Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okularnica slodka dzidzia :)

Sasanko, a jak to nie evapy to wywalilas pierwszego bladzioszka z tej ciazy.

Mi tez serce peka na mysl o tym grobie. Czasem mysle, ze to chore tam chodzic i sie katowac.

Tesc mohego vrata zmarl godzine temu. 2 tygodnie temu byl zdrowym facetem.
    Pamietajcie o swoich aniolkach, ale ciwszcie sie zyciem i korzystajcie z kazdego dnia.

i'm_back, szona lubią tę wiadomość

29bc8f1ced.png
    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 października 2019, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia lubię za początek.

Jednak zmarł... 😒 przykre. Tak jak piszesz, korzystajmy z życia i nie marnujmy na bezsens...

• Daniela Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoniu, bardzo mi przykro, miałam nadzieję, że teść Twojego brata wywinie się śmierci...

U mnie jutro urodziny. Sześć lat temu o tej porze nie spodziewałam się, że następnego dnia o 8.30 powitam mojego synka. Wtedy 1.11. też przypadał na piątek. Dla mnie początek listopada przez to, co nastąpiło po narodzinach syna, to słodko-gorzki czas, bo głowa cały czas myśli, a serce boli, że tyle się wydarzyło, że mogło być inaczej. Wciąż trudno mi to zaakceptować, choć powinnam się przecież tylko cieszyć, że go mam i że w sumie jest dobrze... Ech...

Oczywiście zrobiłam dzisiaj falstart i siknęłam na test. Bieluchny oczywiście, w sumie nie wiem, czego się spodziewałam. Ale innych testów w domu nie mam i zamierzam w weekend zupełnie odpuścić testowanie...

Sasanko, mocno trzymam kciuki, by to był ten cykl i byś za kilka dni oglądała piękne tłuściuchne kreski zamiast bladziochów...

• Madziandzia Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero po obejrzeniu Waszych zdjęć z usg dociera do mnie jak wielkim cudem jest już samo poczęcie. Bardzo bym chciała na ten cud zasłużyć :)
    Przytulam Was piękności Wy moje, płaczcie mi rękaw i pozwalam go nawet sromotnie ogilać. Współczuję Wam dziewczyny tych strat mimo, że nigdy nie widziałam nawet dwóch kresek to wyobrażam sobie jaki to ból. Wierzę, że każde cierpienie zostanie nagrodzone.

szona, aeiouy, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

28.01 - 17cs o pierwszą dzidzię

Hashimoto
    Euthyrox n50, n75
    Metformax SR 500
    Dostinex

Badanie nasienia
    10.2019 - morfo 2%, zbyt dużo leukocytów, bakterie E. Coli w posiewie - Zinnat, Cipronex
    31.01.2019 - brak leukocytów, prawidłowa lepkość, lepszy ruch, morfo nadal 2 %
    ŻPN II stopnia - dalsza suplementacja, zabieg w niedalekiej przyszłości.
    USG piersi - wszystko ok
    USG tarczycy - potwierdzenie Hashimoto, jeden płat - mniejsza pojemność o 2 ml, guzów brak

Do zrobienia:
    Wizyta u gina - 14.02
    Kontrola po suplach u andro- kwiecień/maj 2020
  • agge Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moze i moda, nawet rozumiem amerykanizacje polskiego spoleczenstwa, ale dlaczego pozniej mam sprzatac klatke po obcych dzieciarach, ktore rzucaja jajkami w okna, czy rozmazuja dziwne rzeczy po klamkach i przy okazji scianach tylko dla zabawy? Dla mnie to nie jest smieszne i nie mam z tego radosci nastepnego dnia rano.
    Mnie tez by to wkurzalo. Ale u nas na szczęście nikt nie obchodzi Halloween :)

Sasanka55 lubi tę wiadomość

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i'm_back wrote:
    Szona to było Twoje dzieciątko. .. I czy 'żyło' w Tobie 2 tygodnie czy 40 jest tak samo ważne. Do końca życia będziesz pamiętać.

Ja się wpadam zameldować po wizycie. Emilcia ma 1550 g i jest przeurocza ! ❤
    8e5335fe5c98.jpg
    😍

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 października 2019, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była grupka dzieciaków. Super poprzebierani i bardzo grzeczni. Jak im podałam miskę to wzięły po jednym cukierku i podziękowali ładnie, dopiero jak ich zachęciłam, to wzięły więcej. I nie robiły psikusów, jak ktoś nie otwierał. No słodkie szkraby, serce rośnie 🧟💚

Olga856, agge, MonikA_89!, Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość

• Misiaa Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyście widziały jak bardzo boję się jutrzejszego dnia... grobik dziewczynek mam na samym końcu cmentarza... jak na złość ksiądz przed nami robi sobie ambone na msze...i znowu wszyscy będą się na nas patrzeć z tą cholerną litością w oczach... i te pierdzielone szepty że straciliśmy dzieci więc co to za życie...na dodatek rodzice dziewczynki która leży obok przyjdą w tym roku pewnie z wózkiem bo urodziła w maju dzieciątko..wieć my będziemy stali koło nich jak takie samotne sieroty :( wybaczcie ale musiałam się wygadać ;(

24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    27tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB

Acard, metformax1700, clexan, luteina

Choć są chwile zwątpienia, nigdy się nie poddam! Moje córeczki doczekają się rodzeństwa!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 października 2019, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, Szona i reszta Mam dzieci, których już nie ma wśród nas, ściskam Was... Wasze Maleństwa nad Wami czuwają. Dużo ciepła i spokoju Wam jutro życzę.

Wiadomość wyedytowana przez autora 31 października 2019, 20:46

szona, aeiouy, Ochmanka lubią tę wiadomość

• Maria87 Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, a czy musicie tam iść jutro? Razem z całym tłokiem ludzi? Może bardziej komfortowo byłoby dla Was pójść następnego dnia?

Ja przyznam, że nigdy nie byłam na cmentarzu 1 listopada. Nie wyobrażam sobie rozmawiać ze zmarłymi w tłumie obcych ludzi.
    Szanuję tych, którzy wtedy właśnie przychodzą, ale nie rozumiem, czemu wszyscy muszą przyjść w ten jeden dzień.

szona, i'm_back, Kittinka83 lubią tę wiadomość

Rozpoczęcie procedury IVF po 16-stu cyklach starań naturalnych.

6.02 - start krótki protokół, stymulacja przerwana (tylko 5 pęcherzyków)

Macierzyństwo Kraków

Hashimoto (Letrox 75).
    AMH 1,48.
    ANA słabo dodatnie.
    MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G homo,
    anty-TG, anty-TPO.
    Ujemne: p/c przeciwplemnikowe i przeciw antygenom jajnika, antykoagulant toczniowy.
    On: 565 mln (było 355 mln), morfologia 3% (bez zmian), ruch postępowy 48%, ruch całkowity 56%, HBA 94%, fragmentacja DNA 28% (było 32%), USG ok, brak bakterii.
  • Iseko Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia zgadzam się z Marią, ja bym poszła na zwykłą mszę w kościele, a później na cmentarz i tyle, przecież nie musicie znosić tych tłumów jeśli to Was jeszcze dodatkowo stresuje😘 wysyłam Ci cieplutkie myśli i razem z Madziandzią oferuję swój rękaw wszystkim Aniołkowym Mamusiom❤

Maria87, aeiouy, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

29 lat | starania od 2017

Ja: Siofor 1160 | Letrox 62,5 | Inozytol - Niedoczynność i IO
    AMH: 2,24
    M: Morfologia 2%, słaba ruchliwość
  • Misiaa Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, Iseko idę na mszę gdyż może wyda Wam się to głupie ale nie chcę aby na mszy przy moich dzieciach nikogo nie było..żeby były same,opuszczone...wiem może mam spaczone myślenie pod tym kątem ale tak już po prostu mam...tyle wytrwałam to i msze i wzrok podłych ludzi wytrzymam.. a za rok i my będziemy przy dziewczynach stali z ich rodzeństwem. Jestem tego pewna!

Maria87, Daniela, i'm_back, aeiouy, syllwia91, szona, Kittinka83, Iseko, Mildred, Ochmanka, Ochmanka, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

IV.2019 CB

Choć są chwile zwątpienia, nigdy się nie poddam! Moje córeczki doczekają się rodzeństwa!
  • Daniela Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, tak będzie.
    Pomodlę się za Was jutro, jeśli nie masz nic przeciwko.

Jesteś wspaniałą matką.

Wiadomość wyedytowana przez autora 31 października 2019, 21:33

Misiaa, aeiouy, szona, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

• Misiaa Autorytet

Wysłany: 31 października 2019, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela będzie mi bardzo miło i będę wdzięczna za modlitwę :*

IV.2019 CB

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 października 2019, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 lutego, 13:54

• Madziandzia Autorytet

Wysłany: 1 listopada 2019, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czuję się mega podle... siostra męża jest w ciąży i mimo, że życzę jak najlepiej, bo już jedną stratę w tym roku miała to ta informacja zepsuła mi humor.
    Widziałam, że mąż też uciekł do drugiego pokoju z mokrymi oczami. Im się udało dwa razy w ciągu roku, nam nawet raz i pewnie nigdy się nie uda... nie to, że zazdroszczę im straty ale oni chociaż wiedzą, że mogą zajść.
    Ehh... czuję się jak potwór...

Hashimoto
    Euthyrox n50, n75
    Metformax SR 500
    Dostinex

Badanie nasienia
    10.2019 - morfo 2%, zbyt dużo leukocytów, bakterie E. Coli w posiewie - Zinnat, Cipronex
    USG piersi - wszystko ok
    USG tarczycy - potwierdzenie Hashimoto, jeden płat - mniejsza pojemność o 2 ml, guzów brak

Do zrobienia:
    Wizyta u gina - 14.02
  • Suszarka Autorytet

Wysłany: 1 listopada 2019, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia kochana nie obwiniaj się za swoje uczucia, są zupełnie naturalne i każda z nas to rozumie. Potrafię sobie wyobrazić co czujesz w takiej chwili. Ja jednak głęboko wierzę że będziesz mamą, jestem tego pewna-będziesz najlepszą mamą na świecie, a Twój mąż będzie cudownym ojcem! Wizyta u androloga już naprawdę niedługo, on na pewno dobrze Was pokieruje. Jest XXI wiek, medycyna rozwinięta, musi być dobrze! Tulę mocno mocno w tym trudnym czasie❤

Madziandzia lubi tę wiadomość

• Madziandzia Autorytet

Wysłany: 1 listopada 2019, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciłam chęć do tego wszystkiego. Czuję się jałowa...

Hashimoto
    Euthyrox n50, n75
    Metformax SR 500
    Dostinex

Badanie nasienia
    USG piersi - wszystko ok

Do zrobienia:
    Wizyta u gina - 14.02
  • Dorota1989 Koleżanka

Wysłany: 1 listopada 2019, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak sie nazywa listopadowe forum? :) znalazlam jakies ale żadnej z was tam nie ma, a chcę być z wami.

• Iseko Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 00:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały gadzie zrobię Ciebie w listopadzie :)

29 lat | starania od 2017

Ja: Siofor 1160 | Letrox 62,5 | Inozytol - Niedoczynność i IO
    AMH: 2,24
    M: Morfologia 2%, słaba ruchliwość
‹‹ 130 131 132 133 134
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)