Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, pięknie ❤️

    Księgowa lubi tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2339 2542

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa cudo 🥰😍

    Jusia pierwszy ważny krok za Tobą, czekamy na kolejne :)

    nick nieaktualny, Księgowa lubią tę wiadomość

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa cudownie,jaki piękny kropus🥰

    Księgowa lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jestem kochane, dziękuję Wam za wszystkie kciuki i wsparcie. Maluszek jest w dobrym miejscu, wszystko jest w porządku, serduszko biło ❤️

    A tutaj przedstawiam Wam maluszka:

    https://naforum.zapodaj.net/ef38df4c886e.jpg.html
    MealyRaggedAss-size_restricted.gif
    happy-dance-icegif-6.gif
    tenor.gif

    nick nieaktualny, Księgowa, Asia2309, Kaśik, Karo123 lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa i co lekarz powiedział o tym duphastonie?

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa super wiadomości 🥳🥰😍 kropus cudny niech rośnie w sile 🍀🤗

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa jaki piękny ten Twój korpuś 😍😍😍🥰

    Księgowa lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😘😘 ja dzisiaj cały czas tańcuje nawet w metrze mi się zdarzyło podrygiwać 😅💃🏼

    nick nieaktualny, Asia2309, Ivanka93, Simons_cat, Milka85, Karo123 lubią tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Księgowa i co lekarz powiedział o tym duphastonie?

    Że nie ma potrzeby. Wszystko się pięknie rozwija, proga mam ładnego swojego i nie ma sensu faszerowac mnie dodatkowymi lekami, bo i tak mam już ich pełno 🙈

    Simons_cat, Martyna33, Karo123 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, cudownie! Rośnijcie zdrowo 🥰❤🙏

    Księgowa lubi tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

    Jusia świetnie wieści, już tak blisko 🥰

    A ja byłam dzisiaj w klinice i tylko lekarz już mi teraz potwierdził ze mam zespół policystycznych jajników co u mnie objawia się brakiem owulacji, dostałam lamette od kolejnego cyklu wiec teraz mam nadzieje ze @ szybko przyjdzie i bede mogła zacząć brać i żeby owulacja wystąpiła 🤞🏼

    Natomiast mój mąż dostał nucleox i mam pytanie czy którejś mężczyzna to brał? Lekarz wpisał ze ma brać 2 razy dziennie a w opakowaniu są i saszetki do picia i tabletki tzn ze ma brać po 2 saszetki i po 2 tabletki dziennie? Dobrze rozumiem?
    Mówił ze ma aglutynacje na poziomie 1D czy któraś zna się na tym?

    Księgowa, nick nieaktualny, Karo123 lubią tę wiadomość

  • Kaskaes Koleżanka
    Postów: 79 15

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny staramy się z mężem o dzidziusia po badaniach wyszło że masz ma słabe nasienie 1% prawidłowych plemników bierze tabletki, ale w tym miesiącu miałam bardzo skąpy okres praktycznie 3dni plamienie zrobiła test był negatywny, pojechalismy a urlop gdzie zemdlałam.. Od tamtej pory mam bardzo wrażliwe piersi brzuch i ciągle bym spała, zastanawiam się czy robić test jeszcze jeden czy puknąć się w głowę..

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md czytalam o tym Nucelox, w wątku o męskich problemach. Dziewczyny go chwaliły. 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Md czytalam o tym Nucelox, w wątku o męskich problemach. Dziewczyny go chwaliły. 😊

    O to chyba muszę poczytać na tym wątku, może znajdę jakiś zamiennik podobny do tego, bo za ten nucleox dałam blisko 200 zł a tam tylko 30 saszetek i tabletek czyli jakby podwójnie to tylko na 15 dni starczy 🙈

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    O to chyba muszę poczytać na tym wątku, może znajdę jakiś zamiennik podobny do tego, bo za ten nucleox dałam blisko 200 zł a tam tylko 30 saszetek i tabletek czyli jakby podwójnie to tylko na 15 dni starczy 🙈

    Dobre opinie ma Fertilmen. Jakby co, mam 24 tabletki do oddania na start 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    Księgowa 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

    Jusia świetnie wieści, już tak blisko 🥰

    A ja byłam dzisiaj w klinice i tylko lekarz już mi teraz potwierdził ze mam zespół policystycznych jajników co u mnie objawia się brakiem owulacji, dostałam lamette od kolejnego cyklu wiec teraz mam nadzieje ze @ szybko przyjdzie i bede mogła zacząć brać i żeby owulacja wystąpiła 🤞🏼

    Natomiast mój mąż dostał nucleox i mam pytanie czy którejś mężczyzna to brał? Lekarz wpisał ze ma brać 2 razy dziennie a w opakowaniu są i saszetki do picia i tabletki tzn ze ma brać po 2 saszetki i po 2 tabletki dziennie? Dobrze rozumiem?
    Mówił ze ma aglutynacje na poziomie 1D czy któraś zna się na tym?


    W takim razie ogromne kciuki za nowy cykl z lametta 🍀✊🏻🤞🏻

    Md1610 lubi tę wiadomość

  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dobre opinie ma Fertilmen. Jakby co, mam 24 tabletki do oddania na start 😊

    Czytałam właśnie o nim i zastanawiałam się czy brać 😃
    Jeśli masz do oddania to chętnie przygarnę 😃

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    Czytałam właśnie o nim i zastanawiałam się czy brać 😃
    Jeśli masz do oddania to chętnie przygarnę 😃

    Pisz na PRIV. Nam się nie przyda, niech idzie dalej 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa pięknie 🙂💪

    Jusia cieszę się 🙂💚

    Md to dobrze, że ruszacie. Powodzenia!🙂

    Ja tak wpadam na szybko bo w pracy.

    Md1610, Księgowa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 29 lipca 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Że nie ma potrzeby. Wszystko się pięknie rozwija, proga mam ładnego swojego i nie ma sensu faszerowac mnie dodatkowymi lekami, bo i tak mam już ich pełno 🙈

    Masz bardzo mądrego lekarza🧡

    Księgowa lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ