X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 31 października 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek.Ka wrote:
    Hej dziewczyny,
    Mój organizm coś nie może przystosować się do zmiany czasu 🤔 obudziłam się przed 5 bez budzika i nie mogę usunąć.

    Byłam wczoraj na wizycie, a więc kropeczka ma 0,89cm, serduszko bije 🤗 a ja jestem przeszczesliwa. Ciąża jest młodsza o 6 dni od tego co mi podawało Ovu dlatego na początku nic nie było widać, implatacja musiała być późno.
    Super!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 31 października 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko mój tak jak Twój ledwo zipał aż w końcu mu powiedziałam że koniec zabawy bo musiałam wstawać na badania :p

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 października 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Sasanko a nie mówiłam że do grudnia będziesz w ciąży? Jestem pewna że to majaczenie jest w tym cyklu właśnie spełnieniem marzeń ;)
    My dzisiaj pierwsze seksy z fertilsafe... też mnie delikatnie piekło, M w ogóle...poślizg jak nigdy ale.... memu M to nie podeszło bo nie ogarnął tematu...i ograzmu brak.. :/ jutro powtórka! Idę w ślady Sasanki i w tym miesiącu musi się udać :D

    Mój tez nie znosi tej mokrosci. Może spróbuję znowu, ale z jakąś niewielką ilością. Prędzej na śluz będę pila Guajazyl

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 października 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, ja sobie pozwolę Cię jednak nie wykreślać z wątku. Dam Ci ze dwa granaty i tak będziesz sobie siedziała, żeby w najmniej oczekiwanym momencie zdetonować nam tę bombę. Wierzę wyłącznie w cuda i wiem ile dzieci pokazało już biologii i lekarzom środkowe paluszki. Dlatego nie ustaję w nadziei i nigdzie Cię nie puszczam.

    Btw. został mi tydzień na primolucie. Rany, jakie to jest GÓWNO. Mam od miesiąca pms, wojny z mezem jak nigdy, kręci się w głowie, drżą ręce, zmęczenie, bóle głowy. Przeczytałam tez, ze dziewczyny mają po tym udary. Nie dziwię się, ciśnienie mam podniesione non stop i zła jestem non stop. Teraz powinnam zaczynam okres. Nie wiem nawet czy tego już nie rzucic w cholerę.

    Iseko, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 31 października 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko koniecznie sikaj dalej, zacznij Kochana ten listopad pieknymi kreseczkami 😁 ja najwcześniej będę mogła testować w poniedziałek 😉 mnie piersi jako takie nie bolą ale od wczoraj (4dpo😂) boli mnie po bokach tak jak bym miała zakwasy po pompkach albo coś🤔 wiecie, tak bardziej od pach niż piersi.

    Pati, Anulka cudowne wieści ❤

    Monika gdzie Ty wynajdujesz te degustacje win? Chętnie bym się przeszła! 🍷

    szona, Sasanka55, Pati96 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:54

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 października 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Sasanko koniecznie sikaj dalej, zacznij Kochana ten listopad pieknymi kreseczkami 😁 ja najwcześniej będę mogła testować w poniedziałek 😉 mnie piersi jako takie nie bolą ale od wczoraj (4dpo😂) boli mnie po bokach tak jak bym miała zakwasy po pompkach albo coś🤔 wiecie, tak bardziej od pach niż piersi.

    Pati, Anulka cudowne wieści ❤

    Monika gdzie Ty wynajdujesz te degustacje win? Chętnie bym się przeszła! 🍷

    Właśnie taki ból po bokach, jak przy zakwasach, był moim 1 objawem ciąży :)

    Sasanka55, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 października 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie zmieniając temat: w sobotę (chyba) na Polsacie będzie bajka Coco. Obejrzałam ją w tamtym roku i tak się spłakałam ze wzruszenia, że aż mój mąż się obudził i widząc mnie taka prawie zawału dostał :) Przepiękna, mądra, zabawna ale i wzruszająca bajeczka. Na początku myślałam, że taka zwyczajna, typowa, ale końcówka mnie zmiażdżyła. Polecam :) Ja będę znowu ryczeć bankowo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2019, 12:47

    Salome, Agape91, Malgonia, Madziandzia, i'm_back, syllwia91, moyeu, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 31 października 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, też uwielbiam Coco! Polecam również! Ja oglądałam na jakiejś platformie filmowej.

    szona, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, Aniulek- cudowne wiadomosci. Rosnijcie zdrowo.

    Sasanko- trzymam kciuki,żeby tym razem testy Cię nie oszukały.

    Malina, Izape- piekne brzuszki :-)

    No i na sam koniec pazdziernika,podrzucam swoje wiruski, tak,zeby listopad okazal sie bardao szczesliwy w 2 kreski
    @&$&$€¥!¥#₩(+₩¥!£$€)!₩#££$&!(₩×¥$£$*@₩₩×£$(♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    Dziś mam ciąże donoszoną 😍

    Sasanka55, Salome, Pati96, Malgonia, szona, Madziandzia, Iseko, MonikA_89!, Kittinka83, i'm_back, agge, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, Dziewczyny :) <3 Caly dzien zerkam sobie na te testy w przerwach od pracy i jestem pelna wiary :)

    Mam tez troche wstydliwe pytanie- czy nie zauwazylyscie nigdy na poczatku ciazy (mega poczatku), ze zmienia sie Wam zapach w pochwie na taki slodki?

    SzczesliwaMamusia, jaaaak ja sie ciesze <3 Moja kochana :* To teraz tylko kciuki za porod i przespane noce :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2019, 13:54

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 31 października 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziekuje, Dziewczyny :) <3 Caly dzien zerkam sobie na te testy w przerwach od pracy i jestem pelna wiary :)

    Mam tez troche wstydliwe pytanie- czy nie zauwazylyscie nigdy na poczatku ciazy (mega poczatku), ze zmienia sie Wam zapach w pochwie na taki slodki?

    SzczesliwaMamusia, jaaaak ja sie ciesze <3 Moja kochana :* To teraz tylko kciuki za porod i przespane noce :*

    Powiem Ci, że ja wczoraj dostałam lekkiego plamienia i też zrobiłam test (Norda, kupiłam z 10 szt a potem przeczytałam, że nie są najlepsze) i mi też coś tam majaczy.... Ale dzisiaj nadal mam plamienie i jak nic rozkręca się @

    Jeżeli chodzi o zapach to ja w pierwszej ciąży zmian nie zauważyłam :)
    Ale za to piersi bolały mnie mega szybko po owulacji :)

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Powiem Ci, że ja wczoraj dostałam lekkiego plamienia i też zrobiłam test (Norda, kupiłam z 10 szt a potem przeczytałam, że nie są najlepsze) i mi też coś tam majaczy.... Ale dzisiaj nadal mam plamienie i jak nic rozkręca się @

    Jeżeli chodzi o zapach to ja w pierwszej ciąży zmian nie zauważyłam :)
    Ale za to piersi bolały mnie mega szybko po owulacji :)

    Bo Nordy to klamczuchy, Bobki tez. Przykro mi z powodu rozkrecajacej sie @ :( To na pewno @, a nie ciaza z niskim progiem? Ja 2 razy sie juz tak nabralam, myslac, ze mam zwykly okres, a tymczasem beta sobie rosla...

    edit: dobra, juz nie gapie sie na obszczance, tylko wywalam je do kibla (z kosza zaraz bym wyjela).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2019, 14:03

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 31 października 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stsram sie byc na biezaco ale slabo mi idzue. Jsk Iseko, co doczytam do kobca to nie mam czasu odpisac i potem znow czytam i nic nie pamietam.

    Pati gratuluje. Ciesze sie, ze Cie lekarz uspokoil. Dbaj o siebie i rosnijcie zdrowo.

    Sasanko oby tym razem testy sie nie mylily. Mocno kciukam za tego bladzioszka :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 31 października 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Bo Nordy to klamczuchy, Bobki tez. Przykro mi z powodu rozkrecajacej sie @ :( To na pewno @, a nie ciaza z niskim progiem? Ja 2 razy sie juz tak nabralam, myslac, ze mam zwykly okres, a tymczasem beta sobie rosla...

    Zrobię pewnie jeszcze jutro rano test i zobaczę czy coś ciemnieje, ostatnio faktycznie miałam niski progesteron. Mam w domu i duphaston i luteinę., to będę mogła się wspomóc.

    Jeszcze może bym myślała, że to plamienie implantacyjne, ale brzuch boli typowo jak przy okresie. Już brałam przeciwbólowe i prawie nic nie pomogło. Więc wygląda mi to na wolno rozkręcającą się @

    age.png

    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 października 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawać tu te testy! Jak to Małgonia kiedyś zauważyła sikanie na testy i niewrzucanie ich tu jest SPRZECZNE Z REGULAMINEM GRUPY!

    MonikA_89!, Kittinka83, Agape91, Malgonia, Daniela, Ochmanka, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka ja przy owulacji mam słodki zapach ;)

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 31 października 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dawać tu te testy! Jak to Małgonia kiedyś zauważyła sikanie na testy i niewrzucanie ich tu jest SPRZECZNE Z REGULAMINEM GRUPY!

    jak telefon coś uchwyci to wrzucę :p

    szona, Olga856 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 31 października 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Bo Nordy to klamczuchy, Bobki tez. Przykro mi z powodu rozkrecajacej sie @ :( To na pewno @, a nie ciaza z niskim progiem? Ja 2 razy sie juz tak nabralam, myslac, ze mam zwykly okres, a tymczasem beta sobie rosla...

    edit: dobra, juz nie gapie sie na obszczance, tylko wywalam je do kibla (z kosza zaraz bym wyjela).
    Nordy faktycznie jakieś felerne, miesiac temu też testowałam nordem i prawie za każdym razem oznaczała się kreska, albo raczej miejsce gdzie powinna się pojawić.
    Najlepsze moim zdaniem są facelle, bobo i clearblue. Jeszcze wynalazlam takie o nazwie Puwer test ciążowy, bardzo czuły

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 31 października 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Nordy faktycznie jakieś felerne, miesiac temu też testowałam nordem i prawie za każdym razem oznaczała się kreska, albo raczej miejsce gdzie powinna się pojawić.
    Najlepsze moim zdaniem są facelle, bobo i clearblue. Jeszcze wynalazlam takie o nazwie Puwer test ciążowy, bardzo czuły

    Że wcześniej nie wiedziałam o tym i tyle ich zamówiłam :D No nic jak ma być ciąża to będzie i testy powinny być ciemniejsze ;)

    age.png

    age.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ