X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a ja dziś miałam wizytę kontrolną po stymulacji. Zdecydowałam się jednak wziąć w tym cyklu lamettę, ale jak na złość złapało mnie jakieś choróbsko, a u mnie to zawsze mega przesuwa cykl 😕 Ale nie jest źle, na ten moment w 12dc mam 17mm pęcherzyk i endo 7mm.
    Tylko załamałam się tym co lekarz mi powiedział, że przy takim AMH niestety, ale większość starań kończy się in vitro 😥 I to, że mam ciałka żółte potwierdzone w jakichś poprzednich cyklach, nie oznacza skutecznych owulacji bo przy takich jajnikach ciałka żółte może zrobić się z pęcherzyka nawet 14-16mm, który jest kompletnie niedojrzały.

    😢

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, mam nadzieję, że wizyta wyjaśni wszystko i dostaniesz już zielone światło 😊
    Ogólnie łącze się z Wami w bólu co do wydatków w labie w tym miesiącu 🙄 też mnie już ten miesiąc tak przeorał, że szkoda gadać…

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka przykro mi ze takie wieści 🥺 Ale z drugiej strony może i dobrze ze masz lekarza który szczerze przedstawia Ci perspektywy i możliwości. Skoro wspomina o opcji ivf to przynajmniej gdzieś w tylu głowy możecie rozważać i przegadać tą opcję, a gorzej chyba jakby Wam mydlił oczy i prowadził przez stymulację w nieskończoność tracąc Wasz cenny czas. Mimo wszystko trzymam kciuki za ten cykl. Pęcherzyk ładny, endo ma jeszcze swój czas a i tak jest ładne, mam nadzieje ze jednak będziecie tym przypadkiem któremu się udało przy wysokim AMH, a przecież nie mało takich przypadków 😊😚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 11:59

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K&K znalazła się chętna na horieny? Jak nie to wysłałam zaproszenie do przyjaciółek i napisze priv 🙈 Chyba jednak będę potrzebowała więcej tych testów bo wpadłam w ciąg sikaniowy i nie mogę przestać. Zapomniałam jakie to ekscytujące wyczekiwanie piku lh (albo po prostu przez ta przerwę w staraniach zresetowałam głowę i znów mnie to cieszy jak na początku 🤣🙈)

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Eh a ja dziś miałam wizytę kontrolną po stymulacji. Zdecydowałam się jednak wziąć w tym cyklu lamettę, ale jak na złość złapało mnie jakieś choróbsko, a u mnie to zawsze mega przesuwa cykl 😕 Ale nie jest źle, na ten moment w 12dc mam 17mm pęcherzyk i endo 7mm.
    Tylko załamałam się tym co lekarz mi powiedział, że przy takim AMH niestety, ale większość starań kończy się in vitro 😥 I to, że mam ciałka żółte potwierdzone w jakichś poprzednich cyklach, nie oznacza skutecznych owulacji bo przy takich jajnikach ciałka żółte może zrobić się z pęcherzyka nawet 14-16mm, który jest kompletnie niedojrzały.

    😢

    Naprawdę pecherzyki mogą pękać tak wcześnie ? :/ To bardzo słabe wieści :( A jak wy patrzycie z mężem na invitro?

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka, ale to że pęcherzyki pękają zbyt wcześnie to tylko przypuszczenie. Poza tym ten cykl jakby to wyklucza, bo pęcherzyk ma 17mm Endo też w miarę ok i jeszcze podrośnie. Ja obstawiam owulację u Ciebie za 2 max 3 dni.
    I jakoś nie słyszałam żeby PCOS lub wysokie AMH było wskazaniem do IVF, tu czasem wystarczy stymulacja, monitoring i odpowiednia suplementacja.
    Ja bym poprostu zrobiła konkretny monitoring, nawet taki co 2 dni zaczynając jak już będzie pęcherzyk dominujący w wielkości ok 14mm. W zasadzie łatwo jest sprawdzić teorię lekarza.
    Zgodzę się z tym, że przy wysokim AMH często komórki mogą być słabsze i przez to problem z zapłodnieniem ale to nie jest reguła. Też mam wysokie AMH a każda komoreczka była dojrzała, a miałam i mniejsze i większe.

    Księgowa, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina a jak po wczorajszej wizycie?

    Te badania potrafią wyciągnąć ostatni grosz z portfela 😓 ja już przestałam liczyć co ile kosztowało - chyba nie chce się załamać 😆 zaczęłam się zastanawiać nad jakimś pakietem medycznym typu PZU czy nie wyjdzie mi taniej przy założeniu, że mąż też będzie korzystał 🙂

    Mój mąż właśnie w drodze na badania nasienia 😁 tyle razy przekładał, że aż już przestałam się tym ekscytować 😏

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam szczerze, że mam taki mętlik w głowie… 🤯
    Martyna, z tymi pęcherzykami to nie wiem jak to działa, ale zrozumiałam, że przy PCOS potrafią albo pękać wcześniej albo się wchłaniać i mają tendencję do „usuwania się” będąc „niedojrzałym”, a mimo wszystko np. progesteron będzie ok (przy pękniętych).
    Ogólnie ten lekarz ma bardzo dobre opinie, wiem, że wyprowadził nie jedną parę z niepłodności, staram się mu zaufać. Aktualnie mam też dość specyficzną sytuację, bo za niedługo przeprowadzam się prawie na drugą cześć Polski i właściwie na wrzesień/październik będziemy chyba zawieszać starania, ze względu na nową pracę. Więc na ten i może przyszły miesiąc stawiam wszystko. Na przyszły dostałam dalej stymulację tylko mam zacząć dwa dni wcześniej, jeśli będę jeszcze tu na miejscu to spróbuję. Ogólnie jak zobaczył to AMH to miał wątpliwości czy ta stymulacja w ogóle na mnie zadziałała, ale przy USG mówił, że jest pozytywnie zaskoczony, że jest endo w miarę jak na ten dzień cyklu i pęcherzyk.
    Później i tak na pewno pójdę na dalsze konsultacje, pewnie też już do innego lekarza, żeby porównać opinie. A co do in vitro to nie mamy żadnych oporów, tylko najpierw chciałabym wykorzystać wszystkie możliwości naturalnie…

    Zielone, on mi właśnie powiedział coś w stylu, że przy wysokim AMH są problemy, ale moje jest już kosmicznie wysokie. I że przy takim AMH właśnie przy stymulacjach czasami się udaje, ale bardzo często kończy się na in vitro, bo te komórki bez wsparcia nie dają rady… Z plusów, że z kolei wtedy osiąga się bardzo ładne wyniki przy in vitro (czego w sumie jesteś potwierdzeniem 😊). U nas jest jeszcze problem niesienia bez rewelacji.
    Na pewno udam się na pełny monit - może właśnie poświęcę wrzesień i październik na to. Druga sprawa, że jeśli nawet powiedzmy w 70% mam te owulacje, pecherzyki mi rosną i pękają to naprawdę wątpię czy ich jakość jest ok ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 12:40

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    K&K znalazła się chętna na horieny? Jak nie to wysłałam zaproszenie do przyjaciółek i napisze priv 🙈 Chyba jednak będę potrzebowała więcej tych testów bo wpadłam w ciąg sikaniowy i nie mogę przestać. Zapomniałam jakie to ekscytujące wyczekiwanie piku lh (albo po prostu przez ta przerwę w staraniach zresetowałam głowę i znów mnie to cieszy jak na początku 🤣🙈)
    😂😂😂 Ale mnie to rozbawiło, ten ciąg sikaniowy 😂
    Ale dlatego, że sama jak się zbliżają dni płodne to sikam na te testy jakby to miało coś przyspieszyć 😀😱 dobrze, że nie tylko ja mam takiego bzika 😂

    Karo123 lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • K&K Autorytet
    Postów: 931 1362

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka widzę, że te AMH jest zmorą nie tylko przy niskim wyniku. U ciebie przynajmniej jest jakaś szansa, że uda się przy stymulacji. U mnie nie było nawet mowy o jakieś stymulacji, tylko od razu ivf, a jednak samo ovitrelle pomogło (chyba). I mąż też wyniki jeszcze gorsze niż Twój. Także spróbowałabym ze stymulacją i monitoringiem, bo takie gdybanie że może się wchłaniają, a może nie pękają nie daje Ci w sumie żadnej odpowiedzi. A po takim pełnym monitoringu będziesz już wiedzieć wszystko.

    Karo, akceptuje i już pisze 😊

    Limonka26 lubi tę wiadomość

    5e1355db6b.png

    Julia 🍓
    📅 26.02.2022
    ⏰ 5:49
    ⚖️ 3730 g
    📏 54 cm
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2179 4994

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Powiem Wam szczerze, że mam taki mętlik w głowie… 🤯
    Martyna, z tymi pęcherzykami to nie wiem jak to działa, ale zrozumiałam, że przy PCOS potrafią albo pękać wcześniej albo się wchłaniać i mają tendencję do „usuwania się” będąc „niedojrzałym”, a mimo wszystko np. progesteron będzie ok (przy pękniętych).
    Ogólnie ten lekarz ma bardzo dobre opinie, wiem, że wyprowadził nie jedną parę z niepłodności, staram się mu zaufać. Aktualnie mam też dość specyficzną sytuację, bo za niedługo przeprowadzam się prawie na drugą cześć Polski i właściwie na wrzesień/październik będziemy chyba zawieszać starania, ze względu na nową pracę. Więc na ten i może przyszły miesiąc stawiam wszystko. Na przyszły dostałam dalej stymulację tylko mam zacząć dwa dni wcześniej, jeśli będę jeszcze tu na miejscu to spróbuję. Ogólnie jak zobaczył to AMH to miał wątpliwości czy ta stymulacja w ogóle na mnie zadziałała, ale przy USG mówił, że jest pozytywnie zaskoczony, że jest endo w miarę jak na ten dzień cyklu i pęcherzyk.
    Później i tak na pewno pójdę na dalsze konsultacje, pewnie też już do innego lekarza, żeby porównać opinie. A co do in vitro to nie mamy żadnych oporów, tylko najpierw chciałabym wykorzystać wszystkie możliwości naturalnie…

    Zielone, on mi właśnie powiedział coś w stylu, że przy wysokim AMH są problemy, ale moje jest już kosmicznie wysokie. I że przy takim AMH właśnie przy stymulacjach czasami się udaje, ale bardzo często kończy się na in vitro, bo te komórki bez wsparcia nie dają rady… Z plusów, że z kolei wtedy osiąga się bardzo ładne wyniki przy in vitro (czego w sumie jesteś potwierdzeniem 😊). U nas jest jeszcze problem niesienia bez rewelacji.
    Na pewno udam się na pełny monit - może właśnie poświęcę wrzesień i październik na to. Druga sprawa, że jeśli nawet powiedzmy w 70% mam te owulacje, pecherzyki mi rosną i pękają to naprawdę wątpię czy ich jakość jest ok ☹️

    Limonka, ja mam PCOS i AMH 8,4... IO, tarczyca wszystko opanowane, a mimo stymulacji w ciąży nie jestem. Bez stymulacji owulacja u mnie nie występuje. Więc moim zdaniem może tak być jak piszesz, że przy wyższym AMH komórki są słabe. Z drugiej strony z tego co wiem to nie ma na to pewnych dowodów medycznych, że przy PCOS tak sie dzieje. Tak jak Zielone mowi - jej komórki okazały się super.

    Bądź tu mądry 🥺

    Ja jako meteopatka, mieszkająca w centrum Polski umieram od wczoraj na ból głowy. Nic nie pomaga... Zniszczenia po burzy w Łodzi są okropne. A tu podobno następna idzie 😭 Mam ochotę odciąć sobie łeb 😭😭😭

    Ja też na kolejny cykl stawiam dużo. Bo raz to ten stymulowany po hsg, dwa chcemy we wrześniu lecieć do Grecji, więc nie wiem jak to wyjdzie z monitami. Jak zajdę to nie wiem czy polecimy wiadomo. A jak nie, to mimo okropnych wyrzutów sumienia odnośnie pieniędzy, to muszę pojechać na te wakacje i przestać myśleć, bo oszaleje...

    PCOS❌
    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔

    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo - II
    5.08 - 6+2 mamy 4 mm kropeczka i <3 -> 21.08 - 2 cm człowieczka. -> krwawienie -> szpital, krwiak. -> 26.08 - 9+2 2,5 cm malucha. -> 07.09 11+0 4,2 cm <3 -> 20.09 - 12+6 7cm najprawdopodobniej dziewczynki 🩷


    Leki: euthyrox N50, Clexane 0,4, Acard 75, Encorton 15 mg - do 13 tc, Glucophage 1500 XR, Prenatal Duo

    Zostań z Nami 🙏🙏🙏


    preg.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate to jesteśmy w tym razem 🙈😅 ja robię te testy zawsze z takim namaszczeniem jakby to niewiadomo co było - tak jak piszesz, jakby to miało conajmniej wywołać albo przyspieszyć owulacje, witam w klubie 😂

    Lilou eh tez mam takie myśli z wakacjami, czy mi się zgra cykl, czy będę wtedy w fazie lutealnej i już nie będą potrzebne monity, ze może jednak odłożyć sobie ta kasę... ale odkładam tak te wakacje od zimy (bo wiadomo wiosną tez było ciężko przez covid, a później starania, później ciąża, poronienie....). A teraz na 99% planujemy wykazd w sierpniu! ✊ i trudno... wizyty w klinice musza poczekać (omg aż się stresuje jak to pisze czy dam radę o tym nie myśleć 😅)
    Wakacje to ważna sprawa, nie uważam ze „jedz na wakacje i tam zajdziesz” o nieeeee to chyba jeden z bardziej uczulających mnie tekstów. Bardziej patrzę na wakacje pod kątem tego ze wtedy jesteśmy odcięci od życia codziennego i tam mozemy naładować baterie na dalsza walkę i zregenerować organizm ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 13:55

    Lilou, Kate1811 lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2179 4994

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Kate to jesteśmy w tym razem 🙈😅 ja robię te testy zawsze z takim namaszczeniem jakby to niewiadomo co było - tak jak piszesz, jakby to miało co jamnik wywołać albo przyspieszyć owulacje, witam w klubie 😂

    Lilou eh tez mam takie myśli z wakacjami, czy mi się zgra cykl, czy będę wtedy w fazie lutealnej i już nie będą potrzebne monity, ze może jednak odłożyć sobie ta kasę... ale odkładam tak te wakacje od zimy (bo wiadomo wiosną tez było ciężko przez covid, a później starania, później ciąża, poronienie....). A teraz na 99% planujemy wykazd w sierpniu! ✊ i trudno... wizyty w klinice musza poczekać (omg aż się stresuje jak to pisze czy dam radę o tym nie myśleć 😅)
    Wakacje to ważna sprawa, nie uważam ze „jedz na wakacje i tam zajdziesz” o nieeeee to chyba jeden z bardziej uczulających mnie tekstów. Bardziej patrzę na wakacje pod kątem tego ze wtedy jesteśmy odcięci od życia codziennego i tam mozemy naładować baterie na dalsza walkę i zregenerować organizm ♥️


    Ja jeszcze myślę "a co jak okażę się na wakacjach że się udało? Jak wrócę samolotem do domu?" 🤣🤣🤣 nigdy nie wybiorę dobrego terminu, a z @ też nie koniecznie chciałabym jechać.

    Karo123 lubi tę wiadomość

    PCOS❌
    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔

    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo - II
    5.08 - 6+2 mamy 4 mm kropeczka i <3 -> 21.08 - 2 cm człowieczka. -> krwawienie -> szpital, krwiak. -> 26.08 - 9+2 2,5 cm malucha. -> 07.09 11+0 4,2 cm <3 -> 20.09 - 12+6 7cm najprawdopodobniej dziewczynki 🩷


    Leki: euthyrox N50, Clexane 0,4, Acard 75, Encorton 15 mg - do 13 tc, Glucophage 1500 XR, Prenatal Duo

    Zostań z Nami 🙏🙏🙏


    preg.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou ja jeszcze dołączę do tego „omg jak pojedziemy autem daleko za granice to jak wrócę... przecież długa podróż autem to jeszcze większe ryzyko zakrzepowo zatorowe niż samolotem 😱🤪”
    Także bierz samolot 🤣

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Celina a jak po wczorajszej wizycie?

    Te badania potrafią wyciągnąć ostatni grosz z portfela 😓 ja już przestałam liczyć co ile kosztowało - chyba nie chce się załamać 😆 zaczęłam się zastanawiać nad jakimś pakietem medycznym typu PZU czy nie wyjdzie mi taniej przy założeniu, że mąż też będzie korzystał 🙂

    Mój mąż właśnie w drodze na badania nasienia 😁 tyle razy przekładał, że aż już przestałam się tym ekscytować 😏

    Wczoraj to w sumie nie wiem jak, babka mówi do mnie tak przekonująco, że nie umiem jej nie ufać 🤷 na homo i kwas nie powiedziała nic bardzo złego, powiedziała że to nie jest jeszcze bardzo przekroczona norma.
    Wysłała mnie na komplet tarczycowy, z przeciwciałami, więc dziś/jutro chociaż to będę miała w pełni odhaczone. No i za tydzień mam przyjść na monitoring.

    Mam też skierowanie na 1 i 2 fazę na Karową, ale myślę o tym bardzo, bo bardzo powinnam być w pracy do października a zastanawiam się, czy poza tym co już zrobiłam, zrobią mi jakieś ciekawe badania. Amh tylko, fakt, i krzywą, choć nie wiem czy tylko cukier czy mogę od razu z insuliną. I jest to miesiąc z zakazem seksów, nic nic nie można ☹️

    Ja mam pakiet PZU i pewnie sporo oszczędzilam już - wizyty, podstawowe hormony, USG wszelkie. To jest spoko. Oczywiście specjalistyczne już trzeba płacić... Ale o NFZ i lekarzu z terminem za pół roku to nawet nie myślę, bo to nie na moje nerwy.

    I, Otter - my badamy nasienie jutro 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 14:02

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka, jasne, zaufanie do lekarza jest bardzo ważne. trzymam kciuki, żeby żadne monitiringi nie były potrzebne 😊

    Makino, testowałaś może już? 😊
    Wiem, że w tamtym tygodniu sprawdzałaś czy jest jeszcze ovitrelle, może to nie ovitrelle? 😊

    Limonka26, Karo123 lubią tę wiadomość

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 😭
    MTHFR nieprawidłowy, to okej.
    Ale VR2? Układ homo.
    To zle?

    Edit. Okej, już wiem, przecież mam napisane, że do dupy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 14:20

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam siły juz, serio. Nie wiem co zrobić, z czym do kogo chodzić, kogo o co prosić.
    Sama mam się leczyć? Przecież to ludzkie pojęcie przechodzi już 😭

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5258 4824

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli chodzi o mutacje to ja wykupiłam sobie konsultacje z genetykiem z zaleceniami na maila, chciałam isc do hematologa ale moja ginekolog powiedziala ze to są dość nowe badania i hematolog moze nie ogarnąć.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Ja jeśli chodzi o mutacje to ja wykupiłam sobie konsultacje z genetykiem z zaleceniami na maila, chciałam isc do hematologa ale moja ginekolog powiedziala ze to są dość nowe badania i hematolog moze nie ogarnąć.

    ja już jak podejrzewałam że MTHFR mi wyjdzie, to zrobilam sobie liste ginekologow i hematologów, ktorzy sie w tym specjalizują. ale o R2 to nie myslalam i nie doczytałam...

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ