X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone, dzięki za pamięć. Ja nie testowałam. Czekam bez przekonania do poniedziałku jak kazała lekarka. Czuję się jak na okres, więc pewnie znowu lipa będzie. Mam tylko nadzieję, że nie dostanę okresu wcześniej niż za 6 dni... Bo potem mogę dostać następny wtedy gdy mam mieć laparoskopię i znowu by trzeba było przesunąć :( :(
    Ogólnie słabo się czuję, krwinki białe po Accofilu wywaliło mi do 45 tys, przy normie 10 tys.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Proszę pomódlcie się za mnie albo chociaż trzymajcie kciuki. Za godz mam HyCoSy 🤢

    Mocne kciuki <3

    Wiolala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zbaczając z tematu. Pojechaliśmy w góry, wczoraj wróciliśmy. Chcąc psychicznie odpocząć od tego ciążowego szaleństwa nie zabrałam ze sobą nawet testów owulacyjnych, żadnego mierzenia temperatury, nic. Za to w tym cyklu miałam takie bóle owulacyjne, że jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. W środę wieczorem zaczęło mnie boleć podbrzusze, później lewy jajnik. Nie wiedziałam jak mam się w łóżku ułożyć żeby zasnąć 😅 i wczoraj to samo, ciągle czułam ciągnięcia i kłucia w podbrzuszu i w lewym jajniku,prawym z resztą też. Mam nadzieję, że jednak wszystko było w porządku i pęcherzyk ładnie pękł. Dziś już spokojnie, śluz rozciągliwy zniknął. Jako, że ❤️ co drugi dzień u nas nie zadziałało, robienie dłuższej przerwy przed owulacją również, zrobiliśmy sobie 8dniowy codzienny maraton, ale dziś jeszcze też przyatakuję mojego na wszelki wypadek 😅 jeżeli się nie uda, to chociaż będzie codziennie przyjemnie🤣🤣

    Izi, Wiolala, Simons_cat, Cecylia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Zielone, dzięki za pamięć. Ja nie testowałam. Czekam bez przekonania do poniedziałku jak kazała lekarka. Czuję się jak na okres, więc pewnie znowu lipa będzie. Mam tylko nadzieję, że nie dostanę okresu wcześniej niż za 6 dni... Bo potem mogę dostać następny wtedy gdy mam mieć laparoskopię i znowu by trzeba było przesunąć :( :(
    Ogólnie słabo się czuję, krwinki białe po Accofilu wywaliło mi do 45 tys, przy normie 10 tys.

    Ja też czasem czuję się okresowo nawet kilka dni po owulacji. Oczywiście mam nadzieję, że u Ciebie to może być objaw ciąży ✊ ale jeżeli tym razem nie, to trzymam kciuki żeby 🐒 przyszła w odpowiednim czasie i nie trzeba będzie niczego przekładać!

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5609 5897

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana 😭 badania nie będzie w tym cyklu. Wyszła jakaś bakteria i candida. Mimo dużej ilości pałeczek kwasu mlekowego nie chcą ryzykować. Jestem zła i znów miesiąc do tyłu 😭 tylko zastanawiam się skąd to wszystko bo przecież posiew miałam idealny jeszcze niedawno 😭

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala, czasem się tak zdarza. Ja też tak mialam, żadnych objawów, nic mi nie było, a w badaniach wyszło i histerolaparo odwołana.

    Wiem, że chciałaś to mieć już za sobą, ale lepiej wyleczyć i poczekać, anizeli gdyby miały Ci się dostać te bakterie gdzieś dalej.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Jestem załamana 😭 badania nie będzie w tym cyklu. Wyszła jakaś bakteria i candida. Mimo dużej ilości pałeczek kwasu mlekowego nie chcą ryzykować. Jestem zła i znów miesiąc do tyłu 😭 tylko zastanawiam się skąd to wszystko bo przecież posiew miałam idealny jeszcze niedawno 😭
    Jej przykro mi :( ale zgadzam się z ksiegowa .
    Ja swoje hsg musiałam 3 razy przekładać..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola, przykro mi...


    Obawiam się, że się jutro dowiem, że cykl bez owulacji, bo nic na to nie wskazuje ale trzymajcie kciuki o to, żeby okazało się, że się mylę. 🙏

    anka, Wiolala, Gośka29, Cecylia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Wiola, przykro mi...


    Obawiam się, że się jutro dowiem, że cykl bez owulacji, bo nic na to nie wskazuje ale trzymajcie kciuki o to, żeby okazało się, że się mylę. 🙏
    Kviuki ✊✊

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5258 4824

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala przykro mi u mnie też w zeszłym miesiącu wyszła bakteria dostalam antybiotyk i miesiąc w plecy więc rozumiem Twoje zdenerwowanie

    Zielone Słońce trzymam kciuki 🤞🍀

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2343 1904

    Wysłany: 16 lipca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala przykro mi ☹️ takie przekładanie to tortury ale tak jak pisały dziewczyny trzeba wyleczyć...

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 16 lipca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola bardzo mi przykro ze plany musza zostać odłożone, to jest strasznie frustrujace 😓🥺 mam nadzieje ze jak najszybiej uda się podleczyć i podejść znów do badania, albo -> ze w ogóle nie będzie niedługo potrzebne ♥️

    Dziewczyny a ja po wizycie. Myślałam ze się poplacze ze szczęścia z reszta miałam taki uśmiech na twarzy na całej wizycie ze tylko maseczka mnie ratowała żeby się głupio nie szczerzyć. Myślałam ze się rzucę na Panią Doktor i ją zaraz wyściskam. Endometrium ładne, owulacyjne, pęcherzyk dominujący ponad 2 cm i Pani doktor powiedziała ze może pęknie może nie bo wiadomo ze po poronieniu są zawirowania hormonów i może nie być piku lh. ALE. W TYM MOMENCIE NIC MNIE TO NIE OBCHODZI 🤪🥳 Tak się cieszę ze obraz w usg jest super, ze wchodzę w druga fazę, ze za chwile przyjdzie pierwszy okres. Nosz kurdeeeee biegam ze szczęścia po mieszkaniu jak nienormalna. Ja wiem ze może się niektórym wydawać „co ona się tak cieszy”, ale poczułam ze to koniec pewnego etapu, ze przeszłość zostaje w tyle a ja idę dalej. Ze wycierpialam się fizycznie i psychicznie ale udało mi się uniknąć zabiegu, a bardzo mi na tym zależało ♥️ dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie przez ten czas, bez Was byłoby sto razy trudniej. Niedługo wracam do gry 🤩

    PS przepraszam za post pełen szalonych emocji ale mam ochotę wstawić tu milion różnych emotikonek. Cieszcie się ze nie umeim wstawiać gifów jak Simons bo byscie tu miały spam 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 14:36

    Ivanka93, mk_bambino, Księgowa, Wiolala, Otter, lawendowePole, Gośka29, Simons_cat, Kaśik, Cecylia, Lisa_, Red555 lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 16 lipca 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo!!! 😍 To świetne wieści!!!

    Karo123 lubi tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Wiola bardzo mi przykro ze plany musza zostać odłożone, to jest strasznie frustrujace 😓🥺 mam nadzieje ze jak najszybiej uda się podleczyć i podejść znów do badania, albo -> ze w ogóle nie będzie niedługo potrzebne ♥️

    Dziewczyny a ja po wizycie. Myślałam ze się połączę ze szczęścia z reszta miałam taki uśmiech na twarzy na całej wizycie ze tylko maseczka mnie ratowała żeby się głupio nie szczerzyć. Myślałam ze się rzucę na Panią Doktor i ją zaraz wyściskam. Endometrium ładne, owulacyjne, pęcherzyk dominujący ponad 2 cm i Pani doktor powiedziała ze może pęknie może nie bo wiadomo ze po poronieniu są zawirowania hormonów i może nie być piku lh. ALE. W TYM MOMENCIE NIC MNIE TO NIE OBCHODZI 🤪🥳 Tak się cieszę ze obraz w usg jest super, ze wchodzę w druga fazę, ze za chwile przyjdzie pierwszy okres. Nosz kurdeeeee biegam ze szczęścia po mieszkaniu jak nienormalna. Ja wiem ze może się niektórym wydawać „co ona się tak cieszy”, ale poczułam ze to koniec pewnego etapu, ze przeszłość zostaje w tyle a ja idę dalej. Ze wycierpialam się fizycznie i psychicznie ale udało mi się uniknąć zabiegu, a bardzo mi na tym zależało ♥️ dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie przez ten czas, bez Was byłoby sto razy trudniej. Niedługo wracam do gry 🤩

    PS przepraszam za post pełen szalonych emocji ale mam ochotę wstawić tu milion różnych emotikonek. Cieszcie się ze nie umeim wstawiać gifów jak Simons bo byscie tu miały spam 🤣
    Cudowne wiadomosci! Czyli starania pelna para? :)

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5258 4824

    Wysłany: 16 lipca 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 cieszę się że tak pięknie to u Ciebie wyglada I ze poczułaś ulgę😊😊

    Karo123 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 16 lipca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    I z dobrych wieści - znalazłam super internistke (nie mam właściwie lekarza pierwszego kontaktu który mnie prowadzi), wszystko mi wyjaśniła, do homocysteiny kazała sprawdzić cholesterol, do ANA wszystkie reumatoidalne, kazała zrobić badania i do niej wrócić.
    I powiedziała:
    teraz pani ma za zadanie zajść w ciążę. to jest nasz cel. i nie zbywała mnie, nie że szybko szybko, wszystko powiedziała, zapytała o historię rodziny. więc z 2200 odpadło już kilka badań, bo z PZU za darmo ❤️

    I tarczyca w punkt, anty tpo i tg 0, ft3 i ft4 ładne, TSH niby 0,8 ale jak wszystko inne okej, to okej 💪


    Ooo a na PZU byłaś? Daj namiar która to hah :)

    Karo123 lubi tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 16 lipca 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, super 😍😍

    Zielone.Slonce - a zebys się tak myliła! Trzymam kciuki 🥰🥰🥰

    Karo123 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4055 4825

    Wysłany: 16 lipca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Cudowne wiadomosci! Czyli starania pelna para? :)

    Dr powiedziała ze zwykle zaleca poczekać chociaż ten jeden cykl do pierwszej miesiączki ale dodała po chwili ze w sumie konkretnych przeciwwskazań nie ma i już prowadziła zdrowe ciąże z cyklu po poronieniu i zrobimy jak czujemy ☺️
    Myśle ze będziemy działać choć nie nastawiam się bo wiem ze pęcherzyk już spory i boli, a mi czasami pecherzyki przerastają, może nic z tego nie być ale spróbować warto ☺️ Ale mam dziś dobry dzień, najlepszy od nie pamiętam kiedy .... nie mogę przestać się usmiechac dostałam jakiegoś skurczu mięśni twarzy 🤪😅

    anka, Wiolala, Otter, Simons_cat lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Dr powiedziała ze zwykle zaleca poczekać chociaż ten jeden cykl do pierwszej miesiączki ale dodała po chwili ze w sumie konkretnych przeciwwskazań nie ma i już prowadziła zdrowe ciąże z cyklu po poronieniu i zrobimy jak czujemy ☺️
    Myśle ze będziemy działać choć nie nastawiam się bo wiem ze pęcherzyk już spory i boli, a mi czasami pecherzyki przerastają, może nic z tego nie być ale spróbować warto ☺️ Ale mam dziś dobry dzień, najlepszy od nie pamiętam kiedy .... nie mogę przestać się usmiechac dostałam jakiegoś skurczu mięśni twarzy 🤪😅
    Ja zawsze mam zaciesz jak mam potwierdzenie ze owu wystąpiła 😜

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2082 2360

    Wysłany: 16 lipca 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki męża, wiem że jest zle ale jak bardzo? 😭😭

    Objętość ejakulatu 7,0 (prawidłowo >=1.5 ml)
    Liczba plemników w mln w ejakulacie 26.3 (prawidłowo >36 mln)
    Liczba plemników w 1 ml - 3.76 ( prawidłowo >=15 mln) 😭😭😭
    Ruch postępowy 42 %
    Ruch postępowy i niepostepowy 23 %
    Pleminik żywe 79%
    Pleminiki martwe 21%
    Pleminiki o prawidłowej budowie 4% ( prawidłowo >4%)
    Pleminki o nieprawidłowej budowie 96 %
    Obecną agregacja
    Leukocyty pojedyncze
    Postaciowe ciałka porstaty liczne

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ