Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Kałamarnica nie wytrzymałam, zatestowałam.

    https://zapodaj.net/plik-KXzAzXRMXg


    Jest cień 🥰🥰😍

    Babsi, Ana29 lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, nie odniose się pewnie do każdej. Ale z tego co pamiętam:
    -Slava, tak mi smutno i sama czuję ten niepokój o Twój stan, to musi być okropne żyć w takim zawieszeniu. Mam nadzieję, że znajdą na to jakiś medyczny sposób, żebyś mogła rozpocząć nowy cykl, ale przede wszystkim chodzi o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Mocno jestem przy Tobie. 😘
    - Migotko, bardzo Ci współczuję tego przedłużającego się stresu. Do 18.03 w sumie już niedaleko, będziemy czekać razem z Tobą 🩷
    - Smerfelinko, ja bym brała tę robotę 😉😉 niestety odczułam to też na własnej skórze, że starania są jak magiczny guzik, który pauzuje różne plany, marzenia i perspektywy, tylko jak minie trochę czasu to potem nie ma do czego wracać...i szanse mijają, a pozostaje tylko żal. Ale rozumiem też, że takie decyzje o zmianie pracy wymagają kalkulacji i są trudne. Śle moc energii, żebyś wybrała to, co dla Ciebie najlepsze. 🤗
    - Mola, u mnie na wschodzie też wszędzie trąbili, że MOlusia w ciąży bliźniaczej 💪💪 przyrosty mmmm marzenie 😍
    - Andzela co nie jest Andżela - czuje się pełnoprawną forumową ciocią. Serce rośnie i się rozpływa, jeszcze raz bardzo Ci gratuluję ❤️
    - Hopex, we mnie też jest mnóstwo złości na Twoją lekarkę. To się w głowie nie mieści, żeby tak to spier*****. Przepraszam za gwiazdki. Mega nieodpowiedzialne. Mocno Cię tulę 🥺🥺
    - Babsi. Czekam na test 💕
    - Siesiepy, piękny urodzaj 🤩🤩

    Edit: aaaaaaaa Babsi jesteś w ciąży 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2025, 19:27

    Babsi, Smerfelinka, Molahonkeey, siesiepy, a_aandzela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3111

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Kałamarnica nie wytrzymałam, zatestowałam.

    https://zapodaj.net/plik-KXzAzXRMXg
    🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹
    Babsi ten rok to jest jakiś szok! Ale się cieszę! Trzymam kciuki jak najmocniej umiem za tą kreseczkę!

    Babsi, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Kałamarnica nie wytrzymałam, zatestowałam.

    https://zapodaj.net/plik-KXzAzXRMXg


    😳😳😳
    Babsi. Jesteś w ciąży. 😁

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka przykro mi, ale tym razem na pewno operacja się odbędzie! A laparoskopia nie jest taka zła! ♥️

    Babsi! Omg omg omg! Prawie mi telefon do zupy wpadł! Ja nie wierzę kobiety co tu się dzieje w ostatnim czasie! 😍😍😍 kochana jesteś w ciąży!!!!! 😘😘😘🤞🤞🤞

    Vergeet, Babsi, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam ostatnio o arabskich perfumach i tak sobie dogodziłam:

    014872dfdd0b4.jpghttps://zapodaj.net/plik-EHkcMr884j

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2025, 19:35

    kałamarnica 11, Ivka, Smerfelinka, PaulinKA, Lusia3131 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny jest cień!! Nie wierzę! Ja w ogole teraz nie pije, a po tej bieli obaliłam całe wino.

    Ja narazie nie wierzę. Zatestuje jutro z pierwszego moczu.

    I wiecie co? Chyba dzisiaj znalazłam dla nas nowe mieszkanie!!! Jutro się dowiem.

    Jeden problem... przy tych białych testach tak się pokłóciłam z facetem, że od 2 dni się nie odzywam i pierwszy raz od kiedy się znamy, poszłam spać do drugiego pokoju. Powiedziałam mu,że wracam sama do Polski, ze juz nie idę do żadnej kliniki.
    .... ups... 😁

    Ja pier...le. Dziewczyny! Czy to się dzieje na prawdę!?!

    Nowa2024, Aksandra, kałamarnica 11, Smerfelinka, Kingus 1, Molahonkeey, Lusia3131, Julia24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Pisałam ostatnio o arabskich perfumach i tak sobie dogodziłam:

    05f48df0c74cd.jpghttps://zapodaj.net/plik-UDxsfnGx8w

    Wyglądają jak miliony monet. :D
    Mi siostra przywiozła kiedyś perfumy z Kuwejtu i je uwielbiam. Oni umieją w zapachy. 🌺🌿

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi 🤣🤣🤣
    Niezła z Ciebie agentka. Będziesz musiała mu na przeprosiny wręczyć dodatni test! 🤭

    Powtórka jutro? Czekam pod 🚽!

    brilka, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Kaliope powiedz mi prosze czy po laparoskopi bardzo cię bolało ? Boje się okropnie tego bólu po wybudzeniu 🙈
    Napatrzyłam się w szpitalu na kobiety po zabiegach i mam jeszcze większy stres niż miałam 😓
    Bardzo mi przykro, że tak to wyszło i rozumiem, że to będzie dodatkowy stres związany z czekaniem :( Jedno co w tym dobre, że laparoskopia odbędzie się jeszcze w tym cyklu.

    Nie, Kochana, absolutnie się nie stresuj😘 Po zabiegu nie boli praktycznie wcale :) Jesteś na lekach przeciwbólowych. Ja miałam ambulatoryjnie i po półtorej godziny poszłam w asyście męża do gabinetu chirurga i oglądałam zdjęcia z operacji 😉, a po dwóch pojechałam do domku. Tam dostałam trochę silniejsze leki przeciwbólowe.
    Ty zostaniesz w szpitalu i będziesz doglądana. Będą podawać leki w miarę potrzeby. Weź sobie ciepłe skarpetusie, bo po narkozie dość marzną nogi. Mi dali termofor 🙂 przydał się 🙂
    Zabieg miałam koło 10 rano, pod wieczór jak zeszły leki to troszkę ciągnęło, ale wzięłam krople przeciwbólowe (połowę dawki, więcej nie musiałam). Te krople przeciwbólowe brałam jakoś ze 3 dni i to nie w pełnej dawce. Naprawdę nie ma czym się stresować 😘 miałam też histeroskopię z biopsją, więc do okresu trochę ciągnęła i kłuła mnie macica. Nos do góry! Wszystko będzie dobrze 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2025, 19:40

    Migotka96 lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej laski w ciąży, ale poczekajcie trochę na mnie, Aksandre, Kałamarnice, Vergeet i całą resztę tych jeszcze nie w ciąży bo się boję że zostanę na końcu tego maratonu 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2025, 19:41

    Vergeet, Ivka, kałamarnica 11, Smerfelinka, Ana29, Kociara20996, Molahonkeey, Lusia3131, a_aandzela lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    No dziewczyny jest cień!! Nie wierzę! Ja w ogole teraz nie pije, a po tej bieli obaliłam całe wino.

    Ja narazie nie wierzę. Zatestuje jutro z pierwszego moczu.

    I wiecie co? Chyba dzisiaj znalazłam dla nas nowe mieszkanie!!! Jutro się dowiem.

    Jeden problem... przy tych białych testach tak się pokłóciłam z facetem, że od 2 dni się nie odzywam i pierwszy raz od kiedy się znamy, poszłam spać do drugiego pokoju. Powiedziałam mu,że wracam sama do Polski, ze juz nie idę do żadnej kliniki.
    .... ups... 😁

    Ja pier...le. Dziewczyny! Czy to się dzieje na prawdę!?!

    Hahaha wariatko! No nic, jednak nie wrócisz sama do PL 🤪

    Vergeet, Babsi lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi matko boskooo!!!! Kochana!!! Serce się raduje!!! 🥹🥹🥹🥹🥹

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1607

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Kałamarnica nie wytrzymałam, zatestowałam.

    https://zapodaj.net/plik-KXzAzXRMXg
    Super gratuluję 🥳🥳🥳

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1727

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi super jest kreska. Ale dałaś czadu 🥰🥰🥰

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Ivka Autorytet
    Postów: 509 1508

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ej laski w ciąży, ale poczekajcie trochę na mnie, Aksandre, Kałamarnice, Vergeet i całą resztę tych jeszcze nie w ciąży bo się boję że zostanę na końcu tego maratonu 🤣🤣🤣
    Czekamy na Was i zakładamy grupę na fioletowym 💜
    Przy takiej dobrej passie do maja tu nikt nie zostanie 🩷

    Nowa2024, Aksandra, Vergeet, PaulinKA, Molahonkeey, a_aandzela lubią tę wiadomość

    👩🏻93 Stwardnienie rozsiane od 2017,wszystko stabilnie
    👨🏻87

    21.12 (12dpo,30dc) ⏸️ beta: 20,1
    wynik nifty: zdrowy ziomuś na pokładzie 🐻
    25/08/25 jestemy na świecie ❤️
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ej laski w ciąży, ale poczekajcie trochę na mnie, Aksandre, Kałamarnice, Vergeet i całą resztę tych jeszcze nie w ciąży bo się boję że zostanę na końcu tego maratonu 🤣🤣🤣

    Tak! Ja się boję, mam taki koszmar w głowie, że wszystkie zajdziecie w ciążę i zostanę tu sama. I będę sobie pisać kalendarz testowania i monitoringów sama dla siebie. 🤣

    PaulinKA, Nowa2024, Julia24 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Babsi 🤣🤣🤣
    Niezła z Ciebie agentka. Będziesz musiała mu na przeprosiny wręczyć dodatni test! 🤭

    Powtórka jutro? Czekam pod 🚽!

    Właśnie ta ja czekam na przeprosiny.

    Zawsze pierwsza wyciągam rękę. Jak nie przeprosi to się dowie ostatni 😁
    Dobrze, pójdę sobie narazie z moją euforią. Ja wiem,że cieszymy się z pozytywnych testów, ale serce zawsze zaboli, czemu nie ja.

    Ja miałam rodzic 7 kwietnia. Moja koleżanka z pracy zaszla w ciążę tydzień później. Spotkałam ją wczoraj. Z brzuchem gotowym do porodu. Cieszę się z jej szczęścia, ale od razu pomyślałam o moim dziecku, którego nigdy nie zobaczę. Przyszłam do domu i popłakałam trochę.

    Droga do macierzyństwa to jest Bitch!!!

    Vergeet, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ej laski w ciąży, ale poczekajcie trochę na mnie, Aksandre, Kałamarnice, Vergeet i całą resztę tych jeszcze nie w ciąży bo się boję że zostanę na końcu tego maratonu 🤣🤣🤣

    Powielam apel Nowej. Ja to w ogóle mam schizę, że wszystkie zajdziecie w ciążę (czego Wam życzę z całego serca), a tylko ja zostanę sama na tym forum na lata bez pozytywnego testu. 🥺 Takie miałam dzisiaj smuteczki.

    Babsi - to jedna z najpiękniejszych wiadomości dzisiaj. Tak się cieszę ❤️❤️❤️❤️

    Vergeet, Babsi, a_aandzela lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 12 marca 2025, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nadrobię ale dopiero weszłam do domu.

    Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to Babsi widzę, piękne kreseczki 🥹🥹🥹

    U mnie widoczne 10 pęcherzyków między 9-15 mm, doktor mówi że rusza jeszcze i będzie więcej. Ale i tak już jestem 😍
    Podgląd w piątek, zostajemy z dawką 6 j. Wstępnie punkcja wtorek-czwartek, ale mamy być gotowani w razie wu w sobotę 😅

    Aksandra, Vergeet, kałamarnica 11, Ana29, PaulinKA, brilka, Nowa2024, Molahonkeey, Smerfelinka, siesiepy, Julia24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ