Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 listopada 2019, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Szona - oczywiście, że możesz :)

Jutro rano powtórzę test a w poniedziałek pójdę na betę.

Dziewczyny, czy mam brać tego dupka 2 razy dziennie jak dotychczas? Czy lepiej napisać do lekarza?
    Napisz ale jakkby nie odpisał to i tak bierz. A przy badaniu bety sprawdź progesteron tez

Irola, szona lubią tę wiadomość

• Irola Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, tak zrobię :) 👍

Aga9090 lubi tę wiadomość

oar8skjo5n2yr83t.png

PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

"I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • szona Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale też pamiętaj, że duphaston w badaniach nie wychodzi ;) więc niech Cię żaden progesteron mocno nie zestresuje. Aaaa i on rośnie pulsacyjnie, nie musi być uchwycony akurat w fazie wzrostowej. Niemniej kreska piękna, myślę wiec, że wyniki będą eleganckie :)

Irola lubi tę wiadomość

7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Irola Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz odp mi, abym włączyła duphaston jak beta z krwi będzie podwyższona... A ja już wzięłam tabletkę :p

oar8skjo5n2yr83t.png

PCOS
    Starania - 01.2019
    5.12 II 🙏❤️

• Irola Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ale też pamiętaj, że duphaston w badaniach nie wychodzi ;) więc niech Cię żaden progesteron mocno nie zestresuje. Aaaa i on rośnie pulsacyjnie, nie musi być uchwycony akurat w fazie wzrostowej. Niemniej kreska piękna, myślę wiec, że wyniki będą eleganckie :)
    Oby tak było... 🙏 Będę pisać w poniedziałek, jak już będę po badaniu :)

szona lubi tę wiadomość

oar8skjo5n2yr83t.png

PCOS
    Starania - 01.2019
    5.12 II 🙏❤️

• szona Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisz może w listopadzie, bo wiele ludu się tam już przeniosło :) trzymam kciuki mocno!

Irola lubi tę wiadomość

7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 130 131 132 133 134
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego