X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni... Przeczytałam że pijesz siemię lniane z wodą. Nie wiem czemu ubzduralam sobie że olej z wiesiołka z wodą. Postanowiłam sprawdzić i wypiłam. Tylko właśnie wiesiołek z wodą. Nie mogłam powstrzymać odruchów wymiotnych. Hehhehee ... Obrzydliwie

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glimoregirl cudownie się czyta takie wiadomości, wszystkiego najlepszego dla was <3

    Melevis, co za piękność! <3 <3

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis możesz mieć 10 dzieci takie śliczne !!!!

    Yosel czekamy na relację z tego dnia, jesteś już bliżej niż dalej <3

    Karolina stosujesz jaką dietę ?

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis dziękuję <3 a Twoja córcia do zacałowania i schrupania :) :)

    Lamka lubię Twój rozsądek odnośnie termometru, trzymaj się teraz i oby do pozytywnego testu, trzymam kciuki bardzo bardzo <3

    Frelcia wredna ta Twoja @. Białe spodnie próbowałaś? U mnie dyskomfort psychiczny zawsze przywoływał na czas dzięki temu. Ale żadnych mądrzejszych rad nie mam.

    Bociuś te cykle to zawsze robią na złość, potrzebujesz kulturalnego do badań to coś się dziwnego dzieje. Ty najlepiej znasz swoje ciało, ale mam nadzieję, że badania uda się zrobić tak, jak chciałaś :)

    Luna wierzę, że wszystko się ułoży!

    Moja krew upuszczona, wyniki po 18, czyli od 15 odświeżam stronę jak szalona.

    Siwulec, -Mamunia-, Bocianiątko, Kotowa lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis jakie Ty masz piękne dzieci <3

    Jeżowa kciuk i czekam razem z Tobą:)

    Jeżowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Mama stwierdziła że moja @ czeka aż mój lekarz wróci z urlopu bo chce żeby zajął się nim najlepszy lekarz:p

    Jeżowa, Luna1993, Bocianiątko, Morusek lubią tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze gilmoregirl cudowne wieści <3 gratuluję i spokojnej dalszej ciąży :)

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Piękności <3
    Już niebawem i Twojego Michałka będziemy oglądać <3

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa trzymam kciuki za piekny przyrost bety :)

    Luna nie wyobrazam sobie takiej sytuacji ze maz sie wyprowadza i ty bedac w ciazy.. ale mam nadzieje ze szybko pojdzie twoj po rozum do glowy i wroci do ciebie i sobie wszystko wyjasnicie!! Ale on powinien myslec ze przystwarza tobie dodatkowych zmartwien zamiast ciebie teraz wspierac i byc oparciem w trudnych chwilach! super ze postanowiliscie cos zrobic zeby bylo lepiej miedzy wami :)

    Frelcia co za malpa ze nie przychodzi kiedy tego potrzebujesz.. mam nadzieje w koncu doczekasz sie jej i bedziesz mogla szybko zaczac stymulacje


    Melevis maluszek sliczny :)


    Karolina no cukier masz troszke za niski.. tzn na czczo ok ale po 2h troche za niski. Czekam na insulinowe wyniki

    gilmoregirl gratuluje juz duzego maluszka i udanej wizyty :)

    AnnaManna po cichu gratuluje :)

    Pakatasia przykro mi ze musisz przez to przechodzic, mam nadzieje ze nie bedziesz musiala miec zabiegu.. trzymam kciuki zeby szybko poukladalo sie wszystko

    Emiilka trzymam mocno kciuki za twojego maluszka, niech rosnie w sile!! :)

    Bocianiątko kciuki za wizyte :)

    Hope ale dalas nas nabrac :D nie ladnie nie ladnie :)

    Mamunia czyli Monisia witaj z powrotem :P wiedzialam ze szybko wrocisz :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 12:25

    -Mamunia-, Jeżowa, Emiilka, Luna1993, Bocianiątko, gilmoregirl lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff nadrobilam.

    Melevis cudne dzieciątko. Mam nadzieję że każda z nas takiego doczeka.


    Dziewczyny kciuki za pęcherzyki, śluzy, staraniowe orgazmy:p i super bety i wyniki badań:* dużo siły na kolejny tydzień walki.

    Yosel baw się dobrze na szkoleniu ❤ napewno poznasz fajnych ludzi.

    U mnie wyszło dużo problemów rodzinnych ukrywanych przede mną z powodu in vitro. Wszyscy się że mną jak z jajkiem obchodzą i wychodzą takie kwiatki. Podlamalo mnie to kompletnie. Zostało mi dzisiaj wycie w poduszkę a potem jakoś się ogarnę.

    Yoselyn82, Anaaa90 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam lekka treme przed spotkaniem dzisiaj ;-) ale musi byc dobrze.. z jedna para znam sie osobiscie ktora ma tez dzisiaj szkolenia :P wiec nie bedziemy sami :P

    Rucola, Siwulec, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Uff nadrobilam.

    Melevis cudne dzieciątko. Mam nadzieję że każda z nas takiego doczeka.


    Dziewczyny kciuki za pęcherzyki, śluzy, staraniowe orgazmy:p i super bety i wyniki badań:* dużo siły na kolejny tydzień walki.

    Yosel baw się dobrze na szkoleniu ❤ napewno poznasz fajnych ludzi.

    U mnie wyszło dużo problemów rodzinnych ukrywanych przede mną z powodu in vitro. Wszyscy się że mną jak z jajkiem obchodzą i wychodzą takie kwiatki. Podlamalo mnie to kompletnie. Zostało mi dzisiaj wycie w poduszkę a potem jakoś się ogarnę.
    Frelcia nie becz, tylko głową do góry i dzisiaj mamy poniedziałek ! Ja sobie wczoraj kupiłam pończochy czarne będą idealne na walentynkowe sexy bo wtedy pewnie owulacja uhuhuhu:D dzisiejszy owulak już prawie prawieee ale to jeszcze nie to !

    Ostatnio sexy nam świetnie wychodzą, to chyba przez to że wiemy, że nie grozi nam wpadka i się wyluzowalismy. Hmmm.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer nie stosuje diety :) jem na co mam ochotę, nie lubię za bardzo słodyczy.

    Muszę czekać na insulinową, mam nadzieje, że dziś będzie :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mam lekka treme przed spotkaniem dzisiaj ;-) ale musi byc dobrze.. z jedna para znam sie osobiscie ktora ma tez dzisiaj szkolenia :P wiec nie bedziemy sami :P

    Nie mogę się doczekać równie jak Ty ! My dużo myślimy o adopcji, więc pewnie się też zdecydujemy. Jakoś wydaje mi się że zawsze to za mną chodziło :)
    Kochana a powiedz mi kiedy się zgłosili się do ośrodka? Po 5 latach małżeństwa czy zaczęliście te wszystkie procedury wcześniej? Bo wiadomo że to trwa wszystko.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi odpadł juz luty. Dzisiaj zawitały plamienia. Jutro przyjdzie@. No cóż. Pociesza mnie tylko ze 2 marca mam wizytę u kolejnego ginekologa który jest specjalistą od niepłodności.
    Frelcia przesyłam wirusy @@@@@@

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:

    Moja krew upuszczona, wyniki po 18, czyli od 15 odświeżam stronę jak szalona.



    to ja pewnie zacznę odświeżać forum od 14:30 ;) kciuki na maxa !!!



    Jeżowa lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Nie mogę się doczekać równie jak Ty ! My dużo myślimy o adopcji, więc pewnie się też zdecydujemy. Jakoś wydaje mi się że zawsze to za mną chodziło :)
    Kochana a powiedz mi kiedy się zgłosili się do ośrodka? Po 5 latach małżeństwa czy zaczęliście te wszystkie procedury wcześniej? Bo wiadomo że to trwa wszystko.

    Kolezanka miala ponad 3 lata stazu malzenskiego, a jak z kolei jak tam bylam to slyszalam przez telefon jak pani mowila ze musi byc min 5 lat. Wiec mysle ze to pewnie do obgadania jest. Kazdy osrodek ma swoje wytyczne. No my z mezem mamy juz ponad 5 lat wiec nie bylo problemu. Zglosilismy sie rok temu w styczniu na 1 rozmowe i rok czekalismy na szkolenie bo bardzo duzo chetnych

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina niski poziom glukozy jest też od leków przeciwzakrzepowych, nie pamiętam czy coś bierzesz.

    Malvis powinnaś tylko dzieci rodzić pięknośći!!

    Witam się w 15 tyg i zostawiam wiruski %$%$%$%$%$%$%$<3<3<3

    Luna dobrze, że mąż się zapisał do psychologa, fajnie jakbyście razem chodzili

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 12:52

    Jeżowa, KateHawke, lamka, Kargo31, problemik, Bocianiątko, Morusek lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mnie tak męczy to że Wam truje ale nie mam komu :( dzisiaj zgwalce jeszcze męża i wezmę gorąca kąpiel. Może do środy.. się rozhula i będę miała krwawe walentynki.

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Uff nadrobilam.

    Melevis cudne dzieciątko. Mam nadzieję że każda z nas takiego doczeka.


    Dziewczyny kciuki za pęcherzyki, śluzy, staraniowe orgazmy:p i super bety i wyniki badań:* dużo siły na kolejny tydzień walki.

    Yosel baw się dobrze na szkoleniu ❤ napewno poznasz fajnych ludzi.

    U mnie wyszło dużo problemów rodzinnych ukrywanych przede mną z powodu in vitro. Wszyscy się że mną jak z jajkiem obchodzą i wychodzą takie kwiatki. Podlamalo mnie to kompletnie. Zostało mi dzisiaj wycie w poduszkę a potem jakoś się ogarnę.


    czasem dobrze się wyryczeć :* :* :*
    jutro będzie lepszy dzień

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ