Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • Sway Autorytet
    Postów: 1130 1369

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu podoba mi się twoje podejście. Może za miesiąc się uda. 🤞

    Karo 😍

    age.png

    20.11 - ⏸, 22. 11 - beta: 526, 24.11 - beta: 1128
    13.12 - mamy ♥️ 7+2, CRL 0,94 cm
    05.01 - 10+2, CRL 4,00 cm, FHR 174 ud/min
    17.01 - nifty pro niskie ryzyka, ♂️
    18.01 - (wg usg 12+5) CRL 7,00 cm, FHR 163 ud/min; NT 1,6 mm
    15.03 - (wg usg 20+0) 330g zdrowego chłopaka
    20.05 - (29+6) 1472 g🦁
    19.07 - (38+3) 3265 g małego mężczyzny
    29.07.2022 godz. 14.50 (39+6) DETONACJA💣💣💣 Julian Michał 3260g, 55cm 🦁
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sway wrote:
    Bubu podoba mi się twoje podejście. Może za miesiąc się uda. 🤞

    Karo 😍

    Może za miesiąc może za kolejnych 5, nie wiadomo nie ma się na co nastawiać 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Może za miesiąc może za kolejnych 5, nie wiadomo nie ma się na co nastawiać 😊

    Kocham Twoje podejście ❤️ Chciałabym mieć tyle siły i spokoju ❤️

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż zarządził (bo ja trzeźwo nie myśle): dziś zastrzyk z heparyny a w piątek beta.
    Nie pytajcie skąd taki algorytm, jego męska logika 😅
    Zastrzyk już był, może skoczę dziś na bete ale akurat dziś późno kończę wiec mogę się nie wyrobić. A rano nie zdążyłam pojechać na krew bo za długo się modliłam nad tymi zastrzykami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 07:44

    nick nieaktualny, Red555, Hania123, Księgowa, Mama_Basia, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo no kreseczki są to niemożliwe żeby tyle oszukanców było 🙈 ile dpo ? Ja bym poszła na bete 🍀✊🏻 Trzymam kciuki

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Kocham Twoje podejście ❤️ Chciałabym mieć tyle siły i spokoju ❤️

    Ja jej nie mam za wiele, ale nie usiądę i się nie rozpłaczę 😊 wiem, że mamy kiepskie wyniki nasienia i że tutaj cud by tylko musiał być 😊 no trudno nie będzie prezentu urodzinowego 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 20:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Mąż zarządził (bo ja trzeźwo nie myśle): dziś zastrzyk z heparyny a w piątek beta.
    Nie pytajcie skąd taki algorytm, jego męska logika 😅
    Zastrzyk już był, może skoczę dziś na bete ale akurat dziś późno kończę wiec mogę się nie wyrobić. A rano nie zdążyłam pojechać na krew bo za długo się modliłam nad tymi zastrzykami..
    Karo jeśli robilas norda to cie infermuje ze działają bo zrobilam i negatyw 😄

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3817 4496

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    A kto to jest ?🙂
    https://ovufriend.pl/artykul/ciazooporna-historia-kobiety-ktora-pragnie-zostac-mama,85.html

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 37 ‘single ready to mingle’
    💊 Euthyrox N 25
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala a testowałaś 10 i 11 dpo? Miałaś wtedy jakieś cienie czy coś?
    Nie pamietam już właśnie, a na pewno pisałaś 🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Md1610 wrote:
    Wiolala a testowałaś 10 i 11 dpo? Miałaś wtedy jakieś cienie czy coś?
    Nie pamietam już właśnie, a na pewno pisałaś 🙈

    Nie 🙂 po tym negatywie 9dpo grzecznie poczekałam do 12 dpo. A ten test i tak myślałam, że będzie formalnością ( brałam duphaston i miałam odstawić )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka to ja czytałam kiedyś ten artykuł. To super, że jej się udało 🙂 zawsze to jest budujące 🙂

    Karo trzymam kciuki ✊🏻✊🏻 🍀🍀🍀🍀 mężowie chyba zawsze myślą rozsądniej niż my 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie był taki mizerny cień, dzień później biało, potem znowu cień i znowu biało dzień później. Myślę że dużo zależy od stężenia moczu, przy takich małych wartościach jakich szukamy godzina bez picia w jedną czy drugą stronę to jest duża różnica.

    Ja polecam One Step do testowania hurtowego a Clearblue super czuły (do 6 dni przed) do zadań specjalnych.

    Wiolala nie pisałam wczoraj ale jestem na bieżąco, gratuluję z całego serca❤️

    Red, Jeżynka kciuki za wizyty😚

    Księgowa bardzo się cieszę że ci się udało wczoraj wyjść 😊

    Karo czasem jest potrzebne męskie zdecydowanie, kreski są, trzeba działać. Myślę że jeden oszukaniec może się trafić, ale nie sześć (bo chyba już tyle kresek masz na koncie)🍀🤞😚.

    Bubu nie wiem który dpo jesteś ale cieszę się że nie składasz broni. Może siknij wieczorem, albo czekaj do jutra jak dasz radę🤞🤞🤞

    nick nieaktualny, Red555, Jeżynka, Księgowa lubią tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo ✊✊✊



    Ja mam dzisiaj gorszy dzień i czuję jak pms wjeżdża. Najchętniej bym rzuciła wszystko, popłakała i poszła spać :(


    No ale jako że to pierwszy taki dzień w miesiącu to i tak jest postęp.

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto dziś ma wizyty i o której? Trzymam kciuki ✊✊✊

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Nie 🙂 po tym negatywie 9dpo grzecznie poczekałam do 12 dpo. A ten test i tak myślałam, że będzie formalnością ( brałam duphaston i miałam odstawić )

    Czyli dla mnie jest jeszcze tez nadzieja, dzisiaj 10 dpo ale biało 😢
    Ale poczekam teraz grzecznie do 12 dpo bo muszę tez jak coś luteinę odstawić 😃

    Tylko jestem zapisana na jutro do chirurga na wyrwanie dwóch 8 i nie wiem teraz czy przełożyć wizytę czy iść, doradźcie co robić bo już głupieje, dzisiaj na pewno będą dzwonić żeby potwierdzić wizytę a ja nie wiem co mówić 🙈

  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou ja też mam dzisiaj fatalny nastrój:( ja mam wizytę o 12. Ale nie nastawiam się czy coś tam będzie widać. Z znam siebie i z kolei jak zibaczecttlko pęcherzyk to uznam że to żadna ciąża i na pewno wszystko jest do d..😄

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu dalej trzymam kciuki:)
    Karo- to niemożliwe, żeby mieć tyle fałszywców- kciuki żeby kreseczka ciemniała!

    Simons- dziękuję za to co napisałaś. My powolutku oswajamy się z myślą o szczepieniach. Chociaż to trochę szok bo myślałam, że allo 37 nie jest złe skoro norma od 40. Z jakim allo startowaliście?

    Ps. Chciałam jeszcze raz podziękować Smoothie- właśnie pędzimy z mężem do Łodzi na konsultację z P. ♥️

    nick nieaktualny, Limonka26, BuBu90, Olcykowa, Asia2309, smoothie, Karo123, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    Lilou ja też mam dzisiaj fatalny nastrój:( ja mam wizytę o 12. Ale nie nastawiam się czy coś tam będzie widać. Z znam siebie i z kolei jak zibaczecttlko pęcherzyk to uznam że to żadna ciąża i na pewno wszystko jest do d..😄

    Hahaha jakbym siebie słyszała. To jest chyba nieuniknione, mega stres i niepewność.

    Red555 lubi tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    To u mnie był taki mizerny cień, dzień później biało, potem znowu cień i znowu biało dzień później. Myślę że dużo zależy od stężenia moczu, przy takich małych wartościach jakich szukamy godzina bez picia w jedną czy drugą stronę to jest duża różnica.

    Ja polecam One Step do testowania hurtowego a Clearblue super czuły (do 6 dni przed) do zadań specjalnych.

    Wiolala nie pisałam wczoraj ale jestem na bieżąco, gratuluję z całego serca❤️

    Red, Jeżynka kciuki za wizyty😚

    Księgowa bardzo się cieszę że ci się udało wczoraj wyjść 😊

    Karo czasem jest potrzebne męskie zdecydowanie, kreski są, trzeba działać. Myślę że jeden oszukaniec może się trafić, ale nie sześć (bo chyba już tyle kresek masz na koncie)🍀🤞😚.

    Bubu nie wiem który dpo jesteś ale cieszę się że nie składasz broni. Może siknij wieczorem, albo czekaj do jutra jak dasz radę🤞🤞🤞

    11 dpo dzisiaj 😊 jak Wiola napisała, że to nie ona to od razu sobie przypomniałam o Tobie 😋 ja nie wiem czy nie poczekam do czwartku 😊 jeżeli ma coś się wyklarować to wtedy będzie 😊😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ