X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!
Odpowiedz

W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!

Oceń ten wątek:
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 31 marca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona może Ty powinnaś być stałą gospodynią kolejnych wątków? Tak dobrze Ci idzie 😅

    szona, Makino, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 31 marca 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja również Wam bardzo dziękuję za wspólny marzec! Dziękuję, że tak ciepło mnie tutaj przyjęłyście 😘 I teraz czekam razem z Wami na kwietniowe teściory!
    A tak na marginesie, to Wam jeszcze powiem, że marzec to miesiąc moich urodzin i o ciąży z synkiem też dowiedziałam się w marcu... Także tym bardziej te dwie kreski mnie bardzo wzruszyły!

    A jeszcze pamiętam, jak się śmialiśmy w moje urodziny, że prezent od męża rozpakuje za 9 miesięcy 🤭😁

    Magddullina2, Daniela, Inga28, *Agape*, Mildred, szona, Makino, Lola*, Rucola, Sasanka55., Pati96, Okularnica_:), moyeu, Misiaa, Mlodamezatka, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 31 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również dziękuję za wspólny miesiąc:)
    Nie sądziłam, że skończę go z kurczakiem:)
    Jak to powiedział Pan z Parku Jurajskiego - natura zawsze znajdzie sposób:D na przekór koronawirusowi:*:*

    Inga28, lorinka9191, moni05, Magddullina2, PaniKsięgowa, Ochmanka, Mildred, szona, Gosiek1993, Rucola, Sasanka55., Pati96, moyeu, Misiaa, Mlodamezatka, MonikA_89!, ef36, GrubAsia lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 31 marca 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka, pięknie prowadziłaś marzec 😘 oby miesiąc kurczaków u moyeu wynagrodził Ci to pięknym 🐥 ❤️ Mocno trzymam za to kciuki! ✊🏻✊🏻

    Super dziewczyny, wiosna nas pięknie rozkręca. Oby tak dalej, a do lata każda będzie już miała pasażera na gapę ✊🏻✊🏻

    Ja dzisiaj już od 2:00 nie śpię 😴 o 5:30 udało się zdrzemnąć jeszcze godzinę... padam. I wciąż mysle o tym mieszkaniu. Ale się uparłam! 😬

    szona, moyeu, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka tym razem Białystok przyniósł mi szczęście 😉 dzięki za fajną wycieczkę, mocno trzymam kciuki za kwietniowe szaleństwo!

    I pamiętajcie to co napisała Niecierpliwa- natura zawsze znajdzie sposób 😊

    Agape jakiego lekarza mi możesz podpowiedzieć jeśli chodzi o prowadzenie ciąży w Lublinie?
    Muszę się wynieść z tych Siedlec bo to już trochę daleko

    Niercierpliwa v2.0, Magddullina2, Mildred, szona, *Agape*, Pati96 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co sobie jeszcze dziewczyny uświadomiłam? Jak zaszłam pierwsza w ciąże to tydzień po owulacji badałam progesteron i był bardzo niski, lekarz przepisał dupka i brałam od jakiegoś 9 dpo i ten cykl był udany. Potem zaczynałam brać 2 dni po każdej owulacji i nie wychodziło, w tym miesiącu odpuściłam, bo w 14dc nie było pęcherzyka dominującego, wiec olałam sytuacje i dupka nawet nie brałam i udało się. Teraz oczywiście zaczęłam brać i dupka i luteinę według zaleceń lekarza.
    Nie wiem czy to przypadek czy nie, ale chciałam podzielić się swoim przypadkiem 😊

    Magddullina2, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla duuużo siły dla Ciebie...

    Niecierpliwa, Ochmanka, Inga, lorinka gratuluję Wam z całego serca!

    Sasank cudowna wiadomość! Też jestem w teamie #nołbeta, wg mnie i tak to nic nie zmienia - będzie co ma być. W przedostatniej ciąży oznaczałam 6 razy, przyrosty książkowe, a poronienie było w 10tc. Z Baśką poszłam tylko raz w dniu pozytywnego testu na sprawdzenie progesteronu, żeby wiedzieć, jaką dobrać dawkę Dupka. Robiłam tylko testy codziennie przez tydzień 😂
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Ty i szona jesteśmy moimi ulubienicami 😁💕

    Magddullina2, Niercierpliwa v2.0, szona, lorinka9191, Sasanka55., Pati96, Ochmanka, Mlodamezatka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Kingulla duuużo siły dla Ciebie...

    Niecierpliwa, Ochmanka, Inga, lorinka gratuluję Wam z całego serca!

    Sasank cudowna wiadomość! Też jestem w teamie #nołbeta, wg mnie i tak to nic nie zmienia - będzie co ma być. W przedostatniej ciąży oznaczałam 6 razy, przyrosty książkowe, a poronienie było w 10tc. Z Baśką poszłam tylko raz w dniu pozytywnego testu na sprawdzenie progesteronu, żeby wiedzieć, jaką dobrać dawkę Dupka. Robiłam tylko testy codziennie przez tydzień 😂
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Ty i szona jesteśmy moimi ulubienicami 😁💕

    ❤️❤️❤️ 😘

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Szonka tym razem Białystok przyniósł mi szczęście 😉 dzięki za fajną wycieczkę, mocno trzymam kciuki za kwietniowe szaleństwo!

    I pamiętajcie to co napisała Niecierpliwa- natura zawsze znajdzie sposób 😊

    Agape jakiego lekarza mi możesz podpowiedzieć jeśli chodzi o prowadzenie ciąży w Lublinie?
    Muszę się wynieść z tych Siedlec bo to już trochę daleko
    Chodź na priv 😉

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona dziękuję za ten cudowny wątek! Tyle dobrego na sam koniec😍

    Dziewczyny, zapraszam na kwiecień i postarajcie się utrzymać statystyki, Ok? Też chcę Wam nawsadzać kurczaczków 😁

    Niercierpliwa v2.0, Fiore, lorinka9191, Magddullina2, PaniKsięgowa, ElfiaKsiężniczka, Sasanka55., Pati96, moni05, Gosiek1993, frezyjciada, szona, Mlodamezatka, Malgonia, MonikA_89!, GrubAsia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Szona dziękuję za ten cudowny wątek! Tyle dobrego na sam koniec😍

    Dziewczyny, zapraszam na kwiecień i postarajcie się utrzymać statystyki, Ok? Też chcę Wam nawsadzać kurczaczków 😁
    do końca miesiąca zostało jeszcze 13 godzin, które wie jakie jeszcze niespodzianki przyniesie dzień 😋

    Ochmanka, Niercierpliwa v2.0, Magddullina2, *Agape*, Sasanka55., lorinka9191, moyeu, szona, Mlodamezatka, Malgonia, GrubAsia lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Kingulla duuużo siły dla Ciebie...

    Niecierpliwa, Ochmanka, Inga, lorinka gratuluję Wam z całego serca!

    Sasank cudowna wiadomość! Też jestem w teamie #nołbeta, wg mnie i tak to nic nie zmienia - będzie co ma być. W przedostatniej ciąży oznaczałam 6 razy, przyrosty książkowe, a poronienie było w 10tc. Z Baśką poszłam tylko raz w dniu pozytywnego testu na sprawdzenie progesteronu, żeby wiedzieć, jaką dobrać dawkę Dupka. Robiłam tylko testy codziennie przez tydzień 😂
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Ty i szona jesteśmy moimi ulubienicami 😁💕

    Melevis <3 <3 <3 Dziekuje :* Napisz, prosze, jak u Was :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Wiecie co sobie jeszcze dziewczyny uświadomiłam? Jak zaszłam pierwsza w ciąże to tydzień po owulacji badałam progesteron i był bardzo niski, lekarz przepisał dupka i brałam od jakiegoś 9 dpo i ten cykl był udany. Potem zaczynałam brać 2 dni po każdej owulacji i nie wychodziło, w tym miesiącu odpuściłam, bo w 14dc nie było pęcherzyka dominującego, wiec olałam sytuacje i dupka nawet nie brałam i udało się. Teraz oczywiście zaczęłam brać i dupka i luteinę według zaleceń lekarza.
    Nie wiem czy to przypadek czy nie, ale chciałam podzielić się swoim przypadkiem 😊

    Mialam dokladnie tak samo. W trzy ciaze zaszlam w ciagu 6 cykli staran, wiec jak jakas wiatropylna. Odkad zaczelam przyjmowac dupka po owulacji (na bank juz po niej i to z 4-5 dni po), nic nie drgnelo przez rok, dlatego miesiac temu odstawilam. Pytalam o to w klinice i lekarz powiedzial, ze przy moich krotkich cyklach i wczesnych owu, to raczej przypadek, no ale az taki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 10:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Szona dziękuję za ten cudowny wątek! Tyle dobrego na sam koniec😍

    Dziewczyny, zapraszam na kwiecień i postarajcie się utrzymać statystyki, Ok? Też chcę Wam nawsadzać kurczaczków 😁

    Moyeu, a moze zatestujesz juz dzis? <3

    moyeu, Cytrynka648 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ❤️ ale mi miło, że się tak o mnie martwicie. Jestem w szpitalu, czekam na wyniki bety. Na usg dalej nic nie widać więc decyzja jest metroteksat. Dziś dostanę zastrzyk a jutro mnie wypuszcza. Zaczęłam mocno krwawić imam taką cicha nadzieję, że beta będzie niższa niż wczoraj i mi go nie podadzą, a oczyści się samo i skończy tylko na strachu 😊


    Ja widzę że wasze testy ciemnieją 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 11:11

    frezyjciada, szona, GrubAsia lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, Inga, ja ogólnie mam mieszane odczucia co do profilaktycznego stosowania progesteronu po owulacji, bo progesteron odzwierciedla jakość owulacji. jeśli jest niski, to komórka jajowa niekoniecznie była dobrej jakości, więc nawet jeśli doszło do zapłodnienia, to sztuczny progesteron niekoniecznie da radę. Oczywiście nie zaszkodzi, ale jakoś spektakularnie nie poprawia sytuacji. Zamiast dupka lepiej zdecydowac się na stymulację, która poprawia jakość komórki jajowej i owulacji :) U Ciebie sasanko zadziałało i teraz będzie dobrze, zobaczysz!!!
    Dziewczyny ja Wam bardzo dziękuję za marzec, chciałam dziś testować, bo dziś jest dla mnie wyjątkowy dzień. Marzyłam, ze będzie podwójnie, ale za to mogę sobie dziś życzyć aby w kolejnym roku moja rodzinka się powiększyła :)
    Bardzo się cieszę, ze do Was dołączyłam i znikam na kwiecień!
    edit. Kingulla jak krwawisz to na pewno beta spada. Trzymam kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 11:15

    Ochmanka, Sasanka55., szona, Mlodamezatka, GrubAsia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie żebym się tłumaczyła ale mi chodzi tylko o to że to jest papier w razie czego gdyby nie daj Bóg się coś stało. Sasanka jest już pod opieką kliniki więc też ma inne spojrzenie na to, "dowód" na swoją sytuację nie jest jej pewnie do niczego potrzebny. Ja miałam już styczność z lekarzem, który kazał się starać dwa lata zanim się zacznie szukać przyczyn, na IP aż do usg na którym był pęcherzyk położna nie bardzo mi wierzyła że ronię a nie dostałam okres, lekarz namiętnie dopytywal czy chociaż test robiłam bo to na zwykły spóźniony okres wygląda. A ze względu że ja za to nie wybieram się wcześniej niż skończony 7-8tc do lekarza wiec zdjęcia pęcherzyka mieć nie będę i tfu tfu jakbym zaczęła ronić teraz to na IP też nie pojadę to chce mieć poprostu dokument. Przecież poza progesteronem, który mam w domu nikt mi nic nie da. Także co kraj to obyczaj😉
    Niezmiennie cały czas uważam Sasanko że synowa dla Irvinki już rośnie 😊

    Sasanka55., moni05, Irvine90 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Moyeu, a moze zatestujesz juz dzis? <3

    Kochana jestem hardkorem ale nie aż takim u mnie dopiero 6 dpo ;) i tylko jeden bobek w zapasie, ale nie martw się, zaczynam za dwa dni, bo akurat powinny dojść mi testy, te allegrowe i pinki, a w szafce leży jeszcze clearblue elektroniczny więc jestem przygotowana :D

    Miałam dzisiaj sen że testowałam na bobkach i były tylko blade cienie a jak zrobiłam clearblue - bo przecież ja jestem w ciąży - takie były moje myśli w tym śnie- to wyszło "pregnant 1-2" boziu jak mi było źle rano, a po tym śnie jeszcze śniło mi się tornado, że byłam u znajomych i trąba przeszła dosłownie obok okna przy którym siedziałam. Co najśmieszniejsze, mojemu mężowi też się śniło tornado. Nie oglądaliśmy żadnych filmów itp. Dziwne co? Pierwszy raz nam się zdarzyło że śniliśmy o tym samym.

    Rucola, Sasanka55., szona lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na jakaś śliczna synowa dla mnie 😁

    Sasanka55., Ochmanka lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, baaaaardzo mocno trzymam kciuki, by beta sama spadla <3 Najwazniejsze, ze nie chca Cie trzymac w szpitalu. Caly czas cieplo o Tobie mysle.

    Ochmanko, dziekuje :* Rozumiem Twoje podejscie i dlatego wlasnie wylapywalam kazda wczesna bete, by miec dowod rowniez na pismie. Na razie nie ide do labo, ale jesli ciaza sie utrzyma, a ja bede w jakims 5-6 tyg. to na pewno zrobie badania. Trzymaj sie cieplutko, Piekna <3 W ogole masz juz jakies objawy? :) :*

    Ochmanka lubi tę wiadomość

‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ