Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersalla, Karo wszystkiego najlepszego z okazji rocznic 💑🥂

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 25 lipca 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    w piątek miał pęcherzyk 23mm. Czy to możliwe że JESZCZE NIE? 😮

    IMG-20210725-134555.jpg

    na górze wczoraj wieczór, na dole dzisiaj rano 🤔

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tych testach, ale mi ten górny wydaje się ciemniejszy..

  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dzisiaj czuję się jak kupa, cycki bolą, są nabrzmiałe i ciągle chce mi się okrutnie spać. Dodatkowo teściowa (bo mieszkamy do jesieni u nich) z nieformalnej kawy dla moich rodziców i teściów zrobiła jakiś oficjalny obiad rocznicowy, a biega przy tym jakby to było drugie wesele. Chciałam tylko kawy z rodzicami a ona bez naszej wiedzy zaprosiła jeszcze chrzestną Starego i jego babcię. Jedyne o czym marzę to łóżko a od wczoraj prawie nie wychodzę z kuchni bo oczywiście muszę przygotować jedzenie dla wszystkich osób. Dobijcie mnie albo chociaż ojojajcie 😭

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter możesz wpisać mi 👙. Mimo obiecującego wykresu nie udało się, poraz kolejny emocjonalne załamanie pomimo że starałam się nie robić sobie zbyt wielkich nadzieji. 😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Dziewczyny,
    w piątek miał pęcherzyk 23mm. Czy to możliwe że JESZCZE NIE? 😮

    IMG-20210725-134555.jpg

    na górze wczoraj wieczór, na dole dzisiaj rano 🤔
    Lh przez jakiś czas może się utrzymywać, nawet dzień 2 po owu. To normalne. No chyba, że wcześniej testy miałaś negatywne a to pierwszy pozytyw.
    Mogłaś wyłapać poprostu lh spadające ale jeszcze najwyższym poziomie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 14:46

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersalla wrote:
    W ogóle dzisiaj czuję się jak kupa, cycki bolą, są nabrzmiałe i ciągle chce mi się okrutnie spać. Dodatkowo teściowa (bo mieszkamy do jesieni u nich) z nieformalnej kawy dla moich rodziców i teściów zrobiła jakiś oficjalny obiad rocznicowy, a biega przy tym jakby to było drugie wesele. Chciałam tylko kawy z rodzicami a ona bez naszej wiedzy zaprosiła jeszcze chrzestną Starego i jego babcię. Jedyne o czym marzę to łóżko a od wczoraj prawie nie wychodzę z kuchni bo oczywiście muszę przygotować jedzenie dla wszystkich osób. Dobijcie mnie albo chociaż ojojajcie 😭

    Znam to doskonałe moja tesciowa jest taka sama (tez mieszkamy z teściami) ogólnie to dobra kobieta ale ma świra na punkcie właśnie robienia imprez najchętniej zawsze zwołałaby pół miasta, a Ty potem siedź w kuchni albo z gośćmi czy Ci się chce czy nie 🤦‍♀️🤷‍♀️

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter j i dla mnie 👙

    Mersalla to masz romantico obiadek, ojojam X3 ❤️

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik bardzo bardzo nie lubię 😢 jakie dalsze plany?

    Karo i Mersalla kolejnych pięknych lat razem, ogrom miłości 🥰

    Mersalla ojojam bardzo, sama nie lubię takich sytuacji 😐 my też mieszkamy z teściami do jesieni i powiem szczerze że już odliczam dni do wyprowadzki 🤫🙈

    Karo123 lubi tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Lh przez jakiś czas może się utrzymywać, nawet dzień 2 po owu. To normalne. No chyba, że wcześniej testy miałaś negatywne a to pierwszy pozytyw.
    Mogłaś wyłapać poprostu lh spadające ale jeszcze najwyższym poziomie.

    Wcześniej miałam negatywne. A to już pozytyw?

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisane 👙 z ciężkim sercem 😓

    Mersalla ojojojojam Cię 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersalla i Karo wszystkiego najlepszego na następne lata 🥳❤️

    Dziewczyny strasznie mi przykro że testy białe 😔 ale głowa go góry w sierpniu będzie tu wysyp ✊🏻🤞🏻💪🏻🍀

    nick nieaktualny, Karo123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina, z doświadczenia wiem, że na żywo zawsze są wyraźniejsze i ciemniejsze te kreski więc całkiem możliwe, że to już pozytyw. A jakie dokładnie miał wymiary pęcherzyk? Bo ja np jak miałam 14x21 to lekarz powiedział, " czyli uśredniając to taka 16".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersalla wrote:
    W ogóle dzisiaj czuję się jak kupa, cycki bolą, są nabrzmiałe i ciągle chce mi się okrutnie spać. Dodatkowo teściowa (bo mieszkamy do jesieni u nich) z nieformalnej kawy dla moich rodziców i teściów zrobiła jakiś oficjalny obiad rocznicowy, a biega przy tym jakby to było drugie wesele. Chciałam tylko kawy z rodzicami a ona bez naszej wiedzy zaprosiła jeszcze chrzestną Starego i jego babcię. Jedyne o czym marzę to łóżko a od wczoraj prawie nie wychodzę z kuchni bo oczywiście muszę przygotować jedzenie dla wszystkich osób. Dobijcie mnie albo chociaż ojojajcie 😭

    A może szykuje się jakiś prezent na rocznicę skoro takie objawy? :). Nie ma Cię na liście, więc nie wiem czy to czas testowania :)

    Najlepszego dla Ciebie i Karo, obyście kolejną rocznicę spędziły już z dzieciątkiem lub w ciąży <3


    Oj dziewczyny słaby ten lipiec, oby sierpień był lepszy :(. Oby jak najmniej z was zostało bez brzuszka na wrzesień ze mną :)

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba facelle paskowy mnie oszukał zrobiłam teraz po południu bo tesciowa ma urodziny i namawia na drinka wyszło coś co wyglada jak cien cienia cienia:

    https://naforum.zapodaj.net/69d21fb24925.jpg.html

    Japoneczka z Porcelany, nick nieaktualny, Simons_cat, Gośka29, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Limonka26, Karo123, szona, Milka85 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3817 4496

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka to wcale nie taki cien! 🤞🏻🤞🏻

    Ivanka93 lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 37 ‘single ready to mingle’
    💊 Euthyrox N 25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Dziewczyny chyba facelle paskowy mnie oszukał zrobiłam teraz po południu bo tesciowa ma urodziny i namawia na drinka wyszło coś co wyglada jak cien cienia cienia:

    https://naforum.zapodaj.net/69d21fb24925.jpg.html


    Ja tez widzę 🤞🏻🍀✊🏻 Ile dpo?

    Ivanka93 lubi tę wiadomość

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Ja tez widzę 🤞🏻🍀✊🏻 Ile dpo?

    Według mnie 10 według apki 9

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka 😍 trzymam kciuki żeby ciemniało, odczaruj lipiec ✊✊

    Ivanka93 lubi tę wiadomość

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 25 lipca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Ivanka 😍 trzymam kciuki żeby ciemniało, odczaruj lipiec ✊✊

    Marzę o tym, ale podchodzę z dystansem rok się staramy i się nie udawało więc nie chce się nakręcac oczywiście powtórzę rano.

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ