X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, Zielone, Jusia - Wojowniczki, trzymam za Was kciuki 🤩♥️✊

    Ivanka, może się opiłaś wodą przed spaniem i mocz rozcieńczony? (Ja tak czasami mam) Mam nadzieje ze to jednak tylko pomyłka testu bo wcześniejsze były piękne ✊ Poszłabym na bete żeby mieć wszystko jasne, a gdyby jednak (TFU TFU ODPUKAĆ) to był biochem to właśnie miałabyś już to w wynikach na papierze a nie tylko informacje ze Ci cien wyszedł (wiesz jak niektórzy lekarze, potrzebują dowodów 🙄)

    Ja zaliczyłam dzisiaj w nocy turbo dola i przepłakałam pół nocy ale już dobrze, poprawiam koronę (rolniczki) i lecimy dalej z tym życiem 🙄🙏🌾🌾🚜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2021, 09:09

    Jusia88, Cecylia, Asia2309 lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Agusia, Zielone, Jusia - Wojowniczki, trzymam za Was kciuki 🤩♥️✊

    Ivanka, może się opiłaś wodą przed spaniem i mocz rozcieńczony? (Ja tak czasami mam) Mam nadzieje ze to jednak tylko pomyłka testu bo wcześniejsze były piękne ✊ Poszłabym na bete żeby mieć wszystko jasne, a gdyby jednak (TFU TFU ODPUKAĆ) to był biochem to właśnie miałabyś już to w wynikach na papierze a nie tylko informacje ze Ci cien wyszedł (wiesz jak niektórzy lekarze, potrzebują dowodów 🙄)

    Ja zaliczyłam dzisiaj w nocy turbo dola i przepłakałam pół nocy ale już dobrze, poprawiam koronę (rolniczki) i lecimy dalej z tym życiem 🙄🙏🌾🌾🚜


    Tule mocno 🤗🤗🤗 wszystko się ułoży, zobaczysz 🍀✊🏻😘

    Karo123 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5258 4824

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo obawiam się że jak pójdę na bete to wyjdzie poniżej 1 bo dziś już na teście nic nie widać a i tak nie były te kreski jakieś mocne a taka wartość to dla lekarza nic nie znaczy, poza tym mam fajnego doktorka do którego chodzę z 10 lat i jak mu o tym powiem to myślę że weźmie to ma poważnie, jak ostatnio byłam z mitacjami to też mnie nie olał tylko dał skierowanie na badania.

    Mam nadzieję że Twój dołek juz odszedł chociaz czasami dobrze sobie tak popłakać.

    Karo123 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze Ivanka ze masz zaufanego lekarza ☺️ trzymaj się w takim razie... 🥺♥️✊

    Ivanka93 lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka, bardzo mi przykro 🥺 mam nadzieję, że następny cykl będzie udany ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo trzymaj się. Ja wierzę że teraz to już zaskoczy u ciebie🍀🤞

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 27 lipca 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka - tulę ;* jeszcze się uda i to niebawem!
    Karo - 🤞🤞🤞🤞

    Karo123, Ivanka93 lubią tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 27 lipca 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka przykro mi, że tak wyszło, ale tak jak mówisz w końcu coś ruszyło po wprowadzeniu leków. Następnym razem kreseczki zostaną z Tobą już na 9 miesięcy ❤️

    Ivanka93 lubi tę wiadomość

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 27 lipca 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Ivanka przykro mi 😞

    Dziewczyny z IVF, za Was ściskam kciuki cały czas 🍀✊🏼

    U mnie chyba już ovitrelle prawie znikło, bo wczoraj i dziś zrobiłam test tak kontrolnie i dziś już praktycznie biało na teście :) Plus taki, że nie będzie mi to robić nadziei w kolejnych dniach 😉

    Ivanka93, Jusia88 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 lipca 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka, a zrób dla wszystkiego inny test. Np Bobotest lub Facelle :>

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka, rozumiem Cie, ale wiem, że gdyby przyszło do wizyty np. u genetyka lub hematologa to często nie uznają poronien, jeśli nie było potwierdzenia na papierze. Może jednak warto zrobić te betę?

    Albo tak jak szonka pisze, inny test! 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, mocne kciuki ❤. Pewnie tego nie czytasz, ale na pewno Słońce Ci przekaże, że ciepło myślimy o Tobie 😘

    A Ty Słońce, jak nastawienie? O której jutro bierzesz malucha? Jak pisalas to przepraszam, przyznam bez bicia że nie wszystko rejestruje.

    Ivanka, przykro mi. Te testy z Rossmanna potrafią oszukać, ale u Ciebie ta krecha wyraźna była czyli może jednych biochem :(

    Karo, nie wiem jak Twój lekarz w Angeliusie, ale moja od razu mi na mutacje dała heparynę. Tylko u mnie doszła jeszcze hipotrofia w poprzedniej ciąży. Ale może u Ciebie że względu na poronienie też da. A ty masz już wynik mutacji? Bo nie zarejestrowalam tego

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa...6 tydzień. Nie wierzę, że tak szybko! Wolniej poproszę! 🤣
    I kciuki za wizytę! ✊✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2021, 11:26

    Księgowa, Zielone.Slonce, Simons_cat lubią tę wiadomość

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa przeszukując forum w poszukiwaniu hematologa wpadłam na Twój post i dopiero ogarnelam ze Ty tez ze Śląska 😅 mogę na priv?

    Makino, tak właśnie miałam już wyniki mutacji tydzień temu ale na razie tylko włączyłam sobie acard i czekam jeszcze na wyniki z krwi (Homocysteina, biało c, s, zespół antyfosfo, ana itp itd). Wrzucę Ci skreen z mutacji bo może tak będzie bardziej czytelnie

    https://zapodaj.net/d73acc9595549.jpg.html

    https://zapodaj.net/ed71873cd5ac0.jpg.html 🥺

    I właśnie nie wiem co na to mój lekarz z kliniki... umówiłam się w ciemno na przyszły czwartek, liczę ze będę po okresie a nawet jeśli nie to chce iść się dowiedziec co on na moje mutacje powie. Ostatnio odradzał mi badania bo to dopiero pierwsze poronienie i mówił ze te mustacje to się mówi ze maja jednak małe znaczenie i ze nie mam po co tego badać (nie wiem czy chodziło mu tylko o mthfr czy ogólnie). I boje się ze przyjdę i on mi powie ze „ok, nie ma to znaczenia” - mam już plan ze wtedy zmienię lekarza... Ogólnie jestem zadowolona z niego, zawsze ma jasny plan ale takie ogólne odczucie mam średnie, chyba potrzebuje kogoś bardziej empatycznego. No ale zobaczę, jeszcze dam mu szanse, zosbaczymy co zrobi z tymi mutacjami. I myśle właśnie czy iść w międzyczasie do hematologa czy nie - tu tez się boje ze wydam kasę bez sensu bo trafie na kogoś kto nie siedzi w temacie. Wiec ogólnie plan taki 1. Wizyta w angeliusie - jak oleje mutacje to zmiana lekarza 2. Wtedy konsultacja u dobrego hematologa plus inny nowy gin 3. W międzyczasie szukam hematologa i jak ktoś dobry będzie miał cudem termin do czasu w angeliusie to pójdę do hematologa i już z zaleceniami od hematologa do kliniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2021, 11:39

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorek ❤️ wlasnie siedzę pod gabinetem.

    Karo, jasne, pisz śmiało. 😊

    Karo123, Kaśik lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa mocne kciukasy🥰

    Księgowa lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino, nawet nie wiem czy pisałam ale ja też chciałabym spamiętać wszystko ale też nie jestem w stanie. Także rozumiem doskonale.
    😉
    O 13.30 mój maluszek ( blastka 4.1.2) spotyka się z mamą i zastaje na 8 miesięcy. Mam nadzieję .😉
    Przed tym niedoszłym transferem tak nie myślałam dużo.... Miało się udać poprostu.

    Najchętniej to bym chciała, żebyście wszystkie mnie przytulily i dały kopniaka - jak przed maturą. 🙈

    bindweef, Milka85, Ivanka93, Jusia88, Limonka26, miska122, Asia2309, Wiolala, Otter, Cecylia, szona, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak Wy bierzecie luteinę 1x100mg?
    Nie ogarniam jak to rozłożyć czasowo 🤣.
    Czy jak codziennie będę brać luteinę np. o 21 to będzie dobrze?
    Czy lepiej ją dzielić na pół?

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Księgowa przeszukując forum w poszukiwaniu hematologa wpadłam na Twój post i dopiero ogarnelam ze Ty tez ze Śląska 😅 mogę na priv?

    Makino, tak właśnie miałam już wyniki mutacji tydzień temu ale na razie tylko włączyłam sobie acard i czekam jeszcze na wyniki z krwi (Homocysteina, biało c, s, zespół antyfosfo, ana itp itd). Wrzucę Ci skreen z mutacji bo może tak będzie bardziej czytelnie

    https://zapodaj.net/d73acc9595549.jpg.html

    https://zapodaj.net/ed71873cd5ac0.jpg.html 🥺

    I właśnie nie wiem co na to mój lekarz z kliniki... umówiłam się w ciemno na przyszły czwartek, liczę ze będę po okresie a nawet jeśli nie to chce iść się dowiedziec co on na moje mutacje powie. Ostatnio odradzał mi badania bo to dopiero pierwsze poronienie i mówił ze te mustacje to się mówi ze maja jednak małe znaczenie i ze nie mam po co tego badać (nie wiem czy chodziło mu tylko o mthfr czy ogólnie). I boje się ze przyjdę i on mi powie ze „ok, nie ma to znaczenia” - mam już plan ze wtedy zmienię lekarza... Ogólnie jestem zadowolona z niego, zawsze ma jasny plan ale takie ogólne odczucie mam średnie, chyba potrzebuje kogoś bardziej empatycznego. No ale zobaczę, jeszcze dam mu szanse, zosbaczymy co zrobi z tymi mutacjami. I myśle właśnie czy iść w międzyczasie do hematologa czy nie - tu tez się boje ze wydam kasę bez sensu bo trafie na kogoś kto nie siedzi w temacie. Wiec ogólnie plan taki 1. Wizyta w angeliusie - jak oleje mutacje to zmiana lekarza 2. Wtedy konsultacja u dobrego hematologa plus inny nowy gin 3. W międzyczasie szukam hematologa i jak ktoś dobry będzie miał cudem termin do czasu w angeliusie to pójdę do hematologa i już z zaleceniami od hematologa do kliniki

    Ja też byłam u jednego lekarza w Angeliusie. Całkowicie olał nasz problem i wyniki mojego. W dodatku chciał przy tych naszych wynikach zaproponować inseminacje. Nie wspomniał o wizycie u androloga, poszerzeniu diagnostyki. Jak wysłałam mojego do androloga to się pytał mnie co ja znowu wymyśliłam. Po wizycie powiedział, że cieszy się, że tam poszedł. On przynajmniej zobrazował mu jak duży mamy problem, wszystko wytłumaczył. A tamten tylko powiedział, że problem leży po męskiej stronie, nic.

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa kciuki ♥️✊

    Zielone masz ode mnie kopniaka i przytulasa! 🤩🤩🤩♥️♥️♥️♥️ I pewnie od każdej z nas tu również! Pytanie czy dasz radę przyjąć tyle kopniaków haha 😁♥️

    Zielone.Slonce, Księgowa, Simons_cat lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ