Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu dobra passa trwa🍀niechaj wysyp bąbelków nam da👶
Odpowiedz

W marcu dobra passa trwa🍀niechaj wysyp bąbelków nam da👶

Oceń ten wątek:
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 22 marca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia piękna beta!! 🥰

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 22 marca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🌻 miłej niedzieli 😘

    Zielone Słońce ja kupiłam ten dezamigren żeby mieć już w domu, na razie nie mam już tego ataku bólu głowy więc sobie leży grzecznie w szafce.
    BuBu dziękuję za odpowiedź :)

    Wyobraźnia piękna beta :) <3

    Witam nową koleżankę :) rozgość się, zapisać Cię na testowanie ?

    staram_sie jak i Ciebie? Dawno się nie odzywałaś.

    U nas to jak nie urok to 💩 albo 🤢... Grypę pożegnaliśmy to mamy teraz jelitówkę... Także mam dość tych pieprzonych wirusów 😓 w nocy spałam może łącznie godzinę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca, 09:06

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 22 marca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajć Liora współczuje chorobstwa, oby jednodniówka 😬 ja mam nadzieję że u nas to już koniec i od poniedziałku każdy wróci tam gdzie powinien być 😅

    Wyobraźnia piękny przyrost ❤️ w poniedziałek jeszcze powtarzasz czy już czekasz do usg? 🙈

    Miłej niedzieli ☀️🌷

    Liora lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 22 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ! Jutro powtórzę betę, bo chcę sprawdzić ten nieszczęsny progesteron to już za jednym razem zrobię.

    Biochemiczka, Lisik, Liora lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 22 marca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora - to życzę żeby dezamigren leżał sobie tak długo aż się przeterminuje ;)

    O wirusach coś wiem bo też właśnie mieliśmy grypę niedawno, a po poprzedniej jelitówce to wylądowałam w szpitalu :(

    Tak, nie pisałam nic ale czytam Was regularnie... Trzymam kciuki za wszystkie a niektóre rozczarowania przeżywam niemal jak swoje własne. Natomiast u mnie... po nagłym pobycie w szpitalu zostałam przebadana - gastro, TK... Niby wyszło ok. No ale były 3 msc z zabezpieczeniem bo musiałam przejść te badania.
    No a teraz w piątek w 14-15 dc. wyszedł pozytywny owulacyjny (wiem, że to nie jest potwierdzenie owulki ale pierwszy raz od dłuższego czasu wyszedł pozytywny mniej więcej w połowie cyklu a nie 21-22 dc) więc teraz czekam około 10 dni i zobaczymy co los zdecyduje :o Pewnie zacznę testy od 30 marca... A potem pewnie będzie rozczarowanie...

    Liora lubi tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 22 marca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werox wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa.
    Moja historia
    25 lat
    02.2025- diagnoza zaawansowana endometrioza i andenomioza, histeroskopia z usunięciem polipów, życie w bólu, wdrożenie diety przeciwzapalnej
    09.2025- decyzja o staraniu o dziecko i tu lawina złych wiadomości, hiperprolaktynemia- już ogarnięta, bardzo niska ferrytyna- całe życie zmagania z anemią
    12.2025- diagnoza pcos, insulinooporności i hashimoto
    01.2026- stan zapalny endometrium
    02.2026- wyleczenie stanu zapalnego i odkrycie że moje cykle są bezowulacyjne
    03.2026- stymulacja lamettą i zielone światło na starania
    17.03.2026- owulacja z pęknięciem, nagły silny ból od uśpionego jajnika
    Dziś 4 dzień po owulacji
    Bardzo się stresuje i ciągle zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić
    Wiem że dla was jestem swiezynka ale potrzebuje wsparcia
    Cześć Werox!
    Dzięki za opisanie swojej historii, nie oszczędziły Cię te diagnozy niestety zbierasz pełen pakiet… ale to nie musi oznaczać że będziecie się długo starać, już nie takie przypadki forum widziało 😉
    Mam nadzieję że przeczytałaś zasady na pierwszej stronie wątku 😄 jest też wątek w sekcji „Starania ogólnie” i tam są właśnie dziewczyny z twoim stażem, tutaj u nas wszystkie starają się około 2 lata lub więcej, ale oczywiście nie wyganiamy, po prostu wybierz sobie gdzie się lepiej czujesz. 😘

    A wy dziewczyny myślcie nad tytułami wątku kwietniowego! Zbieram propozycje do środy 🪻

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 22 marca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia super beta, proga na pewno da sie podbic i trzymam kciuki za kolejna ! 🍀

    Liora biedna duzo zdrowka ! 🫂 nie oszczedzaja Cie te chorobska :(

    Werox witaj :) mam nadzieje ze nie bedziesz musiala tutaj byc dlugo, zycze powodzenia ! :)

    Dziewczyny pieknej niedzieli ! 🌞🌷 ja w ten weekend troche przepadlam w ogrodowych tematach 🙈 ale czuje ze dobrze mi to robi :)

    Biochemiczka, Liora , Lisik, Vergeet lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 22 marca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada, mam nadzieję, że z taką obstawą lekową Twoje endo pielenie urośnie.


    Werox, witamy u nas. Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie to zapraszamy. Jak pewnie przeczytałaś na pierwszej stronie, jest to miejsce dla staraczek z dłuższym stażem i cięższą historią. Twoje diagnozy, to też niesty ciężki kaliber. Była tutaj taka dziewczyna z podobnymi problemami i udało jej się zajść niespodziewanie narurlanie w ciążę. Czego Tobie również życzę.

    Staram się, trzymam kciuki za piękną owulkę!

    Wyobraźnia, gratuluję pięknej bety!

    U mnie na razie nic nowego, siedzę sobie na tym wyciszeniu i czekam

    Vergeet lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 22 marca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za dobre słowo :)

    Staram_sie mogę wpisać Cię w kalendarz testowania ?

    Aga pochwal się roślinkami 😊

    Bajko jak się czujesz dzisiaj ?

    Kałamarniczko myślę o Tobie i czekam na jakiś znak.

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 22 marca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wbije z dwoma tytułami 🥰


    🐰🥚Robotą zajączka jajeczka rozdane, za 9 miesięcy mamą zostanę 🤰

    🌷W kwietniu w mej głowie kiełkują marzenia, za 9 miesięcy doczekam spełnienia 🌷

    Loraa, Lisik, PaulinKA, clara, Liora , Zielone.Słońce, aszin, Aga_92, Aaagaa, Imazolka, Motylek93, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 22 marca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora - tak, możesz... ale jak przeczytałam to aż mnie dreszcz przeszedł. Pierwszy raz trafię na tą listę. Wpisz chyba na 31.03lub 1.04 - pewnie będę testować już od 30 marca no ale chyba wiarygodnie będzie raczej bliżej 1 kwietnia. O rany, właśnie sobie uświadomiłam, że to prima aprilis 🙈 ciekawe jak sobie los ze mnie zadrwi🙈

    Liora lubi tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 22 marca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Liora dużo zdrówka! Najgorzej wpaść z jednej choroby w drugą 🫣

    Liora lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 22 marca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora to moje rozsady w domowej szklarence 🤭 po mału rosną https://ibb.co/M5f7sqvG

    A tu troche wiosny na balkonie :) https://ibb.co/ZRbvYW53

    Na dzialce poczyscilam juz sobie grzadki, wysialam na przedplon rzodkiewki i szpinak i przykrylam wloknina, rok temy fajnie mi wyrosly :)

    Piret, Liora lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 22 marca, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkanoc przyniesie nam cuda, bo w końcu w ciaze zajść sie uda.

    Wielkanoc to czas radości, niech w moim brzuszku sie dzidziuś rozgosci.

    Wyobraźnia, gratuluję ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca, 20:45

    Motylek93, Aga_92, Wyobraźnia87, Zielone.Słońce, Vergeet, Loraa, Ann35, Imazolka, Lisik, Liora lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 22 marca, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, jak się czujesz? ❤️

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 22 marca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkanocne świecę jajeczka, by w styczniu tulić Małego Człowieczka.

    Vergeet, Loraa, Motylek93, Lisik, Liora lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 22 marca, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem trochę spóźniona ale Wyobraźnia!!! Z całego serca ci gratuluję i tego, że postanowiliście podjąć rękawice jak i tego małego, już wielkiego sukcesu, zaciskam mocno kciuki i mam nadzieję, że już tylko wszystko co piękne przed wami🤞🏼🩷 i przyrościk jak ta lala!

    Paulinka no widzisz, kolejne potwierdzenie naszej teorii, że jak się samemu nie dopilnuje to efekty mogą być różne… oby wynik spłynął szybko 🩷

    Lisik jesteś idealną kandydatką na prowadzącą! Aż dziwne, że jeszcze nie byłaś! 😃

    Bajeczko bardzo mi przykro, mam nadzieję że to tylko głupia statystyka i szybciutko odbędzie się kolejny transfer i to będzie już to! 🩷

    Piret cieszę się, że masz w końcu dobre samopoczucie! Możesz się cieszyć w pełni tym pięknym czasem 🩷🥹

    Sylaada jeszcze jest czas żeby podkoksowac to Endo! Słyszałam też, że super działają plastry - jakie dokładnie nie wiem ale może zapytaj lekarkę? :)

    Hej księgowa, co u ciebie? 🩷

    Lisik, Piret, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 23 marca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dobrego dziewczyny. Byłyśmy z młodsza w szpitalu, bo miala ponad 10krotnie podwyższone próby wątrobowe. Mamy w domu mononukleoze i kilka tygodni zamknięcia 🫣 pracy mam tyle, ze nie wyrabiam, zwłaszcza, ze sporo dni ucieka mi wlasnie przez chorobę malej.

    Bylam na kontroli, ale endo nie ruszyło w tym cyklu, ma tylko 7mm, czyli tyle ile mialo przed owu. Niby lekarka dołożyła mi leki, ale przez pobyt w szpitalu w ogole ich nie wzielam. I wlasciwie nie wiem czy je teraz włączyć czy juz nie..

    Tak w skrocie 🙈

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 23 marca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa o Boże współczuję... Patrzę, że nie tylko nas trzymają się choroby ostatnio... 😓 Zdrówka dla Was 😘
    A endo 7 mm chyba jest wystarczające do implantacji ? 🤔

    Aga pięknie niech sobie rosną 🥰 ja mam zawsze dużo maciejki bo mój mąż uwielbia i pomidory w namiocie bo nie ma lepszych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 16:59

    Aga_92, Księgowa lubią tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 23 marca, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety współczuję choroby 🥺 przechorowałam mono w liceum i dla mnie to było „super”, miesiąc wolnego od szkoły i zwolnienie z wfu na cały rok, ale u takiego malucha to ciężko będzie potem kontrolować brak upadków no i odporność 🥺 mam nadzieję że mimo wszystko uda Wam się to przejść łagodnie i bez konsekwencji. Mocno przytulam 🫂 a endo wystarczające, myślę że nie zaszkodzi włączyć leków teraz. Trzymam kciuki żeby te całe zawirowania życiowe przyniosły wyczekiwaną niespodziankę ❤️

    Księgowa lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ