Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • Lemonka Autorytet
    Postów: 333 651

    Wysłany: 17 listopada 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Karo? Wszystko dobrze?

    Bindweef jak przychodzi ten czas testowania to myśle, że każda ma mieszane uczucia i takie właśnie myśli. A co do gorszego dnia to możemy Sobie przybić 5. Chyba jakoś tak jesienna aura nie służy….

    Lemonka witaj! To prawda, Lilou ma moc i czaruje tu wszystkie 🧚🏼 Lekarz ma jakiś plan na tą torbiel? Masz Cin1?
    Ta torbiel jest dziwna, bo nie do końca w okolicach jajnika, a bardziej jajowodu. Zdażały mi się w ostatnim czasie takie 2 torbiele po owulacji i po 1/2 cyklach przechodziły, a ta od maja nie rośnie, nie pęka, nie daje objawów - po prostu jest. Narazie dostałam skierowanie na markery nowotworowe (chociaż 3 miesiące temu były w porządku, ale gin mówi że powtarzamy).
    Plan ma taki, że zobaczymy czy po 3 msc duphastonu się wchłonie czy nie, ale nie widzi przeciwwskazań do starań w tym czasie.
    Co do cytologii, w lipcu wyszło mi CIN I, LSIL. Później była kolposkopia z wynikiem przewlekłego zakażenia HPV. W związku z tym, że byłam szczepiona jako młoda dziewczyna na raka szyjki macicy, gin podejrzewa że to niegroźny szczep HPV i że dojdzie do samowyleczenia, ale muszę monitorować i cytologię a pół roku. Zmiany nowotworowe zostały wykluczone (jeżeli chodzi o szyjkę macicy).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2021, 18:13

    p19ucsqv0wbmh581.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 17 listopada 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam HPV i Cin 1. Co pół roku cytologia. Ale wiadomo, jakoś się z tym żyje 🤷🏼‍♀️ Oby po dupku się wchłonęła ta torbiel.

    A ja dziewczyny proszę o chociaż pół kciuka za wyniki AMH i testosteronu. O 20 mają być jakoś. No i do 15 FT3 i TSH 🤨

    Lemonka, nick nieaktualny, Misiaa, Asia2309, Jo_an, Sway lubią tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lemonka👋

    Olcykowa organizm zaraz się przyzwyczai i wszystko wróci do normy 😊

    Karo martwimy się... Weź proszę daj znać

  • Lemonka Autorytet
    Postów: 333 651

    Wysłany: 17 listopada 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    No ja też mam HPV i Cin 1. Co pół roku cytologia. Ale wiadomo, jakoś się z tym żyje 🤷🏼‍♀️ Oby po dupku się wchłonęła ta torbiel.

    A ja dziewczyny proszę o chociaż pół kciuka za wyniki AMH i testosteronu. O 20 mają być jakoś. No i do 15 FT3 i TSH 🤨
    Plus mam niedoczynność tarczycy, także przybijam piątkę. Biorę Euthyrox 100
    Też mam plan badań TSH w tym tygodniu.
    Hania123 trzymam kciuki za wyniki ✊

    Hania123 lubi tę wiadomość

    p19ucsqv0wbmh581.png
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 17 listopada 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorek spełnienia marzeń🎂
    Mersalla i Jo_an- bardzo się cieszę, że macie terminy szczepień:)

    I mam taki mały wniosek- może Lilou niech prowadzi wątek jeszcze w grudniu- tak dobrze jej idzie, że może nie ma co przerywać tej passy🥰

    Lemonka, Hania123, Jeżynka, Mersalla, Olcykowa, Olliiii, Skorek, nick nieaktualny, Mama_Basia, Lilou, Słomka, Jo_an, Sway, Karo123, Milka85, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że Paulina masz racje 🥰

    Paulina1106 lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lemonka 😉

    Hania kciuki ode mnie 🍀🤞

    Hania123 lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1106 wrote:
    Skorek spełnienia marzeń🎂
    Mersalla i Jo_an- bardzo się cieszę, że macie terminy szczepień:)

    I mam taki mały wniosek- może Lilou niech prowadzi wątek jeszcze w grudniu- tak dobrze jej idzie, że może nie ma co przerywać tej passy🥰

    I w styczniu 🙏 😃

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1106 wrote:

    I mam taki mały wniosek- może Lilou niech prowadzi wątek jeszcze w grudniu- tak dobrze jej idzie, że może nie ma co przerywać tej passy🥰

    To fantastyczny pomysł! Ja dopiero będę testować w grudniu pewnie, o ile moje pecherzyki pękną. Niestety na listopad się już nie załapie 🤷🏻‍♀️

    Paulina1106 lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, taaak 🤩 ja nie zdąże testować w listopadzie, a też chcę takie fajne 2 kreski ⏸

    Paulina1106, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje któraś wizyty u dr Paśnika w sobotę 27.11 o godzinie 12 w Warszawie na alei wilanowskiej?

    Złapałam wizytę właśnie 😳

    Jo_an lubi tę wiadomość

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak okres przyjdzie szybciej lub normalnie w piątek to złapię się na zaczarowany wątek listopadowy Lilou z owulacją i zaczarowany wątek grudniowy Lilou z testowaniem 😋

    Olcykowa, Sway lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne, że dzwonią na telefon po umówieniu wizyty?

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa razem testujemy 💪🏽 Muszą pęknąć te gnidy!

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Potrzebuje któraś wizyty u dr Paśnika w sobotę 27.11 o godzinie 12 w Warszawie na alei wilanowskiej?

    Złapałam wizytę właśnie 😳
    To jest salve? Ja....

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek...

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    Gośka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek...

    Przyjęłam i napisałam do Ciebie

    agusia_246 lubi tę wiadomość

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Lemonka Autorytet
    Postów: 333 651

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Olcykowa razem testujemy 💪🏽 Muszą pęknąć te gnidy!
    To ja chyba się dołączam do wspólnego sikania z Wami początkiem grudnia. Dzisiaj u mnie 9dc, ale owulacja zazwyczaj w 12/13 dniu. Niech nam pięknie pęcherzyki pękają 🤞🤞

    Hania123, Olcykowa, Jeżynka lubią tę wiadomość

    p19ucsqv0wbmh581.png
  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    I w styczniu 🙏 😃

    Nieśmiało poproszę też o luty, bo nie wiem czy zdążę zatestować w styczniu a Lilou ma magiczne ręce do prowadzenia wątku 😅

    Paulina1106, Olcykowa, Lilou, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    I w styczniu 🙏 😃

    Jak dla mnie może być i do skutku😂 byleby wpisała nam wszystkim kreski! Zresztą chyba sama w grudniu nie zdążę zatestować więc dobry pomysł z tym styczniem:)

    Lilou lubi tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ