X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2345 1909

    Wysłany: 4 lipca 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone to by było piękne 🙈 sikaj najwyżej wywołasz testem 😘

    Księgowa, Otter, Limonka26, Red555 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone, ale to w ogóle możliwe przy invitro? Bo rozumiem, że oni Ci pobrali dojrzałe pęcherzyki? To mogłoby coś zostać i dość do zapłodnienia? 🧐

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2021, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Starość... Nie dobijaj emerytki rocznik 87 🤣😂

    I jeszcze wiekszej emerytki bez dziecka z 86 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Sasanko kochana, ja chcę Ci przywołać upragnioną ciążę! Także no!

    Taka tu jest pogadanka, że zaraz w ciąży będzie Sasanka! Lato idzie, słońce świeci, zaraz będą z tego dzieci!❤🤰🤱🍼🎉🧸

    <3 dziekuje 😍😍😍😍 piekny wierszyk

    Lilou, Karo123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    I jeszcze wiekszej emerytki bez dziecka z 86 ;)

    W tym miesiącu zachodziły razem, to będzie miesiąc emerytek rozpłodowych 🤣😂

    Otter, chyba Ci umknęła moja prośba o 19.07 na liście testujących 🙃

    Sasanka55., Karo123 lubią tę wiadomość

  • tylko_czytam Autorytet
    Postów: 515 955

    Wysłany: 5 lipca 2021, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moja o 13 lipca ;)

    Ix2Tp2.png
    14.02- beta 674🥰
    15.03 - 1,9cm bejbika ❤️
    26.03 - 3,6cm ❤️
    12.04- 6,7 cm ❤️ USG prenatalne Ok
    22.04 - wyniki NIFTY- ryzyka niskie / babyGIRL🥰💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino, moim zdaniem nie jest możliwe. Ale.... Lekarz kazał nie współżyć, żebym nie zaszła w ciążę póki jajniki się nie uspokoją. Zapytałam się czy przed 🐒 chociaż możemy a ona, że nie. 🙈
    Więc ja już sama nie wiem co jest możliwe a co nie.

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 5 lipca 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełnione 😊

    Przy okazji przepisałam swoje testowanie na piątek 😉 w sumie nie mam żadnego sensownego testu na jutro, a mój mąż nie idzie jutro na fragmentacje 😂 jakoś zapomniałam wcześniej wspomnieć, że ma jutro wyjazd służbowy i nie da rady ogarnąć badania 🤔

    Anka, gdybyś miała chwilkę to zerknij na wiadomości. Wysłałam zapytanie 😉

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 lipca 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Dzień dobry 😁

    Ale wczoraj namieszałam 😆 chyba zbliża mi się okres i sama nie wiem czego chcę 😂 ale po głębszych przemyśleniach i powrotu do listy zza i przeciw zrezygnujemy z IUI. Do końca roku staramy się naturalnie a później ivf 😄 w między czasie zagłębiamy się w diagnostyce

    Dopytalam w klinice i jeżeli ivf za pół roku to badanie nasienia będzie trzeba powtórzyć przed procedurą. Faktycznie jest to spory wydatek, ale zdecydowalismy się na badanie teraz. Przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoi 😉
    Wyjaśniłam też zagadkę posiewu nasienia 😂 była jakaś konkretna Pani laborantka i wszystko objaśniła 😉 na razie posiewu nie robimy, bo w badaniu nasienia jak wyjdą jakieś dodatkowe komórki/ ciałka to wtedy warto zrobić posiew. Na ostatnim badaniu nic takiego nie było więc raczej jest dobrze 😉

    Szona dziękuję za radę z wysiłkiem. Nie pomyślałam o tym. A czy wycieczka rowerowa i praca w ogrodzie też się pod zapisują? 🤔 Prowadzimy z mężem ruchliwe życie 😄

    Rano byłam w labo i nieśmiało proszę o małego kciuka za moją insuline 😊

    I oczywiście miłego weekendu dla Każdego ⛱️🏞️

    My też prowadzimy ruchliwe, ale dwa dni wiosłowania były jednak czymś ponad 😅 myślę, że jednak bym się oszczędzała przed badaniem.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 5 lipca 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki jadę dzisiaj z mała do biura na cały dzień 🤣

    Ja też emerytka 89 :)

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wypiciu drineczka przezylam 😜
    Ale najpierw pobrali mi z palca żeby sprawdzić czy mogę być obciążona i wyszło 109 :( ale w granicach gdzie jeszcze ten test mogą mi zrobic... ale juz się boję wyników...

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4056 4826

    Wysłany: 5 lipca 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka faktycznie to na czczo już trochę przekroczyłas :( ale to dobrze ze robisz krzywą, będziesz miała pełen obraz sytuacji i będziesz mogła wkroczyć z ewentualnymi zmianami i leczeniem :)

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To królową oddziału geriatrycznego samozwańczo się mianuję👸👑😁 ...83, kochane czuję się młodo,pięknie i walczę o dzidziusia 💓 tego się trzymam,bo wiek to jeszcze nie wszystko💪💪💪
    Miłego nowego tygodnia 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2021, 08:49

    Red555, Wiolala, Limonka26, Oliwka91, mk_bambino, Simons_cat, Księgowa, Misiaa, Sasanka55., szona, Izi, Cecylia, Agnuka lubią tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4056 4826

    Wysłany: 5 lipca 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, gdzieś z tylu głowy mi świta ze jakiś badań nie można robić tuż po poronieniu. Bo wyniki wychodzą fałszywe. Gdzieś na forum to kiedyś przeczytałam i nie umiem sobie przypomnieć gdzie ani nie umiem przestać o tym myśleć 😅
    A planuje teraz zrobić pakiet po poronieniu z testDNA (trombofilia - czynnik V Leiden, mutacja genu protrombiny 20210, wariant C677T genu MTHFR, wariant A1298C genu MTHFR, PAI-1 / SERPINE1 V R2, Celiakia – geny HLA-DQ2,2, HLA-DQ2,5, HLA-DQ8) - czy wiecie czy mogę to zrobić już?
    Dodatkowo planuje zrobić z krwi poziom białka C i białka S, antykoagulant toczniowy, przeciwciała antykardiolipidowe, ANA1, homocysteina - coś Wam jeszcze przychodzi do głowy?

    PS przeciwciała przeciwplemnikowe chyba nie ma sensu pobierać skoro doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia prawda? Tarczyce mam na bieżąco sprawdzaną wiec tu już nie kombinuje

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 5 lipca 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, wydaje mi się ze badań na trombofilie nie można robić tak szybko po poronieniu, ale niech ktoś potwierdzi

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2345 1909

    Wysłany: 5 lipca 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo nie wiem jak z ANA, bo podobno nawet po szczepieniu mogą być podwyższone. One się podnoszą jak organizm z czymś walczy więc nie jestem pewna ale czy po poronieniu nie wyjdą jednak podwyższone? Żebyś się nie zestresowała na marne. Dziewczyna z innego wątku zrobiła raz wyszły wysokie, drugi raz w normie a była po jakiejś infekcji.

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4056 4826

    Wysłany: 5 lipca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, jakby ktoś jeszcze coś wiedział to będę wdzięczna :)
    Do labu nie dzwonię bo ostatnio miałam wrażenie ze medycznie te panie z infolinii się za bardzo aż tak nie orientują i nie chce żeby wprowadziły mnie w błąd.
    Za to w klinice powiedzieli mi ze po pierwszym poronieniu nie robi się badań (i ja to rozumiem ale po prostu potrzebuje dla spokoju psychicznego je zrobić 😓)

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Anka faktycznie to na czczo już trochę przekroczyłas :( ale to dobrze ze robisz krzywą, będziesz miała pełen obraz sytuacji i będziesz mogła wkroczyć z ewentualnymi zmianami i leczeniem :)
    Zobaczymy jak wyjdzie z krwi ale dobrych wyników sie nie spodziewam...

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 5 lipca 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, oczywiście, że możesz zrobić badania na trombofilie. To jest badanie genetyczne z testdna, więc to są geny a nie chwilowe czynniki.

    Co do białka C, S, czynników krzepnięcia itp. tu bym się zastanawiała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2021, 10:38

    Karo123, lawendowePole lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 5 lipca 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Karo, oczywiście, że możesz zrobić badania na trombofilie. To jest badanie genetyczne z testdna, więc to są geny a nie chwilowe czynniki.

    Co do białka C, S, czynników krzepnięcia itp. tu bym się zastanawiała.

    No całkowita racja 🤦🏼‍♀️Wszystkie badania genetyczne przecież można zrobić. Właśnie bardziej czynniki krzepnięcia są pod znakiem zapytania: fibrynogen, protrombina itd

    Księgowa lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ