Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 9 marca 2025, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Ja w ogóle zrobię jutro coś nielogicznego, tak potwornie boję się wyniku tej bety że nie chce go odczytywać będąc w pracy bo wiem jak ciężko ostatnio było mi usiedzieć wśród bąbelków i jeszcze uśmiechać się do rodziców. Więc pójdę do alabu bo tam wyniki będą na pewno nie wcześniej niż 18 więc po pracy. Wolę sobie wszystko przeżyć w domu, co by to nie było :)
    Będzie pięknie, myśle, że mogłabyś co najwyżej wyściskać te wszystkie maluszki ze szczęścia, ale szczerze rozumiem, co innego będąc w domu a co innego w pracy. Przynajmniej głowę wyłączysz jakoś na to odświeżanie strony.

    Ja już wykupiłam proga i betę na jutro.. 🙈

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 9 marca 2025, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Będzie pięknie, myśle, że mogłabyś co najwyżej wyściskać te wszystkie maluszki ze szczęścia, ale szczerze rozumiem, co innego będąc w domu a co innego w pracy. Przynajmniej głowę wyłączysz jakoś na to odświeżanie strony.

    Ja już wykupiłam proga i betę na jutro.. 🙈
    Już w piątek po tej drugiej becie siedziałam tam jak na szpilkach, nie chciało mi się z nikim rozmawiać a do rodziców trzeba wychodzić wiadomo uśmiechniętym. A po ostatnich tragicznych informacjach to już w ogóle wydawało mi się, że ten dzień trwa milion godzin. Także nie chce sobie tego fundować. Oczywiście, że będę odświeżać wyniki ale przynajmniej może się nie doczekam do końca pracy 😂

    No a u ciebie dobrze że już wykupione, dzieje się 🔥💪🏼

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 9 marca 2025, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Ja w ogóle zrobię jutro coś nielogicznego, tak potwornie boję się wyniku tej bety że nie chce go odczytywać będąc w pracy bo wiem jak ciężko ostatnio było mi usiedzieć wśród bąbelków i jeszcze uśmiechać się do rodziców. Więc pójdę do alabu bo tam wyniki będą na pewno nie wcześniej niż 18 więc po pracy. Wolę sobie wszystko przeżyć w domu, co by to nie było :)

    Jeśli czujesz , że to będzie dla Ciebie najbardziej komfortowe to tak zrob, to zrozumiałe. Mocno wierze , że przyrost będzie prawidłowy! 🩷

    Ja też idę jutro labu więc potowarzyszę Wam dziewczyny. Ja robię proga, tsh i prolaktyne żeby już mieć na jutrzejszą wizyte. Aby w razie czego doktorek skorygował mi dawki leków na prolaktyne i tarczyce.

    Niestety już mi zapowiedział że prawdopodobnie do końca pierwszego trymestru będę brała lek na prolaktyne, bo jak tylko odstawiam to za kilka dni mam wyrzut dwa razy ponad normę, a wysoka prolaktyna lubi wpływać na poronienia, więc korzyści z przyjmowania tego leku są większe niż z nieprzyjmowania.
    No chyba , że jutro wynik będzie podobny do tego z lutego czyli 7 to zmniejszamy do połowy tabletki.

    Także trzymajcie kciuki za moje wyniki, ja trzymam za Wasze.
    Czekam na wszystkie testy i wyniki bet i hsg i innych 💚🍀
    Dobranoc dziewczyny 💤

    a_aandzela lubi tę wiadomość

    age.png
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 9 marca 2025, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na 12.30, postaram się Wam napisać szybką wiadomość po, bo jeśli będę się dobrze czuła planuje sama kierować do domu a mamy kawałek. 😀

    Kciuki zaciskam za wasze bety i wizyty ❤️
    Vergeet dobry pomysł, zrozumiała decyzja!

    Ola8999, Molahonkeey, Julia24, Vergeet lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 9 marca 2025, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    A ja się dzisiaj jakoś tak zestresowałam, że całym ciałem odczuwam napięcie. Zniknęło moje pozytywne nastawienie do IUI... 🫣 Muszę jakoś popracować nad rozładowywaniem stresu, bo nie idzie mi to i niestety nawet wyniki krwi to pokazują (DHEA-S).

    Może macie jakieś fajne sposoby? Już tyle rzeczy próbowałam, że już mi się wydaję, że takie stresowanie się to moja cecha charakteru 😅, ale no próbuję jakoś to zmieniać...

    Mam nadzieję, że obudzę się z lepszym nastrojem 🥺.

    Joga od M. Mostowiak 😁

    Molahonkeey, Julia24 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Hopex2 Autorytet
    Postów: 606 1288

    Wysłany: 10 marca 2025, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknego poniedziałku i oby cały tydzień obfitował w dobre wiadomości 🌸🌸
    Mola, Vergeet trzymam kciuki za Wasze bety kochane❤️ wierzę, że popołudniu będziemy świętować🍀🍀

    Minia kciuki za HSG, będzie dobrze, weź sobie coś przeciwbólowego, będziesz miała większy komfort psychiczny 😘

    Ja mam o 12:30 wizytę 🙈

    a_aandzela, Molahonkeey, Julia24, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩27👨29 kitku 🐈 2022
    Mąż: morfologia 2%, obniżony ruch
    Całkowita ilość: 370 mln

    Hashimoto, IO, niedoczynność tarczycy.

    Podstawowe badania w normie 😌 FSH, LH, estradiol, prolaktyna,itd
    AMH: 6,63
    Październik- Styczeń Clo+ Ovitrelle❌
    Pierwsza wizyta w klinice za nami ☘️
    HSG ✅
    MUCHa✅
    Wirusy✅
    Ana3 miano 1:160

    Marzec 2025
    9 dpo- pozytywny test, beta 18,6; prog 48❤️
    11 dpo-beta 78,9, prog 60❤️
    13 dpo-beta: 223 🥰 prog 89❤️
    15 dpo-beta: 479 🥹
    04.04 pierwsze USG 🍀🫶🏻 2 Kropusie na pokładzie 🥹😘✊
    18.04 wizyta serduszkowa 🥰❤️ Jeden Kropuś 6+6 ( serduszko crl 0,9 cm) Drugi Kropuś zatrzymany 6+1 💔
    23.08.2025 urodził się Szymuś 25+3 950 g 39 cm Walcz Misiu 🙏❤️
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 10 marca 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, serce jestem przy Waszych dzisiejszych betach, wizytach i badaniach. 🩷 Dawajcie znać.

    Hopex2, a_aandzela, Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 10 marca 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola sikałaś rano??? 🤓
    Vergreet trzymam kciuki żeby przyrost był taki jak powinien!!
    Ana mi pomaga cytryna, duże ilości cytryny, wypijam na ciepło i po chwili muszę iść do łazienki 😅

    Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Vergeet, Mola - kciuki zaciśnięte za Wasze bety 🤞
    Ana - za prawidłowe wyniki badań i za Twoją wizytę dzisiaj 🍀🍀🍀

    Minia - niech HSG pójdzie gładko, zaraz będziesz po. Przytulam 🤗

    Hopex - no to czekamy za same dobre wieści z wizyty 🥰

    Dobrego poniedziałku 😘🥰

    Hopex2, Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki za Was wszystkie ,za bety i wizyty 🍀🍀🍀🍀
    Mola dawaj test 😍

    Hopex2, Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkie kciuki na pokładzie za testy, bety, wizyty, hsg…🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀

    Hopex2, Molahonkeey, a_aandzela, Vergeet lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak na szybko, szykuje się do pracy po 3 tygodniach opieki i mam taki ból okresowy.. że nawet nie testowałam.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie i każda z osobna za wasze wyniki dzisiejsze ✊ za wizyty✊ nadrobię Was wieczorem.

    Miłego dnia 🌞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2025, 07:21

    Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzyma kciukasy za bety, wizyty i hsg 🍀

    Molahonkeey, Vergeet, Hopex2 lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam 3 różne testy ciążowe 🤣 + lecę zaraz na te badania krwi, zaraz Wam tu wstawię wszystko 🙈🍀

    Nowa2024, Ana29, a_aandzela, Alicjasss, Vergeet, PaulinKA, Hopex2, Insane lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺️🌼. Mam nadzieję, że udało się Wam jakoś wstać i przetrwamy ten poniedziałek 😅.

    @Vergreet rozumiem w pełni Twoją decyzję. Wiesz, że całym ❤️ afirmuje Twój piękny przyrost! 🍀 Będziemy czekać na Twoje wyniki choćby do północy 😘.

    @Moly i jak udało się zrobić nowe test? Kciuki zaciśnięte oczywiście za betę! ✊🏻

    @Hopex bardzo ciekawa jestem Twojego monitoringu 😁, czekam na wieści!! 🤗🍀

    @Minia000 już wczoraj pisałam, ale oczywiście jestem z Tobą i co by nie było to zabieg jest szybki, a Ty zaraz dołączysz do ekipy wyczekującej po HSGowych cudów! ✨🫶🏻

    Wszystkim życzę, żeby tydzień się miło zaczął! 🙌🏻🌞

    Ekipo wakacyjna już niedługo 😁, u mnie byle do następnego piątku! 🥳 Czas odetchnąć 🫣.

    Vergeet, Hopex2, Molahonkeey, kałamarnica 11 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Trzymam kciuki za Wszystkie bety.

    Ja melduję @ juz w 26 dniu cyklu. To pewnie dlatego miałam taki kryzys.. była już blisko.

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi 🫂🫂🫂
    Trzymam kciuki za was dziewczyny i bardzo dziękuję za wszystkie wasze 🩷

    Julia dzisiaj już lepszy nastrój? I czas, że wakajki już tak blisko 🥹🤩

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola czekamy na testy 🤞💚
    Vargeet mocne kciuki za piękne przyrosty 🤞💚

    Za wszystkie wizyty i badania również trzymam mocne kciuki 🤞💚

    Ana powodzenia, czekamy na zdjęcie maluszka 🤞💚



    A mnie dopadło jakies przeziębienie... Czuje się fatalnie , głowa kwadratowa , zatkane zatoki ,ból gardła , kaszel....😔 Od soboty ledwo funkcjonuje i nie byłam z Wami na bieżąco ale poczytuje ❤️

    Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 marca 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola jaka wesoła i tajemnicza. Zdjecia dalej brak, więc chyba wszystkie testy pozytywne i poleciała szybko na bete 😍🤞🏻🍀♥️♥️♥️

    Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2846 1708

    Wysłany: 10 marca 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dopiero odnalazłam marcowy wątek. 🥰🥰 Ja kończę sztuczna menopauzę diphereline i niedługo zaczynam brać estrofem.
    Co prawda na tym diphereline trochę skutków ubocznych jest ale da się wszystko przeżyć.
    Miłego dnia dziewczyny ❤️❤️🍀🍀

    Julia24, Vergeet lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ