X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐
Odpowiedz

W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐

Oceń ten wątek:
  • Alicja ✨ Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też chciałam się przywitać, jestem nowa w aplikacji i na forum. Starania o pierwszą ciążę zaczęłam 4 cykle temu, dalej bez sukcesu. Dzień spodziewanej @ to 19.05. Dziś teoretycznie jestem 10 dpo i na teście biało. Nie wytrzymałam do niedzieli, bo z cierpliwością u mnie bardzo ciężko, w szczególności, że w tym miesiącu byłam pewna, że w końcu się udało… miałam kilka objawów, które by na to wskazywały. Poszłam zbadać dziś będę z krwi i <0,20 U/l 😔 jak radzicie sobie ze smutkiem powiązanym z niepowodzeniem i huśtawką hormonalną, którą przed @ funduje nam natura? Ja płaczę pół wieczoru i ciężko jest mi się z tym pogodzić, że wokół wszyscy znajomi bez jakichkolwiek większych starań zachodzą bez problemów 😢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 20:49

  • M93 Autorytet
    Postów: 625 745

    Wysłany: 15 maja, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ✨ wrote:
    Cześć, ja też chciałam się przywitać, jestem nowa w aplikacji i na forum. Starania o pierwszą ciążę zaczęłam 4 cykle temu, dalej bez sukcesu. Dzień spodziewanej @ to 19.05. Dziś teoretycznie jestem 10 dpo i na teście biało. Nie wytrzymałam do niedzieli, bo z cierpliwością u mnie bardzo ciężko, w szczególności, że w tym miesiącu byłam pewna, że w końcu się udało… miałam kilka objawów, które by na to wskazywały. Poszłam zbadać dziś będę z krwi i <0,20 U/l 😔 jak radzicie sobie ze smutkiem powiązanym z niepowodzeniem i huśtawką hormonalną, którą przed @ funduje nam natura? Ja płaczę pół wieczoru i ciężko jest mi się z tym pogodzić, że wokół wszyscy znajomi bez jakichkolwiek większych starań zachodzą bez problemów 😢
    10dpo to bardzo szybko, wszystko jest jeszcze możliwe

    Alicja ✨ lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Alicja ✨ Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 maja, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    10dpo to bardzo szybko, wszystko jest jeszcze możliwe
    Dziękuję za pokrzepienie ♥️ postaram się pozostać przy tej nadziei

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 15 maja, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny miło że się grono powiększa w grupie raźniej 🙂

    Alicja ✨ lubi tę wiadomość

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 15 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    O to to! :D

    A w ogóle z jakich regionów w Polsce jesteście? :)

    Mazowsze, ale pochodzę z Lublina

    Witam Cię Gumcia i Ciebie Alicja, życzę Wam szybkiego ujrzenia dwóch kresek ;)

    Tulę wszystkie dziewczyny za biele

    Też chciałam testować w niedzielę ale z testów owu wynikało że się przesunęła do przodu więc chyba powinnam gdzieś 24-26 maja testować jeśli @ nie przyjdzie, ale też jakoś czuję, że się znowu nie udało 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 22:15

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 722 630

    Wysłany: 15 maja, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:) stram się o 4 dziecko 😉 konkretnie o córkę ( siostrę dla mojej córci bo ma 2 braci) wiec starania na 2-3 dni przed owulacja. Starania na luzie….jak się uda super jak nie to nie…wiek już nie ten. W tym miesiącu myśle ze jednak się nie udało bo zawsze w ciąży czułam charakterystyczne napięcie w podbrzuszu , jedynie biust…wysadziło mi jak nigdy. Jeśli okres nie przyjdzie to zatestuje 23 maja…ale pewnie przyjdzie. Powodzenia Wam wszystkim!!

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 15 maja, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wczoraj robiąc krew na betę też poprosiłam o progesteron. Wynik wczorajszy czyli dzień przed miesiączka to 1,930ng/ml. Czy to normalna norma? Bo jak wpisałam w net to głowa mała co się tam naczytałam 🤨 wartości referencyjne tego laboratorium
    f. folikularna 0,057 - 0,893
    środek cyklu 0,121 - 12
    f. lutealna 1,83 - 23,9
    po menopauzie 0,05 - 0,126
    ciąża: I trymestr 11 - 44,3 II trymestr 25,4 - 83,3 III trymestr 58,7 - 214

  • Roszponka Autorytet
    Postów: 470 508

    Wysłany: 16 maja, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Cześć dziewczyny, wczoraj robiąc krew na betę też poprosiłam o progesteron. Wynik wczorajszy czyli dzień przed miesiączka to 1,930ng/ml. Czy to normalna norma? Bo jak wpisałam w net to głowa mała co się tam naczytałam 🤨 wartości referencyjne tego laboratorium
    f. folikularna 0,057 - 0,893
    środek cyklu 0,121 - 12
    f. lutealna 1,83 - 23,9
    po menopauzie 0,05 - 0,126
    ciąża: I trymestr 11 - 44,3 II trymestr 25,4 - 83,3 III trymestr 58,7 - 214
    Oznacza to, że albo za chwilę będziesz mieć okres albo był cykl bezowulacyjny. Wartość progesteronu jest bardzo niska.

    Powodzenia dla nowych dziewczyn🍀

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • M93 Autorytet
    Postów: 625 745

    Wysłany: 16 maja, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Ja dzisiaj też biało, więc się poddaje 😏

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 16 maja, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też biało i o dziwo 28dc pierwszy raz 28dc od grudnia tak zawsze jak w zegarku 27 ale jest 12dpo więc nie mam już nadziei czekam grzecznie na 🐒

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 16 maja, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Dzień dobry,
    Ja dzisiaj też biało, więc się poddaje 😏
    Ja nie robiłam, ale czuję tą biel 🫤

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 16 maja, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje forum, bo strasznie podoba mi się ten tytuł i widzę że koniecznie potrzebujecie tu wirusków!!!!

    Więc wysyłam trochę 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    A dla tych co się opóźniają z odbieraniem wirusków mam coś innego 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

    Proszę odbierać pojedynczo i się nie bić jak o Karpia w Lidlu! 😅

    Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰

    SailorMoon, Insane, M93, Angela1108, OldMe-NewMe, BillieJean, Megi2803, Gumcia1989, DaruniaKa, Gosiaczek, Paula6432 lubią tę wiadomość

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 16 maja, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    Podczytuje forum, bo strasznie podoba mi się ten tytuł i widzę że koniecznie potrzebujecie tu wirusków!!!!

    Więc wysyłam trochę 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    A dla tych co się opóźniają z odbieraniem wirusków mam coś innego 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

    Proszę odbierać pojedynczo i się nie bić jak o Karpia w Lidlu! 😅

    Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰
    Ooo dziękujemy za wiruski :D przydadzą się na pewno 🌸🌸🌸

    Pulsik lubi tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 620 633

    Wysłany: 16 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ✨ wrote:
    Cześć, ja też chciałam się przywitać, jestem nowa w aplikacji i na forum. Starania o pierwszą ciążę zaczęłam 4 cykle temu, dalej bez sukcesu. Dzień spodziewanej @ to 19.05. Dziś teoretycznie jestem 10 dpo i na teście biało. Nie wytrzymałam do niedzieli, bo z cierpliwością u mnie bardzo ciężko, w szczególności, że w tym miesiącu byłam pewna, że w końcu się udało… miałam kilka objawów, które by na to wskazywały. Poszłam zbadać dziś będę z krwi i <0,20 U/l 😔 jak radzicie sobie ze smutkiem powiązanym z niepowodzeniem i huśtawką hormonalną, którą przed @ funduje nam natura? Ja płaczę pół wieczoru i ciężko jest mi się z tym pogodzić, że wokół wszyscy znajomi bez jakichkolwiek większych starań zachodzą bez problemów 😢

    Cześć Alicjo :) nie patrz na otoczenie, bo może Ci się tylko wydawać, że wszystkim wokół te ciąże się trafiają ot tak, a prawda może być inna. A nawet jeśli, to tylko kwestia przypadku, że takie otoczenie Ci się trafiło, bo z kolei wśród moich bliższych znajomych wszyscy mieli jakieś problemy i długie starania. Po prostu wraz z początkiem własnych starań zaczęłaś zwracać większą uwagę na kobiety w ciąży i dzieci. A one zawsze były, są i będą ;)

    Jeśli chodzi o smutek związany z niepowdzeniami to cóż… nie będę ukrywać, że pierwszego dnia miesiączki zawsze mam mega doła i płaczę. Ale już dzień później wstępują we mnie nowe siły i wraca wiara, że tym razem się uda :)

    Alicja ✨ lubi tę wiadomość

    40 tc 💔
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 16 maja, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    Podczytuje forum, bo strasznie podoba mi się ten tytuł i widzę że koniecznie potrzebujecie tu wirusków!!!!

    Więc wysyłam trochę 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    A dla tych co się opóźniają z odbieraniem wirusków mam coś innego 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

    Proszę odbierać pojedynczo i się nie bić jak o Karpia w Lidlu! 😅

    Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰

    Dzięki ❤️❤️ chciałbym się od Ciebie zarazić takim wirusem 🙏

    Pulsik lubi tę wiadomość

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 16 maja, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Cześć Alicjo :) nie patrz na otoczenie, bo może Ci się tylko wydawać, że wszystkim wokół te ciąże się trafiają ot tak, a prawda może być inna. A nawet jeśli, to tylko kwestia przypadku, że takie otoczenie Ci się trafiło, bo z kolei wśród moich bliższych znajomych wszyscy mieli jakieś problemy i długie starania. Po prostu wraz z początkiem własnych starań zaczęłaś zwracać większą uwagę na kobiety w ciąży i dzieci. A one zawsze były, są i będą ;)

    Jeśli chodzi o smutek związany z niepowdzeniami to cóż… nie będę ukrywać, że pierwszego dnia miesiączki zawsze mam mega doła i płaczę. Ale już dzień później wstępują we mnie nowe siły i wraca wiara, że tym razem się uda :)
    Dobrze powiedziane :) u znajomych widzimy tylko efekt końcowy najczęściej i nie znamy całej historii, a często gęsto wcale nie jest tak kolorowo… :).
    Także może banalne, ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze :)

    Insane lubi tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Mary765 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 maja, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, na forum jestem nowa i w ogóle nowa to jest dla mnie przygoda. Próbujemy z mężem od tego cyklu. Już nie wiem czy potrafię trzeźwo spojrzeć na sytuację, z niecierpliwością czekam na datę @… ostatnie dni już nie wytrzymałam i kupiłam z 30 testów co by w chwilach słabości próbować na zasadzie „a nóż”. No ale za każdym razem jest biało jak śnieg.
    Czy może być jeszcze za wcześnie?
    Cykle regularne 37 dni
    Owu z kalendarzyka flo 7.05
    Stosunek 5 i 7.05

  • Murilega Autorytet
    Postów: 597 897

    Wysłany: 16 maja, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93, Angela1108, SailorMoon tulę mocno, ale jednocześnie trzymam kciuki by może testy i przeczucia się myliły. ❤️

    Plusik dzięki za wiruski!

    Mary765, jesteś plus minus 10dpo, tu się jeszcze wszystko może zdarzyć. Jeśli chcesz mieć szybką pewność to zamiast kilku testów jednego dnia lepiej iść na betę.

    Angela1108, Pulsik, Mary765 lubią tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 16 maja, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś czuję w kościach że wypadam dziś z gry testowej. Czuję się okresowo i mam wrażenie że mój organizm nieźle ze mnie po raz kolejny zadrwił podrzucając mi nadzieję jak kilka dni temu ciągnęło mnie w podbrzuszu i miałam bóle jak na okres (czego normalnie nigdy nie mam przed 🐒). Czułam że się rozczaruje ale jakoś trzymałam się nadziei . Ale dziś od rana czuję się jak nadmuchany balon i zaczyna pobolewać mnie w lędźwiach więc pewnie ta wredna 🐒się rozkręca.
    Nie wiem ale jakoś odbiera mi to chęci na cokolwiek i nadzieję. Wiem że to dopiero pierwszy cykl po powrocie do starań po poronieniu ale tyle się naczytałam że wielu dziewczynom po poronieniu udaje się zajść od razu. Nam udało się wtedy za pierwszym cyklem. A teraz mam takie poczucie że nie lubię mojego ciała. Nie mogę na nie liczyć. Czuję że mnie zawodzi. Mam wrażenie że zawsze ze mną sobie igrało. Pamiętam że 🐒nigdy sie nie spóźniała czy przesuwała ale oczywiście jak były jakieś ważne wydarzenia jak wakacje czy mój ślub to zrobiła wyjątek przesuwając się na moją niekorzyść. Takie doświadczenia sprawiają że serio zaczynam myśleć że moje ciało nie gra ze mną do jednej bramki.

  • Mary765 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega, dziękuję za pocieszenie. Miło Cię e-poznać :)
    Myślisz że jutro będzie dobry dzień na betę?

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ