X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!
Odpowiedz

W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!

Oceń ten wątek:
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 marca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi jak tam dajesz radę na dyżurach? Jak samopoczucie po stracie pacjentki? Troszkę Ci lepiej?

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Kochana, przykro mi, że również masz za sobą straty :( A mogę zapytać w którym tygodniu straciłaś swoje dzieci? Mam nadzieję, że tym razem będzie właśnie tak, jak piszecie i wszystko dobrze się skończy! Chociaż zapewne strach i lęk będzie mi towarzyszył na każdym kroku... Ale muszę być silna i myśleć pozytywnie!


    Będzie Ci towarzyszył, to zrozumiałe nie da się wymazać z pamięci takiego przeżycia... Ale trzeba wierzyć w to, że wszystko będzie tak jak powinno. Ja straciłam córkę w 21 tc, druga stracona ciąża w 6 tc.

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 30 marca 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Ja Cię, to dopiero brzmi jak wdrożony z arcydokładnym zwróceniem uwagi na każdy drobiazg, dopracowany do ostatniego szczegółu plan.
    Elfia... jesteś MEGA!

    to był dokładnie wdrożony plan, podeszłam do tego zadaniowo zaczęłam przygotowywać się już w styczniu, robiłam screeny od innych dziewczyn z wątków ivf, z watku az i innych medycznych. postanowiłam, ze zrobię WSZYSTKO co w mojej mocy żeby sie udało. Co więcej miałam też porobione screeny jakie badania mam zrobić gdyby się nie udało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 19:58

    Ochmanka, Okularnica_:), Mildred, Niercierpliwa v2.0, ef36, MonikA_89!, kittinka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 30 marca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Ja Cię, to dopiero brzmi jak wdrożony z arcydokładnym zwróceniem uwagi na każdy drobiazg, dopracowany do ostatniego szczegółu plan.
    Elfia... jesteś MEGA!

    Magdullina siknij sobie za cztery dni, myślę że spokojnie nie mniej i zobacz czy cokolwiek się zmieniło. Jeśli nie to wytrzymaj do tego 14-15dpo i sprawdź jeszcze raz jeśli @ nie przyjdzie. Ja wiem że tutaj sikanie to sport narodowy ale zdecydowanie zgadzam się z Niecierpliwą, ile się kobieto nastresujesz to Twoje, a można tego uniknąć. Nikt tu nie chce dla Ciebie źle.

    Odnośnie mojego charakteru to ta grafika wyraża wszystko😉
    7787b29ce8f3.jpg
    Dlatego zawsze wolałam męskie towarzystwo, z chłopakami się wychowywałam, nawet do samego porodu miałam być chłopakiem😆 No i tak mi już trochę zostało😉
    Nooo kochana rozwalilas mnie ... 😂🤣 tez zawsze z chlopami wole gadac , od malego nie dogadywalam sie z dziewczynami, wybacz moj wybuch ale no problemy i teraz te testy... Tak drugi wyszedl podobnie i serio widac na nim cien i to nawet nie taki jak na 10 iui wylazil po czasie, nie nakrecam sie ,poprostu chcialam opinii 6dpo to nic i wiem o tym ... Nie mam zamiaru sobie wkrecac mam tylko nadzieje ze to nie torbiel lub powrot guzow w piersiach... Pieknie tutaj 😘 a ja zas jak Filip z konopi...

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    to był dokładnie wdrożony plan, podeszłam do tego zadaniowo zaczęłam przygotowywać się już w styczniu, robiłam screeny od innych dziewczyn z wątków ivf, z watku az i innych medycznych. postanowiłam, ze zrobię WSZYSTKO co w mojej mocy żeby sie udało. Co więcej miałam też porobione screeny jakie badania mam zrobić gdyby się nie udało...
    Brawo, brawo, BRAWO!!! Uwielbiam takie charaktery😉 no i efekt ciężkiej pracy jest piękny😃

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    MalaMi jak tam dajesz radę na dyżurach? Jak samopoczucie po stracie pacjentki? Troszkę Ci lepiej?
    Dyzury mamy codziennie po 12h jest nas bardzo malo przenisza nas gdzie indziej. Strasznie to wyglada. Najgorszy strach o siebie sama. Dzis mialam wolne. Jutro zaczynam znow caly 12 h.

  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Jak się czujesz?
    Szona jest ciezko byla u nas 9 dni. Miala chorobu wspolistniejace. Ale zawsze jak czlowiek uniera to szkoda jest

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZONA zapomniałam jeszcze o jednej mega ważnej rzeczy, którą zrobiłam dzień przed transferem.
    Wypilam pół butelki białego wina, wznosząc toast żeby to było ostatnie wino na najbliższe miesiące. Serio i wiecie co? Frelcia sobie nawet w dniu transferu chlapnela winko 🍷😉

    Mildred, szona, Mlodamezatka, Fiore, moni05, ef36, Ochmanka, Judit, Madziandzia, moyeu, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi, bardzo mi przykro z powodu Twojej podopiecznej :( Zdaje sobie sprawę z tego, że jest Ci ciężko kochana. Przytulam!

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi wrote:
    Dyzury mamy codziennie po 12h jest nas bardzo malo przenisza nas gdzie indziej. Strasznie to wyglada. Najgorszy strach o siebie sama. Dzis mialam wolne. Jutro zaczynam znow caly 12 h.
    malami, podziwiam.
    Codziennie modlę się o wszystkich pracowników służby zdrowia. Życzę dużo siły i zdrowia w tych trudnych czasach

    Rucola lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfie mistrzyni ! Rozumiem twoje zadaniowe podejście do tematu ! To uczucie że zrobiło się wszystko co w swojej mocy żeby się udało uspokaja ! Ah nudnej ciąży Ci życzę, bez boli, plamien, stresów, zebys szybko zaczęła czuć ruchy bo to uspokaja głowę.

    ❤️❤️ Mistrzyni !

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    malami, podziwiam.
    Codziennie modlę się o wszystkich pracowników służby zdrowia. Życzę dużo siły i zdrowia w tych trudnych czasach
    Zdrowie sie przyda. Ja ze swojej strony zycze nudnej ciazy i szczesliwego rozwiazania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi wrote:
    Szona jest ciezko byla u nas 9 dni. Miala chorobu wspolistniejace. Ale zawsze jak czlowiek uniera to szkoda jest

    To chodzi o tą 32-łatkę? Jak to przeczytałam dziś to mnie zmroziło. Wcześniej byłam przekonana, że umierają tylko starsi ludzie, a tu osoba w moim wieku :(

    Współczuję Ci, naprawdę trzeba mieć dużą siłę by pracować teraz w szpitalu :(

  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino umieraja tez mlodzi. Miala 32 lata i miala tez inne choroby. Najbardziej tez szkoda tej 27 latki co ledwo co mama zostala 😥

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to że ten cholerny wirus dopiero pokarze na co go stać.. :( tak bardzo bym chciała aby już się wyplenił...dzisiaj moja teściowa kończy 70 lat. Rano zadzwoniliśmy z M aby zaśpiewać sto lat i złożyć życzenia a ona...płakała bo nie tak wyobrażała sobie ten dzień. Fakt wkurwia mnie czasami ale dzisiaj było mi jej szkoda...nie dość że boi się wychodzić, o zdrowie swoje i nas wszystkich to na dodatek statystyki korony nie są pocieszające...

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basienko a Cie Cię lofam Słonko Ty moje :)

    Sasanko nie wiem co napisać. Mam taka cicha nadzieje, ze tam sie ten maluszek wgryza i za kilka dni bedziesz miala kreske jak Ochmanka :)

    Wszystkim gratuluje dobrych wiesci. Przepraszam, ze znow grupowo, ale nadrabiałam z mloda przy piersi ;)

    Ochmanka, Sasanka55. lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi jesteś z Łańcuta? Bo ta kobieta w Łańcucie podobno zmarła

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 30 marca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulinko, kochana, nie wiem, o co chodzi z weekendem, chyba coś mnie ominęło. W każdym razie wdech i wydech. Jedyne, czego Ci trzeba to czasu. Może to błąd testu? Powtórz go, ale za 4 dni. Bo jeśli jutro ujrzysz jakiś cień to będziesz się zastanawiać czy on tam jest i jest ciemniejszy od dzisiejszego. Mówisz, ze masz sporo nerwów teraz to ich sobie nie dokładaj Słońce 😘 wstrzymaj się, bo 6dpo ten Kropuś się jeszcze nie zainstalował jak trzeba. Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 30 marca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.sfd.pl/sklep/Swanson_Hair,_Skin___Nails-opis39395.html

    L-cysteina + cholina+ inozytol + coś tam jeszcze
    Nada się??

    Do tego bym wzięła jeszcze L-arganinę i jakiś cynk 🤔 Sorki za suplementowy spam, ale muszę coś zrobić czekając na histero, bo oszaleję 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 21:08

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 30 marca 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    kochana, ale każdy tutaj życzy ci żebyś została mama pi raz 3, z tego co pamiętam też marzysz o takiej malej kokosi to zaplatania warkoczy. Pi prostu co miesiąc rzucasz cienie i tak jak napisałam wcześniej i to podtrzymuję - może taka Twoja uroda 🤷
    Kochana na tej moment radzilysmy, chłodna głowa, powtórz test, poczekaj do terminu @.
    Nikt bić złego ci nie napisał, obrazilam Cię jakoś? Wydawało mi się ze cienisz szczerość no sama jesteś szczera.
    Może to będzie kolejną "niepopularna opinia", ale Mimo, że jesteśmy tu grupą staraniowa to nie powinnyśmy się tylko głaskać po głowach, ale też zasadzić porządnego kopa w cztery litery, jeśli wymaga tego opisywana sytuacja.
    Nikt cię nie wygania, zostań, ochoń. A testu nie powtarzaj jutro tylko w piątek, wtedy będzie bardziej wiarygodny.

    Teraz dopiero przeczytalam , pewnie ze lubie szczerosc poslucham Cie i tak zrobie poprostu sama zdebialam, dlatego napisalam i dziekuje ze stawiacie mnie do pionu... ❤

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ