Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Wiem, że się boisz i doskonale to rozumiem. Niby tak blisko, a wciąż nic nie jest pewne. Siedzisz jak na bombie ale nerwy w niczym nie pomogą. Na szczęście jeszcze tylko kilka dni i będziesz mieć kropka w brzuszku ☺

    Teraz jestem taka mądra 😆 Przypomnij mi o tym wszystkim przed moim transferem 😉
    Skopiuje to wiadomość i Ci wyśle 🙈

    Milka85, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie kciuki dla Agusi! ✊✊✊✊✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10083 12426

    Wysłany: 21 lipca 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknijcie na profil na insta:

    https://instagram.com/2w1_dietetyka_plodnosci?utm_medium=copy_link

    Sa tu ogólne info, a Zuza jest genialna w tym, co robi, więc polecam! 😍

    Karo123, Ivanka93, Simons_cat lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2890 2276

    Wysłany: 21 lipca 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bindweef dziękujemy, oby zaskutkowalo to w końcu ||
    U mnie dzisiaj 22 dc i też mnie jajnik kłuje aczkolwiek ja się nie nastawiam już, bo raz byłam przekonana, że się udało, doszukiwałam się objawów i bardzo potem przeżywałam @
    Poczekam jeszcze te 6dni, moze się mile zaskoczę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 21:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia mocno trzymamy kciuki, wierzymy w Ciebie 😍🤞✊🙏

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    Polecamy osobno, u nas po 2miesiacach osobno morfologia poszła w górę z 3% na 6% , ruchliwości i żywotność x2
    Mam nadzieję, że i u was skoczy ✊🤞

    Sesyjka pewnie już pisałaś o tym, ale suple z przepisu Szony czy coś innego kombinowałaś? 😊
    Wiem, że co drugiej osoby się pytam o to, ale chcę się chwycić każdej opcji 🤦‍♀️

    Sesyjka lubi tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2890 2276

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2309 wrote:
    Sesyjka pewnie już pisałaś o tym, ale suple z przepisu Szony czy coś innego kombinowałaś? 😊
    Wiem, że co drugiej osoby się pytam o to, ale chcę się chwycić każdej opcji 🤦‍♀️
    https://zapodaj.net/bca23881ec7ea.jpg.html

    Stąd brałam przepis😉

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    https://zapodaj.net/bca23881ec7ea.jpg.html

    Stąd brałam przepis😉

    Dziękuję bardzo ! Bierzemy już prawie wszystko, oprócz Wit. E i L-karnityny. Takze jutro domawiam. Oby ilosc po tym u nas ruszyła 🙏🤞

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2890 2276

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2309 wrote:
    Dziękuję bardzo ! Bierzemy już prawie wszystko, oprócz Wit. E i L-karnityny. Takze jutro domawiam. Oby ilosc po tym u nas ruszyła 🙏🤞
    Czytałam właśnie, że l-karnityna jest mega ważna przy suplementacji dla męskiej płodności, bo jej wysokie stężenie w najądrzach jest czynnikiem wpływającym na dojrzewanie plemników i dostarczanie im niezbędnej energii. Przy wysokich stężeniach L-karnityny poprawie ulega zarówno ruchliwość, jak i żywotność plemników.

    Musi tak być!!🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 22:18

    nick nieaktualny, Simons_cat lubią tę wiadomość

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Otter, bo zgubiłam się w końcu i nie pamiętam, a jak Ci wyszła celiakia?

    U mnie nie wyszła celiaka, chociaż jedna dobra wiadomość 😁

    Nie dziękuję Dziewczyny za kciuki, żeby nie zapeszyc 😘 zobaczymy co wyjdzie z tego cyklu: seksy były w idealnym czasie, acard jest i suple od 2 tygodni na zbicie homocysteiny 😁 ale i tak się nie nastawiam, bo wiele razy już się zawiodłam. Cieszę, się że jest już po Owu i teraz można odpoczywać 💆🛌

    Księgowa, Sesyjka, Ivanka93, Karo123, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Limonka26, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3817 4496

    Wysłany: 21 lipca 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo zrob kolejne badania i z takim komplement udaj sie do genetyka i hematologa.
    Na moja PAI genetyczka kazala mi tylko brac Acard 75. (Biore 150 ;) )

    Księgowa, Simons_cat lubią tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 37 ‘single ready to mingle’
    💊 Euthyrox N 25
  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2339 2542

    Wysłany: 21 lipca 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo potwierdzam słowa dziewczyn, rób badania i zgłoś się do hematologa.

    Zielone i Ksiegowa-takie wiadomości miło czytać 🥰

    Właśnie dziś myślałam o Agusi :) Również rozumiem decyzję o jej ciszy, trzymajmy kciuki:)

    Księgowa, Karo123, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2021, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Kochana, chodziło mi o ten cień 😃

    Oj nie😉 ja robiłam owulaki 😅 jak będę miała cień na ciążowym to pierwsze co to tu wrzucę 🙂

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 22 lipca 2021, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wczorajsze życzenia. Mam nadzieję, że chociaż 2 z nich się spełnia:)

    Wczoraj popołudniu byłam u teściowej na obiedzie i fajnie bo Aprosila też mojego tatę. Także posiedzieliśmy sobie do wczesnego wieczoru.

    Zielone trzymałam cały czas kciuki za edno :) :)

    nick nieaktualny, Karo123, Simons_cat, Limonka26, Jo_an lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 22 lipca 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ❤ Księgowa ❤ Zielone.Slońce ❤

    Ja zatestowałam pro forma, biel vizira.

    No ale, biorę ostatnią tabletkę dupka, czekam na @ i zaczynam szczęśliwy cykl! Postanowiłam wprowadzić u siebie trochę pozytywności naszej Sasaneczki.
    Także no, która ciężaróweczka chce mi przekazać brzuszek? 🙂

    No i halo, sierpień się zbliża. Poetka ze mnie żadna także czekam na propozycje nazw sierpniowego wątku 💚 miska, Młoda? Która prowadzi wątek?

    nick nieaktualny, Milka85, Księgowa, Simons_cat lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 22 lipca 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga mój debiut poetycki, na razie nie idealny, ale będzie lepiej, kiedyś trzeba zacząć 😅🙈

    W sierpniu w zbożu się miziamy 🌾 w majowe noce dzidziusia lulamy 🤱🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2021, 07:58

    Ivanka93, Martyna33, nick nieaktualny, Lilou, nick nieaktualny, Red555, Sesyjka, Milka85, Księgowa, Asia2309, Simons_cat, nick nieaktualny, Limonka26, Japoneczka z Porcelany, Jo_an lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 22 lipca 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno

    W sierpniu w zbożu się miziamy 🌾 na Dzień Mamy prezent mamy 🎁

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Red555, Sesyjka, Otter, Milka85, Księgowa, Ivanka93, Simons_cat, Limonka26, nick nieaktualny, Japoneczka z Porcelany, Jo_an lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 22 lipca 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Uwaga mój debiut poetycki, na razie nie idealny, ale będzie lepiej, kiedyś trzeba zacząć 😅🙈

    W sierpniu w zbożu się miziamy 🌾 w majowe noce dzidziusia lulamy 🤱🏼


    Karo nie wiem czemu ale się wzruszyłam🤣 chyba to przedmałpowe hormony 🤣

    Simons_cat, Karo123 lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo tak jak dziewczyny piszą rób badania i konsultuj z lekarzem, trzymam ogromnie kciuki ✊🏻🍀🤞🏻

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 22 lipca 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Jeszcze jedno

    W sierpniu w zbożu się miziamy 🌾 na Dzień Mamy prezent mamy 🎁

    Też się wzruszyłam 😍

    Jeśli to nie ciężarówka musi prowadzić wątek, to zgłaszam się nieśmiało do pomocy albo do prowadzenia, jestem tu praktycznie cały czas ostatnio 😛

    Sesyjka, Milka85, Asia2309, Simons_cat, nick nieaktualny, Karo123 lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ