X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Tu jest test sikany 9 dpo a Wy mi mówicie że z krwi 7 dpo ma nie wyjsc - sorry ale Was nie rozumiem :/
    Ale czego nie rozumiesz? Bociek Ci wyjaśnił. Zagniezdzenie jest miedzy 6 a 12 dpo. Jeśli będzie 6 dpo to sikaniec wyjdzie 8 dpo. Jeśli jest w 11 dpo to kolo 13 dpo wyjdzie test. Beta wyjdzie wcześniej ale bez jaj nie przed zagniezdzeniem. Wiec tak. Beta 7dpo może b6c negatywna. A 4 dpo to jest właściwie pewność że będzie negatywna.

    Luna1993, Bocianiątko, Bajkaaa, innamorata88, nenusia, Yoselyn82, ANkaG, Czrna 81, Meśka, MaryAnn lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Tu jest test sikany 9 dpo a Wy mi mówicie że z krwi 7 dpo ma nie wyjsc - sorry ale Was nie rozumiem :/
    Przykro mi, że nie rozumiesz takich podstawowych informacji. Do zagnieżdżenie może dojść między 5 a 12 dpo. Po dwóch dniach od zagnieżdżenie pojawia się bhcg. Więc jeśli zrobisz z krwi 4dpo to guzik Ci wyjdzie. Z krwi 7dpo może wyjść jesli zagnieżdżenie było super wcześnie. A równie dobrze możesz mieć zagnieżdżenie w 12dpo i wtedy 12dpo Ci nawet jeszcze nie wyjdzie w krwi.

    ciasteczko82, Luna1993, innamorata88, Bocianiątko, Gabriella lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży beta w 13 dpo byla 60, a w 8 dpo było 0. Wszystko zależy ile zakrętow musi pokonać maleństwo żeby zaparkować :p

    innamorata88, Bocianiątko, ANkaG, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taką ściągawkę -dla mnie bardzo fajna można mniej więcej zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi :) Ciasteczko odpalaj YouTuba :

    https://www.youtube.com/watch?v=QycMj7yUHQs


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ciasteczko który w końcu jesteś dzień cyklu bo ja już się pogubiłam? Pisałaś najpierw o becie 4 dpo a teraz pokazujesz test z 9dpo? ja już nie kumam...
    Test jest Blue ;) Ciasteczko betowala 4 dpo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 09:44

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue!!!!!!!! :-]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,spokojnie :) ,jeszcze nic nie wiadomo

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Test jest Blue ;) Ciasteczko betowala 4 dpo ;)
    Oka już się sama w tym wszystkim zamotałam :P chyba czas na kawę...

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Przykro mi, że nie rozumiesz takich podstawowych informacji. Do zagnieżdżenie może dojść między 5 a 12 dpo. Po dwóch dniach od zagnieżdżenie pojawia się bhcg. Więc jeśli zrobisz z krwi 4dpo to guzik Ci wyjdzie. Z krwi 7dpo może wyjść jesli zagnieżdżenie było super wcześnie. A równie dobrze możesz mieć zagnieżdżenie w 12dpo i wtedy 12dpo Ci nawet jeszcze nie wyjdzie w krwi.
    Dobra - wybacz - powiem mojemu gin że jest debilem :)
    Owu miałam monit 8 dni temu- a zreszta co ja się produkuje - nie ważne / nara

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Oka już się sama w tym wszystkim zamotałam :P chyba czas na kawę...
    Czas na kawę jest zawsze :)

    Emiilka, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dobra - wybacz - powiem mojemu gin że jest debilem :)
    Owu miałam monit 8 dni temu- a zreszta co ja się produkuje - nie ważne / nara
    Buziaki!

    Bajkaaa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Buziaki!
    Wracam do innego działu tam mnie nie wyzywają od niekumatych :/ słabe to lamka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto Cię tu niby wyzywa? Dziewczyny chciały Ci pomóc i wytłumaczyć. To już nie nasza wina że gin Cię w błąd wprowadza. Słabe to jest twoje obrażanie się niczym nastolatka o to, że za wcześnie zrobiłaś betę. Zrób za parę dobrych dni i już. Nie wiem w czym problem. Poza tym piszesz że robiłaś 4 dni po owulacji a teraz że monitoring 8 dni temu pokazał owulację. Skoro dzisiaj jest 8 dpo to za 2 dni zrób test i po sprawie :/

    Bajkaaa, innamorata88, ANkaG, MaryAnn, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko nie obrażaj się, nikt Ci nie chce tu dopiec tylko pomóc- wytłumaczyć dlaczego w 4dpo Beta nie ma racji bytu. Nie sądzę ze na innym dziale ktoś powiedział to faktycznie debil i naciąga Cię tylko na kasę-zmień go po prostu. I tyle :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie staraczki. Lamka o ile dobrze się zdążyłam zorientować to ty tu dowodzisz. Ja wprawdzie udzielam się głownie na ' zaczynamy starania od nowa' ale i testowanie lutowe nie jest mi obce :) Będę testować 25.02 i już nie mogę się doczekać. Objawy na szczęście jak na razie dopisują

    KateHawke, Lunaris, lamka lubią tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansa witamy na pokładzie :)

    Ciasteczko to w ramach uzgodnienia : w którym dniu po owulacji robiłaś betę. Bo w poście o lekach napisałaś, że w 4dpo. To zdecydowanie za wcześnie. 8dpo to już prędzej coś wyjdzie.

    sAnsa_28 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane.

    Trzymam kciuki, aby Wam bladzioszki pięknie cieniały, jak również kciukam za wizyty i ważne wydarzenia <3

    Kate śliczny kropek <3 <3 <3

    Śniło mi się, że dostałam okres w prawdopodobnie 3/4 dpo. Mój mózg chyba ma przesilenie ;)

    Buziaki

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko może w innym wątku Cię poglaszcza za robienie bety tak wcześnie. Ja wolę być tu gdzie dostane zjebe za robienie głupot ;)
    Chyba że się pomylilas i zrobiłaś ja 8dpo. To takie bety czasem pokazują bardzo wczesna ciążę i wychodzą np 3 ;)

    Bajkaaa, innamorata88, Bocianiątko, nenusia, Meśka, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam: czy ovu może wystąpić 4 dni po pozytywnym teście i bólach ovulacyjnych? Dodam, że testy 2 dni z rzędu pozytywne i bóle owulacyjne były, później testy już negatywne i bólów żadnych.
    Nie wiem czy zrozumiałe to co napisałam. Pomoże któraś?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołem Kochane! <3

    KateHawke, dzidziuś jest przepiękny! :) Aż się oczy do niego cieszą :) Popieram prośbę Panan - najwyższy czas na suwaczek!

    Blue, teścik baaardzo obiecujący - dołączam się do prośby o sik na Bobo! Trzymam kciuki zaciśnięte :) <3

    Bertha, kciuków nie puszczam, jutrzejszy sik będzie ekscytujący ;)

    Achia, kciuki za zabieg! Zdaj koniecznie relację po :)
    agulineczka wrote:

    Ja bylam dzisiaj na kontrolnym usg piersi. Po biopsji wszystko wyglada ok. Do dzisiaj mnie ta piers pobolewa, powiedzial tylko, ze moze bolec, bo to jednak ingerencja.
    W drugiej piersi sporo drobnych torbieli i lekko powiekszony wezel. Od czego te cholerne torbiele sie robia? Ostatnio byly 2, teraz doszlo kilka :/ jestem ciekawa czy one moga sie wchlonac.Wiecie moze czy sa jakies ziolka, naturalne sposoby na takie zmiany? Lekarz mowil, ze to najczęściej wina gospodarki hormonalnej.

    Kochana, u mnie wykryto guzki na początku 2017 r. Oczywiście biopsja, po której pierś jeszcze ze dwa tygodnie dawała o sobie znać. Na szczęście były to tylko gruczolakowłókniaki, które wg mojego lekarza, ma ponad połowa kobiet. Te dwa tygodnie oczekiwania na wynik biopsji, to była masakra. Od tego czasu jestem pod kontrolą kliniki i mam usg dwa razy w roku - te guzki pojawiają się, znikają i to jest niby normalne. Myślę, że nie masz powodu do zmartwień, jeśli tylko będziesz je kontrolować ;)

    U mnie z prywaty, to dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy mogę jakoś funkcjonować. Wczoraj było za to apogeum mdłości i wymiotów. Pod koniec dnia miałam jeszcze rewelacje z podbarwionym na różowo śluzem (na papierze), więc oczywiście od razu pojechałam na IP. Tam mnie wyzwali od panikar, twierdząc, że to nie jest podstawa, żeby od razu na IP jechać. Trudno. Najważniejsze, że zobaczyłam kropka i serduszko. Dzidzia ma już 9,2 mm i wyprzedza rówieśników o 2 dni :) Mdłości i wymioty zostały całkowicie olane.

    Miłego dnia dla Was, Dziewuszki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 10:22

    Lunaris, Yoselyn82, bertha, Bajkaaa, blue00, KateHawke, reset, lamka, Rucola, Czrna 81, Diamond92 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ