X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Sylwia dobrze Cię widzieć! :-D Avatarek albo taki sam albo bardzo podobny :-) Zastanawiałam się co u Ciebie słychać. Szkoda że jeszcze do tej pory się nie udało, ale będę zaciskać kciuki by w marcu to się zmieniło! Marzec to mój urodzinowy miesiąc i też na niego liczę ;-) Kurde jakie to niesprawiedliwe, jeden głupi facet na twojej życiowej drodze i tyle komplikacji po nim :-( A jeśli już o nim wspomniałam, to on się doczekał dziecka z obecną partnerką?
    Wpadnij tu w marcu i daj koniecznie znać jak poszło, wsparcie duchowe masz zapewnione :-) Trzymaj się :-*

    Avatarek został, przywiązałam się do tego rzepaku :D :D Kojarzy mi się pozytywnie, z mmajem, najpiękniejszym miesiącem w roku :D

    Kochana, już teraz nie winię tego gnojka, okazało się, że dodatkowo mam dwa inne defekty, w tym jeden genowy, a na to nic ani nikt nie miał wpływu. Także przestałam go winić :D
    A on też ma problemy ze swoją żoną, nie mogą zajść od prawie roku. Żal mi jej, wiem co przeżywa.. Nigdy nie życzyłam jej źle, nawet jemu, nie jestem z takich..

    Oby marzec okazał się dla Ciebie łaskawy, idealny urodzinowy prezent by był!!! :) :)
    Nie-dziękuję za kciuki, obiecuję, że będę trzymać je za Ciebie :D Nawet podczas zastrzyków i punkcji :D :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kate jak są po moim mężu, to siedzą teraz na kanapie i oglądają mecz :-P


    Matko uplułam telefon już miałam wizje jak żołnierzyki siedzą i ten mecz oglądają hehe a jajo czeka ;-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frelcios dziwne to krwawienie Twoje. Kiedy się dowiesz jaki protokół macie?

    Krótki :p

    lamka, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajo czeka z założonymi rękami :-D

    Problemik takie plamienia mogą świadczyć o niedoborze progesteronu.

    Frelcios Widzisz, nie doczytałam. Cieszę się :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 10:34

    Rub45, Frelcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, mocno trzymam kciki za stymulację! To Twoje pierwsze IVF? Niech wszystko pójdzie tak jak powinno!!
    Wiesz już czym będziesz stymulowana??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 10:40

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik mam nadzieję że @ wcale do Ciebie nie przyjdzie :*

    Kate trzymam kciuki za piękną trzecią betę :* <3

    Ja zasypiam na siedząco, nie wiem jak mam się uczyć do egzaminu :/ jeszcze dziś dzwonię umawiać się na praktyki.

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Frelcia, mocno trzymam kciki za stymulację! To Twoje pierwsze IVF? Niech wszystko pójdzie tak jak powinno!!
    Wiesz już czym będziesz stymulowana??

    Tak pierwsza procedura i oby ostatnia! Jak waćpanna @ się zjawi to w piątek się dowiem jakie leki mam do stymulacji :) mój lekarz postawił że w piątek dostanę @ i chyba jak zawsze będzie miał rację. Tylko ja nie mam cierpliwości:) zastrzyki są raz dziennie czy dwa?

    reset lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, o co chodzi, ale doszło do jakiegoś zsynchronizowanego opóźnienia w @ na forum ;) Kate, Frelcios, Problemik, ja... no ileż można czekać? Choć może laski powinnyście jeszcze zatestować, co?:)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia rozbiłaś 100 stronę! Wygrywasz ciążę! :-D :-D :-D

    never_lose_hope, lamka, KateHawke, Karma88, Emiilka, Sarna84, Flowwer, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Sylwia rozbiłaś 100 stronę! Wygrywasz ciążę! :-D :-D :-D

    Biorę w ciemno! :D

    Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko miałam tak samo, bardzo się stresowałam, ale to było wspaniałe - świetna jakość jednak daje efekt i my z M patrzyliśmy jak wmurowani, aż żałuję, że nam nikt wtedy zdjęcia nie zrobił. Trzymam mocno kciukasy i życzę świetnych przeżyć, zapytajcie czy M może nagrać film z monitora, u mnie trzeba było dopłacić i nagrali na płytę, ale widziałam go już setki razy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Tak pierwsza procedura i oby ostatnia! Jak waćpanna @ się zjawi to w piątek się dowiem jakie leki mam do stymulacji :) mój lekarz postawił że w piątek dostanę @ i chyba jak zawsze będzie miał rację. Tylko ja nie mam cierpliwości:) zastrzyki są raz dziennie czy dwa?

    Ja miałam dwa - rano gonapeptyl, a potem po południu Fostimon, a później Menopur zamiast Fostimonu.
    Kochana, zastrzyki to mały pikuś, nic się nie przejmuj, z zamkniętymi oczami będziesz je robić :) :)

    A cierpliwość to też moja słaba strona, mam wrażenie, że im dalej tym gorzej.. :D

    Trzymam kciuki, niech to jest pierwsze i ostatnie IVF!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 10:47

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7be22528fa7587a9med.jpg

    Paula się nudzi.

    never_lose_hope, lamka, Kargo31, KateHawke, problemik, Emiilka, Lunaris, Flowwer, olik321, Cabrera, Koteczka82, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Ja miałam dwa - rano gonapeptyl, a potem po południu Fostimon, a później Menopur zamiast Fostimonu.
    Kochana, zastrzyki to mały pikuś, nic się nie przejmuj, z zamkniętymi oczami będziesz je robić :) :)

    A cierpliwość to też moja słaba strona, mam wrażenie, że im dalej tym gorzej.. :D

    Trzymam kciuki, niech to jest pierwsze i ostatnie IVF!!

    Zastrzykow się nie boję. Ja jestem jakaś masochistka i igły mi nie straszne. A mama szwagierki się zaoferowala że mi będzie wbijać:) (nie wie tylko na co te zastrzyki) także...byle @ najlepiej jutro przyszła:D

    Idę dzisiaj do teatru na jakaś komedię.. już mam piękny wyjściowy make up. Oby się nie rozmazal.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia dawaj fotkę.

    reset lubi tę wiadomość

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętacie jak wczoraj po południu chwaliłam się pozytywnym ovulakiem dzisiaj już bledzioch aż dziwię się że wyłapałam bo miałam wolne jak bym pracowała i wieczorem bym przyszła to bym już nic by nie wyszło.
    Tak się zastanawiam czy te piki nie są za krótkie niektóre z was mają dodatnie ovulaki przez kilka dni

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja ci mogę doradzić bromek w małej ilości ale lepszy jest Norprolac fakt droższy ale nie ma skutów ubocznych. Nie wiem jaką prace masz ale po bromku nawet prowadzić jest niebezpiecznie. Ja miałam wartości 90 ;) bromek nie działał z Norp. zbił że do dziś nie mam wielkiego problemu, faktem jest że w 2 fazie cyklu mam wysoki.

    Dzięki Flo.
    Ja codziennie jeżdżę autem do pracy 22 km. Więc wolałabym nie mieć skutków ubocznych. Myślisz że ten poziom prolaktyny może być przyczyną tego że jeszcze nie zaszłam?

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamcios ok ale nie kopiujcie potem usunę. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 13:59

    Kargo31, Czrna 81, Siwulec, Luna1993, Izape_91, KateHawke, Karma88, agnieszka00, Emiilka, nenusia, carolla90, Lunaris, ANkaG, blue00, Morusek, Yoselyn82, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu oczyska piękne <3 :-)

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia <3

    Frelcia lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ