Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    @Smerfelinko, doskonale rozumiem Twój kołoworek. Przeczytałam ostatnio coś fajnego, że do zapłodnienia wystarczy 1 jedyny plemnik i jedna komórka jajowa, także... może wpiszesz się na testowanie :D

    PaulinKa dziękuję za te słowa. Dobrze napisane. Ja po prostu nie przyjmowałam nawet takiego scenariusza. Raz nam się udało naturalnie, ale poroniłam na dość wczesnym etapie. Biochemów nigdy nie liczyłam, ale było ich kilka. Nie chcę robić sobie nadziei. Napiszę może jednak do lekarza, czy mogłabym np. wziąć encorton, czy teraz coś by to dało w razie czego. Bardziej się boję, że to by tylko odsunęło w czasie moją histeroskopię i następny transfer.

    A testy w domu mam, więc pewnie pójdą w ruch. Myślisz, że za trzy dni mogę zaczynać? 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2025, 14:22

    kałamarnica 11, Insane lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Kochana, zawsze jest ten 1%! Wszystko jest możliwe!
    Zwłaszcza z moimi wilczkami, które wysyłam do Ciebie w zmasowanym ataku! 🐺🐺🐺

    Dziękuję, dziękuję 🩷

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8749

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    PaulinKa dziękuję za te słowa. Dobrze napisane. Ja po prostu nie przyjmowałam nawet takiego scenariusza. Raz nam się udało naturalnie, ale poroniłam na dość wczesnym etapie. Biochemów nigdy nie liczyłam, ale było ich kilka. Nie chcę robić sobie nadziei. Napiszę może jednak do lekarza, czy mogłabym np. wziąć encorton, czy teraz coś by to dało w razie czego. Bardziej się boję, że to by tylko odsunęło w czasie moją histeroskopię i następny transfer.

    A testy w domu mam, więc pewnie pójdą w ruch. Myślisz, że za trzy dni mogę zaczynać? 😉

    Kochana, o ile pamiętam to Lusia chyba sikała jakos od 6dpo żeby w razie czego móc wdrozyć leki najwczesniej jak się da!

    9dpo to jak na rasową staraczkę przystało świetny czas na pierwszy test ciążowy :D
    Aczkolwiek ja sobie tego nie robią, przy podwójnym Ovitrelle testuję jakieś 14 dpo ...
    I oczywiście nie chcemy Ci robić nadziei, ale mogłabyś siknąć dla towarzystwa i wrzucać nam swoje kreski do analizy hihi ;)

    Smerfelinka, Vergeet, kałamarnica 11 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kałamarnica11 najwspanialszy facet jakiego znam jest ze Śląska, więc jestem Team Kraków i Team Katowice🤣🤭
    Dzięki kochana 🥹💕🍀

    @Smerfelinka 🍀🤞🏼

    @Nitka 🥹 to się dzieje 🔥💪🏼🍀

    @PaulinKA mam nadzieję 🥹

    @Aksandra 🥹❤️

    @Babsi za wizytę 🤞🏼🍀

    Smerfelinka, Vergeet, Aksandra lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Uff to możesz odetchnąć z ulgą 🤩

    Co do wywołania to tak jak piszą dziewczyny- winko, seks, aktywność fizyczna, gorąca kąpiel 😀i białe spodnie!

    I testy, biale majtki.. Ale ostrzegam, nie zawsze dziala. Ja próbuje juz od tygodnia 🤣

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Staraczka233 Koleżanka
    Postów: 242 18

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Z mężem staramy się o dziecko 6 a w zasadzie idzie 7miesiac

    Ile dokładnie nie wiem bo mąż pracuje w delegacji I nie zawsze trafiamy w owulacje
    Trafiliśmy dopiero na pewno 2 razy

    Byłam u ginekologa w 7dc mówiłam że mam problem z zajsciem w ciaze
    Pani ginekolog podeszła bardzo rozsądnie i kazała mi poczekać do lipca - sierpnia i dopiero przyjść i starać się wspolzyc w dni plodne, mąż będzie brał do wakacji wolne
    Mam mierzyć temperature i robić testy owulacyjne

    Dziś mam 31dc
    Cykle 30-32 dniowe

    Temperatura od 22 dc 36.6 a dziś 36.8, przed owulacja 36.3

    Brak objawow na okres, brak boli piersi jak zawsze po owulacji
    Delikatnie boli podbrzusze, bol od wczoraj

    Dziś rano test o czulosvi 25 negatywny
    Przy szyjace cały czas "wilgotno"
    Zawsze przed okresem charatkerystyczny bol obojczyka w tym cyklu go brak, nie mam żadnych objawów czuje się jak w połowie cyklu, nawet ochota na wspolzycie zerowa a przed okresem nie dawałam mężowi spokoju

    Temperatura od 10 dni wysoko
    Dziś zobaczyłam lekko żółty sluz z kropeczka żywej krwi
    Zawsze przed okresem jasnorozowa

    Nie chcemy dłużej czekać czy myślicie ze insemimacja może nam pomóc? Jak się przygotować do niej?

    Mąż badania nasienia robił są dobre

    Czy ktoś się wypowie ? Czy zdecydował się ktoś na insemimacje przed rokiem bezskutecznych starań?

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Kochana, o ile pamiętam to Lusia chyba sikała jakos od 6dpo żeby w razie czego móc wdrozyć leki najwczesniej jak się da!

    9dpo to jak na rasową staraczkę przystało świetny czas na pierwszy test ciążowy :D
    Aczkolwiek ja sobie tego nie robią, przy podwójnym Ovitrelle testuję jakieś 14 dpo ...
    I oczywiście nie chcemy Ci robić nadziei, ale mogłabyś siknąć dla towarzystwa i wrzucać nam swoje kreski do analizy hihi ;)


    Kochana 🩷 A co tam, potestuję sobie chociaż dla sportu 😁 Przy ovitrelle doskonale Cię rozumiem, ale u mnie tym razem jest full natural.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2025, 14:45

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi piękne to co napisałaś dziękuję ci za te słowa, też bym chciała aby moja historia zakończyła się pozytywnie to będę mogła ją tutaj opisać dla potomnych bo ja się naszukałam na marne 🙈
    Pan czatgpt też nie ułatwia zachowania chłodnej głowy, powinnam odciąć internet do czasu tej drugiej bety bo oszaleje 😂🙈 IMG-4086.jpg

    Ciekawe podejście jest tam u was ale może słuszne? Na badaniu potwierdzającym przynajmniej będziesz miała komplet- i USG i betę. Szczerze mówiąc to u nas w Polsce, osoby które nie starają sie tak jak my, też nie wiedzą często jaką mają betę. Naprawdę rzadko słyszę żeby ktoś ją badał- po prostu widzą dwie kreski, idą do lekarza, a lekarz jeśli widać coś więcej też już bety raczej nie zleca. Także może to jest dobre. Oczywiście termin już zapisałam i wyczekuję razem z tobą 🩷🤞🏼

    Smerfelinka, Julia24, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 15:34

    Vergeet, Smerfelinka, kałamarnica 11, PaulinKA, Molahonkeey, Julia24 lubią tę wiadomość

  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka233 wrote:
    Dzień dobry!
    Z mężem staramy się o dziecko 6 a w zasadzie idzie 7miesiac

    Ile dokładnie nie wiem bo mąż pracuje w delegacji I nie zawsze trafiamy w owulacje
    Trafiliśmy dopiero na pewno 2 razy

    Byłam u ginekologa w 7dc mówiłam że mam problem z zajsciem w ciaze
    Pani ginekolog podeszła bardzo rozsądnie i kazała mi poczekać do lipca - sierpnia i dopiero przyjść i starać się wspolzyc w dni plodne, mąż będzie brał do wakacji wolne
    Mam mierzyć temperature i robić testy owulacyjne

    Dziś mam 31dc
    Cykle 30-32 dniowe

    Temperatura od 22 dc 36.6 a dziś 36.8, przed owulacja 36.3

    Brak objawow na okres, brak boli piersi jak zawsze po owulacji
    Delikatnie boli podbrzusze, bol od wczoraj

    Dziś rano test o czulosvi 25 negatywny
    Przy szyjace cały czas "wilgotno"
    Zawsze przed okresem charatkerystyczny bol obojczyka w tym cyklu go brak, nie mam żadnych objawów czuje się jak w połowie cyklu, nawet ochota na wspolzycie zerowa a przed okresem nie dawałam mężowi spokoju

    Temperatura od 10 dni wysoko
    Dziś zobaczyłam lekko żółty sluz z kropeczka żywej krwi
    Zawsze przed okresem jasnorozowa

    Nie chcemy dłużej czekać czy myślicie ze insemimacja może nam pomóc? Jak się przygotować do niej?

    Mąż badania nasienia robił są dobre

    Czy ktoś się wypowie ? Czy zdecydował się ktoś na insemimacje przed rokiem bezskutecznych starań?
    Z takimi pytaniami zapraszam Cię do wątków poświęconych IUI lub do wątku ogólnego. To nie jest przeznaczone do tego miejsce :) (co wiedziałabyś jakbyś przeczytała pierwszy post).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2025, 14:52

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka to na kiedy zapisać testowanie? 🤩🤩🤞🏼 (kusicielka 😈)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2025, 14:54

    Smerfelinka, Molahonkeey, Migotka96 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Smerfelinka to na kiedy zapisać testowanie? 🤩🤩🤞🏼 (kusicielka 😈)

    Poproszę 17.03 😅 To byłoby chyba 9 dpo

    kałamarnica 11, Księgowa, PaulinKA, nick nieaktualny, Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8749

    Wysłany: 14 marca 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Slava dziękuję że pytasz <3 to jest Lutenyl, to taki syntetyczny turbo progesteron (tak to sobie wytłumaczyłam :D) i ma działać obniżając poziom estrogenów i androgenów. Mam nadzieję, że przyniesie efekt bo chat gpt mówi, tylko że działa 'blokując rozwój torbieli' -,-

    A czuję się zupełnie normalnie , może nawet troche pryszcze mi przygasły? :D

    Aczkolwiek jakbym chciała to i tak bym sobie jakieś objawy ciąży wkręciła bo zdarza się że zakuje jajnik czy zaboli pierś ... :)
    zostały jeszcze 2 tabletki, a potem mam nadzieję, że @ przyjdzie szybko, bo po naturalnym progu na okres czekam jeszcze prawie tydzień....

    nick nieaktualny, Vergeet, Julia24 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slava wrote:
    Mola piękne wyniki 🤩

    Niteczko cudownie, że masz tam ładnie wyrośnięte co trzeba, w przyszłym tygodniu zadzieje się magia 🤞❤️

    Julia24 to zaraz zaczynamy wielkie odliczanie ❤️ Proszę zdjęcia z podróży!! Co do moich komorek to pewnie masz racje ale ja trochę dramy muszę pokręcić bo nie byłabym sobą (gdybym była inna) 😅

    Aksandro dziękuję za pomoc w interpretacji ❤️ no niby okej wynik ale w takim razie dalej muszę drążyć, bo wychodzi że ani trombofilia ani Kiry nie są winne. Jak mama się czuje? 🙂

    Smerfelinko ło Pani, proszę nie trzymać w niepewności i testować w pierwszym możliwym terminie! Kciuki zaciśnięte 🤞 No i to prawda, jedna komórka jeden plemnik i chaos do końca życia ❤️

    Vergeet dzisiaj robiłam betę, także czekam na wynik. Ogólnie to czekam. Trzymam kciuki za Twoją jutro, jakby co to deal dalej trzymam oddaje ile mogę 🤞🤞🤞

    Babsi jak coś mam famenite mogę Ci wysłać paczką i mam Dupka też jakbyś potrzebowała. Co do bety to możesz jeszcze spróbować do HA pójść i tam sprawdzić ale to dziwne, że babeczki u ginekologa nie chciały Ci zrobić :/

    Kałamarnica team Katowice ❤️ Piękne kamieniczki i sejm śląski ❤️ Mój tato był stamtąd chociaż nigdy tam nie jeździłam :) teraz mi się kojarzą z podróżami z teściową do Gliwic do tego szpitala onkologicznego. Ale Gliwice też super, w ogóle Śląsk super :)

    Paulinka jak tam się w ogóle czujesz na tych lekach zbijających? Oby już tej cysty nie było jak pójdziesz na monit 🤞❤️

    Słuchaj tego, pojechałam przed chwilą do apteki, okazało się,że mi źle wystawili tą receptę, a specjalnie pojechałam dzisiaj do nich z kartą. Więc nic nie wykupiłam. Wychodzę i co? Mandat 35 euro. Zapomniałam wystawić Karty parkingowej.
    Poszłam do HA, piątek do 12:30. Ginekolog też do 12:30.

    Dziękuję Ci Slava. Mam jeszcze Urogest 200 w tabletkach, więc narazie będę sobie to brała, aż mi w poniedziałek poprawi receptę.
    Spróbuję w poniedziałek zbadać betę i rodzinnego.

    Vergeet, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Staraczka233 Koleżanka
    Postów: 242 18

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Z takimi pytaniami zapraszam Cię do wątków poświęconych IUI lub do wątku ogólnego. To nie jest przeznaczone do tego miejsce :) (co wiedziałabyś jakbyś przeczytała pierwszy post).

    Dziękuję za odpowiedź, niestety nigdzie nie mogę liczyć na odpowiedz

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8749

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi jeśli chciałaś receptę na lek typu Duphaston to uważam, że utrogest który jest naturalnym progesteronem wyjdzie ci nawet lepiej! Tylko chodzi on do krwi, także miej na uwadze na badaniu.
    Duphaston to syntetyk który 'imituje' działanie naszego progesteronu a Urogestan (czy odpowiednik o innej nazwie handlowej) to jednak progesteron 'naturalniejszy.

    Choć ponoć najlepszy jest cyclogest, nie wiem czemu lekarze go nie przepisują....

    No ale Mandatu to wspolczuję !

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka233 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, niestety nigdzie nie mogę liczyć na odpowiedz
    Wiesz co ,najlepiej będzie jak wejdziesz w kategorie starając się z pomocą medyczną ,jest tam wątek IUI ,tam dziewczyny maja to przed sobą lub za,więc pewnie chętnie odpowiedzą

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8749

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka233 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, niestety nigdzie nie mogę liczyć na odpowiedz
    Staraczko, jeśli macie problem z trafieniem w owulację, i trafiliście 2 razy, to można powiedzieć ze masz 2 cykl starań. To na pewno za wcześnie na szukanie pomocy w temacie niepłodności, a tego dotyczy ten wątek.

    Jeśli jednak chcesz podejść do IUI żeby partner mógł 'zostawić" ci nasienie na czas owulacji- to prywatnie zapewne Ci to zrobią, w końcu to usługa za którą płacisz. Myślę że najlepiej jak zgłosisz sie do kliniki.
    A jeśli chodzi o 'objawy' które przedstawiłaś to nie potwierdzają, ani nie wykluczają one ciąży. Test prawdę Ci powie. powodzenia.

    Vergeet lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙈

    Ale ej, zwykle jak tak wiatr wieje w oczy w drobnych rzeczach to znaczy, że coś dobrego gdzieś indziej dojrzewa.

    Slava - oj tak, Śląsk jest niesamowity. Nie tylko z uwagi na historię oraz swoją odrębność, ale również na rozwój jaki tu się dokonuje w ostatnich latach. Plus może nie wiecie, ale Śląsk jest turbo zielony! Park Śląski jest większy od Central Parku z NY :) ja sama mieszkam między dwoma parkami a jednocześnie mam do centrum 4 przystanki tramwajem. No ogólnie jestem miłośniczką, choć w 2011r. gdy się tu przeprowadziłam to byłam przerażona :D

    A ja Wam powiem, że chciałabym ten cykl mieć bez Ovitrelle i bez dupka. Chcę zobaczyć jak będzie. Do tej pory pęcherzyki mi same pękały (raz tylko nie pękł, bo wzięłam duphaston bez monitoringu i pęcherzyk nie zdążył pęknąć). W każdym razie proga mam ładnego w 7dpo i chciałabym zobaczyć jak mi przyjdzie okres sam z siebie. No i zobaczymy czy pokrzywka wystąpi jeśli nie będę brała dupka - do kons. immunologicznej. Ale oczywiście wszystko przegadam we wtorek z gin. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 15:34

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ