X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje a co myślicie żeby wynająć jakiś domek nad morzem/jeziorem na jakiś weekend np w maju?:) albo w czerwcu? Od piątku do niedzieli. Ale by było fajnie:)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. Frelcia ja postanowiłam zapodać sałatkę z rukolą i pomidorkami do pieczonych udek, zrobię jeszcze coś -może paskową lub jakąś inną z majonezem i poszukam tych jajek waflowych-fajowe! Chcę też zrobić w formie na muffiny coś na słono (szynka zapiekana z ?)a na deser tort (kupczy :D) i zrobię tiramisu. W tym zestawie mam nadzieję że niczego nie sp..#*&%..rze znając moje zdolności kulinarne :]

    Frelcia, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:

    (...)

    Frelcia z mięsa wołowego, i wrzucam w środekk zawsze dużo warzyw, tylko zastanawiam się nad bułkami... Polecicie jakieś dobre gotowe, albo szybki przepis na bułeczki?

    https://www.kwestiasmaku.com/przepis/bulki-do-burgerow

    Ja robiłam z tego przepisu, bardzo mi smakują. Odkąd w Pradze jadłam burgery z drożdżową lekko słodkawą bułką, to tylko takie mi wchodzą. A ta jest najbardziej "podobna"

    Edit: dziś zamieniam się w doradcę kulinarnego, a sama nie wiem co zrobić na obiad :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 12:45

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43b10bd9e648.jpg
    Dziewczyny dziękuję za kciuki (nadrobię was później)
    U nas wszystko dobrze zaczynam cieszyć się stanem w którym jestem:)
    Życzę każdej z Was by móc tak oglądać dziecko swoje jak właśnie ja dziś oglądałam :)

    Izape_91, Frelcia, Lunaris, Karma88, lamka, nenusia, Cheresta, blue00, Yoselyn82, KateHawke, Lucia88, Siwulec, Morusek, Kargo31, ANkaG, Emiilka, Lena21, Flowwer, Jeżowa, Czrna 81, agnieszka00, Sarna84, Koteczka82, Anaaa90, problemik, Bocianiątko, MaryAnn, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43b10bd9e648.jpg
    Dziewczyny dziękuję za kciuki (nadrobię was później)
    U nas wszystko dobrze zaczynam cieszyć się stanem w którym jestem:)
    Życzę każdej z Was by móc tak oglądać dziecko swoje jak właśnie ja dziś oglądałam :)


    Bajeczkoo cudne malenstwo :)niech rozwija się zdrowo, mam nadzieję, że nim urodzisz, to nam wszystkim tu się uda !

    Lamka jak ja świetnie Cię rozumiem... Sama wcozraj jojczyłam, ale faktycznie urlopy w domu, czy praca w domu u mnie też się tak kończą, że myślę tylko o ciążach i niepłodności.

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka <3 :) <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko cudny Maluszek! Zdrowej i spokojnej ciązy. :*

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    https://www.kwestiasmaku.com/przepis/bulki-do-burgerow

    Ja robiłam z tego przepisu, bardzo mi smakują. Odkąd w Pradze jadłam burgery z drożdżową lekko słodkawą bułką, to tylko takie mi wchodzą. A ta jest najbardziej "podobna"

    Edit: dziś zamieniam się w doradcę kulinarnego, a sama nie wiem co zrobić na obiad :D


    Ja napewno teraz idę w zupy, nie wiedzialam, że ich robienie jest takie proste :P człowiek uczy się całe życie

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka Cudowny widok i wspaniałe wieści <3 <3 <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mnie na terapię wysyła bo mam depresję w historii i tak zaczynam rozkminiać, czy aby nie ma racji.

    Izape - właśnie jak wczoraj czytałam Twój komentarz to sobie pomyślałam, że my to chyba podobne jesteśmy pod tym względem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka cudownie <3

    Lamka wiesz że po cb owulacja może być później, mi się cykl wydłużył o ponad tydzień po wczesnym poronieniu. Niestety jedyne co możesz zrobić to czekać, wiem jak to dobija :(

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka gratuluje wizyty i super wszystko jest dobrze :-)

    Frecia piękna z ciebie laleczka ale na żywo piękniejsza hehe :-)

    Frelcia, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43b10bd9e648.jpg
    Dziewczyny dziękuję za kciuki (nadrobię was później)
    U nas wszystko dobrze zaczynam cieszyć się stanem w którym jestem:)
    Życzę każdej z Was by móc tak oglądać dziecko swoje jak właśnie ja dziś oglądałam :)

    Słodkości ciociowe <3 <3 <3 Do schrupania :D <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja chyba jakaś nienormalna jestem i na Dykiel mi wali.

    Pamiętacie jak pisałam kiedyś ze zadzwonili z OA ze maja dla nas córeczke a dziś mi się śniło ze zadzwonili z ośrodka ze maja dla nas 6,5 miesięcznego chłopczyka o imieniu Filipek.

    A moze mi dwójka jest pisana?

    KateHawke, Izape_91, Karma88, Lunaris, lamka, Flowwer, Bajkaaa, olik321, bondzik007, Czrna 81, nenusia, Anaaa90, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny a ja chyba jakaś nienormalna jestem i na Dykiel mi wali.

    Pamiętacie jak pisałam kiedyś ze zadzwonili z OA ze maja dla nas córeczke a dziś mi się śniło ze zadzwonili z ośrodka ze maja dla nas 6,5 miesięcznego chłopczyka o imieniu Filipek.

    A moze mi dwójka jest pisana?

    Pięknie by było <3 <3 <3 Chłopaczek i dziewczyneczka <3

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Mąż mnie na terapię wysyła bo mam depresję w historii i tak zaczynam rozkminiać, czy aby nie ma racji.

    Izape - właśnie jak wczoraj czytałam Twój komentarz to sobie pomyślałam, że my to chyba podobne jesteśmy pod tym względem.


    Ja też myślałam o jakiejś wizycie u psychologa, bo momentami beczałam jak głupia, Ty maz gorzej, bo byłaś w ciąży biochemicznej, więc jakieś nadzieje, że z czasem się uda możesz mieć, a ja powoli tracę, ale wiadomo, że głupiej nadzieji nie stracę na zawsze i to mnie najbardziej dołuje, że mój mózg nie potrafi przyjąć prostej informacji, że nie będę w ciąży i żebym zajęła się życiem.


    Kolejna beznadziejna wiadomość dzisiejszego dnia : dzwonił tato, odesłali moje papiery z pracy o którą się starałam, gdyż nie spełniam wymogów... Podejrzewam, że jak wszędzie pracę dostał ktoś po znajomości... Załamię się chyba. Chce dostać normalną pracę i rzucić tamtą... ale na tym moim zadupiu to jest chyba nierealne.... PO CO JA SIĘ TYLE UCZYŁAM !?!!!?!?!?!?! Nawet pracy za najniższą dostać nie mogę.... a to jest moje marzenie....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka gratuluję!!

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pod wrażeniem ile beznadziejnych sytuacji spotyka mnie i moich bliskich od początku roku :( czekam na więcej...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Mąż mnie na terapię wysyła bo mam depresję w historii i tak zaczynam rozkminiać, czy aby nie ma racji.

    Izape - właśnie jak wczoraj czytałam Twój komentarz to sobie pomyślałam, że my to chyba podobne jesteśmy pod tym względem.

    Mój eMek średnio raz w tygodniu namawia mnie na terapię, a w okresie testowania nawet kilka razy dziennie. A wszystko przez to, że 10 lat temu leczyłam się na anoreksję, a 1,5 roku temu przechodziłam głęboką depresję po śmierci Mamy. Bywa to wkurzające, ale miło, że mu zależy i się o mnie matrwi.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Mój eMek średnio raz w tygodniu namawia mnie na terapię, a w okresie testowania nawet kilka razy dziennie. A wszystko przez to, że 10 lat temu leczyłam się na anoreksję, a 1,5 roku temu przechodziłam głęboką depresję po śmierci Mamy. Bywa to wkurzające, ale miło, że mu zależy i się o mnie matrwi.
    Lucia przykro mi z powodu śmierci mamy, ja sobie tego nie jestem w stanie wyobrazić, wiem co było teraz jak się tak rozchorowała ... Chodziłam po kątach i płakałam nie mogłam się skupić na niczym...

    A anoreksja to ciężka choroba, ciesze się że z niej wyszłaś ostatnio czytałam o jednej babce która właśnie wyszła z anoreksji i długo starała się o dziecko, ale w końcu się udało zobaczyć dwie kreski więc i Ty się doczekasz :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ