie jutro termin @, ale czuję i wiem że nic z tego. Na dodatek stary kupił testy o czułości 20 więc pewnie i tak by nic nie pokazało. Ogólnie to nie wiem kiedy się spodziewać tej małpy bo po tej ciąży biochemicznej miałam dwa razy krwawienie. Więc próba będzie jutro i potem 23 😂 no chyba że pojawi się okres. Ale tak sobie myślę że jak nie w tym cyklu to w następnym, to wtedy może by był termin na kwiecień. Córkę mamy z listopada, mąż też jest z listopada, a ja jestem z kwietnia. Tak sobie mam nadzieję na takie przeznaczenie. 😂
    A przez to że miałam złamaną nogę to wywalili męża z roboty więc będzie czas na przytulanki, bo na razie się nigdzie nie wybiera. 😂

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 12 lipca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    A mierzysz temperaturę? To by też mogło jakoś potwierdzić czy owulacja była już
    Nie,nie mierze

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 12 lipca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Kurczę dziewczyny ja już też świruje, teoretycznie jutro termin @, ale czuję i wiem że nic z tego. Na dodatek stary kupił testy o czułości 20 więc pewnie i tak by nic nie pokazało. Ogólnie to nie wiem kiedy się spodziewać tej małpy bo po tej ciąży biochemicznej miałam dwa razy krwawienie. Więc próba będzie jutro i potem 23 😂 no chyba że pojawi się okres. Ale tak sobie myślę że jak nie w tym cyklu to w następnym, to wtedy może by był termin na kwiecień. Córkę mamy z listopada, mąż też jest z listopada, a ja jestem z kwietnia. Tak sobie mam nadzieję na takie przeznaczenie. 😂
    A przez to że miałam złamaną nogę to wywalili męża z roboty więc będzie czas na przytulanki, bo na razie się nigdzie nie wybiera. 😂

    Jak to wywalili z roboty ? :o

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Vendigo Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 lipca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już zaczynam świrować, mam 10 dpo i próbuje wytrzymać jeszcze 4 dni, żeby zrobic test... Korci mnie, żeby pójść dzisiaj na betę i już wiedzieć i nie czekać, ale mąż mnie powstrzymal, z argumentem że dopóki nie wiem, to cały czas jest nadzieja, a jak się okaże że się nie udało, to weekend przeplakany. Temperaturę mam jeszcze wysoka, proga miałam super wysokiego tydzień po owulce, ale żadnych objawów ciąży, za to straszny pms. Wkurza mnie wszystko naokoło, wczoraj cały poranek przepłakałam bez powodu. Staramy się już pół roku i zaczynam pomału tracić nadzieję, że to się kiedykolwiek uda, nie wiem jak sobie radzą dziewczyny, które dłużej walczą :(

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 12 lipca, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymaj, bo może szkoda rzeczywiście weekendu, jeżeli by się miało nie udać i miałabyś przepłakać. Na łzy przyjdzie czas, a kto wie może to będą tym razem łzy radości?😁
    Ja miałam wytrzymać, a nie wytrzymałam i praktycznie od 10 dpo testowałam. Nawet jak już miałam plamienia i wiedziałam, że pozamiatane bo biel i biel to jeszcze w dzień małpy rano sikałam negatywa i tylko zmarnowane testy i moje nerwy. :/ oszczędź sobie tego bo może do zagnieżdżenia dojdzie 12 dpo więc 10 dpo może Ci beta z krwi nawet nie wyjść, a finalnie będzie ciąża więc szkoda kasy na badania i nerwów

    M93 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 12 lipca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja psiapsi dzisiaj urodziła 😅 nic nie zrobiłam w robocie bo ciągle czekałam na info od niej 🙈
    Zaczęłyśmy się razem starać, cóż ona ma to za sobą a ja nadal w czarnej 🍑 😂

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Vendigo Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 lipca, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Moja psiapsi dzisiaj urodziła 😅 nic nie zrobiłam w robocie bo ciągle czekałam na info od niej 🙈
    Zaczęłyśmy się razem starać, cóż ona ma to za sobą a ja nadal w czarnej 🍑 😂
    Wiem, co czujesz, moje dwie psiapsi urodziły kilka miesięcy temu, jedna po drugiej, teraz rozpoczynają starania o drugie. Aż mi serce pęka jak co miesiąc mówią, że już za 9 miesięcy razem na spacerki będziemy chodziły, a tu dalej 🍑
    Uda się w swoim czasie, zobaczysz, trzymam kciuki za nas wszystkie ❤️

  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 12 lipca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie, dosc ciekawe chyba.
    Co to znaczy starać sie o ciążę?
    Że kochacie się ileś razy/w jakieś dni ? Co ileś dni? Ileś razy w tygdiniu?
    Co wg lekarzy oznacza starać się?

    Dość swobodnie podchodziłam do tematu starań,dopóki....życie mi się nie wypadło z rąk.

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 5947 5446

    Wysłany: 12 lipca, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj dowiedziałam się o kolejnej ciąży u kolejnej przyjaciółki... mogłybyśmy rodzic w tym samym czasie 😭 ale jak przyszła mi to powiedziec, to widziałam, jak ciężko jej o tym mówić, bo zna całą moją historie starań..
    To nie jest tak, że się nie cieszę że im się udało... wiem ze starali się kupe lat, znam ich oboje i to też nie było tak od ręki... a z drugiej strony, znowu jestem w fazie "zazdrości", że inni mogą być w ciąży, a ja znowu jestem w czarnej d... już kolejnej 😢

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔

    age.png
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

    X.2021 - start IVF

    23.12.21 - transfer blastki ❄️4AA
    29.12 - 6dpt - beta 39.40 mlU/ml
    18.01 - 26dpt - 6+1 CRL 0.55cm i bijące serduszko 😍
    01.03 - 12+1 I prenatalne 7.5cm chłopca 💙
    21.04 - 19+3 - II prenatalne - 330g 💙
    06.07 - 30+2 - III 25.08 - 1810g 💙
    25.08 - 37+3 - 3220g i 54cm cudu jest juz ze mną
    ...
    _ _ _ _

    03.24 - wracamy po rodzeństwo
    04.06 FET ❄️3AA 🙏🙏
    09.06 - 5dpt. - ⏸️
    06.07 - 7+2 💔

    _ _ _ _

    04.09 prog 41.8; 2dpt 18.4
    05.09 - FET ostatniej szansy ❄️4AB
    4dpt - ⏸️; beta 59.8🤯; prog 28.5
    11.09 - 6dpt 80.4 💔 7dpt 79.8; 9dpt 98 🤯
    ___________
    II IVF??????? 🤯😭🤯
  • Vendigo Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 lipca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Mam takie pytanie, dosc ciekawe chyba.
    Co to znaczy starać sie o ciążę?
    Że kochacie się ileś razy/w jakieś dni ? Co ileś dni? Ileś razy w tygdiniu?
    Co wg lekarzy oznacza starać się?

    Dość swobodnie podchodziłam do tematu starań,dopóki....życie mi się nie wypadło z rąk.
    My mniej więcej od 10 dc do momentu aż wzrośnie mi temperatura (mierze codziennie rano) co dwa dni, cykle mam ok. 32 dni. Jak uda mi się złapać na testach owu pik, to wtedy w dniu pik plus kolejny (o ile starczy sił :P), a jak nie, to tylko w dniu testu (zgodnie z filozofia że lepiej wcześniej niż za późno). Wszędzie gdzie czytałam to było napisane, że staranie się to regularne współżycie 3-4 razy w tygodniu

    Kreska41 lubi tę wiadomość

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 956 732

    Wysłany: 12 lipca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Mam takie pytanie, dosc ciekawe chyba.
    Co to znaczy starać sie o ciążę?
    Że kochacie się ileś razy/w jakieś dni ? Co ileś dni? Ileś razy w tygdiniu?
    Co wg lekarzy oznacza starać się?

    Dość swobodnie podchodziłam do tematu starań,dopóki....życie mi się nie wypadło z rąk.
    Po w zlotach i upadkach, seksem z przymusu bo to dziś, po miesiącach starań i rozczarowań, po stratach.... Nie staramy się. Poprostu kochamy się, nie liczymy dni, co ma być to będzie. Cieszymy się sobą i seksem. Przynajmniej mój mąż ma takie podejście bo ja obserwuję swoje ciało, ale nic mu nie wspominam, nie rozmawiamy o tym.

    Doszliśmy do wniosku, że tak bedzie najlepiej, bo inaczej ja ze świruje. Starania barfzo odbijały się na moim wychowaniu dziecka, do tego momentu, że potrafiłam za bardzo na niego nakrzyczeć jak np dostałam okres 😥 to jest takie przykre. Musiałam przystopować, przecież on jest moim cudem. Troszkę popracowałam z psychologiem i razem z mężem doszliśmy do wniosku, że jedno dziecko mamy a jak będzie następne to cudownie, jak nie to tez super bo tworzymy cudowną rodzinę ❤️

    BillieJean, Kreska41 lubią tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 12 lipca, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja też dzisiaj dowiedziałam się o kolejnej ciąży u kolejnej przyjaciółki... mogłybyśmy rodzic w tym samym czasie 😭 ale jak przyszła mi to powiedziec, to widziałam, jak ciężko jej o tym mówić, bo zna całą moją historie starań..
    To nie jest tak, że się nie cieszę że im się udało... wiem ze starali się kupe lat, znam ich oboje i to też nie było tak od ręki... a z drugiej strony, znowu jestem w fazie "zazdrości", że inni mogą być w ciąży, a ja znowu jestem w czarnej d... już kolejnej 😢

    Ehh też tak mam jak tylko się dowiaduje o cudzej ciąży…niby się cieszę z cudzego szczęścia, ale z drugiej strony jest we mnie cholerna zazdrość, że ktoś może a ja nie…aż mi głupio czasami

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5661 6604

    Wysłany: 12 lipca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Noo, to jest dobry deal 😎
    Ja sobie jeszcze żeby mieć darmową przesyłkę dobrałam te elektroniczne testy. Ale taki to zrobię jak będę pewna, żeby staremu pokazać 🤪
    Kiedyś na pewno się przyda :D
    A jaki elektroniczny? Clearblue z określeniem tygodnia ciąży?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 12 lipca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 napewno łatwiej się starać wiedząc kiedy ma się dni płodne bo równie dobrze można nie zachodzić w ciążę bo się omija te dni. Czytałam, że jajeczko jest zdolne 8godzin do zaplodnienia i te plemniki muszą tam czekać na nie. W ostatniej cb kochaliśmy się ostatni raz dwa dni przed owulacją - potem m wyjeżdżał, a jednak wystarczyło żeby coś tam się zadziało. Myślę, że te 2-3 razy w tygodniu wystarczą, w odstępie 2-3 dni.

    Vendigo jakoś bardziej mi się chce wyć ale ze szczęścia 😊 cieszę się, że im się udało. Ja ogólnie jestem człowiekiem, który lubi się cieszyć jak komuś wychodzi. Kiedyś i na mnie przyjdzie czas, póki co zostało mi się cieszyć jej szczęściem i liczę, że za tydzień to ja będę śmigać z jej bombelkiem na spacerek 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:18

    BillieJean, Vendigo lubią tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 12 lipca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A jaki elektroniczny? Clearblue z określeniem tygodnia ciąży?
    Dokladnie ten :)

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 5947 5446

    Wysłany: 12 lipca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Po w zlotach i upadkach, seksem z przymusu bo to dziś, po miesiącach starań i rozczarowań, po stratach.... Nie staramy się. Poprostu kochamy się, nie liczymy dni, co ma być to będzie. Cieszymy się sobą i seksem. Przynajmniej mój mąż ma takie podejście bo ja obserwuję swoje ciało, ale nic mu nie wspominam, nie rozmawiamy o tym.

    Doszliśmy do wniosku, że tak bedzie najlepiej, bo inaczej ja ze świruje. Starania barfzo odbijały się na moim wychowaniu dziecka, do tego momentu, że potrafiłam za bardzo na niego nakrzyczeć jak np dostałam okres 😥 to jest takie przykre. Musiałam przystopować, przecież on jest moim cudem. Troszkę popracowałam z psychologiem i razem z mężem doszliśmy do wniosku, że jedno dziecko mamy a jak będzie następne to cudownie, jak nie to tez super bo tworzymy cudowną rodzinę ❤️

    Ja wiem, że ja po tym wszystkim tymbardziej powinnam być wdzięczna że go mam .. ale co poradzę że tak bardzo chciałabym jeszcze jedno szczęście? 😢

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔

    age.png
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

    X.2021 - start IVF

    23.12.21 - transfer blastki ❄️4AA
    29.12 - 6dpt - beta 39.40 mlU/ml
    18.01 - 26dpt - 6+1 CRL 0.55cm i bijące serduszko 😍
    01.03 - 12+1 I prenatalne 7.5cm chłopca 💙
    21.04 - 19+3 - II prenatalne - 330g 💙
    06.07 - 30+2 - III 25.08 - 1810g 💙
    25.08 - 37+3 - 3220g i 54cm cudu jest juz ze mną
    ...
    _ _ _ _

    03.24 - wracamy po rodzeństwo
    04.06 FET ❄️3AA 🙏🙏
    09.06 - 5dpt. - ⏸️
    06.07 - 7+2 💔

    _ _ _ _

    04.09 prog 41.8; 2dpt 18.4
    05.09 - FET ostatniej szansy ❄️4AB
    4dpt - ⏸️; beta 59.8🤯; prog 28.5
    11.09 - 6dpt 80.4 💔 7dpt 79.8; 9dpt 98 🤯
    ___________
    II IVF??????? 🤯😭🤯
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 12 lipca, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu, ja z mężem dowiedziałam się że męża kuzynka rodzi w Październiku. To rodzina która mieszka daleko.
    Generalnie jak są wakacje to przyjeżdża wujek i odwiedza rodzinę po Polsce i przyjechali do nas i mowia" no u N. wszystko w porządku, jakieś łóżeczko kupują teraz dla malego" a ja" jakiego malego?"( troszkę mnie to zdziwiło.)No i mają termin ma Październik,jak ja z moją Róża...
    To ich tak naprawdę 3 dziecko,bo pierwsza ciążę stracili w I trymestrze... z jednej strony, ucieszyłam się bo to zawsze jest dobra wiadomość i nie mam pretensji że nikt nam nic nie powiedział wcześniej, sugeruje sie tym,że nie chcieli nam zrobic przykrości,i to jest okej,odbieram to jako wyraz troski.
    Tak myślę nawet,że mówiac to wujek chcial mnie przetestwac jak zareaguje...Nie koniecznie nadajemy na tych samych falach...
    Oczywiście boli,i mimo to mam nadzieję że nie urodzi się 3.10....Nie mam tez potrzeby dopytywania się o szczegóły tej ciąży. Żal będzie zawsze...ale to nie moja ciąża.
    A po za tym jestem na lekach,i też może lżej patrzę na świat.

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 12 lipca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny, w poprzednim wątku czerwcowym po dostaniu 🐒 trochę się załamałam i stwierdziłam że czas odpocząć i odcięłam się od forum (też przepraszam że tak bez uprzedzenia)testów owulacyjnych, nawet jak ja za bardzo nie piję to krótki urlop i wleciały drineczki. Dziwnie się czułam od kilku dni, dzisiaj zrobiłam test a nawet dwa, bo jeśli dobrze liczę to 9 dpo. Także po pół roku życia w ciągłym stresie ze owulacja i szukania sobie objawów odpuściłam i jest efekt.

    IMG-6249.jpg
    IMG-6248.jpg

    Nowa2024, edka85, M93, SailorMoon, BillieJean, Kreska41, Księgowa, Vendigo, JoAnn, JoAnn, JoAnn, JoAnn, xmadziax, Darrika, miska122, Pulsik, OldMe-NewMe lubią tę wiadomość

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 12 lipca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agacia_11 wrote:
    Cześć dziewczyny, w poprzednim wątku czerwcowym po dostaniu 🐒 trochę się załamałam i stwierdziłam że czas odpocząć i odcięłam się od forum (też przepraszam że tak bez uprzedzenia)testów owulacyjnych, nawet jak ja za bardzo nie piję to krótki urlop i wleciały drineczki. Dziwnie się czułam od kilku dni, dzisiaj zrobiłam test a nawet dwa, bo jeśli dobrze liczę to 9 dpo. Także po pół roku życia w ciągłym stresie ze owulacja i szukania sobie objawów odpuściłam i jest efekt.

    IMG-6249.jpg
    IMG-6248.jpg

    Gratulacje 😍🤞

    Agacia_11 lubi tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ